Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Константинополь

Re: Константинополь


Византия в XI веке приютила у своих границ, оказав таким образом покровительство бегущим от истребления в недавно возникшем на Востоке государстве Сельджукидов среднеазиатские племена тюрок-огузов. Огу́зы (уйг. ئوغۇزلار, оғузлар,араб. أوغوز‎, перс. اغوز‎, туркм. oguzlar, тур. и азерб. oğuzlar, узб. og'uzlar); также гузы, тюрки-огузы — средневековые тюркские племена, жившие до XI века в степях Центральной Азии и Монголии. Огузы участвовали в этногенезе современных тюркоязычных народов: туркмен, крымских татар, хорезмийских узбеков, анатолийских турок, турок-месхетинцев, турок-киприотов, урумов, гагаузов, саларов и азербайджанцев. Проникновение в XI-XIII веках огузов в Восточное Закавказье и Северо-Западный Иран привело к тюркизации значительной части местного населения, что положило начало появлению азербайджанской народности. (С)

Business of turks is Central Asia and Mongolia. The rest is not their business.
   
Re: Константинополь

Відносно часто там буваю. Місто вже стало майже рідним. У березні хочу зганяти ось на цю місцину пофоткатися (фото з нету):

Показати зображення...
Більше інфи тут, якщо комусь цікаво: http://www.suitcaseandi.com/istanbul-secret-rooftop-best-view-istanbul/
закрыто место это еще с начала года
полиция прикрыла в связи с опасностью террактов
все вокруг говорят, мол нельзя на крышу
   
Re: Константинополь

закрыто место это еще с начала года
полиция прикрыла в связи с опасностью террактов
все вокруг говорят, мол нельзя на крышу

Шкода... Але як там буду, забіжу. Може, вдасться домовитися :)
Щодо терактів: історична частина міста дійсно тепер дещо інша. Трохи поліції + озброєні жандарми + міні-броньовик з кулеметом на площі Султанахмет.
   
Re: Константинополь

Но начинать нужно со смены названия греко-католической церкви Украины. А оттуда мы уже выйдем на князей Глинских и на Ромею и Иконию в Малой Азии. А оттуда уже и до смены некоторых других топонимов недалеко.
   
Re: Константинополь

   
Re: Константинополь

   
Re: Константинополь

   
Re: Константинополь



   
Re: Константинополь

   
Re: Константинополь

   
Re: Константинополь

   
Re: Константинополь



   
Re: Константинополь

   
Re: Константинополь



   
Re: Константинополь

   
Re: Константинополь

Досить!

   
Re: Константинополь

Красота! Вот бы туда население разрушенного ОРДИЛОСОСА переселить. Уже нужно думать, что делать с регионом, на разминирование которого уйдет 20 лет. А потом и о Крыме придется подумать.
   
Re: Константинополь

Це біля церкви Святого Антонія Падуанського (вул. Істікляль):

   
Re: Константинополь

Ця фотка не з літака :)



а з оглядового майданчика хмарочоса Sapphire.
   
Re: Константинополь

Вже багато років в планах. Так само як Палестина-Ізраїль. Але іхати з дітьми, завеликі ризики.
   
Re: Константинополь

Хмарочоси мене не цікавлять. Цікавить автентична, унікальна культура, архітектура, можливість зранку посидіти в кав’ярні, на вузькій вуличці що майже не змінилась 3000 років.
   
Re: Константинополь

Вже багато років в планах. Так само як Палестина-Ізраїль. Але іхати з дітьми, завеликі ризики.

А скільки дітям? Я возив туди дочку кілька років тому....
   
Re: Константинополь

Хмарочоси мене не цікавлять. Цікавить автентична, унікальна культура, архітектура, можливість зранку посидіти в кав’ярні, на вузькій вуличці що майже не змінилась 3000 років.

Ти навіть не уявляєш наскільки пропитана та земля історією. Коли розглядаєш скульптури ще з месопотамських часів, яким більше 6 тис років - то аж трохи моторошно стає....
   
Re: Константинополь

Як приємно прогулятись затишною набережною біля долманбахче палацу

   
Re: Константинополь

   
Re: Константинополь

Як згадаю ті хмари турків, то аж страшно стає. Нема права десь у бічну вуличку звернути, бо можеш раптом опинитися всередині такої хмари і тоді прощай Україна.  :gigi:
Біля Св. Софії просто відмахувалася від турків руками. То для порівняння, як би довелося в морі розгрібати водорослі на сторони, щоб пройти.
   
Re: Константинополь

Як згадаю ті хмари турків, то аж страшно стає. Нема права десь у бічну вуличку звернути, бо можеш раптом опинитися всередині такої хмари і тоді прощай Україна.  :gigi:
Біля Св. Софії просто відмахувалася від турків руками. То для порівняння, як би довелося в морі розгрібати водорослі на сторони, щоб пройти.

Там море досить місць де затишно і нема хмар турків
   
Re: Константинополь

Там море досить місць де затишно і нема хмар турків

Море? Оно в Стамбуле грязное шо писец. Я даже не знаю где там можно купаться.
   
Re: Константинополь

Там море досить місць де затишно і нема хмар турків

Та ніхто не гарантує, що в будь-якому місці раптом не з явиться така хмара. Жінці дуже незатишно.
   
Re: Константинополь

Жив пару місяців у Стамбулі , у Лалелі . Дуже приємне місто
   
Re: Константинополь

З подивом узнав шо Істанбул за населенням рівний Лос Анжелесу.... Здоровенне місто
   
Re: Константинополь

А скільки дітям? Я возив туди дочку кілька років тому....

Ще в елементарі школі. Твоя вже чи майже в хайскул я розумію, трохи старше.
   
Re: Константинополь

Ще в елементарі школі. Твоя вже чи майже в хайскул я розумію, трохи старше.

Перший рік в міддл. Возив в Істанбул коли вона була в елементарі.
   
Re: Константинополь

Народ, невже ви не їздете туди гуляти? Це ж як Одеса на стероїдах... Там тепло гарно та весело

Їздили вперше у жовтні 2017. 3 дні в Стамбулі, потім 10 днів Лікійською стежкою.
У захваті!
Тому на 8 березня знову їдемо у Стамбул на 4 дні.
До речі, 1-2 лютого на Пегасусі були знижки на 30% на квитки з 1.03 до 1.06
   
Re: Константинополь

Uki_

Вы сколько раз и сколько дней были в Стамбуле? Я его исходил пешком вдоль и поперек. И поверьте, туристам далеко не везде рады. 

Ну и повторюсь, город запоминается, но на любителя. С маленькими детьми я бы туда не поехал, так как очень перенаселен и не очень чистый
   
Re: Константинополь

Стамбул - це найближчий до України мегаполіс зараз
   
Re: Константинополь

Стамбул - це найближчий до України мегаполіс зараз

И что? К вам Мехико и Сан Пауло относительно близко. Часто туда летаете?
   
Re: Константинополь

И что? К вам Мехико и Сан Пауло относительно близко. Часто туда летаете?

У нас є власні мегаполіси
   
Re: Константинополь

Был много раз. Город из тех, что запоминается. И климат отличный. Но жить там не стал бы. Все таки это пороховая бочка

+

Перефразирую: я бы там жил, если бы не пороховая бочка.
   
Re: Константинополь

З Америки, Стамбул виглядає дуже омріяно та привабливо через свою історію. З України, можливо він не такий цікавий.

Якщо я буду планувати поїздку, я буду уникати всілякі сучасні райони, та не зупинятимусь у Хілтоні чи Інтерконтиненталі, бо не за тим туди іду. Іду туди за історією та культурним досвідом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія