Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нова команда ЗСУ

Re: Нова команда ЗСУ

нема результатів - дай місце іншим.

А який результат в Президента за 5 років?

Значить, Там не один Плахута- там всі такі. Тому замінили усіх, щоб знищити країну зсередини

я не думаю, що вони прям мріють знищити країну, тому що чим же вони тоді будуть керувати?
думаю, все  набагато простіше, вони просто розставляють лояльних до себе людей, які будуть виконувати будь-який наказ з опи незалежно ні від чого

я не думаю, що вони прям мріють знищити країну, тому що чим же вони тоді будуть керувати?
думаю, все  набагато простіше, вони просто розставляють лояльних до себе людей, які будуть виконувати будь-який наказ з опи незалежно ні від чого
Керувати будуть непотребом. Розумних зачистять. А країна їм потрібна як територія. Це була задача від початку.

На їх вік вистачить....а далі? ... вірять в добрих кацапів і в надію, що їх омине чаша зрадників Вітчизни...
Дивіться на їх сімейний склад і вам відкриється...

Р.S.в 15 році памятаю як Горбатюк залищив 54-у  (се діялось на славній Орловщині) та подався на хліба в штаб ОК "Схід". Виглядав на старого діда. Ще в 16 бачив вивіску на дверях з його фіо, але самого вже там не було...

Від цих призначень у ВСУ збільшиться зброї? Зявляться нові петріоти, насамс?
Все це перестановка ліжок!
А всього то треба було замінити єрмака.

Взагалі то ні, поміняли не ліжка а … людей ;o

- Куме, а довго ще війна триватиме?
- Ні, думаю, вже не довго.
- А чому Ви так думаєте?
- Ну дивіться. Закон про множинне громадянство Зе подав в ВР.
- Землю з нового року по 10 000 гектарів продають вже.
Скільки там часу треба, щоб всю розпродати? Умови ж ідеальні - чоловіків з сіл на війну вимели, жінок з дітьми за кордон, нікого ці питання не цікавлять, увага всіх прикута до незрозумілих перестановок в армії...
- А чому Ви думаєте, що коли продадуть землю, то війна закінчиться?
- А за що тоді воювати?
- Ну, за українську ідентичність.
- Як Зе бореться за українську ідентичність видно по відкритих справах проти Фаріон.

Значить, Там не один Плахута- там всі такі. Тому замінили усіх, щоб знищити країну зсередини

Раз Плахута там, то список формували в ОПі. Без татарова не обійшлося.

Та для тих 73 % Майдан - порожній звук. І вибирали відразу власне ту контру.

Несподіване звинувачення учасників Майдану. Якщо його робили тільки 27% населення то це просто заколот.
Ляпають сектанти що завгодно. В голові пустота :facepalm:

Секта традиційно бачить у перестановках у ГШ руку Єрмака  :weep:

Секта традиційно бачить у перестановках у ГШ руку Єрмака  :weep:
думаєш штатівський обком?  :laugh:

Arty Green:
Касательно новых назначений

До этого ничего (почти)) не писал по самой горячей теме последних недель, поскольку смена первых лиц не всегда и не в полной мере даёт возможность судить о позитивности или негативности грядущих изменений. Сегодня были озвучены назначения во втором ярусе иерархии ВСУ, что уже даёт возможность оценивать тенденцию. Попробую изложить свои соображения с высоты своего опыта, с «колокольни» младшего офицера артразведки, слегка злоупотребляя достаточно независимым статусом мобилизованного (кадрового, но не карьерного) офицера. За время своей первой (2014-15) и второй (2022-24) компаний мне приходилось взаимодействовать с десятками бригад/батальонов/дивизионов. Далеко не всегда случалось лично познакомиться с их командирами, но опираясь на качество боевой работы тех или иных частей/подразделений формировалось довольно уверенное мнение о качестве их командиров. Плюс общение с участниками важных событий этой войны, где лично я не участвовал, но мнению конкретных участников могу доверять. Таким образом у меня сложилось довольно обоснованное, хоть и субъективное, мнение о многих нынешних старших офицерах/генералах командного звена (со штабными чуть сложнее). К слову, я убеждённый сторонник того, что карьерные линии штабных и командных вертикалей – это две параллельные прямые, которые, как известно, не должны пересекаться, поскольку для штабной и командной работы требуются довольно разные качества. Впрочем, далеко не все со мной согласны)
Так вот. Во-первых, горячо приветствую омоложение назначений на высокие посады в ВСУ. Довольно молодые офицеры/генералы, чья карьера от курсанта-комбата началась в 2014-м – хороший шанс на позитивную динамику. Это возраст 40(+5/-10). Такое умозаключение основано на том, что я сам в 30 был в пару раз умней и на порядок энергичней, чем в 55. Это совершенно точно. А нам в армии как раз и не хватает разумности и энергичности в высшем командном звене (обязательно в сочетании). А опыт – главная ценность «зрелых» кадров, на этой войне до неприличия быстро устаревает. Сами новые Главком и НГШ из тенденции омоложения кадров очевидно выпадают, но ярусом ниже омоложение на лицо. В связи с необходимостью омоложения командования и проблемностью трудоустройства «старпёров» в условиях военного времени, вновь хочу обратить внимание депутатов (при доработке закона о мобилизации) на необходимость введения нормы обоюдного согласия (командования и военнослужащего) на продолжение службы в возрасте 50+. В противном случае, как альтернатива – создание офицерско-генеральских батальонов (например в ТРО), куда сливать тех, кто уже не нужен в армии. Но это как минимум неэффективные затраты на содержание. Распихивать «опытных» офицеров/генералов по штабам, раздувая их структуры – гораздо хуже во всех смыслах. Как минимум, они точно породят шквал бесполезного бумаготворчества в целях имитации бурной деятельности, чем будут сильно отвлекать боевые подразделения от реальной работы.
Есть подозрение, что не всех своих замов Главком и НГШ предлагали сами. Возможно, кого-то им навязали от Верховного, поэтому посмотрим, как они сработаются. Но в целом, если не переходить «на личности», по сегодняшним назначениям - два назначения на довольно важные направления меня очень порадовали, от одного я слегка поморщился, на остальные – реакция нейтральная. Нейтральная – это тоже не плохо, на самом деле) В общем и в целом – тенденция позитивная.
Могу отметить, что если аппарат Верховного пытался компенсировать непопулярность замены Главкома и НГШ назначением молодых-дикорастущих, то им это удалось. По крайней мере как для меня.
Пока так.
Дальше будем посмотреть)

Раз Плахута там, то список формували в ОПі. Без татарова не обійшлося.

Alisa, ти ж розумна жінка. дальновидна. Кого ти підтримуєш? Негатив вчорашнього дня? Подивись вперед і подумай, що буде далі. Порошенки та все інше, то вже минуле. Не будемо витрачати на них часу та енергії, бо так чи інакше вони нам можуть принести тільки поразку. А треба думати про перемогу. Перемогу нам принесуть люди майбутнього. Вони вже серед нас і вони Діють.  :D

Несподіване звинувачення учасників Майдану. Якщо його робили тільки 27% населення то це просто заколот.
Ляпають сектанти що завгодно. В голові пустота :facepalm:
Ті хто робив Мвйдан, зелень не вибирали. А коміка тим більше.
А зараз комік хоче армією керувати. Нехай, але попереду із «шашкою наголо».

Alisa, ти ж розумна жінка. дальновидна. Кого ти підтримуєш? Негатив вчорашнього дня? Подивись вперед і подумай, що буде далі. Порошенки та все інше, то вже минуле. Не будемо витрачати на них часу та енергії, бо так чи інакше вони нам можуть принести тільки поразку. А треба думати про перемогу. Перемогу нам принесуть люди майбутнього. Вони вже серед нас і вони Діють.  :D
Плахута і Татаров - люди майбутнього ?  B-)

мабуть, ви про людей, батьки котрих зараз проживають в Рашці і співають оди хуйло? Вас правильно зрозуміла?

мабуть, ви про людей, батьки котрих зараз проживають в Рашці і співають оди хуйло? Вас правильно зрозуміла?

Закрила би ти свою пащу, сука зрадницька. Мало вашого кодла забанили.

Ті хто робив Мвйдан, зелень не вибирали. А коміка тим більше.
Авжеж
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1025177.0

Зелені, виправдовуйте.

Оце так рівень дискусії від зеленого бота. Та й взагалі - рівень.
Так бачу, пришов час повністю ігнорувати дописи прихильники певної політсили!

Оце так рівень дискусії від зеленого бота. Та й взагалі - рівень.
Так бачу, пришов час повністю ігнорувати дописи прихильники певної політсили!

Тобі, паскуді і зраднику і 3-х місяців було б мало в бані з формулюванням "Штабний або корисний". Вже всі в Україні зрозуміли чим займається ваше падлюче шоколадне кодло. Зрадою України.

Залужний, Наєв, ВВ і майдан

куда вы югу притянули... :D

куда вы югу притянули... :D
Зміст цього посту? Що сказати хотів?

Де я написала про Порошенко? Я про татарова писала.
Пс одна людина майбутнього(с) з МО вже пішла. Теж команду собі не вона збирала. Закінчилося яйцями по 17 та протермінованою дебіторкою МОУна 36 ярдів гривень. Та повним ступором закупівель при новому керівнику.

хотів сказать шо луценка слухать себе не поважати ні разу (td)

Що, усіма силами рветеся вирвати в українців їхню землю? Усіх українців обзиваєте негідними словами? Які ви - така в ця влада. На наша. Не українська.

Що, усіма силами рветеся вирвати в українців їхню землю? Усіх українців обзиваєте негідними словами? Які ви - така в ця влада. На наша. Не українська.

Негідне то кожне слово, яке ти тут написала, паскуда. Бо кожне з них проти України і то ще й під час війни. Так пишуть тільки паскуди і зрадники. Геть.

ЛАРТА, мало тебе банили, мало  :weep:

2 камрад
Багаторівневі та територіально (філіально) розпорошенні структури в Україні керуються як і тут

Операційним менеджентом

Якщо порівнювати щось велике з великим наприклад з рітейл мережею

Саме їх (операційний менеджмент) Зе і замінив

Міноборони в рітейлі має аналог - департамент закупок. Іх не міняли

А глав бух за якого ти написав вище це навіть не  департамент фінансовий а окрема дирекція
Бухобліку
І за логікою західного менеджменту взагалі незалежна структура
Що не підпорядковується голові правління. Має свою відповідальність

Я в Австрії головбуха і простого буха не маю.
Без потреби тримати
Дорого і непотрібно
Роботу робить ліцензований податковий консультант (фірма) по угоді в мене (по аутсорсингу в більших фірмах ніж моя).
І мене не парить робота обліку і звітності . Бо за кожну помилку в бухобліку відповідальність несе консультант (до 10× від суми можливого штрафу за його помилки)
Тому тут бізнес не відчуває тиску податковлї бо не має бухів та головбуха на повідку. Власник Не вказує як прикрити як мінімізувати
Консультант (фірма) того робити не буде

В Україні привтний бізнес (особливо власник в першому поколінні) в сотню три осіб не зовсім  вдупляє
як воно тут працює.
А працює бізнес трохи інакше. Як не парадоксально звучить але трози схоже на совок.

Коли інспектор по кадрам в ссср сидів на кзоті і не йшов на компроміси з директорм заводу якщо кзот порушувався. Пригадай
І хуй ти нагнеш бо в нього своя зона
..
Ми в Україні чимало не розуміємо. А по факту норм коли кожен фах і служба/сервіс працюють  окремо від операційного (профільного) департаменту

А власник стриже купони
А не корчить з себе босса

В аналогії з рітейлом розміру сільпо  Зе поміняв опердира (головкома) директорів по опердіяльності  (командувачів) та директрів окремих регіонів чи філіалів  (фронти)
Ні фіндепартамент  з бухдирекцією
ні департамент закупок
ні сб
Ні юрвідділ
ні відділ якості
Ні відділ приват лейл
Ні департамент виробництва (пекарня кулінарія та мясо)
Ні техдепартамент
ні дирекцію по персоналу включно з кадровою інспектурою та іншими департаментами (їх в сільпо ще 3) тою перестановкою не зачеплено

Це якщо тобі вкрай аналогію потрібно мати

Зрозуміло коли ти керуєш сам бізнесом то здається диким ризиком.
Але то не так

Я приходив і міняв
Я йшов і за мною міняли

То не є щоденний стандарт але норм. 2 роки  підбили підсумки продовжили контракти або допобачення

Особливо коли кризаменагери потрібні оскільки  по операційній (профільній) роботі збитки

Нмд
Норм +/-
Не потрібно зрадолякатися.

Віктор Бобиренко:
Привіт!
Знайомтеся: Ігор Плахута
Я здається пам'ятаю цього генерала у грудні 2013го на Кріпосному провулку. Це було в ніч на 8 грудня.

Вони тоді оточили барикаду строєм ВВшників срочників.
А потім всередину пропустили тітушок. Цікаво, що всі тітушки були в однакових рожевих рукавичках. Це був у них такий знак розпізнавання.
Вони чемно брали всіх і викидали з барикади. А потім під'їздили комунальники і розбирали барикаду.

Сподіваюся, його пролобіював на посаду не Олег Татаров.
Бо інакше все печально.

ЛАРТА, мало тебе банили, мало  :weep:
Що, настукаєте? Та плювати. На кону зараз існування Української держави, а тут мусолять про рейтинги…

хотів сказать шо луценка слухать себе не поважати ні разу (td)

Сусть цього посту. який в ньому зміст? Обгрунтуй.  От інші забули у вас питатися, кого дивитись кого ні?

От так і думав, що якийсь бот зараз припреться з мемчиком "ви всі дебіли, слухайте мене, хто не згодний тот дебіл"  (тут десь була тема про гаслайтінг) - вони зараз завжди так розмовляють

З яких часів ти, John Wayne, став експертом з того кому що слухати?
Може ти тільки з війська прийшов і можеш нам расказати які там настрої? Може був депутатом, міністром, брав участь у 2х великих революціях, 30 років в політиці, може в тюрмі сидів за наказлм януковича? а може ти ще брав участь в "революції на граниті"? покоління інстагупі не помятає таке? погуглі.

і засунь своє "мненіє" хто що має дивитись собі в дупу.

Що, настукаєте? Та плювати. На кону зараз існування Української держави, а тут мусолять про рейтинги…

Я принципово не стукаю, це просто спостереження: ти типова представниця секти Сивочолого, що єбанулась на єрмакофобії. Цивільні точно не можуть обговорювати призначення в армії, сама подумай, якщо є чимось думати, крім як сракою.

Бо інакше все печально.

у-у-у, зрада, всьо прапало

винюхали вже зраду, паскуди, тепер будуть розганяти.

dig

То це головний критерій оцінки військового-аби не цілував чоботи командира?) . Без оцінки професійних якостей, всі перелічені командири-з бригад, які воюють в найгарячіших ділянках фронту.
Вот именно - профессиональные качества! Командовать бригадой на фронте - нужны одни качества. А менеджерить в ГШ - совсем другие. И отбирали как раз таких, которые менеджмент понимают как "угодить начальнику" :((

хто знає чи правда?

Вот именно - профессиональные качества! Командовать бригадой на фронте - нужны одни качества. А менеджерить в ГШ - совсем другие. И отбирали как раз таких, которые менеджмент понимают как "угодить начальнику" :((

Це вам Луценко наспівав?  :gigi:

у-у-у, зрада, всьо прапало

винюхали вже зраду, паскуди, тепер будуть розганяти.
Ааа, Татаров розставляє свої кадри - це не печально? А як?

Не українська.
То субєктивне судження

Демократія так і працює
На основі законів
Та мандату через вибори
Навіть якщо голоборотько  нервує.

Інакше хаос і замість голопоротьки три махна вилізуть
Нестор був українцем
Рубав дику дивізію до сідла
Не був сцикуном
Кацапів не переносив
Але чим то Україні допомогло
?
Так отож

хто знає чи правда?

https://t.me/Lv1256/52599
На УП ж написано. Очевидно? Що інші теж такі, недаром зелені їх хвалять.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія