Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тимошенко раскритиковала новый законопроект о мобилизации призвала отправить нафронт“мусоров” :love:

Шановне п.Slawv, морквина 120 тис. лише для відправлених на нуль це не $2500 для більшості. На нулю в нас тисяч 100 людей, як кажуть, решта сидять на $500. Тому немає черг, замість яких нам пропонують загони тцкашників з воронками.

  100 тис. на нулі за списками, з них реально воюють і отримують 120 тис. третина. 2/3 сидять в тилу і 100 тис. за них отримують батьки-командири. Хоча, звісно, рахувати ці гроші в бюджет грошових виплат потрібно.
   
Всі вже забули про бабцю, ось вАна про себе і нагадує.
   
Всі вже забули про бабцю, ось вАна про себе і нагадує.

Застуда та кашель при сильнім морозі
Повірте - нема в цім біди!
Страшніше ще більше - пронос при склерозі
Біжиш - але срати куди?
 :weep:


   
Юля - за народ  [ua]

За який?

Те, що не за українців це точно.
   
Коли слухаєш політика, головне розуміти не що він каже, а навіщо він це каже.
   
Коли слухаєш політика, головне розуміти не що він каже, а навіщо він це каже.

+1000
   
Шановне п.Slawv, морквина 120 тис. лише для відправлених на нуль це не $2500 для більшості. На нулю в нас тисяч 100 людей, як кажуть, решта сидять на $500. Тому немає черг, замість яких нам пропонують загони тцкашників з воронками.

Щоб були черги у військомати, треба знати рівень цієї мотивуючої зарплати, яка заохотить чоловіків йти в ЗСУ. Ви знаєте цей рівень зарплати?

Найбільші втрати якраз на нулі. Колись така поступала інформація,  що кожного дня гине декілька сотень військовослужбовців на війні. Ці тцкашники якраз ловлять чоловіків на вулицях, щоб поповнити втрати. Тому треба знати рівень заробітної плати військовослужбовців,  за яку вони будуть готові воювати та гинути на нулі. До речі, я недавно читав, що якраз найбільша недостача військовослужбовців якраз в піхоті. А це тому, що  піхота несе найбільші втрати.

Знаючи рівень заробітної плати військовослужбовців,  яка буде мотивувати чоловіків масово йти у військомати, та знаючи реальну кількість людей, яка воює, та реальні втрати, можна буде обчислити цю кількість мільярдів доларів,  яку необхідно закласти в бюджеті. Я думаю,  що це може бути помітно більше ніж 15 мільярдів доларів.

Щоб не виглядати популістом та демагогом, сама жуля-дуля тимошенко мала би представити такий розрахунок.
Одна справа базікати, а інша справа -- відповідати за свої слова.

Також ви би  мали представити такий розрахунок, якщо ви вирішили її тут захищати.

Останнє редагування: 2 лютого 2024 18:59:38 від Slawv
   
Ну з мусорами що не біля фронту чи не з деокупованих згоден.Людей поменшало ,а їх побільшало .Роботи їх як ніхто не бачив до війни ,так не бачать  і зараз .Думаю якусь частину легко можна мобілізувати і це буде краще ніж тягати пятидесятирічних чи пів інвалідів
Он у Києві свінгерську вечірку накрили, ось чим вони займаються https://nv.ua/ukr/amp/u-kiyevi-policeyskiy-agent-hodiv-pid-prikrittyam-na-seks-vechirki-novini-kiyeva-50389322.html
   
Щоб були черги у військомати, треба знати рівень цієї мотивуючої зарплати, яка заохотить чоловіків йти в ЗСУ. Ви знаєте цей рівень зарплати?

Найбільші втрати якраз на нулі. Колись така поступала інформація,  що кожного дня гине декілька сотень військовослужбовців на війні. Ці тцкашники якраз ловлять чоловіків на вулицях, щоб поповнити втрати. Тому треба знати рівень заробітної плати військовослужбовців,  за яку вони будуть готові воювати та гинути на нулі. До речі, я недавно читав, що якраз найбільша недостача військовослужбовців якраз в піхоті. А це тому, що  піхота несе найбільші втрати.

Знаючи рівень заробітної плати військовослужбовців,  яка буде мотивувати чоловіків масово йти у військомати, та знаючи реальну кількість людей, яка воює, та реальні втрати, можна буде обчислити цю кількість мільярдів доларів,  яку необхідно закласти в бюджеті. Я думаю,  що це може бути помітно більше ніж 15 мільярдів доларів.

Щоб не виглядати популістом та демагогом, сама жуля-дуля тимошенко мала би представити такий розрахунок.
Одна справа базікати, а інша справа -- відповідати за свої слова.

Також ви би  мали представити такий розрахунок, якщо ви вирішили її тут захищати.
Нас тут дещо виправили з конкретикою у розрахунках.
Пропонувати їх має сенс, якщо ти контролюєш ці витрати та їх розподіл. Проте кажуть, в нас оті реально мотивуючі 120 тис. має мізер хлопців на передку. Для решти гроші надходять, але споживаються десь. Якщо відкоригувати цю ситуацію, то можна забезпечити реальну грошову мотивацію і без додавання занадто великих коштів.
Але не можна підривати суспільство запровадженням ідіотських, репресивних, антиконституційних і взагалі вбивчих законів.
Коли ще, окрім війни за виживання, долати коцапське прислів'я "Кому война, а кому мать родна?"

100 тис. на нулі за списками, з них реально воюють і отримують 120 тис. третина. 2/3 сидять в тилу і 100 тис. за них отримують батьки-командири. Хоча, звісно, рахувати ці гроші в бюджет грошових виплат потрібно.
   
Нас тут дещо виправили з конкретикою у розрахунках.
Пропонувати їх має сенс, якщо ти контролюєш ці витрати та їх розподіл. Проте кажуть, в нас оті реально мотивуючі 120 тис. має мізер хлопців на передку. Для решти гроші надходять, але споживаються десь. Якщо відкоригувати цю ситуацію, то можна забезпечити реальну грошову мотивацію і без додавання занадто великих коштів.
Але не можна підривати суспільство запровадженням ідіотських, репресивних, антиконституційних і взагалі вбивчих законів.
Коли ще, окрім війни за виживання, долати коцапське прислів'я "Кому война, а кому мать родна?"



Звідки у вас ця інформація: "Проте кажуть, в нас оті реально мотивуючі 120 тис. має мізер хлопців на передку. Для решти гроші надходять, але споживаються десь"?

Тільки частина військовиків на нулі отримує ці 120000, а інші не отримують? Якби це було так, то би про це всі знали і вже давно піднявся би скандал.

Ви не розумієте, що неможливо робити розрахунки на базі якигось інсинуацій та припущень?

Ви також не відповіли на моє питання: який рівень повинен бути мотивуючої зарплати, щоб чоловіки  масово хотіли йти в армію, воювати і смертельно ризикувати своїм життям?

Що стосується навантаження на бюджет, про яке я вище написав, то можете поцікавитися,  що Україна в роки війни допустила значний рівень інфляції шляхом випуску незабезпеченої грошової маси.

Ви умудряєтеся відповідати, втікаючи від моїх аргументів та питань. :)




Останнє редагування: 3 лютого 2024 17:38:15 від Slawv
   
Ви також не відповіли на моє питання: який рівень повинен бути мотивуючої зарплати
А про $2,5 тис. забув? Тільки гарантовано усім на нулю. А хлопцям, які там понад 18 місяців і погоджуються залишатись - ще більше.
Я тільки ніяк не можу роздивитись аргументів з фактами п.Slawv

п.с. Про десь інфу навів не я.
   
А про $2,5 тис. забув? Тільки гарантовано усім на нулю. А хлопцям, які там понад 18 місяців і погоджуються залишатись - ще більше.
Я тільки ніяк не можу роздивитись аргументів з фактами п.Slawv

п.с. Про десь інфу навів не я.

Geo28 жовтня 2023 20:08:27
IP/Host: ---.211.140.107.teremki.kiev.ua
А х*й з ним.

Скажу....

Нехай СБУ робить зі мною, що хоче.

Матьйого вйоб

Схема на нулі:

Воюють невеличка група пацанів. Отримують ЧЕСНО...свої 100 тисяч +....

Ззаду сидять аватари і інший зброд. Не воюють. Вони отримують 100 тисяч +, але 70 тисяч з них віддають....КОМУ? Наверх. І отримують 30 тисяч.

Ті, хто отримують від невоюючих аватарів по 70 штук в місяць....теж віддають НАВЕРХ ЧАСТКУ.

Ітого:

Пацани, що гинуть і воюють...отримують свою чесну зарплату.

Аватари і наркопокидьки отримують тридцятку і не жужжать. Ніхуясє, єщьо б жужжали....

Пацани з більш великими погонами ТЕЖ НЕ ЖУЖЖАТЬ.

І всі довольні. ВСІ!

Менш за всіх довольні ті, ХТО РЕАЛЬНО ВОЮЄ В ОКОПІ. Бо їх повинно бути,  наприклад 30....а їх ВОСЬМЕРО.


Ви теж такого не знали? А ви дохуя, господа...не знаєте. Тому я такий і єбанутий.
   
"Я тут, я тут, ну же, вспомните меня, я есть!" :)
   
"Я тут, я тут, ну же, вспомните меня, я есть!" :)

  Ти, сучечка, харчуєшся з війскових виплат?
   
Зелені зберуть всі політичні шишки за мобілізацію.
А провести її все одно доведеться.

До речі, DiDUS, фас!
   
Тимошенко раскритиковала новый законопроект о мобилизации и призвала отправить на фронт “мусоров”

Світан про це вже рік каже, чом би й ні.
Чи ботани краще за поліціянтів впораються,
а тим треба бабусь з укропом торбити і на
пенсію в 47 чи в скільки вони зараз відкидуються.
   
Зелені зберуть всі політичні шишки за мобілізацію.
А провести її все одно доведеться.

До речі, DiDUS, фас!
Щось або декому погано доходить або це вже свідомий тролінг.
Тобі теж запостити про кота на мотузці?
Що вона в такому вигляді дасть?
Перемеле купу м*яса ботанів.
Ще що?
Ну тобі подібні мотиватори не підуть,
бо у вас всіх довідок як в сучки блох.
Ще що?

Останнє редагування: 4 лютого 2024 16:00:09 від б_а_р_с
   
Geo28 жовтня 2023 20:08:27
IP/Host: ---.211.140.107.teremki.kiev.ua
А х*й з ним.

Скажу....

Нехай СБУ робить зі мною, що хоче.

Матьйого вйоб

Схема на нулі:

Воюють невеличка група пацанів. Отримують ЧЕСНО...свої 100 тисяч +....

Ззаду сидять аватари і інший зброд. Не воюють. Вони отримують 100 тисяч +, але 70 тисяч з них віддають....КОМУ? Наверх. І отримують 30 тисяч.

Ті, хто отримують від невоюючих аватарів по 70 штук в місяць....теж віддають НАВЕРХ ЧАСТКУ.

Ітого:

Пацани, що гинуть і воюють...отримують свою чесну зарплату.

Аватари і наркопокидьки отримують тридцятку і не жужжать. Ніхуясє, єщьо б жужжали....

Пацани з більш великими погонами ТЕЖ НЕ ЖУЖЖАТЬ.

І всі довольні. ВСІ!

Менш за всіх довольні ті, ХТО РЕАЛЬНО ВОЮЄ В ОКОПІ. Бо їх повинно бути,  наприклад 30....а їх ВОСЬМЕРО.


Ви теж такого не знали? А ви дохуя, господа...не знаєте. Тому я такий і єбанутий.

Невже така страшна корупція? Звідки у вас така інформація?

Це даже нагадує мені розповіді про те, як рядові чиновники збирають хабарі, а пізніше значну частину зібраних хабарів дають своєму начальству на верх. Може тепер це значно менше поширено в Україні ніж раніше.
   
А чому Тимошенко не хоче призивати міліціонерів, які повиходили на пенсію в 45 років і здорові, як бикі?
Ніби призовний вік до 60 років?

А це 45-50 річні пенсіонери, здорові, як бикі.
   
А чому Тимошенко не хоче призивати міліціонерів, які повиходили на пенсію в 45 років і здорові, як бикі?
Ніби призовний вік до 60 років?

А це 45-50 річні пенсіонери, здорові, як бикі.

впевнений?
   
А про $2,5 тис. забув? Тільки гарантовано усім на нулю. А хлопцям, які там понад 18 місяців і погоджуються залишатись - ще більше.
Я тільки ніяк не можу роздивитись аргументів з фактами п.Slawv

п.с. Про десь інфу навів не я.

А хто повинен видавати аргументи з фактами -- я чи ви?
Ви ж вирішили захищати популістські та дурні пропозиції жулі-дулі тимошенко.
 
Значну частину аргументів та фактів,  до речі, я виклав.

Ще таке враження,  що ви або не читаєте моїх дописів, або їх навмисно пропускаєте.

В Україні 120000 грн./38 грн. = $3150 ,  38 грн.  -- курс долара в гривнях. 120000 грн. -- зарплата українського військовослужбовця в зоні бойових дій.

В росії 204000 руб./90 руб. = $2270. , 90 руб. -- курс долара в рублях. 204000 руб. -- зарплата російського військовослужбовця в зоні бойових дій.

В Україні добровільно не йдуть в армію воювати за таку зарплату, а в росії -- йдуть воювати за меншу зарплату.

Ваші $2500 аж ніяк не вмотивують українців йти в армію та воювати. :)

Ще раз уважно прочитайте свої і мої дописи і їх проаналізуйте.

Останнє редагування: 4 лютого 2024 19:07:44 від Slawv
   
впевнений?

відносно чого?
   
відносно чого?

читай уважно, спеціально для тебе виділив болдом.
   
А хто повинен видавати аргументи з фактами -- я чи ви?
Ви ж вирішили захищати популістські та дурні пропозиції жулі-дулпропускають.
 
Значну частину аргументів та фактів,  до речі, я виклав.

Ще таке враження,  що ви або не читаєте моїх дописів, або їх навмисно пропускаєте.

В Україні 120000 грн./$38 = $3150 ,  38 грн.  -- курс долара в гривнях. 120000 грн. -- зарплата українського військовослужбовця в зоні бойових дій.

В росії 204000 руб./$90 = $2270. , 90 -- курс долара в рублях. 204000 руб. -- зарплата російського військовослужбовця в зоні бойових дій.

В Україні добровільно не йдуть в армію воювати за таку зарплату, а в росії -- йдуть воювати за меншу зарплату.
Не йдуть воювати за віртуальні $3150, бо не розраховують їх отримати до моменту відправки на самий супернуль, де тривалий час часто не виживають  :X 
А за $500 чи $1000 мотивувати людей йти на фронт важко.
Я не розумію, чому люди в нас не бажають робити адекватні речі навіть у безвиході. Бо воронки з собаками, призов інвалідів, блокування банківських рахунків усіх без розбору - це добровільно обрана безвихідь і катастрофа.
   
В Україні добровільно не йдуть в армію воювати за таку зарплату, а в росії -- йдуть воювати за меншу
Ну і що ти про це скажеш з урахуванням більших середніх доходів коцапів проти нас?
   
читай уважно, спеціально для тебе виділив болдом.

виділив, що 45 річні здорові бики.

Що не так? Не зрозумів питання.
   
"Она требует сократить срок службы до 18 месяцев и мобилизовывать правоохранителей"

Жуля-дуля тимошенко вимагає мобілізувати правоохоронців...

Питання:

1. Хто в Україні буде боротися зі злочинністю,  яка , як правило,  зростає, під час будь-якої війни?

2. Хто буде боротися з диверсантами, ворожими агентами та провокаторами в тилу?

3. Хто замінить правоохоронців? Патрулі з озброєних жінок та інвалідів?


Зі злочинністю успішно може боротися населення. Якщо населення має зброю і права її використовувати.

Як у нас було?

Зброю придбати можна. Але вдома має бути в зачиненому сейфі в розрядженому стані.
Тобі лізуть в хату?
Ну, можеш встигнути піти відкрити сейфа, зарядити, обов'язково попереджувальний в повітря, тобто в стелю, потім можеш вальнути того хто заліз в хату, але якщо він віскочить у вікно, пробіжить кілька метрів і здохне ЗА межами житла - тебе посадять за вбивство.

Зсобою зброю носити можна, але знову ж таки - тільки розряджену і в чохлі.
 
   
Як у нас зробили з новим законом про зброю?

Короткоствол для самозахисту можна..... але лише за 5 років після закінчення війни (сфуялі?!).
Ну і таке інше.
   
Ментов нельзя призывать.
Им наоборот полномочия дают ухилянтов отлавливать и в тцк доставлять.
Если ментов призвать, кто это будет делать?
   
Ну і що ти про це скажеш з урахуванням більших середніх доходів коцапів проти нас?

Бо там є такі депресивні регіони, з яких готові йти воювати навіть  за меншу зарплату. І ще ментальність людей там інша.
   
Не йдуть воювати за віртуальні $3150, бо не розраховують їх отримати до моменту відправки на самий супернуль, де тривалий час часто не виживають  :X 
А за $500 чи $1000 мотивувати людей йти на фронт важко.
Я не розумію, чому люди в нас не бажають робити адекватні речі навіть у безвиході. Бо воронки з собаками, призов інвалідів, блокування банківських рахунків усіх без розбору - це добровільно обрана безвихідь і катастрофа.


Звідки ви знаєте, на що вони розраховують чи не розраховують?

Перечитайте цю тему:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139438.msg27776831#msg27776831
Тоді може багато чого взнаєте і  зрозумієте.

Є  люди, які  не хочуть йти воювати навіть за дуже великі гроші.

У своїх відповідях ви умудряєтеся втікати від моїх аргументів та питань. Ви їх уникаєте.

Останнє редагування: 6 лютого 2024 02:31:52 від Slawv
   
Звідки ви знаєте, на що вони розраховують чи не розраховують?

Перечитайте цю тему:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139438.msg27776831#msg27776831
Тоді може багато чого взнаєте і  зрозумієте.

Є  люди, які  не хочуть йти воювати навіть за дуже великі гроші.

У своїх відповідях ви умудряєтеся втікати від моїх аргументів та питань. Ви їх уникаєте.
Не маю часу сидіти тут цілодобово. Призов з терором - це катастрофа. Єдина цьому прийнятна альтернатива це мотивація. Гроші це правильна мотивація. Думка про недостатність для українців $2,5 тис. на мою думку хибна, бо це уп'ятеро з гаком перевищує середню з/п. Потрібно тільки безумовно гарантувати ці виплати усім, хто наближається до нуля, і трохи менші для найближчого резерву. І напевно трохи більші, для згодних продовжувати воювати без ротації.
Звісна справа, нормально влаштованих айтішників за такі гроші не стимулюєш. Але більшість може такий варіант розглядати.
   
Юля - за народ  [ua]
Популізм на обороноздатності -  рівень нижче плінтуса.
В наступному складі ВРУ їх не потрібно бути. Як і ЄеСа!
   
Популізм на обороноздатності -  рівень нижче плінтуса.
мєнт штолє
   
Не маю часу сидіти тут цілодобово. Призов з терором - це катастрофа. Єдина цьому прийнятна альтернатива це мотивація. Гроші це правильна мотивація. Думка про недостатність для українців $2,5 тис. на мою думку хибна, бо це уп'ятеро з гаком перевищує середню з/п. Потрібно тільки безумовно гарантувати ці виплати усім, хто наближається до нуля, і трохи менші для найближчого резерву. І напевно трохи більші, для згодних продовжувати воювати без ротації.
Звісна справа, нормально влаштованих айтішників за такі гроші не стимулюєш. Але більшість може такий варіант розглядати.

Ви не відповідаєте на мої питання та аргументи.

Чому ж українці масово не йдуть за зарплату $2500 в армію?

Ще прочитайте це:

https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/8/7440923/

https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/8/7440958/
   
Подивіться радянський фільм "Рождённая революцией" ( 7 серія «В ночь на 20-е» ), і ви зрозумієте,  що в правоохоронців є ще більше роботи в тилу під час війни ніж в мирний час.


 :lol:
   
:lol:

І що тебе так розсмішило?
   
 Сподобалось, що для ментів ви бачите необхідність тільки в тилу. От слюсар і дорожній робочий, то для передової, а мент тільки для тилу!
   
Сподобалось, що для ментів ви бачите необхідність тільки в тилу. От слюсар і дорожній робочий, то для передової, а мент тільки для тилу!

Слюсарство та дорожні роботи зможуть почекати в тилу, якщо слюсар та дорожній робітник піде на передову.  А хто буде боротися з правопорушниками ( злочинцями, диверсантами, мародерами і т. д. )  в тилу?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія