Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Метро.

Метро.

Не знайшов теми, може погано шукав. Три години, то трохі занадто.
   
Re: Метро.

Чомусь тема раптово не існує.
   
Re: Метро.

Якогсь дятла рейками розмазало. На арсенальній. Недоношений бідака.
   
Re: Метро.

Кішкі змити можна за десять хвилин. Трі години, ну правда перебрали часу.
   
Re: Метро.

Якогсь дятла рейками розмазало. На арсенальній.


https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/17/7293786/

Деталі: Зупинка та обмеження руху відбулось через те, що на станції "Арсенальна" чоловік намагався здійснити спробу самогубства. Вказується, що близько 12:30 поліції повідомили, що на залізничних коліях лежить чоловік. Туди ж викликали медиків та надзвичайників. Ті працювали над тим, щоб витягти пасажира з-під потяга метро. Чоловік живий, його госпіталізували.

   
Re: Метро.

https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/17/7293786/

Деталі: Зупинка та обмеження руху відбулось через те, що на станції "Арсенальна" чоловік намагався здійснити спробу самогубства. Вказується, що близько 12:30 поліції повідомили, що на залізничних коліях лежить чоловік. Туди ж викликали медиків та надзвичайників. Ті працювали над тим, щоб витягти пасажира з-під потяга метро. Чоловік живий, його госпіталізували.
живий, то не обо'язково з усіма ногами та руками. Людика вкрала, із своіх міркувань, трі години майже в сотен тисяч людей. Так неможна. Іди, вбийся головою об стовчік на пустій парковци.
   
Re: Метро.

живий, то не обо'язково з усіма ногами та руками.
Так ти ж казав шо його розмазало, мовляв кішки треба було змити й усе.
То ти балабол, чи шо ?
   
Re: Метро.

Так ти ж казав шо його розмазало, мовляв кішки треба було змити й усе.
То ти балабол, чи шо ?
я просто не знаю процесу та подробиць. Може й піздабол. Однак вважаю, що хочеш померти - мри як знаешь, однак, життя іньшим не ускладнюй. Мені ніхто нічого не компенсує.
   
Re: Метро.

Однак вважаю, що хочеш померти - мри як знаешь, однак, життя іньшим не ускладнюй.
Якшо людині пофуй на своє життя, то життя інших її тим паче не парить.
Добре, шо хоч ісламістів в нас нема (може поки що), а то міг би  чувак в метро підірватись, щоб до раю з гуріями потрапити й прихопити на той світ кілька православних христосів в якості прислуги.
   
Re: Метро.

Птаху, ну ви ж розумна людина. Погодьтеся, що такіх відстоів на станціі "Дніпро" бути не має, ми ж не звіри, всеж.
   
Re: Метро.

Час створювати державні суіцидаріуми, схоже.
   
Re: Метро.

Погодьтеся, що такіх відстоів на станціі "Дніпро" бути не має, ми ж не звіри, всеж.
Їх зазвичай й не буває такої тривалості.
Мабуть довго чувака не могли витягнули з під потяга, так щоб й його не угандошити й мережу з рейками та головним вагоном не пошкодити.
Ябди одразу сконав, то трупак би забрали, зафіксували й далі пустили б рух. Найбільш усього в таких ситуаціях морально  страждають машинисти.
   
Re: Метро.

Коли вартість поїздки піднимуть від 6.50-8.00 до 20.00-23.00 - таких випадків побільшає :(
   
Re: Метро.

Найбільш усього в таких ситуаціях морально  страждають машинисти.
Всі,  всі страждають. А машіністи найменьше. 8 годин іх праця, а може й 6, не знаю. Ім пофіг, іхати чі стояти.
   
Re: Метро.

8 годин іх праця, а може й 6, не знаю. Ім пофіг, іхати чі стояти.
вони страждають, коли збивають чергового їпаната.
   
Re: Метро.

Мені повезло. Я попісяв до поіздкі. Літнім людям, той відстій на Дріпрі, може був і не простий. Проста фізіологія організму, що старіє.
   
Re: Метро.

cьогодні в 17:51
Про що ви говорите... Якраз в цей час промчав через пів-столиці на цій гілці - все, як завжди, тільки тьтки в уніформі на перонах.
   
Re: Метро.

вони страждають, коли збивають чергового їпаната.
колись бухав, молодший був, з машиністом, що тягає краіною вантажні потяги. Вони не заморачуваються, як когось переізжають. Раз на рік в середньому така херня в них. Цікаво, що досвідчені та мудрі не гудять, людину переізжаючі, то не відніме півсекунди, і є на півсекунди більший шанс зі шляху встигнути звалити.
   
Re: Метро.

Про що ви говорите... Якраз в цей час промчав через пів-столиці на цій гілці - все, як завжди, тільки тьтки в уніформі на перонах.
це було десь з 11.30 аж до третьоі, майже.
   
Re: Метро.

це було десь з 11.30 аж до третьоі, майже.
Ясно.
   
Re: Метро.

Як хімік, вже з багаторічним досвідом, мабуть, я дуже чутливий до того, що йде не за розкладом. Мене це дратує страшенно. Ненавиджу от такі сюрпрізи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія