Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пу-рум-пупум-пупум...Сербия встретит Х@ла военным парадом

До Сербії цього тижня має прибути президент Росії Володимир хуйло. Через його візит день визволення Белграда відзначатимуть на чотири дні раніше від історичної дати - не 20 жовтня, а 16-го. На честь хуйло вперше за майже 30 років ще й влаштовують військовий парад.
Про це повідомляє "Радіо Свобода".
«Влада в Белграді вирішила пристосувати дату державного свята до порядку денного хуйло. На мою думку, це промовисто свідчить про те, що влада в Белграді дуже гнучко ставиться навіть до суверенітету країни. Все залежить від того, що їй на даний момент потрібно», - зазначив з цього приводу редактор белградської газети «Бліц» Нікола Томич.
На честь хуйло в Сербії вперше від 1985 року також влаштовують військовий парад. В ньому візьмуть участь приблизно три тисячі солдатів - піхота, артилерія, танкісти, авіація, навіть дунайські військові кораблі, точніше - човни. До сербських пілотів долучиться й російська військова група «Стрижі».
На думку оглядачів, візит хуйло та все з ним пов'язане потрібний не так Сербії, як Росії, тобто її пропагандистам. Вони прагнуть показати, що Росія має друзів за кордоном та що вона відіграє важливу роль на Балканах.
Читайте також: хуйло хоче відшкодувати друзям втрати від санкцій з бюджету
Візит хуйло до Белграда триватиме лише один день - 16 жовтня. На святкування не запросили президентів інших країн, солдати котрих воювали в лавах Червоної армії за визволення Белграда.
Столицю колишньої Югославії й нинішньої Сербії звільнили від нацистів 20 жовтня 1944 року. В операції разом брали участь солдати Третього українського фронту Червоної армії та двох корпусів Народно-визвольного війська Югославії.
   
В Сербии ввели уголовную ответственность для военных наемников

http://zn.ua/WORLD/v-serbii-vveli-ugolovnuyu-otvetstvennost-dlya-voennyh-naemnikov-155668_.html

Сербская власть хочет нанести удар по прибыльному бизнесу тех, кто за деньги едет воевать в "горячие точки".
 дорога боевики
Об аналогичном шаге думают в Боснии и Косово
mediarnbo.org
Парламент Сербии ввел уголовную ответственность для граждан страны, которые принимают участие в вооруженных конфликтах за рубежом.

Как сообщает информационное агентство Reuters, боевиков, которые воевали самостоятельно, могут осудить на срок от полугода до пяти лет тюремного заключения, а членов организованных группировок - до восьми лет. Рекрутерам наемников и добровольцев предусмотрено наказание от двух до десяти лет за решеткой.

Таким образом сербский парламент решил противодействиями прибыльному бизнесу наемников, которые используют боевой опыт, приобретенный в югославских войнах, воюя за деньги в "горячих точках", таких как Сьерра-Леоне, Алжир, Ливия, Украина, отмечают журналисты. Другие балканские страны, в частности Босния и Косово, собираются принять аналогичные меры, чтобы остановить поток наемников за границу в частности в Ирак и Сирию.

Напомним, недавно в ООН заявили, что силы боевиков в Донбассе пополняют все больше иностранцев.

По материалам: Deutsche Welle
   
Кстати,Сербия у нас в ЕС,или как..?
   
Кстати,Сербия у нас в ЕС,или как..?

Нет.
   
Коли перебісяться, тоді може й пустять їх в ЄС. Поки - нє.
   
Коли перебісяться, тоді може й пустять їх в ЄС. Поки - нє.

А чего у них там с перебешеванием?
   
плешивый бабло везет братушкам так что шоу в таких случаях обязательно .....
   
А шо чувати про йулiчьку нашу улюблену сьогодні у москві? Її хуйло з парадом зустрічав чи без?
   

А чего у них там с перебешеванием?

Та то їх проблема....  Поки не набридне...   Час терпить...
   

І "Солнечный Удар" Михалков прем'єрував в Бєлграді. Альянс імперій з фантомними болями.
   

Та то їх проблема....  Поки не набридне...   Час терпить...

А суть проблемы в чём. Я там часто бываю, бесноватых не встречал. Милые, приветливые люди.
   

А суть проблемы в чём. Я там часто бываю, бесноватых не встречал. Милые, приветливые люди.


Вони біснуваті в порівнянні з іншими народами Європи (звичайно, російських дегенератів не беремо до уваги....).  Ну нічого, нехай ще трохи побісяться....
   

А суть проблемы в чём. Я там часто бываю, бесноватых не встречал. Милые, приветливые люди.

в фантомных болях
   
Я б на місці хуйла не їхав . А то , не дай Бог , знов на трибуні барбарискою пригощати будуть , то ж весь світ ржати буде .
   


Вони біснуваті в порівнянні з іншими народами Європи (звичайно, російських дегенератів не беремо до уваги....).  Ну нічого, нехай ще трохи побісяться....

Не заметил.
   

Не заметил.


Нічого дивного.
   

І "Солнечный Удар" Михалков прем'єрував в Бєлграді. Альянс імперій з фантомними болями.

----

Останнє редагування: 13 жовтня 2014 14:13:20 від Pazelya
   


Нічого дивного.

Обычно так рассуждают те, кто небыл-рассказывали.
   

И Крон-Принца в 14ом году тоже шлепнули в Белграде

В Сараєво  B-)
   

В Сараєво  B-)

упс, я сморозил.. спасибо за исправление..
   
Сербія просто також вважає себе типу "старшим балканським братом". Крім того, вони ще й православні. І лежать під хуйлом, хоч і кандидати на вступ до ЄС (цікаво, їх Хорватія не заветує, коли до справи дійде?) Перше, що мене зустріло в Бєлграді рік тому - величезний бігморд газпрому по дорозі з аеропорту..
   
Я б на місці хуйла не їхав .

Ну ты пока в совсем другом месте. :)
   
серби такі ж пистоваті як і кацапи.
   
Сербия считает себя наследницей федеративной республики Югославия и все еще мечтает о возврате этого статуса. Так что у них много общего.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія