Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Який сенс піднімати ціни на газ ?

Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Або міняти розводку і, можливо, будинкова котельня, або міняти квартиру (поки встигнеш).
Бо якщо розводку не змінити, то будинок приречений. Платоспроможні зїдуть, лишаться пияки і дибіли. Ціна квартир в ньому впаде до білянульвої.
А получателям субсидий нах оно надо ,особенно живущим на верхних этажах? И если хоть один жилец в доме не захочет ты ничего не сделаеш.
А "приреченой" получается больше половины Украины. Много ты знаеш домов где сменили разводку?
 
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Ну пусть не молоко. Пусть будет вода.
Принцип один и тот же.

так
ну i?






   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Світогляд. А він міняється повільно.
Субсидії - перехідний етап, за рік-два їх практично не буде.

Тобто не буде?
Що це за маячня? У нас раптово зникнуть всі 12 млн пенсів? Чи у них пенсія буде така що буде безболісно тягнути "вРоттердам++" або інший фірташевсько-ахметівсько-порошенківський схематоз?
Чи буде монетизація субсидій? Тоді питання - з чиєї кишені знову будуть башляти пенсам на дорогу комуналку? Знову з моєї чи Потрошка-Ахметова? 8-:
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Ну пусть не молоко. Пусть будет вода.

Принцип один и тот же.
Не такой же я не могу от него отказатся. Мне его навязівают.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

так
ну i?

1 м3 воды пусть стоит 1 грн. при норме 1 м3 на человека в месяц.

если потребили больше, то куб будет стоить уже 1000 грн.

а если выпили меньше куба, то водоканал выдаст в кассе 50 копеек.

ну и так далее
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?




Можливо булоб краще знизити цiну на газ на якийсь фиксований обсяг i вiдмiнити субсидii
Спалив бiльше цього обсягу – платиш ринкову цiну за перебраний газ
Спалив меньше – отримуешь грошi
Це стимулювало б газозбереження i привчилоб людей що потрібно жити за коштами

Субсидія і є на соціальні норми.

Те що вище , по повній платиться.

 "З метою стимулювання енергозбереження також з 1 травня 2018 року соціальна норма на газове опалення буде наближена до реальних обсягів споживання і становитиме 4,5 куб.м на 1 кв. м площі, електроопалення – 30 кВт.год на 1 кв.м площі.
При призначенні субсидії на понаднормову площу житла, норма може бути збільшена не більш ніж на 30%", - йдеться у повідомленні.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Не такой же я не могу от него отказатся. Мне его навязівают.

Напишите заявление чтобы отрезали от газа, да и все дела.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Так не вийде, по 14-15 тут буде море трейдерів з Європи.

Буде як з зкрапленим газом - всіх конкурентів Медведчука закошмарило СБУ.
Не треба цих казок розповідати про "море трейдерів", в економіці яка повністю контролюється феодалами\силовим блоком не може бути вільної конкуренції.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

именно так. при этом просто бедумное, безпрограммное выделение миллиардных сумм ( из страха что их подвесят за яйца) на субсидии это еще не все. никто и никогда не считал сколько миллиардов недополучил бюджет из за того, что люди ушли в тень ради получения субсидии.

Але це в рази менше, анж було тоді, коли субсидувався практично УВЕСЬ об'єм газу.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?




Можливо булоб краще знизити цiну на газ на якийсь фиксований обсяг i вiдмiнити субсидii
Спалив бiльше цього обсягу – платиш ринкову цiну за перебраний газ
Спалив меньше – отримуешь грошi
Це стимулювало б газозбереження i привчилоб людей що потрібно жити за коштами

 (tu)
Якби б країною керували не маріонетки, а нормальні люди - так би й було б! Але ж у влади стоїть задача - не зменшить споживання газу, а здерти з людей побільше грошей!
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Буде як з зкрапленим газом - всіх конкурентів Медведчука закошмарило СБУ.
Не треба цих казок розповідати про "море трейдерів", в економіці яка повністю контролюється феодалами\силовим блоком не може бути вільної конкуренції.

ну так и должно быть.

какая еще вильна конкуренция?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Що це за маячня? У нас раптово зникнуть всі 12 млн пенсів? Чи у них пенсія буде така що буде безболісно тягнути "вРоттердам++" або інший фірташевсько-ахметівсько-порошенківський схематоз?

Не переживай за пенсів. Вони, переважно, мають нерухомість, яку в могилу не покладеш (а ніхто вічно не житиме). Ось нею і можна розрахуватися за тепло.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Або міняти розводку і, можливо, будинкова котельня, або міняти квартиру (поки встигнеш).
Бо якщо розводку не змінити, то будинок приречений. Платоспроможні зїдуть, лишаться пияки, пенси і дибіли. Ціна квартир в ньому впаде до білянульвої.

Скажіть, це чий бот виліз?
У дурці день "відкритих дверей"?
Ти розумієш що 95% житлового фонда Києва та великих міст України такі? Ти всім пропонуєш виїхати на заробітки чи з'їхати зі своїх квартир?
Коли вже в свинофермі з'являться притомні дописувачі з притомними планами, а не "давайте поверньом Днєпр з запада на васток!"?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

1 м3 воды пусть стоит 1 грн. при норме 1 м3 на человека в месяц.
если потребили больше, то куб будет стоить уже 1000 грн.
а если выпили меньше куба, то водоканал выдаст в кассе 50 копеек.
ну и так далее


так я про це і написав
де прокол?



   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Ти розумієш що 95% житлового фонда Києва та великих міст України такі? Ти всім пропонуєш виїхати на заробітки чи з'їхати зі своїх квартир?


Отака Селяві. Мої співчуття.
Нове житло вже будується як слід, старе доведеться або переробити або покинути і знести. Так у всьому світі.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

В котельнях теплокомуненерго замінити газові котли на твердотопливні-вийде тепло дешевше в три рази.газова автономка не витримає конкуренцію.Як в Європі. Гріти воду в газових котлах з КПД 50% за 10 км від квартири-це злочин.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Напишите заявление чтобы отрезали от газа, да и все дела.
Я его получаю в виде ЦО.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Коли вже в свинофермі з'являться притомні дописувачі з притомними планами
Нормальна людина піде в свиноферму?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Не переживай за пенсів. Вони, переважно, мають нерухомість, яку в могилу не покладеш (а ніхто вічно не житиме). Ось нею і можна розрахуватися за тепло.
А, то ти з бригади "чорних рієлторів"?
Доводиш бабульок до пред-інфарктного стану на замовлення?
У більшості пенсів є родичі, спадкоємці майна, ти їм це розкажи.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Нормальна людина піде в свиноферму?

Ну якщо ви тверезо мислячих людей називатимете свинями, то рано чи пізно потрапите до своїх братів по розуму у рашці.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

А, то ти з бригади "чорних рієлторів"?
Доводиш бабульок до пред-інфарктного стану на замовлення?
У більшості пенсів є родичі, спадкоємці майна, ти їм це розкажи.

О! Момент істини.
Спадкоємці і платитимуть за пенсів. Якщо ні, спадкоємцем буде держава.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Я его получаю в виде ЦО.

К сожалению, только два варианта - переделывать систему отопления в целом доме или сменить жилье.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Отака Селяві. Мої співчуття.
Нове житло вже будується як слід, старе доведеться або переробити або покинути і знести. Так у всьому світі.

Дешевше схематоз на субсидіях та роттердамах прикрутити.
Повісити Кнура догори ногами, Фірташа на суд в США та роздерибанити його "імперію облгазів" на окремі конкуруючі підприємства.
Це набагато дешевше буде того "проджекта", що ти намалював.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

соціальна норма на газове опалення буде наближена до реальних обсягів споживання і становитиме 4,5 куб.м на 1 кв. м площі,
Ніфіга вона не наближена. Це дуже багато. Я витрачаю 2.7-2.9 м3/м2 в самі холодні місяці.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Є таке просте питання.

Скільки була державна дотація для Нафтогаза і скільки зараз йде на субсидії.

І сразу все стане ясно.

~10 млрд дол США - дефіцит у 2014р
~2 млрд дол США на ВСІ субсидії
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Але це в рази менше, анж було тоді, коли субсидувався практично УВЕСЬ об'єм газу.

не факт. повторю то что написал выше. никто не считал ( вы тоже) сколько человек ушло в тень, чтобы получить или не лишиться субсидии и сколько из за этого бюджет недополучил налогов. Если кто либо посчитает и добавить сумму выделяемую на субсидии. тогда можно приблизительно сказать действительно в разы меньше или нет. про морально психологические моменты я вообще молчу. часть людей тупо считает себя нищими ( со всеми вытекающими психологическими последствиями), часть людей считают себя хитропопыми, дурят государство чтобы получить субсидию ( со всеми вытекающими последствиями психологическими для всей страны... так как они на собственном примере учат своих детей и они будут такими же в будущем.).  Посчитайте все это и охренеете и никогда в жизни не захотите такую систему в своей стране. + многолетнее и полною отсутствие мотивов для энегросбережения ( субсидия все покроет).

это наподобии рака , который сжирает страну изнутри. а страна типа даже не догадывается про этом или делает вид, что не догадывается.

Останнє редагування: 29 жовтня 2018 12:22:33 від olegan
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Який сенс піднімати ціни на газ ?

ми йульки, на евромайдані не за таку європу стояли  :-G
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Ну якщо ви тверезо мислячих людей називатимете свинями, то рано чи пізно потрапите до своїх братів по розуму у рашці.

На те що ти пропонуєш у України нема грошей, ще 200-250 років не буде.
То ти пропонуєш притомні речі, га?
А ще краще всім ставити "теплу підлогу" замість батарей, давай всім міняти, га?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Отака Селяві. Мої співчуття.
Нове житло вже будується як слід, старе доведеться або переробити або покинути і знести. Так у всьому світі.

ми йульки, на евромайдані не за таку європу стояли   :zrada:
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Дешевше схематоз на субсидіях та роттердамах прикрутити.
Повісити Кнура догори ногами, Фірташа на суд в США та роздерибанити його "імперію облгазів" на окремі конкуруючі підприємства.
Це набагато дешевше буде того "проджекта", що ти намалював.
єдиний твій нормальний допис
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

На те що ти пропонуєш у України нема грошей, ще 200-250 років не буде.

Ну то не буде України, нема в нас стільки часу.
А житло в цьому випадку розфігарять буряти.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

О! Момент істини.
Спадкоємці і платитимуть за пенсів. Якщо ні, спадкоємцем буде держава.
Хіба що через велику громадянську війну, бо хюй ти приватизовану квартиру відбереш.
Бо вже відбирали хліб у 32-33, відомо чим це все закінчилося.
Власно тому всі "петрушки" як один, проти вільного обігу зброї, бо знають що їх почнуть стріляти пачками з їх "людиноненависницьки ми ідеями" соціального дарвінізму.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Ну что за ерунда?

Газ такой же товар, как, например, молоко.

Ну давайте снизим административно цену на молоко до 1 гривны за литр в месяц.

Если выпил больше, то цена за литр будет уже 100 грн.

А если выпил поллитра, то 50 копеек в магазине вернут обратно.

Ну бред же полный.

Брєд полний, коли Нафтогаз платить Газвидобуванню 4000 грн (десь бачив), грубо,
а продає населенню по 8500 грн, нічого не виробляючи.
Причому частково ці 8500 грн платить населення, а частково держава, у вигляді субсидій.
При цьому має надприбутки.
Більше ніж 2 рази дорожче , на ці 2% і живе.
То і є брєд.
А Газвидобування з цієї сумі ще і відраховує ренту 70%.
І ще лишається в прибутках.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Хіба що через велику громадянську війну, бо хюй ти приватизовану квартиру відбереш.

Ніхто відбирати не буде. Просто пенси виберуть спадкоємця, який буде готовий оплачувати їм затишок.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

К сожалению, только два варианта - переделывать систему отопления в целом доме или сменить жилье.
Я думаю над этим ,но это решит мои проблемы ,а не страны. Больше половины проживают таких домах.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Я думаю над этим ,но это решит мои проблемы ,а не страны. Больше половины проживают таких домах.

Все житло, навіть те, що будували на початку 2000-х зведено з вертикальною розводкою.
Я це знаю, бо живу на піздняках де відносно новий жилий фонд.
Горизонтальна розводка - це все що побудовано у останні 5-6 років, й цих будинків десь 5% від загального об'єму будівництва.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Горизонтальна розводка - це все що побудовано у останні 5-6 років
Племінниця мешкає у домі, зданому у 2000 р, початок будівництва 1998. Горизонтальна розводка, два роки тому поставила лічильник тепла, з ним платить у 3 рази менше.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Все житло, навіть те, що будували на початку 2000-х зведено з вертикальною розводкою.
Я це знаю, бо живу на піздняках де відносно новий жилий фонд.
Горизонтальна розводка - це все що побудовано у останні 5-6 років, й цих будинків десь 5% від загального об'єму будівництва.
Есть еще сельское население и частные дома ,а также очень небольшое количество домов без ЦО.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?
den

Нафтогаз платить Газвидобуванню 4000 грн (десь бачив), грубо,
а продає населенню по 8500


НАК платить УГВ 4950 без ПДВ
Продає ( до 1 листопада) по 7000 з ПДВ

Або 5800 без ПДВ

З них ще іде 500 грн витрат на транзит
І пару сотень місцевим мережам

Маржа 4% у НАК

   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Информация к размышлению (я уже где-то об этом писал):
Город с населением ~250 тыс.
Суммарный долг по теплу у города на начало прошлого отопительного сезона ~500 млн. грн.
Я так понимаю, что полностью погасить его уже не удастся никогда.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія