Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему вы боитесь оккупации?

Re: Почему вы боитесь оккупации?

Странный вопрос.Почему ты не хочешь любить мачеху вместо мамы?Или почему не хочешь жить с левой чувихой вместе любимой женщины?Ну глупость же.Что тут может быть непонятного?
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Не боится оккупации только Олдбой, хотя ему придётся побороться за пост гауляйтера с Мамаем
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Не боится оккупации только Олдбой, хотя ему придётся побороться за пост гауляйтера с Мамаем
Ганс-авіатор також не боїться )))
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Ганс-авіатор також не боїться )))

Да он уже срет катяхами  :laugh:
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Да он уже срет катяхами

Та він десь казав, шо одразу побіжить в поліцаї записуватись.
Тут вони з Сіггеєм Чєрновци два сапога пара
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Перед окупацією Крима хуйло вдалось переконати Захід не втручатись, залякавши застосуванням ЯЗ. Тому "ні адін танк", обійлось без крові, без руйнувань, населення сприйняло зміни досить спокійно і тому навіть не окупацією це називають, а анексією.

На Донбасі Україна почала чинити спротив, тому каци волають що то ми почали війну і там всі жахи війни з руйнуваннями, загибеллю мирних і т.д.

Як дотиснути Захід щоб не втручались в операцію по "поверненню новоросії в рідну рашу"? Треба запевнити що населення тих територій, які заплановано АНЕКСУВАТИ, лояльне до влади Кремля і там можливий сценарій як в Криму.

Без великої війни і її катастрофічних наслідків, можна отримати прийнятний і для Заходу і для раші результат - залишиться огризок від України, який раша визнає і буде "цивілізована анексія" лівобережжя з причорномор'ям і Києвом. Ніяких партизанів чи громадянської війни, все тихо і мирно.

Так не буде. Але каци думкой багатіють і досі сподіваються що вдасться прокрутити такий сценарій. І надія є - нинішня влада може прийняти рішення не чинити спротив, хоча поки що говорить про інше. І саме для того потрібні гасла про турботу про мирне населення якому "какая разніца" (вони знають що таких у нас багато), про небезпеку застосування ЯЗ і апокаліпсис. 

Я чого стрьомаюсь - каци мають великий досвід в усяких пропагандонських справах. І поки що вони на тому полі обігрують і нас і Захід.
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Я своими глазами видел тот спротив в Крыму. И до сих пор вижу.
Крим був вкрай руссофільним регіоном. + наявніть ЧФ РФ в Криму.
тому окупація була мякою і, загалом, не особливо поміняла життя людей. Враховуючи що РФ відразу ввела свої порядки і не допустила перехідного періоду мародерств/різанини/голоду і т.п.
от санкції світу на Крим - це да, незручно що не можна скачати аппи з Apple Store, чи отриати грошовий переказ. ДЛя сучасної людини орієнтованої на великикй світ, життя в Криму після 2014р. - це жопа жопою.

ОРДЛО - окупація пішла вже жорсткіше. враховуючи спротив ЗСУ. сутички добровольчих/напівбандитських загонів з обох сторін. Хаотична лінія фронту.
ну і статут "сірої зони" теж не сприяє комфорту.

а білше таких легких варіантів як в Криму і ОРДЛО, в РФ не буде.
ЗСУ існують, і дадуть бій, а далі як вже получиться. з лінією фронту, клинами, оточеннями, вирівнюванням флангів... все як в класичних підручниках воєнної тактики.
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

от санкції світу на Крим - це да, незручно що не можна скачати аппи з Apple Store, чи отриати грошовий переказ
Все там можно вже ))
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Вы предлагаете мыслящим людям на форуме сместиться от дискуссии к вере. Не прокатит такое.

Если человек начал думать, то требовать от него просто верить нельзя.

Почему-то некоторые боятся думать о сложных вещах. Даже на примере этой ветки - посмотрите сколько юзеров просто наотрез отказались отвечать.

Неизвестное пугает. Очень многие здесь понятия не имеют что такое оккупация по-настоящему.

Я знаю. Но мне стало интересно сравнить насколько адекватны юзеры в этой теме.

Неадекватны, увы.

Окупація ЗА ВИЗНАЧЕННЯМ означає збройне захоплення території однієї держави іншою.

У нинішніх умовах вірогідна кацапська окупація України не може бути мирною.

Питати, чому ви боїтеся окупації, по суті те ж саме, що питати, чому ви боїтеся війни.

І ви вважаєш себе адекватним?

Не дуже бояться іноземної агресії і окупації хіба що агенти окупантів і зрадники.

Та й тим треба стерегтися, бо під час війни всяке трапляється…

Усе це не є предметом віри, а емпіричним знанням.


Останнє редагування: 5 грудня 2021 16:15:49 від abbat
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Кстати да, вопрос поставлен хитрожопо.
Мы собираемся сопротивляться, а это значит война, смерть, трагедии. Какая нахрен оккупация?
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Кстати да, вопрос поставлен хитрожопо.
Мы собираемся сопротивляться, а это значит война, смерть, трагедии. Какая нахрен оккупация?

Крым, Донбасс
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Крым, Донбасс
У моей подруги сестра в россии. Вопрос звучал приблизительно так - а зачем вы сопротивлялись?

Т.е. посыл похожий с твоим вопросом.
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

У моей подруги сестра в россии. Вопрос звучал приблизительно так - а зачем вы сопротивлялись?

Т.е. посыл похожий с твоим вопросом.

С россиянами как раз все понятно. Им действительно непонятно в чем собственно проблема.

   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Ну раз уж Профи хочет конкретики то перечислю более детально.Перове и самое главное это то что в оккупации ты оказываешься по ту сторону железного занавеса.Глядя на то куда все катиться,совсем скоро мы можем увидеть повторение СССР,когда за границу ездят только члены правительственных делегаций,спортсмены и некоторые артисты,а все осташьные изучают красоты Крыма по 100500 разу.Изоляция в свою очередь приведет к экономическим трудностям и отставанию от остального мира,особенно если учесть что за оккупацию с горами трупов порка будет не иллюзорной.Ну и третье это тоталитаризм,мракобесие и лишение элементарных прав,к которым украинцы успели привкнуть.По деньгам то может быть будет плюс минус так же,а может и чуть лучше,но стоит ли твоя свобода лишнего ломтика колбасы или лишней котлеты в твоем обеде при том,что ты и так не голодаешь
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Та він десь казав, шо одразу побіжить в поліцаї записуватись.
Тут вони з Сіггеєм Чєрновци два сапога пара

Да сейчас..оно уже уяпует в Астрахань аж пятки сверкают...только накуя и кому оно там нужно не совсем понятно


 :laugh:

   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

уяпует в Астрахань аж пятки сверкают..
піздіт, брехунець )))
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Кстати да, вопрос поставлен хитрожопо.
Мы собираемся сопротивляться, а это значит война, смерть, трагедии. Какая нахрен оккупация?

Хоспадя не ищите темную кошку в темной комнате, особенно если там ее нет. :weep:
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?



Запад послал накуй Лаврова
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Я знаю. Но мне стало интересно сравнить насколько адекватны юзеры в этой теме.

Неадекватны, увы.
Неадекватні чому?
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Крым, Донбасс
Крым - це був абсолюьтно уніклаьинй випадок. георафічно, ментально, історично, у воєєному плані.
Донбасс - уніклаьинй випадок вже лише почасти (велки концентрація руссофільного населення, але все ж далеко не така як Крим. НМД Донбас це білше про "особую роль кормилца" та ін. внутрі-українські таракани)

див. вище.
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Ну раз уж Профи хочет конкретики то перечислю более детально.Перове и самое главное это то что в оккупации ты оказываешься по ту сторону железного занавеса.Глядя на то куда все катиться,совсем скоро мы можем увидеть повторение СССР,когда за границу ездят только члены правительственных делегаций,спортсмены и некоторые артисты,а все осташьные изучают красоты Крыма по 100500 разу.Изоляция в свою очередь приведет к экономическим трудностям и отставанию от остального мира,особенно если учесть что за оккупацию с горами трупов порка будет не иллюзорной.Ну и третье это тоталитаризм,мракобесие и лишение элементарных прав,к которым украинцы успели привкнуть.По деньгам то может быть будет плюс минус так же,а может и чуть лучше,но стоит ли твоя свобода лишнего ломтика колбасы или лишней котлеты в твоем обеде при том,что ты и так не голодаешь

Окстісь, чувак

Спроба кацапської окупації у нинішніх умовах - це велика війна.

Тому в окупації буде не до розглядання залізної завіси і прав человєків, усі, хто виживе, будуть зайняті копанням могил
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

питання невірно сформульовано, це не боязнь, це огида, ненависть, відторгнення, з 2014 я добре розумію, чому була УПА , батьки не дожили, а мама завжди з надривом розповідала про випуск педучилища попереднього року, який вирізали бендерівці в 1949р., я формулюю це як право на самозахист при вторгненні чужака, хтось змиряється, а хтось продовжує боротьбу
А може то нквдисты переодетые были?
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

піздіт, брехунець )))

Конечно пистит)

Ибо первое - оно сцыкливое до ужаса.
Во вторых - дальше Бакоты не ездил и уже не поедет
В третьих в Астрахань, даже в сратую Астрахань ему ни денег, ни сил не хватит.
В четвертых, он наверное не доганяет что такое Астрахань  :facepalm: Черновцы покажутся раем

В общем галимый пистапол
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Да сейчас..оно уже уяпует в Астрахань аж пятки сверкают...только накуя и кому оно там нужно не совсем понятно
Показати зображення...
:laugh:

Assтрахань та еще клоака.Помню был такой дебил Old Merin с фор-уа.Может он и на цуге есть.Что то гнул пальцы ,а я погуглил про его город и долго смеялся.Даже  трамвайную линию закрыли насовсем  :laugh:
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

У нинішніх умовах вірогідна кацапська окупація України не може бути мирною.

Питати, чому ви боїтеся окупації, по суті те ж саме, що питати, чому ви боїтеся війни.
і навіть більше.
ця (гіпотетична) війна скоріш за все стане як мінімум європейською. а може і світовою.
том що справа не лише в україні.

не можу уявити що НАТО дозволить Кремлю розвязати повноцінну війну в себе "на порозі" і  ніяк в це не втрутиться.
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Окстісь, чувак

Спроба кацапської окупації у нинішніх умовах - це велика війна.

Тому в окупації буде не до розглядання залізної завіси і прав человєків, усі, хто виживе, будуть зайняті копанням могил

Ну я вопрос понял как будто мы обсуждаем уже свершившийся факт и его последствия.
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Assтрахань та еще клоака.Помню был такой дебил Old Merin с фор-уа.Может он и на цуге есть.Что то гнул пальцы ,а я погуглил про его город и долго смеялся.Даже  трамвайную линию закрыли насовсем  :laugh:

Да то Хлеборез цуга перечитался, как в РФ растет % жиров в масле. Я был в Астрахани, это пистец … ужасный калмыцкий пистец
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

і навіть більше.
ця (гіпотетична) війна скоріш за все стане як мінімум європейською. а може і світовою.
том що справа не лише в україні.

не можу уявити що НАТО дозволить Кремлю розвязати війну в себе "на порозі" і  ніяк в це не втрутиться.

НАТО это всего лишь военный союз государств. Принять решение могут только политики.
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

НАТО это всего лишь военный союз государств. Принять решение могут только политики.

Профф, в случае оккупации Одессы ты рванешь во Львов, или там моря нет?
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

НАТО это всего лишь военный союз государств. Принять решение могут только политики.
У НАТО є статут.
Якщо статут не діє = НАТО не існує.
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Профф, в случае оккупации Одессы ты рванешь во Львов, или там моря нет?

Надеюсь, что до этого не дойдет.
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Надеюсь, что до этого не дойдет.

Надеется можно и нужно всегда. Но должны быть планы
- план А
- план Б
- План С

И в нужный момент при определенных условиях выполняешь. У тебя есть такие планы А, Б, С?
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Надеется можно и нужно всегда. Но должны быть планы
- план А
- план Б
- План С

И в нужный момент при определенных условиях выполняешь. У тебя есть такие планы А, Б, С?

Нет
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

У НАТО є статут.
Якщо статут не діє = НАТО не існує.
статут НАТО не прикриває Україну та ін. треті держави.
але! з боку НАТо вкрай нерозумно дозволити Кремлю "зжерти" україну. бо наступна тоді прибалтика - легка здобич для Кремля, а для НАТО вкрай важкий фланг захисту.
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Нет

А надо иметь.
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Надеюсь, что до этого не дойдет.
Переклад - надєюсь, што нє прідьотся скіпать во Львов, окупація Одеси буде мяхкой і культурной.
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

статут НАТО не прикриває Україну та ін. треті держави.
але! з боку НАТо вкрай нерозумно дозволити Кремлю "зжерти" україну. бо наступна тоді прибалтика - легка здобич для Кремля, а для НАТО вкрай важкий фланг захисту.
Це так.
Але деякі геї, в поганому сенсі, спробували протягнути думку, що НАТО - всього лиш військовий союз держав.
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

А надо иметь.

Раньше я тоже так думал.

А потом перестал заниматься херней. Все распланировать невозможно, да и незачем.
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Assтрахань та еще клоака.Помню был такой дебил Old Merin с фор-уа.Может он и на цуге есть.Что то гнул пальцы ,а я погуглил про его город и долго смеялся.Даже  трамвайную линию закрыли насовсем  :laugh:
Мы на Ахтубу летали на рыбалку в начале двухтысячных , ото рыбалка была  ...есть , что вспомнить...а Астрахань реально село неасвальтированное ...это точно
   
Re: Почему вы боитесь оккупации?

Мы на Ахтубу летали на рыбалку в начале двухтысячных , ото рыбалка была  ...есть , что вспомнить...а Астрахань реально село неасвальтированное ...это точно

Я Ахтубу свое время на байдарке прошел. Пистец браконьерство просто жесть, везде мечети и калмыки, антисанитария  я епу просто …
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія