Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(ОНОВЛЕНО) СБУ таки затримала Саакашвілі. ГРАНД-кловунада. Шоу маст гоу он :facepalm1:

Курченко и его сподвижники никакого отношения к ФСБ не имеют?Я правильно вас понял?Если вы на этом настаиваете я беру свои слова назад

 (tu)

Дебіли,б***ь(с)
   
:facepalm1:

Показати зображення...
Этот дед сепар с ЗаПАРИЖЬЯ.
Они в российсаую церковь ходят и молятца святому никалаю и святому ушакову.  Навозное население из банкрота рсфср .
   
 :( зрада плятть!
Увезли Михаила в суд. Спокойно. Без ексцессов. Не торопясь.  :weep: Сэмэн с отрядом пройепал .Т.е. проспали.
   
:( зрада плятть!
Увезли Михаила в суд. Спокойно. Без ексцессов. Не торопясь.  :weep: Сэмэн с отрядом пройепал .Т.е. проспали.

Ще ті воєни - шоколадосвєргатєлі :weep:  :lol:  :weep:

Це ж не в луценковому смітнику порпатися :pooh_lol:
   
:( зрада плятть!
Увезли Михаила в суд. Спокойно. Без ексцессов. Не торопясь.  :weep: Сэмэн с отрядом пройепал .Т.е. проспали.
Лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі перебуває у Печерському райсуді Києва.

Про це "Українській правді" повідомив речник політика

Адвокат Павло Богомазов підтвердив: "Так, Михайло вже в Печерському суді на Хрещатику, 42-а. Я з документами працюю".

http://www.pravda.com.ua/news/2017/12/11/7165032/
   
а где этот бродячий цирк-шапито? уже должен волать под судом: міііішіііі воооолюююю, мііііішііііі вооооооолюююю..или на сегодня не проплатили?
   
Лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі перебуває у Печерському райсуді Києва.

   
Скоро довідаємося чому саме 256 ч.2.
Думаю йому кришування грузинського рекету в Одесі припаяють.
   
Скоро довідаємося чому саме 256 ч.2.
Думаю йому кришування грузинського рекету в Одесі припаяють.

Щас как примут решение о закрытом суде, как по Колмогорову

В интересах государственной безопасности, например
   
Щас как примут решение о закрытом суде, как по Колмогорову

В интересах государственной безопасности, например

Це навряд.
Бо то лише обрання застережного заходу.
І стаття не про державну зраду, а бандитська, кримінальна,  якраз для злодіїв у законі введена.
Тут заковика саме в п2.
Якщо журналісти нічого не переплутали, звісно.

По логіці інкримінованої статті Міші мали би припаяти не донесення про злочин, скоєний угрупуванням, про який йому було відомо в той час коли Міша був посадовою особою.
Я так думаю.  :buba:



Останнє редагування: 11 грудня 2017 09:40:19 від Vad_Sv
   
ЩА будет в суде

- БЭ - ПЭ - ПЭ -ПЭ
   
ЩА будет в суде

- БЭ - ПЭ - ПЭ -ПЭ
:( не будет. Говорят у него сил нет... Голодает..
   
Петя начал сажать барыг и своего друга

А подхуйловцев почему-то корежит

 :-o
   
Показати зображення...

Хочу відмітити що УП в справі Саакашвілі працює досить професійно, не передруковуючи чиїсь новини, а генеруючи власний контекст.
Це приємно дивує. 
   
Походу миша уже сегодня вернется в свой революционный пентхауз а лошки в палатки, так понимаю
   
Походу миша уже сегодня вернется в свой революционный пентхауз а лошки в палатки, так понимаю

Не факт.
З огляду на заяви Міші про те, що Міша не вважає систему українського правосуддя легітимною.
Він там багато ще чого наговорив.
   
Пусть ссака скажет спасибо, что просидел 2 дня в теплой камере, а не в холодніх палатках.. :K
   
Оказывается Ссака официально зарегестрирован во Львовской области, это значит, что домашний арест он должен отбывать по месту регистрации - во Львове. :-)o
   
Оказывается Ссака официально зарегестрирован во Львовской области, это значит, что домашний арест он должен отбывать по месту регистрации - во Львове. :-)o

"поздравляю" ксеню  :pooh_lol:
   
Оказывается Ссака официально зарегестрирован во Львовской области, это значит, что домашний арест он должен отбывать по месту регистрации - во Львове. :-)o

Я не думаю що домашній арешт адекватний запобіжний засіб для людини, яку оголосили в розшук.
І доставили силою до суду.
   
зарегестрирован
реєстрація не тотожна місцем проживання
   
Я не думаю що домашній арешт адекватний запобіжний засіб для людини, яку оголосили в розшук.
І доставили силою до суду.
Зважаючи на психічний стан Саака і йлого адептів,  краще під домашній арешт
   
Зважаючи на психічний стан Саака і йлого адептів,  краще під домашній арешт

Якраз навпаки.
Ніхто не буде покусаний.
Не потрібно буде організовувати розшук.
У протестувальників буде лишній привід звинуватити владу.
Всі задоволені. Мир і спокій. :)
   
Обригани насіння проспали навіть вивіз тушки їх фюрера до суду  :weep:  :facepalm:

Ссані лузери  B-)
   
Поки що під судом народу малувато.
Стрім з фейсбуку.

   
Правоохоронців теж не багато.
Семенченка з його "Донбасом" теж не видно.
Суд почнеться через пів години.
   
на стрімі - грузинські ліца... :buba:
   
 
Поки що під судом народу малувато.
Стрім з фейсбуку.

https://www.facebook.com/kiyinfo/videos/683702348500288/


пляяяя..оце стидоба :facepalm1: оце сірьонік лєщ називає середнім класом? божеееее..
   
среднему класу нет времени заниматься непонятной куйней, средний класс работает, есть время заниматься всяким проходимцам и квартирооптимистам и люмпену который если че будеть этот самый класс вешать и резать ибо они "буржуи" и "вкралы"
   
пляяяя..оце стидоба :facepalm1: оце сірьонік лєщ називає середнім класом? божеееее..

Доставляє колоритний бородатий дідусь в танкістському шлемофоні з палицею у вигдяді висмикнутого з корінням дерева.
Зачот!  (tu)  :)
Кацапи пишуть що до суду можна потрапити лише через заблоковану правоохоронцями арку.
Пропускають лише по документах, після перевірки, і як я розумію не всіх.
Тобто на стрімі це всі, хто прийшов вимагати Міші свободу.

Останнє редагування: 11 грудня 2017 11:16:11 від Vad_Sv
   
Поки що під судом народу малувато.
Стрім з фейсбуку.

https://www.facebook.com/kiyinfo/videos/683702348500288/
А Сирежу этот "средний класс" не побил за его не пролетарский вид?
   
А Сирежу этот "средний класс" не побил за его не пролетарский вид?

Судячи із стріму, народ там не агресивний.
Ходять, балакають, посміхаються.
   
среднему класу нет времени заниматься непонятной куйней, средний класс работает, есть время заниматься всяким проходимцам и квартирооптимистам и люмпену который если че будеть этот самый класс вешать и резать ибо они "буржуи" и "вкралы"
Нічого не нагадує - тіпа вони скачуть ми працюєм
   
:facepalm1:

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

Гарні фоти.
Зачот!  (tu)
Показують всю глибину ненависті до влади. :)

Особливо остання.
Нудьгують люди.
Відверто.
Тримають плакат, як і домовлялися, але не більше.

Останнє редагування: 11 грудня 2017 11:50:39 від Vad_Sv
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія