Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Колоть чи не колоть (Переболів взимку). :S

Колоть чи не колоть (Переболів взимку).  :S


Сижу і не знаю, як зробить правильно! Не хочу собі гірше зробить. Болів взимку. Досихпір нюху 100% нема.
   


Сижу і не знаю, як зробить правильно! Не хочу собі гірше зробить. Болів взимку. Досихпір нюху 100% нема.
Не коліть  :-)o
   
Re: Колоть чи не колоть (Переболыв взимку).  :S

Не коліть  :-)o

Аргументи потрібні
   
Аргументи потрібні
Якщо нема прикладів перед очима які б показали що вакцинація несе користь то навіщо вводити собі в організм те що викликає сумніви і може навіть підозри.  :-)o
   
Якщо нема прикладів перед очима які б показали що вакцинація несе користь то навіщо вводити собі в організм те що викликає сумніви і може навіть підозри.  :-)o
приклад госпіталізауії та важкі наслідки
   
приклад госпіталізауії та важкі наслідки
А у ТС-а були такі приклади перед очима?  :-)o
   
Re: Колоть чи не колоть (Переболыв взимку).  :S

А у ТС-а були такі приклади перед очима?  :-)o
Ні...
   
Колоть чи не колоть (Переболів взимку).
по правилам - это если по правилам - нужно сдать анализы и посмотреть на титры
не спрашивайте, что такое титры, я не врач
напишу вам тут
И если титры низкие - колоть
   
Re: Колоть чи не колоть (Переболів взимку).  :S

Доречі - Pfizer колоть будуть
   
Доречі - Pfizer колоть будуть
прям как цивилизованным из первого мира :)
   

Сижу і не знаю, як зробить правильно! Не хочу собі гірше зробить. Болів взимку. Досихпір нюху 100% нема.

Якщо ти перехворів, то у тебе імунітет повинен бути кращим ніж від якогось файзера...  :-)o
   
Ні...
Ну от .. тому і вирішувати вам важко.
В моєму випадку все було просто, моя дружина працює в опорній лікарні і до початку вакцинації у її колег були важкі госпіталізації і одна смерть після повторного захворювання (вік 35+), після початку, навіть тільки першою дозою Ковішилда, жодноо важкого випадку, хоча зараження були (в тому числі у дружини, а я, що дивно, ні)  :-)o
   
Re: Колоть чи не колоть (Переболів взимку).  :S

Лайта права - зробіть аналіз на антитіла і тоді будь-який коновал вам скаже, чи є сенс вакцинуватись.
Імунітет зазвичай зберігається 9 місяців і більше, але є варіанти, тому краще - після аналізів
Будьте здорові!
   
Якщо нема прикладів перед очима які б показали що вакцинація несе користь то навіщо вводити собі в організм те що викликає сумніви і може навіть підозри.  :-)o
Маячня .Проблеми з логікою .Тобі мало прикладів коли помирали нещеплені люди ?
   
Якщо ти перехворів, то у тебе імунітет повинен бути кращим ніж від якогось файзера...  :-)o
А собі ти зробив щеплення ?
   
Re: Колоть чи не колоть (Переболів взимку).  :S

Для себя я бы склонялся к варианту колоть.
Резон - много слышал о тяжелом течении повторного заболевания.
Но ни разу - о тяжелом течении после полноценной вакцинации.
   
eact , перехворіла  в листопаді, рівень антитіл тоді був середнім. Провакцинувалась Файзером. Як і під час хвороби, так і  після двох щеплень були суттєві нарікання на роботу серця-пришвидшене серцебиття, болі в лівому боці , задуха, слабкість і втома. Якщо у Вас цього не було  під час хвороби, не бійтесь-вакцинуйтесь, якщо  вакцинація потрібна для виїзду на кордон. В усіх інших випадках-даруйте, не бачу сенсу ( я не лікар, то й аргументації Вам не надам). Моі дві коліжанки теж вакцинувались (не хворіли): крім болю в місці уколу-жодних нарікань. Тобто все індивідуально.
   
Якщо ти перехворів, то у тебе імунітет повинен бути кращим ніж від якогось файзера.
сегодня иммунитет есть, а через полгода тю-тю
не хочу колоться! :weep:
Делали мне прививку от дифтерита лет 20 назад
чуть не умерла
как вспомню
   
Вже маю паперове міжнародне свідоцтво з мокрими підписом і печаткою :read:
   
Дійсне всього пів року :(
   
Маячня .Проблеми з логікою .Тобі мало прикладів коли помирали нещеплені люди ?
Все  з логікою норм. Якщо в людини є сумніви після прочитаного і побаченого в інтернетах, то тільки власний досвід і висновки "прокатять". "Каждый выбирает для себя" (с).
А що стосується "Тобі мало прикладів" то для "пісателей но не читателей" - про свій вибір я написав вище вашого повідомлення  :-)o
   
Українці таки унікальна нація. Увесь цивілізований світ вколов умовний файзер, а українці вишукують змову жидорептилоїдів і ставлять банку з водою перед телевізором.  :facepalm:
   
Все  з логікою норм. Якщо в людини є сумніви після прочитаного і побаченого в інтернетах, то тільки власний досвід і висновки "прокатять". "Каждый выбирает для себя" (с).
А що стосується "Тобі мало прикладів" то для "пісателей но не читателей" - про свій вибір я написав вище вашого повідомлення  :-)o
З одного боку ти пишеш не коліть , з іншого - ти пишеш ,що після Ковішилда не було жодного важкого випадку, хоча зараження були .
Тобто ти хочеш щоби eact загинув ?
   
Re: Колоть чи не колоть (Переболів взимку).  :S

eact , перехворіла  в листопаді, рівень антитіл тоді був середнім. Провакцинувалась Файзером. Як і під час хвороби, так і  після двох щеплень були суттєві нарікання на роботу серця-пришвидшене серцебиття, болі в лівому боці , задуха, слабкість і втома. Якщо у Вас цього не було  під час хвороби, не бійтесь-вакцинуйтесь, якщо  вакцинація потрібна для виїзду на кордон. В усіх інших випадках-даруйте, не бачу сенсу ( я не лікар, то й аргументації Вам не надам). Моі дві коліжанки теж вакцинувались (не хворіли): крім болю в місці уколу-жодних нарікань. Тобто все індивідуально.

Хворів геть не важко. (Я і моя дружина однаково майже в один час, з різницею десь в 5-ть днів). Один день трохи "похарило" і відпустило.
Єдине що - повна відсутність запахів як у мене так і у дружини вже на протязі 7-ми місяців. Навіть дивно - більше нікого не знаю з такими наслідками. Яким я і дружина штамом боліли, що нюх 100% відсутній? В своєму оточенні у всіх все ок. з нюхом - хоча теж багато хто хворів.
   
Re: Колоть чи не колоть (Переболів взимку).  :S

Дійсне всього пів року :(

Тобто? Після вакцинування дають документ, який дійсний всього півроку? ;o
   
Українці таки унікальна нація


унікальні всього-навсього лиш тим, що дебілізуються швидше, ніж в середньому по планеті

----

ну нічого. подивимося що буде з цими розумаками коли нова хвиля восени прийде. будуть бігти, аж під ногами буде горіти
   
Re: Колоть чи не колоть (Переболів взимку).  :S

Українці таки унікальна нація. Увесь цивілізований світ вколов умовний файзер, а українці вишукують змову жидорептилоїдів і ставлять банку з водою перед телевізором.  :facepalm:

Великий вплив русскаво міра, пане лондонський х.

ТС, не слухайте нічиїх порад і досвіду.

Один мій знайомий помер від ковіду, інший - від ускладнення після щеплення /Астра

То що робити?

Зробіть аналіз на антитіла. Якщо їх нема і ви не маєте хронічних хвороб крові/серця - сміливо штиркайтесь. Якщо антитіла є, немає сенсу колотись.

У будь-якому випадку має порадити лікар за результатами аналізу

   
Тобто? Після вакцинування дають документ, який дійсний всього півроку?

по теперішніх результатах досліджень імунітет живе десь пів року. але це ще не достатньо вивчена тема. тому дані будуть оновлюватися
   
Re: Колоть чи не колоть (Переболів взимку).  :S

Хворіла взимку дуже легко
Наслідки хвороби дуже не сподобались
Тому побігла щеплюватись, як тільки з'явилась нагода
Правда дочекалась нормальної, щоб подорожувати без питань+кращий захист.
   
З одного боку ти пишеш не коліть , з іншого - ти пишеш ,що після Ковішилда не було жодного важкого випадку, хоча зараження були .
Тобто ти хочеш щоби eact загинув ?
В мене є знайомий якому я дав такий же "расклад" по питанню "колоти чи не колоти" і сказав "колотися". Після уколу у нього десь зо 3 дні була температура і погане самопочуття - всі три дні він нив як дурний і дзвонив мені, довелося внести його в "чорний список". Тому тепер всім "сомневающимся" кажу "не коліть", коли вони питають а сам я коловся чи ні кажу коловся "тому і тому" і вони ... поголовно йдуть колотися  :-)o
   
Re: Колоть чи не колоть (Переболів взимку).  :S

На Заході колять усіх, перехворів чи не перехворів.
   
Re: Колоть чи не колоть (Переболів взимку).  :S

Перехворів чимось у листопаді з втратою нюху на деякий час.
Місяць назад кількість антитіл G  3.0.
Колоти вакцину не збираюсь.
   
Re: Колоть чи не колоть (Переболів взимку).  :S

Ну...навіть якщо є антитіла (бо перехворів) - то якщо вколоть - то куда вони дінуться ті антитіла?
   
В мене є знайомий якому я дав такий же "расклад" по питанню "колоти чи не колоти" і сказав "колотися". Після уколу у нього десь зо 3 дні була температура і погане самопочуття - всі три дні він нив як дурний і дзвонив мені, довелося внести його в "чорний список". Тому тепер всім "сомневающимся" кажу "не коліть", коли вони питають а сам я коловся чи ні кажу коловся "тому і тому" і вони ... поголовно йдуть колотися  :-)o
Тепер зрозуміло . :)
   
eact , при виписці свідоцтва сказали, що дійсне пів року із можливою пролонгацією, якщо так вирішить ВООЗ, або із застосуванням третьої дози Файзера, якщо так вирішить та ж організація :laugh: . Ця пісня буде вічною. На мою незаангажовану думку, якщо не мав підтвердженого ковіду-потрібно щеплюватись безапеляційно, як немає протипоказань. Якщо ж перехворів, то тут навіть лікарі не дадуть стовідсоткової поради, як вчинити. Я цей епап, повірте, пройшла. Загалом, не знаю, чи вчинила  правильно. Але ж дуже хотілось зустрітись із родиною за кордоном. Проте, кордон там трішки привідкрили, і не зрозуміло, чи вистачить цих "привідкритих дверей" для повноціної поіздки до родини.
   
Re: Колоть чи не колоть (Переболів взимку).  :S

Кажуть, якщо перехворів, а  антитіла зникли, то це ще не означає що імунітету нема, є ще клітинний імунітет. Тест на клітинний імунітет зараз  розробляється.
   
На жаль, в наших свідоцтвах відсутня графа , що людина перехворіла, тому тільки вакцинація. І ніхто поки що не знає, скільки часу  дійсний клітинний імунітет за відсутності тестованих антитіл, тому все складно і запутано.
   
Тепер зрозуміло . :)
:-B
   

Сижу і не знаю, як зробить правильно! Не хочу собі гірше зробить. Болів взимку. Досихпір нюху 100% нема.

спецы пишут что иммунитет от больезни выше чем от прививки

но надо быть увереннным что точно ковид был
   
хворіла в березні, досить важко. Наслідки розгрібаю досі. Антитіла на зараз 11,3
Вчора вколола Пфайзер
(ну бо була можливість, вирішила не вий..махуватися)
Ковбасить сьогодні нє-па-дєцкі - темп-ра 37.9, крепатура як ніби під танк попала, головний біль.
Ну але боюсь третьої хвилі, якщо чесно.
Хоч і досі не розумію, чи правильно вчинила (трохи обнадіює припущення, що перехворівші+вакциновані мають найкращий захист)
Але хто його зна, як воно насправді..експерим ентуємо на собі далі :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія