Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Мотоцикл

Re: ФЗВ: Мотоцикл

Грошей я так розумію синок на мотик не заробив. І в мамки клянчить? Тоді проблеми немає, грошей не дати і все.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

рішення про мотоцикл і машину людина повинна приймати сама, і купляти за свої гроші
це не смартфон- самртфоном нікого не вб'ш і сам не уб'єшся
хоче- нехай заробляє і купляє хоч ендуро хоч харлей
де ставити сам теж повинен вирішити- то все взагалі його відповідальність, в тому числі і оплата курсів
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Для того, чтобы сесть на хороший мотоцикл необходимы покатушки на мопедах, Минсках Восходах Явах лет до 25-ти. Необходимо прочувствовать трассу и многие многие нештатные ситуации, слиться с реальностью так сказать. А так ..... извините за прямоту, живой труп.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

мое резюме еще раз
1) обязательная мотошкола вначале, только потом мот. мотошкола хорошщая. пусть на нее бабло заработает.
2) 1й мот малокубатурник - 125 -250 кубиков
3) отсмотр видео с  дтп и сходить в больничку, чтобы понимать все варианты, и лучше включать мозк
4) хороший экип за нормальное бабло (тоже заработать надо, шлем - 500-900 баксов, боты - 200 баксов, перчатки - 100 баксов, черепаха - 100-200 баксов, куртка, ну или комбез - 500- 1000 баксов)
5) никаких спортов вначале

если так спорт хочется - есть малокубатурные спорты 250 кубиков, но только после мотошколы
но имхо после мотошколы он и сам может выбор мота поменять

а отговорить - если бабло его -  имхо тяжело будет
Во-во. Мотошколи там у себе не знайшов - каже, шо є тільки автошколи. Погодився на автошколу. З нового року запишецця. Але там кат.А як додаткова до В, а не навпаки.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Re: ФЗВ: Мотоцикл

Якщо це мотоциклізм головного мозку, то відмовляти немає сенсу. Якщо перед дівчатами рисуватися, то большойчерныйджип підійде краще. 

я не знаю, шо то. Сказав, шо хоче покатацця. Трохе.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Та все просто.
Скажи, що або ти сам собі купуватимеш мотик та все необхідне, сам за своє лікування платитиме і т.д., або ми разом купимо тобі авто.
Він дорослий і зробить дорослий вибір.

Я це вже казала.  :cray:  Ніхочєд. Не хоче машину - змикитив, шо мене возить прийдецця, тому не захотів.  :gigi:  Каже, шо хоче просто покатацця, бо він про мотоцикла вже три роки мріє. Покатаєцця трохе.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Я це вже казала.  :cray:  Ніхочєд. Не хоче машину - змикитив, шо мене возить прийдецця, тому не захотів.  :gigi:  Каже, шо хоче просто покатацця, бо він про мотоцикла вже три роки мріє. Покатаєцця трохе.

скажи, що хай спочатку онука залишить, а потім вже на мотоциклі катається
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Я це вже казала.  :cray:  Ніхочєд. Не хоче машину - змикитив, шо мене возить прийдецця, тому не захотів.  :gigi:  Каже, шо хоче просто покатацця, бо він про мотоцикла вже три роки мріє. Покатаєцця трохе.
Що мішає на треку????
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Мы с Граффом на велосипедах по Европушке путешествуем и корона не падает.

 :weep: я казала, шо на велосипеді більше встигнеш побачити - не хоче.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Я це вже казала.  :cray:  Ніхочєд. Не хоче машину - змикитив, шо мене возить прийдецця, тому не захотів.  :gigi:  Каже, шо хоче просто поктацця, бо він про мотоцикла вже три роки мріє. Покатаєцця трохе.
Децкий сад якийсь.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Был разговор модная татуировка и мотоцикл все закончилось очень очень  быстро когда мне надоели  уговоры -переговоры ..до  следующего  обеда   папа был  плохой    но потом все  попустило .
У меня был тоже в детве мотоцикл  , бабульку на нем сбил сосед дал прокатится после  сальта в возрасте  в лет 70  еще лет 10 -15 прожила не меньше .

В том то і проблєма, шо у нас мєсто папи з 3,5 лєт вакантне. Якби було зайняте, то взагалі б така проблема на мою голову не звалювалася б.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

ні в  якому  разі  .  Спорт -  не треба  . Початківець ?

Та такий впертий, шо заради мотоцикла - насилу погодився сходити в автошколу. А то і взагалі збирався їх купувати.  :suicide2:  Хоч в цьому переконала.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

:weep: я казала, шо на велосипеді більше встигнеш побачити - не хоче.

дык это понятно. Кому-то ехать, а кому-то шашечки. Сиречь понты.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Ничего покупать не надо ..а до весны забудет . расскажите как погиб известный футболист Гусин .

ТРИ весни вже не забуває....
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Щось не зовсім ясно хто  все таки  його купує?
Син чи ви?
пс.
Якщо купувати то тільки літровий , а краще Хаябусу на турбах.
Шоб дівки по ногах сцєли і за колеса трималисі...

Та не я, а він - я ж в тому не шарю взагалі. Я в даній ситуації лише як стоп-кран у вагоні з намаганням хоч на щось вплинути.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Грошей я так розумію синок на мотик не заробив. І в мамки клянчить? Тоді проблеми немає, грошей не дати і все.

З грошима трішки не та ситуація. Проблеми в грошах немає і я на це не можу вплинути ніяким чином. Є проблема у виборі. Ну, не мій це вибір.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

рішення про мотоцикл і машину людина повинна приймати сама, і купляти за свої гроші
це не смартфон- самртфоном нікого не вб'ш і сам не уб'єшся
хоче- нехай заробляє і купляє хоч ендуро хоч харлей
де ставити сам теж повинен вирішити- то все взагалі його відповідальність, в тому числі і оплата курсів

Із тим всим не проблема. Проблема: ЯК його від того всього відмовити, щоб зберегти йому життя.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

скажи, що хай спочатку онука залишить, а потім вже на мотоциклі катається

О! Логічно! :gigi:  Але боюсь, шо і те станецця дуже швидко.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Що мішає на треку????

А шо таке "на треку"? Це як мотораллі напрокат? А є таке десь?
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Я це вже казала.  :cray:  Ніхочєд. Не хоче машину - змикитив, шо мене возить прийдецця, тому не захотів.  :gigi:  Каже, шо хоче просто покатацця, бо він про мотоцикла вже три роки мріє. Покатаєцця трохе.

Що, так прямо від Лексусу відмовився?
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Що, так прямо від Лексусу відмовився?

 :gigi: таких грошей ще в нас немає.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Син хоче купити мотоцикла.

Не знаю, як його відговорити.

А якщо таки погодитися, то який варто купувати (це вже його прохання  :gigi: ).

Але мене більше цікавлять аргументи на користь відмови від такої затії.  :this:

Аргументи накшталт "до першого стовпа", "воно тобі не нужне - краще машина" - не возимєли должного результату.

Синові 20 років. Бить його по жопі вже піздно...

Одразу купи йому причеп.

Я колись теж до тата з таким проханням звернувся. За совдепівськими мірками у нас була заможна сім'я , я отримував на день народження круті подарунки. Але тато одразу сказав - мотоцикл з причепом. Я тіпа , навіщо причеп? А труну за собою возити. Щоб зразу було у чому ховати.
 Коротше так я мотоцикла і не отримав.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

был у меня один приятель и друг детства. Мы вместе на вельчиках катались, потом пошли на велоспорт, потом уже лет с 17-ти он пересел на мотоцикл. Но принял смерть не "от коня своего". Так что это кому как повезет. А был большой любитель мотоциклов.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Та такий впертий, шо заради мотоцикла - насилу погодився сходити в автошколу. А то і взагалі збирався їх купувати.  :suicide2:  Хоч в цьому переконала.

  я  написав про  спорт ,   той що  їздити тре   в  позі .  Хоча  от  воно  якраз  на  покататись .
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Колись, в дитинстві, я проїхався по асфальту. З мотоцикла.
Окрім ніг і живота трохи дісталося і бейцам.
А потім батько хлюпнув на це місце ще пів стакану Тройного одеколону. Незабутнє враження.
Більше я на мотоцикл не сідав.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Я бы сам на кроссовом погонял на пустыре каком-то.
Скорость не большая, но адреналина море.
Когда ты чувствуешь, что твое тело одно целое с мотоциклом и на скорости это все управляется наклоном тела, а не рулем.
К то не пробовал, тому не понять.
А вот по трассе и или городу уже опасно и для себя и для окружающих.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Запропонуйте йому на ті ж гроші отримати права на літак.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Спокійно, сісти, пояснити - мотцикл це підвищений ризик.

ти можеш їздити нормально. але є ще мільони тих, хто рахує що має привілегії на дорозі....

РОЗМОВЛЯТИ, РОЗМОВЛЯТИ, РОЗМОВЛЯТИ, ЯК З ДОРОСЛИМ, ШУКАТИ КОМПРОМІС
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Когда ты чувствуешь, что твое тело одно целое с мотоциклом и на скорости это все управляется наклоном тела, а не рулем.


СКОЛЬКО ВРЕМЕНИ И ПАДЕНИЙ ???? ЧТОБЬІ ЧУВСТВОВАТЬ МОТОЦИКЛ
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

СКОЛЬКО ВРЕМЕНИ И ПАДЕНИЙ ???? ЧТОБЬІ ЧУВСТВОВАТЬ МОТОЦИКЛ
Времени месяц наверное.
Падений не было. Наверное просто повезло...
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Колись, в дитинстві, я проїхався по асфальту. З мотоцикла.
Окрім ніг і живота трохи дісталося і бейцам.
А потім батько хлюпнув на це місце ще пів стакану Тройного одеколону. Незабутнє враження.
Більше я на мотоцикл не сідав.

 :gigi: Крутий у тебе батя!
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Я бы сам на кроссовом погонял на пустыре каком-то.
Скорость не большая, но адреналина море.
Когда ты чувствуешь, что твое тело одно целое с мотоциклом и на скорости это все управляется наклоном тела, а не рулем.
К то не пробовал, тому не понять.
А вот по трассе и или городу уже опасно и для себя и для окружающих.

 (tu) От він саме заради цього і хоче.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Времени месяц наверное.
Падений не было. Наверное просто повезло...

если не секрет - какой стаж на мотике - честно !!!
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

А шо таке "на треку"? Це як мотораллі напрокат? А є таке десь?
Тільки що загуглив то найшов тільки у Рівному. Але думає є і приватні мототреки. Можливо там де кари треба цікавитись чи у них немає з мотоциклами.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

(tu) От він саме заради цього і хоче.
Такий трек в Рівному.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

если не секрет - какой стаж на мотике - честно !!!

А чего тут скрывать?
Я же не мотоспортом занимался. Интересно было один сезон покататься.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

В автошколі треба поцікавтись де є треки на яких можна ганяти , і потім на вулицю без прав ніяк не можна на мотику.

Навіть скутер на вулиці без прав це порушення.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Такий трек в Рівному.

 (tu) Пасібки. будем щось думать.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Да, щоб було зрозуміло: в даній ситуації моє право лише хоч якось спробувати запобігти покупці мотоцикла, але без вагомих на те важелів впливу. Просто, ні на що ніяким чином не можу вплинути. Ні на фінанси, ні на волю, бо  він має на те право. Зароблене - то його гроші, а не мої.

Лише можу спробувати вмовити заради майбутніх дітей - не більше. Все інше - його права і його можливості.

Останнє редагування: 29 грудня 2018 18:03:27 від Karoffka
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія