Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Залужного звільнив зе

Re: Залужного звільнив зе

Не в самольотах справа, людей нема.

Треба здавацця

Ар'єв - депутат, Бутусов - журналіст. Там приватністю і не пахне. То ти приватна особа.

Тобто коли він обсирається то він приватна особа ,а коли за руку не піймали то він совість нації

Так нема такого посадовця, щоб вічно сидів на табуретці ;) Не сварись  :give_rose:

Тому я можу підтвердити слухи з самого ОП, до речі позавчора проходив поряд і почув, що навіть Зеленський піде з посади Президента.
Піде звичайно. Він же обіцяв.

Ой, а тіпо Зеленого ні разу не ображають.

Не вдавай  з себе дурника.  Ти ним і є  :fuck:

Це чмо харчується з вагонів пецюна, сайт цензор також фінансується з джерел пецюна, треба відробляти
Так Бутусов нічого поганого про Залужного не писав, що там можна відробляти.

Короче повнний бардак в "домє Облонскіх". Уже взагалі незрозуміло, що, кому й для чого потрібно. Чиє то іпсо, яка його ціль і хто замовник.

Бо тут один писав, що ціль розєднати українців, то ці слухи тільки ще більше їх обєднали. :gigi:

Я більше навіть скажу, і хуйло піде

Треба здавацця
Ні, до останнього українця.

Короче повнний бардак в "домє Облонскіх". Уже взагалі незрозуміло, що, кому й для чого потрібно. Чиє то іпсо, яка його ціль і хто замовник.

Бо тут один писав, що ціль розєднати українців, то ці слухи тільки ще більше їх обєднали. :gigi:

Повний бардак в твоїй голові

Тобто коли він обсирається то він приватна особа ,а коли за руку не піймали то він совість нації

Ну десь так. Он Рамблєр обісрався, кацапів сюди ретранслює, а головку тримає, ще й вибачень просить  :facepalm1:

Повний бардак в твоїй голові

Добре, що в твої зеленій все просто - протяг від вуха до вуха і одна звивина. :gigi:

Ні, до останнього українця.

Можу тобі вислати мило і верьовку. І не здасися, і не останнім будеш

Добре, що в твої зеленій все просто - протяг від вуха до вуха і одна звивина. :gigi:

Ой, гуморист))

Так Бутусов нічого поганого про Залужного не писав, що там можна відробляти.

Відробляти гроші, тому запустив замовлений пецюном фейк...

Ой, гуморист))

Гумористи для таких як ти то в 95 кварталі. Переглядай час від часу. Абхахочєшся.

Прибережи.для своїх

Щось не бачу тебе серед штурмуючих СД. Не, а що так?

Гумористи для таких як ти то в 95 кварталі. Переглядай час від часу. Абхахочєшся.

Та в порівнянні з тобою навіть вони гумористи) В цій системі координат ти- аншлаговець)

Не в самольотах справа, людей нема.
в самольотах.
і кучі іншої техніки, технології і тактичних способів її використання

ця війна Україною не може бути виграна за рахунок кількості людей. тому що у бегемота все одно товстіший.

зараз заднім числом я розумію:
якщо ЗСУ не могли чи не мали можливості почати наступ-2023 ще в грудні 2022 відразу після Херсонської операції, доки русня ще не закопалася дуже глибоко в оборону. тоді наступ 2023 треба було відкласти і робити аж тоді коли буде отримано достатню кількість літаків. а не виключено що і вертольотів і штурмовиків а-10.

Так піде. І прийде Петро, він теж обіцяв "через рік - так через рік" :)

ну в травні нас ще чекає хвиля "інсайдів" про "нелегітимність" Зе і як Захід буде проти "нелигітимної влади", думаю хвиль буде не менше ніж "відставок Залужного" і навіть розносити їх будуть ті самі персонажі  :D

ну в травні нас ще чекає хвиля "інсайдів" про "нелегітимність" Зе і як Захід буде проти "нелигітимної влади", думаю хвиль буде не менше ніж "відставок Залужного" і навіть розносити їх будуть ті самі персонажі  :D

Тому уряд національної єдності був би гарним, корисним  і чесним рішенням в такій ситуації. Але ж зермакам головне біля корита залишитись, так?

А ви проти звільнення територій?
пріоритетом зараз має бути берегти людей. на скільки це можливо на війні.

тримати активну оборону, і насипати по ерефії далекобійною зброєю

повернення територій можливе або в результаті а) надання союзниками серйозних кількостей техніки спорядження і озброєння, в тому числі передових розробок і нових зразків
або б) в результаті суспільно-політичної кризи в РФ викликаної воєнними втратами санкціями економічними проблемами
або в) вступу інших країн у безпосередню війну з РФ

Тому уряд національної єдності був би гарним і чесним рішенням.
Але ж зермакам головне біля корита залишитись, так?

Оголосіть будь-ласка склад УНЄ.

Оголосіть будь-ласка склад УНЄ.

Там ціла гілка є. Йди почитай  :punish:

https://t.me/mariabarabash/1422

Ні, пана Залужного треба звільняти!!!
Він втратив довіру, занадто великий ризик довіряти долю країни людині, яка захищала свій дісер з грифом - "таємно" у Ківалова, а перед тим ще робила селфі з Трухановим!
Можливо я себе накручую, але за долю України тривожно...!!!   

Тому уряд національної єдності був би гарним і чесним рішенням.
Але ж зермакам головне біля корита залишитись, так?
і що в УНЄ гарного? Просто  був би срач аналогічний фуп-івському просто винесений на рівень уряду (срач звісно за корито).   :(

поінформую тебе, дурнику, що на початку 2022го року ЖОДНА людина у світі навіть подумати не могла, що "весільні дрони" можна використовувать на війні
й тільки влітку двоє молодих дурнів-фанатів дронів подумали: а чи не начепить нам гранату на дрона й чи не скинути ту гранату на кацапа?
Вони самі не вірили, що в них щось вийде
Й до речі, зразу ніхєра й не вишло, але с якоїсь спроби таки виявилося, що це працює

Тому, коли ти несеш тут кацапську маячню "чому не купляли дрони з 1го січня 2022 року", я бачу, що ти або повний дурень або на зарплаті

PS. й до речі, знайома методичка! "Стерненко краде, не давайте йому грошей на дрони, а влада має купить мільйон дронів, але вона те краде й дронів немає"

читай ще раз повідомлення на яке ти збудився, в ньому для дурноголових я спеціально виділив болдом, що мова йде про період розкрадання коштів по травень місяць 2023 року включно.
Вже влітку 2022 року Мавікі та Матріх використовувалися в ЗСУ повним ходом.
За посиланням початку датованим початком січня 2023 року можна ознайомитися із спектром завдань, який виконували дрони, наскільки вони важливі для українських воїнів, і яким чином вони надходили до військових

Ще восени 2022 року волонтери зверталися до адміністрації президента, до міністерства оборони, особисто до резника з проханням врегулювати проблему з поставками дронів у війська.

і що в УНЄ гарного? Просто  був би срач аналогічний фуп-івському просто винесений на рівень уряду (срач звісно за корито).   :(

Срач опонентів з рівними правами краще, ніж коли  заангажований модер банить всіх неугодних в односторонньому порядку і боти витворяють, що хотять.  Так і в ВР.

Via

Ні, пана Залужного треба звільняти!!!
Він втратив довіру, занадто великий ризик довіряти долю країни людині, яка захищала свій дісер з грифом - "таємно" у Ківалова, а перед тим ще робила селфі з Трухановим!
Можливо я себе накручую, але за долю України тривожно...!!!   
Сходи повоюй - одразу попустить.

Срач опонентів з рівними правами краще, ніж коли  заангажований модер банить всіх неугодних в односторонньому порядку і боти витворяють, що хотять.  Так і в ВР.
Не думаю що срач в уряді. а відповідно і серед міністерств і відомств під час війни  то щось що можна назвати словом "краще". А форумні срачі, на щастя, ні на що не впливають .принаймні фуп-івські, на відміну від срачу в уряді.  :-)o

Показати зображення...
+
массовка - отряды петро с фупа

ТС -сімпсон - тіпо предсказатєль із мульта  :gigi:

Не думаю що срач в уряді. а відповідно і серед міністерств і відомств під час війни  то щось що можна назвати словом "краще". А форумні срачі, на щастя, ні на що не впливають .принаймні фуп-івські, на відміну від срачу в уряді.  :-)o

Це ви називаєте можливу ситуацію срачем в ВР, а я називаю це недопущенням нав'язування неправомірним рішень в односторонньому порядку командою, яка себе давно  дискредитувала перед суспільством

Утечки о Залужном несутся из Гештаба: в ГУР не имеют данных о назначении Буданова, — СМИ
Юлия Шевченко  30 января 2024 в 00:00 
увольнение залужного, отставка залужного, главнокомандующий буданов, генштаб ссср, генштаб ссср

Фото: УП | Руководитель ГУР Минобороны Кирилл Буданов
Журналист Роман Цимбалюк написал в Telegram, что президент Владимир Зеленский якобы назначил Кирилла Буданова главнокомандующим ВСУ.

В Главном управлении разведки не располагают информацией о том, что вместо Валерия Залужного Генштаб возглавит Кирилл Буданов. Об этом пишет NV со ссылкой на свои источники.

По словам неназванного источника, в ГУР сейчас нет полной информации относительно обсуждаемых в сети кадровых перестановок в Генштабе. Также источник издания в ГУР указывает, что все утечки относительно главнокомандующего ВСУ Валерия Залужного "несутся от источников Генштаба".

Ранее журналист Роман Цимбалюк написал в своих соцсетях, что президент Украины Владимир Зеленский якобы назначил главу ГУР Кирилла Буданова на должность главнокомандующего ВСУ. Позже он удалил свое сообщение и прокомментировал, что "указ вступает в силу с момента публикации", но "если его не опубликовали, это не значит, что такого намерения не было".

Срач в уряді називається політикою.

Це ви називаєте срачем ситуацію, а я називаю недопущення нав'язування неправомірним рішень в односторонньому порядку командою, яка себе давно  дискредитувала перед суспільством
на щастя, ні ваша, ні моя позиція  в цьому срачі  цій суперечці ні на що не впливає, ми не уряд під час війни  :-)o

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія