Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поросята, Петро вам свій майдан побудував :D

Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

А повноцінного статевого акту у тебе вже не получяєцця? Тіке дрочіть? Ну, і нахія, спрашуваєцця, ти мені такий неповносправний?  :gigi:

анал защитываем? тогда у нас с тобой два.
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Прочитай і не ганьбися своєю тупістю. Врешті, це тебе не стосується. Іди в комору, та миші ходять.

Який скрін, шкапа - то фотки були, які ти повинна була надати ще учора  :D
Попроси санітара, щоб тобі бомажку і олівець приніс - запиши собі, бо забуваєш моментально :))
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Тада :)) швєтці насовали сьогодні - і ці збіглися з надією на  :))) Ну,  не розчаровувати ж їх  :D
І ви знаєте - є вже перша вдача: корова попала в точку ! Уявляєте ?? Може, тепер заспокоїться  :laugh:  Ну хоч на годинку  :weep:
Вже як тобі насовали, але тобі то за щастя. Проковтнула і далі біжиш.
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Юльчихам завидно стало, що тільки на Світлану звернули увагу, то ж тепер на себе усю увагу перетягують. Бояться, що вся премія Світлані дістанеться.
:gigi: Нє, це ми так Бякусі ціну набиваємо, бо вже шось у неї з цим не ладиться.
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Вже як тобі насовали, але тобі то за щастя. Проковтнула і далі біжиш.

Кланяйся далі, ТП  :lol:
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

тс, світлана - порося?  ;o
:lol: А Світлана зараз тут пише в ній? Ну, ти пишеш, ну Шанной пише, ну Бяка, ну шуша.
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Який скрін, шкапа - то фотки були, які ти повинна була надати ще учора  :D
Попроси санітара, щоб тобі бомажку і олівець приніс - запиши собі, бо забуваєш моментально :))
Шкапа це ти, бо не бачиш, що у нас з Вуйком своя розмова. а в тебе точно дах поїхав з тими фотками. А сциш сказати які ти хочеш фотки. Вже третій день боїшся. Боягузка .
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Що поганого?

Ну, хоча б тим, що побудований шикаладним жидоромбаро.

От якби хтось інший побудував, то було все добре.

Пи. Си. Я більше скажу. В Оушен плазі зверху є досить дорогий басейн з лаунж-зоною. Тримає ту красу синок нашого славетного депутата, власника приватного "Бориса", Радуцкого.

Та да, какая разница , белые деньги или чуть сероватые, в какой партии власнык , ну и ид. Надо спокойно пользоваться и все. Я вообще проблем не вижу.

   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Тада :)) швєтці насовали сьогодні - і ці збіглися з надією на  :))) Ну,  не розчаровувати ж їх  :D
І ви знаєте - є вже перша вдача: корова попала в точку ! Уявляєте ?? Може, тепер заспокоїться  :laugh:  Ну хоч на годинку  :weep:
Зараз поки що насовали тобі - і насмоктала, і вібратори - сама ж тут недавно хизувалася. Так що, стрілки не переводь - то все ти сама.  :kez_04:
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Кланяйся далі, ТП  :lol:
Біжи-біжи, може ще десь вляпаєшся, як з фотками та скрінами,  а ми посміємося.
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Шкапа це ти, бо не бачиш, що у нас з Вуйком своя розмова. а в тебе точно дах поїхав з тими фотками. А сциш сказати які ти хочеш фотки. Вже третій день боїшся. Боягузка .

Зовсім шкапа ти здала  :(
Ну ясно, що відучора ти вже нічого не пам'ятаєш, але ж сьогодняшню свою брехню повинна пам'ятати !
Ні ?
Ну то ось тебе ще раз твоєю дурно. мармизою проведу:-)
===========
Ну, судячи по фото, позорище - це ти ,  в порівняннні з Кароффкою.
==========
Ну так по якому фото ти судила, кашолка ?  :gigi:
Фото давай !

   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

анал защитываем? тогда у нас с тобой два.
Це ти вже починаєш торгуватися? Похвально, але у мене як всігда для тебе, сьогодні голова  болить.  :weep:
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Дик ви вже всі тут ібетесь чи ще ні?

Кіно ... Кіно ... Кіно...
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Біжи-біжи, може ще десь вляпаєшся, як з фотками та скрінами,  а ми посміємося.

Не набридло зливатися, дішовка ?  :gigi:
Фото давай, брехло білосердешне :))
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Не набридло зливатися, дішовка ?  :gigi:
Фото давай, брехло білосердешне :))
Нафіг фото....

Хачу кіно....!!!!
Навіть Хоме відос підійде...
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Нафіг фото....

Хачу кіно....!!!!
Навіть Хосе відос підійде...

Ну кіно - це на друге, так, брехюлька ?
Але спочатку - фото !
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Це ти вже починаєш торгуватися? Похвально, але у мене як всігда для тебе, сьогодні голова  болить.  :weep:

та нормально, я ж не в голову :lol:
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Зовсім шкапа ти здала  :(
Ну ясно, що відучора ти вже нічого не пам'ятаєш, але ж сьогодняшню свою брехню повинна пам'ятати !
Ні ?
Ну то ось тебе ще раз твоєю дурно. мармизою проведу:-)
===========
Ну, судячи по фото, позорище - це ти ,  в порівняннні з Кароффкою.
==========
Ну так по якому фото ти судила, кашолка ?  :gigi:
Фото давай !
По фото Кароффкі, яке вона виклала і швидко прибрала. Вона надзвичайно красива. Надзвичайно.   
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

та нормально, я ж не в голову :lol:

Це в неї замість голови  :lol:
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

По фото Кароффкі, яке вона виклала і швидко прибрала. Вона надзвичайно красива. Надзвичайно. 

Блаблабла :)))
МОє фото, яке ти порівнювала з фото корови давай, а не зливайся, брехуюлька !  :punish:
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

та нормально, я ж не в голову :lol:
:gigi: та ти вже нікуди. Все ніяк не можеш змиритися із тим, що тебе продинамили?
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Блаблабла :)))
МОє фото, яке ти порівнювала з фото корови давай, а не зливайся, брехуюлька !  :punish:
Так і давай своє фото. Я про твоє фото не говорила ні слова. Не придумуй, екзальтована тітко.
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Так і давай своє фото. Я про твоє фото не говорила ні слова. Не придумуй, екзальтована тітко.

Все - таки киздунішка :) Ти обісралася  :(   - іди поміняй памперс та помийся - не буду ж я тебе в капшук бумцати  :gigi:
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Все - таки киздунішка :) Ти обісралася  :(   - іди поміняй памперс та помийся - не буду ж я тебе в капшук бумцати  :gigi:
Та ні, Бяка, обісралася ти аж два рази. Коли намагалася довести, що твоя дупа менша за Юліну, чим дуже потішила форум . А коли второпала що з тебе вже просто регочуть, втекла і вчора затіхарилась. Сьогодні знову тебе конозить. Не треба брехати , а уважно читати. І не будеш виглядати припареною дурепою.
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Вона надзвичайно красива. Надзвичайно.
Як Юля?! Йо. То може це Сама Юля?!
ЗІ. Українці про жінку кажуть "гарна". Красива буває річ.
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

:gigi: та ти вже нікуди. Все ніяк не можеш змиритися із тим, що тебе продинамили?

я жду тебя, моя динамо :shuffle:
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Ну кіно - це на друге, так, брехюлька ?
Але спочатку - фото !

Згоден...
Фотку з Бякой..
І кіно з корофкой...
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Як Юля?! Йо. То може це Сама Юля?!
ЗІ. Українці про жінку кажуть "гарна". Красива буває річ.
Я хотіла написати гарна, але вона дійсно красива. Алла Кудлай як там співає: красива жінка, незаміжня. Тобто не доколупуйтесь, будь ласка.
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Та ні, Бяка, обісралася ти аж два рази. Коли намагалася довести, що твоя дупа менша за Юліну, чим дуже потішила форум . А коли второпала що з тебе вже просто регочуть, втекла і вчора затіхарилась. Сьогодні знову тебе конозить. Не треба брехати , а уважно читати. І не будеш виглядати припареною дурепою.

Ти вже помилася ? Ок, продовжуємо порку :)
Дивись, ти написало:
судячи по фото, позорище - це ти ,  в порівняннні з

Я розумію, ти вже слабка мозком - попроси когось - лікаря, або санітара - розтлумачити тобі: для порівняння беруть ДВА фото - тобто ти порівнювала ДВА фото моє та корови. І зробила з цього висновок ("судячи по фото").
Я не дуже складно для тебе говорю ?  :gigi:
Йдемо далі - що вчора що сьогодні ти марила про якісь мої фото, які ти порівнювала - бо вчора ти писало про мою талію, яка більше, ніж у жульки срака  :D
Тобто - ти знову порівнювало два фото.
Фото давай, шкапа :-)
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Так, це правда. Як би вони добре українською не писали, як би не прикидалися українцями, а все-одно зрозуміло, що це антиукраїнська бригада.

свєтка з памойкі. та шо там свєтка, у них генштаб з памойкі  :weep:
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Ти вже помилася ? Ок, продовжуємо порку :)
Дивись, ти написало:
судячи по фото, позорище - це ти ,  в порівняннні з
Я розумію, ти вже слабка мозком - попроси когось - лікаря, або санітара - розтлумачити тобі: для порівняння беруть ДВА фото - тобто ти порівнювала ДВА фото моє та корови. І зробила з цього висновок ("судячи по фото").
Я не дуже складно для тебе говорю ?  :gigi:
Йдемо далі - що вчора що сьогодні ти марила про якісь мої фото, які ти порівнювала - бо вчора ти писало про мою талію, яка більше, ніж у жульки срака  :D
Тобто - ти знову порівнювало два фото.
Фото давай, шкапа :-)
:gigi: Бякуся, краще б ти продовжувала смоктати робити те, що ти любиш, а не плюватися тут жовчю....



Останнє редагування: 16 листопада 2019 21:31:45 від Karoffka
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

:gigi: Бякуся, краще б ти продовжувала смоктати...

Шотакоє, попала в точку і одразу її загубила ? ))
Цілься краще - може ще раз пощастить - я в тюбя вірю: ти однозначно більш витривала, ніж Катька. Кінь тобі у поміч  :weep:
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Шотакоє, попала в точку і одразу її загубила ? ))
Цілься краще - може ще раз пощастить - я в тюбя вірю: ти однозначно більш витривала, ніж Катька. Кінь тобі у поміч  :weep:
Бякуся, не стримуй себе - то у тебе підсвідомість тобі підказує, на що вже треба переходити. Заміть, то у ТВОЇЙ голові таке дурне народжується. І я тут ні до чого.
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Ти вже помилася ? Ок, продовжуємо порку :)
Дивись, ти написало:
судячи по фото, позорище - це ти ,  в порівняннні з
Я розумію, ти вже слабка мозком - попроси когось - лікаря, або санітара - розтлумачити тобі: для порівняння беруть ДВА фото - тобто ти порівнювала ДВА фото моє та корови. І зробила з цього висновок ("судячи по фото").
Я не дуже складно для тебе говорю ?  :gigi:
Йдемо далі - що вчора що сьогодні ти марила про якісь мої фото, які ти порівнювала - бо вчора ти писало про мою талію, яка більше, ніж у жульки срака  :D
Тобто - ти знову порівнювало два фото.
Фото давай, шкапа :-)
Бачиш, Бяка, ти навіть не розумієш, в якому ти смішному положенні. Якісь свої сплутані думки і позавчорашні зашквари сплела в одне і щось вимагаєш.  Як ти можеш знати, що я порівнювала? І що ти хочеш довести? Що ти гарніша Кароффки?
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

 :facepalm:

Смоктати... вібратор.... кінь....


Шанной, тут така дівка простаює, а ти все до мене чіпляєшся. Ну, не обідна, а? Скажи ж, Бякусь?
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Бачиш, Бяка, ти навіть не розумієш, в якому ти смішному положенні. Якісь свої сплутані думки і позавчорашні зашквари сплела в одне і щось вимагаєш.  Як ти можеш знати, що я порівнювала? І що ти хочеш довести? Що ти гарніша Кароффки?

Не ганьбись, бабка  :weep:
Просто зізнайся, що абасралась - ми всі люди, зрозуміємо і поспівчуваємо :) Хоча - можеш і не зізнаватися: ти обісралася і це очевидно, брехуюлька!
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

:facepalm:

Смоктати... вібратор.... кінь....


Шанной, тут така дівка простаює, а ти все до мене чіпляєшся. Ну, не обідна, а? Скажи ж, Бякусь?

виноват, исправлюсь.
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

:facepalm:

Смоктати... вібратор.... кінь....


Шанной, тут така дівка простаює, а ти все до мене чіпляєшся. Ну, не обідна, а? Скажи ж, Бякусь?

Знову не папала в точку ? хлопці, та допоможіть вже їй :))
А то "такая красата прападаєт" - чим вона вже вас не зваблювала - і опаленням, і полам какім-та чи стелею, якимось ключем разваднім, ТП їй рекламу робить - а "красіва жінка" все ще шукає точку насамоті  :lol:
Фух...не можу більше сміятися :)
   
Re: Поросята, Петро вам свій майдан побудував  :D

Бякуся, не стримуй себе - то у тебе підсвідомість тобі підказує, на що вже треба переходити. Заміть, то у ТВОЇЙ голові таке дурне народжується. І я тут ні до чого.
Та це просто сучасна Еллочка Людоєдка. Вважає себе молодою, неперевершеною красунею і ще придумала затміть кляту Вандербільдіху Юію Тимошенко. Позавчора всі обреготалися, як вона коси на собі рвала, що у неї менша дупа, ніж в Юлі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія