Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Біблію писав хуйло?

Біблію писав хуйло?

²⁷ А якщо й тим не станете слухняні Мені, і будете ходити проти Мене,
²⁸ то й Я з лютістю піду проти вас, і також Я семикратно покараю вас за ваші гріхи,
²⁹ і ви тіло своїх синів будете їсти, і тіло дочок своїх будете поїдати...
³⁰ І поруйную ваші висоти, і повитинаю ваші стовпи сонця, і поскладаю трупи ваші на трупах божків ваших, і обридить душа Моя вас!
³¹ І вчиню міста ваші руїною, і поспустошую ваші святині, і не прийму ваших пахощів любих.
³² І спустошу Я Край той, і будуть дивуватися з того ваші вороги, що мешкають у ньому.
³³ А вас порозпорошую поміж народів, і вийму за вами меча, і стане Край ваш спустошенням, а міста ваші будуть руїною...

Левит 26:27-33
© Библия Онлайн, 2003-2022.
   
Re: Біблію писав хуйло?

чи то просто християнський бог схожий на хуйла?
   
Re: Біблію писав хуйло?

Ні, просто хуйло божевільний і думає, що він Бог...
   
Re: Біблію писав хуйло?

Шо ти верзеш  :facepalm1:
   
Re: Біблію писав хуйло?

²⁷ А якщо й тим не станете слухняні Мені, і будете ходити проти Мене,
²⁸ то й Я з лютістю піду проти вас, і також Я семикратно покараю вас за ваші гріхи,
²⁹ і ви тіло своїх синів будете їсти, і тіло дочок своїх будете поїдати...
³⁰ І поруйную ваші висоти, і повитинаю ваші стовпи сонця, і поскладаю трупи ваші на трупах божків ваших, і обридить душа Моя вас!
³¹ І вчиню міста ваші руїною, і поспустошую ваші святині, і не прийму ваших пахощів любих.
³² І спустошу Я Край той, і будуть дивуватися з того ваші вороги, що мешкають у ньому.
³³ А вас порозпорошую поміж народів, і вийму за вами меча, і стане Край ваш спустошенням, а міста ваші будуть руїною...

Левит 26:27-33
© Библия Онлайн, 2003-2022.

Це Старий заповіт?
   
Re: Біблію писав хуйло?

Шо ти верзеш  :facepalm1:

¹⁸ А якщо й при тому не будете слухняні Мені, то Я семикратно побільшу кару на вас за ваші гріхи.
¹⁹ І зломлю пиху вашої сили, і зроблю ваше небо як залізо, а землю вашу як мідь!
²⁰ І надаремно буде вичерпуватися ваша сила: земля ваша не дасть свого врожаю, а дерево на землі не дасть свого плоду.
²¹ А якщо й тоді підете проти Мене, і не схочете бути слухняними Мені, то Я семикратно збільшу над вами удара Свого згідно з вашими гріхами.
²² І пошлю на вас пільну звірину, а вона винищить вам дітей, і вигубить вашу худобу, і зменшить кількість вашу, і попустошить ваші дороги.
²³ А якщо цими карами не будете навчені, і будете ходити проти Мене,
²⁴ то й Я піду проти вас, і вдарю вас і Я семикратно за ваші гріхи.
²⁵ І приведу на вас меча, що помстить пімсту за заповіта, і ви будете зібрані до ваших міст, і Я пошлю моровицю на вас, і ви будете віддані в руку ворога.
²⁶ Коли Я знищу вам хліб, підпору вашу, то десять жінок будуть пекти хліб вам в одній печі, і вернуть хліб ваш вагою, а ви будете їсти і не насититеся

Левит 26:17-26
© Библия Онлайн, 2003-2022.
   
Re: Біблію писав хуйло?

чи то такі як хуйло чи на замовлення таких як хуйло писали біблію?
   
Re: Біблію писав хуйло?

завжди дивувало, коли люди шукають сенс свого життя по книжках кимось написаними 2000 років з гаком тому.
   
Re: Біблію писав хуйло?

чи то просто християнський бог схожий на хуйла?

Ну для всіх розумних людей то давно не секрет, що "християнський бог" - це щось типу хуйла  :gigi: Дивно, що до вас це дійшло тільки зараз  :facepalm:
   
Re: Біблію писав хуйло?

чи то просто християнський бог схожий на хуйла?
Християнський Бог немає нічого спільного з старозаповітним уявленням про Бога та приписаними Йому словами якогось старозаповітнього Кіріла Гундяєва...
   
Re: Біблію писав хуйло?

Старий заповіт власне і складається з "очищувальних геноцидів"  :gigi:
   
Re: Біблію писав хуйло?

Ну для всіх розумних людей то давно не секрет, що "християнський бог" - це щось типу хуйла  :gigi: Дивно, що до вас це дійшло тільки зараз  :facepalm:

та нє
просто фільм подивився який починається з зачитування цих глав
і в цілому цей мордор у мульті на рашу схожий

Mad God фільм називається
https://www.youtube.com/watch?v=jas8OABbn0Y
   
Re: Біблію писав хуйло?

Старий заповіт власне і складається з "очищувальних геноцидів"  :gigi:

Та да. Таорець тоді роздавав люлєй наліво і направо нємєряно - відра крові і кілометри кішок.. А потім раптом зглянувся і подобрішав. Тепер час від часу посилає лише війни, насилля і рак грудним дітям за гріхи батьків.
   
Re: Біблію писав хуйло?

Бог по законодавству будь-якої притомної країни заслуговує на довічне ув'язнення.
Тероризм і т.п.
   
Re: Біблію писав хуйло?

Потато - ты сошел с ума?
В игнор иди.
   
Re: Біблію писав хуйло?

чи то просто християнський бог схожий на хуйла?

 :facepalm1:  :fool:
   
Re: Біблію писав хуйло?

Потато - ты сошел с ума?
В игнор иди.

хм...
мені здається це хуйло збожеволіло
тримайся
   
Re: Біблію писав хуйло?

завжди дивувало, коли люди шукають сенс свого життя по книжках кимось написаними 2000 років з гаком тому.

Насправді десь 1500 років...... Саме тоді остаточно домовились по текстах писань
   
Re: Біблію писав хуйло?

Насправді десь 1500 років...... Саме тоді остаточно домовились по текстах писань

єта всьо мєняєт!
   
Re: Біблію писав хуйло?

Тут теж трохи Старого Заповіту чюток  :)

   
Re: Біблію писав хуйло?
IP

та нє
просто фільм подивився який починається з зачитування цих глав
і в цілому цей мордор у мульті на рашу схожий

Mad God фільм називається
https://www.youtube.com/watch?v=jas8OABbn0Y

це ІПСО  :-)o
   
Re: Біблію писав хуйло?

Християнський Бог немає нічого спільного з старозаповітним уявленням про Бога та приписаними Йому словами якогось старозаповітнього Кіріла Гундяєва...
зато кристянський бох мае дуже багато сп!льного з невидимим вигаданим другом маленько! ображенно! дитини  :angel:
   
Re: Біблію писав хуйло?

чи то такі як хуйло чи на замовлення таких як хуйло писали біблію?
Біблію писали люди. ти ж самі, що робили і велике добро и велике зло. Тим самі, що спасали людей та полили на кострах. тому нічого дивуватися.
   
Re: Біблію писав хуйло?

Хуйло считает сеья Богом, на самом деле сгниет когда придет віделнное для него время..
   
Re: Біблію писав хуйло?

чи то просто християнський бог схожий на хуйла?

 Це старий заповіт. Новий проповідував суттєво інші цінності.
   
Re: Біблію писав хуйло?

Це старий заповіт. Новий проповідував суттєво інші цінності.

Напевне, для цього треба було б старий заповіт просто викинути? А не доточувати святенницький новий заповіт до кривавого старого?  :gigi: А то вийшов якийсь дикий Франкенштейн  :gigi:
   
Re: Біблію писав хуйло?

Господь створив від атома до Всесвіту, створив для нас саму красиву планету, різноманітну флору і фауну. Щоб ми насолоджувались життям, любили один одного і тварин. Господь, також дав нам можливість вибирати між добром і злом. І що ми робимо, що вибираємо? Вбиваємо і отруюємо все від повітря до дна океану…. Так, що робить з такими бездушними людьми, які розпочинають війни, які обирають зло? Скільки в нього терпіння на нас, щоб ми включили нашу свідомість, зрозуміли і осягнули його велич! Щоб обрали Творця за покликом Душі, тому що Він чекає кожного!
P.S якби ви створили світ, і дивлячись на те що робить людство, скільки б часу дали людям?
   
Re: Біблію писав хуйло?

Господь створив від атома до Всесвіту, створив для нас саму красиву планету, різноманітну флору і фауну. Щоб ми насолоджувались життям, любили один одного і тварин. Господь, також дав нам можливість вибирати між добром і злом. І що ми робимо, що вибираємо? Вбиваємо і отруюємо все від повітря до дна океану…. Так, що робить з такими бездушними людьми, які розпочинають війни, які обирають зло? Скільки в нього терпіння на нас, щоб ми включили нашу свідомість, зрозуміли і осягнули його велич! Щоб обрали Творця за покликом Душі, тому що Він чекає кожного!
P.S якби ви створили світ, і дивлячись на те що робить людство, скільки б часу дали людям?

З чого ви це взяли?
Він створив те що є. Ще й приклад надав як масово все знищувати...

   
Re: Біблію писав хуйло?

Господь створив від атома до Всесвіту, створив для нас саму красиву планету, різноманітну флору і фауну. Щоб ми насолоджувались життям, любили один одного і тварин. Господь, також дав нам можливість вибирати між добром і злом. І що ми робимо, що вибираємо? Вбиваємо і отруюємо все від повітря до дна океану…. Так, що робить з такими бездушними людьми, які розпочинають війни, які обирають зло? Скільки в нього терпіння на нас, щоб ми включили нашу свідомість, зрозуміли і осягнули його велич! Щоб обрали Творця за покликом Душі, тому що Він чекає кожного!
P.S якби ви створили світ, і дивлячись на те що робить людство, скільки б часу дали людям?
а господа хто створив?...
і де в біблії чи торі про атоми?

левіт - обожнюю,таке миле і  від чистого серця..
   
Re: Біблію писав хуйло?

чи то просто християнський бог схожий на хуйла?
=====================
     То ты просто невежествен. Это не христианство, это Ветхий Завет. До Христа там еще пара тысяч лет. Ну Левит втолакивал иудейским кочевникам, что язычество не доведет их до добра, а как им тогда это пояснить? Написать так: Определенные обряды и верования, связанные я жертвоприношениями отдельным инфернальным сущностям не могут способствовать цивилизационному прогрессу и интеллектуальному развитию, что неизбежно приведет к агрессивному поглощению вышеназванного этноса соседними этносами и его исчезновению? - НЕ ПОНЯЛИ БЫ НИФИГА!

 А наглядно: ³¹ І вчиню міста ваші руїною, і поспустошую ваші святині, і не прийму ваших пахощів любих.
³² І спустошу Я Край той, і будуть дивуватися з того ваші вороги, що мешкають у ньому.
³³ А вас порозпорошую поміж народів, і вийму за вами меча, і стане Край ваш спустошенням, а міста ваші будуть руїною..."- сразу становится им понятно. А тебе и сейчас не понятно. :D
   
Re: Біблію писав хуйло?

Дехто вважає, що хуйло ментально застрягло в часі 50-літньої давності
Як бачимо, все ще гірше, у нього ментальність дикуна з праісторичних часів (прото-зло).
   
Re: Біблію писав хуйло?

=====================
     То ты просто невежествен. Это не христианство, это Ветхий Завет. До Христа там еще пара тысяч лет. Ну Левит втолакивал иудейским кочевникам, что язычество не доведет их до добра, а как им тогда это пояснить? Написать так: Определенные обряды и верования, связанные я жертвоприношениями отдельным инфернальным сущностям не могут способствовать цивилизационному прогрессу и интеллектуальному развитию, что неизбежно приведет к агрессивному поглощению вышеназванного этноса соседними этносами и его исчезновению? - НЕ ПОНЯЛИ БЫ НИФИГА!

 А наглядно: ³¹ І вчиню міста ваші руїною, і поспустошую ваші святині, і не прийму ваших пахощів любих.
³² І спустошу Я Край той, і будуть дивуватися з того ваші вороги, що мешкають у ньому.
³³ А вас порозпорошую поміж народів, і вийму за вами меча, і стане Край ваш спустошенням, а міста ваші будуть руїною..."- сразу становится им понятно. А тебе и сейчас не понятно. :D
ваші богі погані, наш-хароший,щонєясно? я якщо не ясно- будеш жерти власних дітей!!! :super:
   
Re: Біблію писав хуйло?

Бійтеся православних, їхній "бох" їм все вибачає
   
Re: Біблію писав хуйло?

=====================
     То ты просто невежествен. Это не христианство, это Ветхий Завет. До Христа там еще пара тысяч лет. Ну Левит втолакивал иудейским кочевникам, что язычество не доведет их до добра, а как им тогда это пояснить? Написать так: Определенные обряды и верования, связанные я жертвоприношениями отдельным инфернальным сущностям не могут способствовать цивилизационному прогрессу и интеллектуальному развитию, что неизбежно приведет к агрессивному поглощению вышеназванного этноса соседними этносами и его исчезновению? - НЕ ПОНЯЛИ БЫ НИФИГА!

 А наглядно: ³¹ І вчиню міста ваші руїною, і поспустошую ваші святині, і не прийму ваших пахощів любих.
³² І спустошу Я Край той, і будуть дивуватися з того ваші вороги, що мешкають у ньому.
³³ А вас порозпорошую поміж народів, і вийму за вами меча, і стане Край ваш спустошенням, а міста ваші будуть руїною..."- сразу становится им понятно. А тебе и сейчас не понятно. :D

то це і є тактика просування рускава міра

до речі хрестові походи були вже за нового заповіту



Останнє редагування: 25 червня 2022 12:26:59 від Potato
   
Re: Біблію писав хуйло?

то це і є тактика просування рускава міра

до речі хрестові походи були вже за нового заповіту

Показати зображення...
=================
   А що поганого в хрестовому поході?
   
Re: Біблію писав хуйло?

=================
   А що поганого в хрестовому поході?
теж дивуюсь  :D
Люди несли "світло істиної віри" у краї що тонули в єресі та ідолопоклонстві. Які чудові були подвиги місіонерства, наприклад Альбігойський хрестовий похід  :-)o
   
Re: Біблію писав хуйло?

чи то просто християнський бог схожий на хуйла?
...то єврейський бог схожий на хуйло, бо єврейський бог кровожерливий, згадайте, революцію в московії робили в основному євреї , а перший уряд майже всі - євреї...згадайте  Троцького, який розстрілював людей пачками, а дружина Щорса, Фрума Хайкіна, особисто розстрілювала зранку всіх, хто попадався на око...
так що хуйло, точно, писав єврейську біблію
   
Re: Біблію писав хуйло?

теж дивуюсь  :D
Люди несли "світло істиної віри" у краї що тонули в єресі та ідолопоклонстві. Які чудові були подвиги місіонерства,

наприклад Альбігойський хрестовий похід 

Це проти гностичних катарів?
   
Re: Біблію писав хуйло?

Просто біблія, в цілому, це дві методички. Перша для господарів, друга для рабів. Старий і новий заповіти.
   
Re: Біблію писав хуйло?

Це старий заповіт. Новий проповідував суттєво інші цінності.

От дивно. Бог один, а цінності різні. Як так?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія