Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Залужного звільнив зе

Re: Залужного звільнив зе

Та згоден.
Але чому ж ти блискавично впрягаєшся за них, поганих і найгірших, у всіх практично ситуаціях?

Це в тебе сектантське...
Якщо я не підтримую бутусових і інших серунів, то це не значить, що я підтримую Зе, а особливо шоблу безумних, гетьманцових та інше лайно...

Ну, хоть не убили на этот раз. И то хлеб...

Спасли..

Буду матюкатись коли звільнять, бо це дурня і "жодного виграшу вони при цьому не отримають", але той хайп який розганяють різні кацапські покидьки через черговий фейк гівна вартий  :-)o

Так в першу чергу весь цей хайп  розганяють покидьки з команди Зе, такі як Безугла. І на диво рота їй ніхто з команди Зе не затикає. А вона вже таке про Головнопомандуючого пише, за що і під суд можна   (td)

Ідеальний главком для ОПи  :facepalm:
Показати зображення...
Пес  (tu)

Так в першу чергу весь цей запис розганяють покидьки з команди Зе, такі як Безугла. І на диво рота їй ніхто з команди Зе не затикає. А вона вже таке про Головнопомандуючого пише, за що і під суд можна  :X
Ну Бутусов сьогодні непогано і без безумної справився. він теж "з команди Зе"? Раніше Ар'єв вдало з цього "козиря зайшов" теж мабуть "зелень"?  :-)o 

Це в тебе сектантське...
Якщо я не підтримую бутусових і інших серунів, то це не значить, що я підтримую Зе, а особливо шоблу безумних, гетьманцових та інше лайно...
В мені нема нічого сектантського, я все життя є індивідуалістом екстремального рівня. B-)
І ти не "секта", просто служивий. Методично бомбиш абсолютно всіх, хто не співає славнів Зе. Ну, мабуть це не підтримка, жодного разу.
Ти просто трохи хитріший, ніж якийсь довбограй сєрога чи сємьон.

ти по життю дурень чи просто на зарплатні?
Ти взагалі історію, як, коли, звідки й ким "весільні дрони" почали використовуватися, хоч чув?

навіть не буду тебе питати поц ти, чи ні? Воно й так зрозуміло.
Поінформую тебе, що зараз коли Зе говорив про мільйон дронів для ЗСУ передбачалося що це FPV дрон, вартість якого 400-500 баксів. Саме такі дрони масово збирають українці кустарним способом.

Ну Бутусов сьогодні непогано і без безумної справився. він теж "з команди Зе"? Раніше Ар'єв вдало з цього "козиря зайшов" теж мабуть "зелень"?  :-)o

Бутусов Бутусовим, а Безугла вже більше місяця відверто на Залужного гоне і їй за це нічого нема. Значить вона діє по вказівці з оточення Зе?

В мені нема нічого сектантського, я все життя є індивідуалістом екстремального рівня. B-)
І ти не "секта", просто служивий. Методично бомбиш абсолютно всіх, хто не співає славнів Зе. Ну, мабуть це не підтримка, жодного разу.
Ти просто трохи хитріший, ніж якийсь довбограй сєрога чи сємьон.

Файтазуйте далі.
Я технар, індивідуаліст.
І цим завжди заробляв на життя.

Короче, пока ничего неясно. Ждём когда хриплый прохрипит хоть что-то

Бутусов Бутусовим, а Безугла вже більше місяця відверто на Залужного гоне і їй за це нічого нема. Значить вона діє по вказівці з оточення Зе?
І в Сліпого до неї запитань нема. От що дивно.

Схоже і безумна і Бутусов і Ар'єв причащаються з одного "джерела" раз піднімають тему "відставки Залужного", просто так таку хню ніхто гнати не буде, тож значить, якщо  прийняти вашу версію з безумною, то і Бутусов і Ар'єв теж пашуть на "оточення Зе", кожен зі свого місця  :-)o

Файтазуйте далі.
Я технар, індивідуаліст.
І цим завжди заробляв на життя.
Самі ми нє местниє, за Зєлю не галасавалі.

Так, жодного виграшу вони при цьому не отримают
А яка була вигода Зеленському залишитись без посла в Британії.
Просто характер в наполеонченка такий, що не терпить інших думок.

Він зациклений на ідеї звільнення територій.
Залужний в даній ситуації не бачить такої можливості.
А Сирський готовий виконувати вказівки про наступ.

PAL

навіть не буду тебе питати поц ти, чи ні? Воно й так зрозуміло.
Поінформую тебе, що зараз коли Зе говорив про мільйон дронів для ЗСУ передбачалося що це FPV дрон, вартість якого 400-500 баксів. Саме такі дрони масово збирають українці кустарним способом.

поінформую тебе, дурнику, що на початку 2022го року ЖОДНА людина у світі навіть подумати не могла, що "весільні дрони" можна використовувать на війні
й тільки влітку двоє молодих дурнів-фанатів дронів подумали: а чи не начепить нам гранату на дрона й чи не скинути ту гранату на кацапа?
Вони самі не вірили, що в них щось вийде
Й до речі, зразу ніхєра й не вишло, але с якоїсь спроби таки виявилося, що це працює

Тому, коли ти несеш тут кацапську маячню "чому не купляли дрони з 1го січня 2022 року", я бачу, що ти або повний дурень або на зарплаті

PS. й до речі, знайома методичка! "Стерненко краде, не давайте йому грошей на дрони, а влада має купить мільйон дронів, але вона те краде й дронів немає"

Схоже і безумна і Бутусов і Ар'єв причащаються з одного "джерела" раз піднімають тему "відставки Залужного", просто так таку хню ніхто гнати не буде, тож значить, якщо  прийняти вашу версію з безумною, то і Бутусов і Ар'єв теж пашуть на "оточення Зе", кожен зі свого місця  :-)o
Дивна доволі логіка.
Бутусов чи Арєв - приватні особи.
А Безглузда - топовий державний посадовець, члєн партії сервантів народних, довірена особа оп.
Улавліваєш різницю і значення їх висловів?

Допис повний суперечностей. Безумна гонить на Залужного. Хіба Бутусов і Ар'єв роблять теж саме?

Це якась жалюгідна куйня. Виглядає так що блогери і журналісти сє обісрали в штани проносом. А тепер пробують штани відмити і сказати що то но обісралися а тільки пустили газів)
:D  ну реальбно панове,з вас тільки сміятися і більш нічого. Ви ж повторюєте все з "темників" генерала про смерть хуйла і холодильник. а потім ,вангую,почнуться "опроверженія  опровергатєлєй" і чергові інсайди про щось,що все міняє .але не тдуже,просто міняюитьтся відтінки і зміст :D
 ну скільки вас можна найобувати а ви вухом не ведете і знову на те саме поле мін стаєте. адже ті вся "сценарії" відпрацьомані за два роки сотні раз лише міняються особи чи події. Фантазії,вкиди,напівправда,стьоб,чутки і просто белькотня-і на кожне таке є свій слухач і вірун та очікувач.
 Людей таки не змінити(дарвін ти СУКА зі своїм відбором) і тому Боже-підпалюй. Тут ти знову помилився і експеримент дійшов свого звичаного кінця. пора міняти не то,що систему а можде галактику? бо тут суцільні провали з маріонетками-одне і то саме. Грунти такі прокляті чи може саме сонце не того діапазону промені випромінює,але не буде тут толку. лети на андромеду,там казанцев казав умови кращі. :D

А яка була вигода Зеленському залишитись без посла в Британії.
Просто характер в наполеонченка такий, що не терпить інших думок.

Він зациклений на ідеї звільнення територій.
Залужний в даній ситуації не бачить такої можливості.
А Сирський готовий виконувати вказівки про наступ.

А ви проти звільнення територій?

Допис повний суперечностей. Безумна гонить на Залужного. Хіба Бутусов і Ар'єв роблять теж саме?

Бутусов робить

Не маніпулюйте!  Бутусов і Ар,'єв пишуть. що в них є інформація, що  Залужного  оточення Зе хоче зняти. Таке дуже може бути. І те що хочуть зняти, і те що слухи ходять. Тут нічого зі сторони журналістів протиправної нема. Але протиправне є в діях Безуглої, як члена команди Зе, яка ображає Головнокомандуючого вже кілька тижнів поспіль, і при цьому їй ніхтотз команди Зе рота не затикає. З чого б це???

Дивна доволі логіка.
Бутусов чи Арєв - приватні особи.
А Безглузда - топовий державний посадовець, члєн партії сервантів народних, довірена особа оп.
Улавліваєш різницю і значення їх висловів?

Ар'єв - депутат, Бутусов - журналіст. Там приватністю і не пахне. То ти приватна особа.

N88

Не маніпулюйте!  Бутусов і Ар,'єв пишуть. що в них є інформація, що  Залужного  оточення Зе хоче зняти. Таке дуже може бути. І те що хочуть зняти, і те що слухи ходять. Тут нічого зі сторони журналістів протиправної нема. Але протиправне є в діях Безуглої, як члена команди Зе, яка ображає Головнокомандуючого вже кілька тижнів поспіль, і при цьому їй ніхтотз команди Зе рота не затикає. З чого б це???

Ну вона же дєвачька!

Бутусов не гоне на Залужного, навпаки на Зе.

Уже понятно что без самолётов это невозможно.Еще можно штурмами как кацапы но это бессмысленно

просто працюють в "зв'язці" - хтось має "озвучити" про невдоволення Залужним, а хтось сповістити про його "відставку", при цьому учасники мають бути по різні боки "політикуму". Працюють треба зауважити непогано. хайп з тих фейків заходить і злітає швидко  :-)o

А є така можливість?

Ар'єв - депутат, Бутусов - журналіст. Там приватністю і не пахне. То ти приватна особа.

Ти різницю  не відчуваєш: вони підтверджують слухи про звільнення, а вона ображає Залужного! . :punish:
Геть одне і теж саме, ага?

А є ким і чим?

N88

А є така можливість?

Наполеон хоче пограти в Наполеона - "Є наказ - виконуйте!"
А тут, можливості, берегти лдей і всяке таке.

просто працюють в "зв'язці" - хтось має "озвучити" про невдоволення Залужним, а хтось сповістити про його "відставку", при цьому учасники мають бути по різні боки "політикуму". Працюють треба зауважити непогано. хайп з тих фейків заходить і злітає швидко  :-)o

Чекай, то Безугла порохобка ? Бо це все "порохоботська спєцапєрація" та кацапське іпсо. Але ж вона ще й заступниця голови Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки.

Хм....

А навіщо Бутусову розповсюджувати фейк про Залужного, хоч один приклад є?

А є ким і чим?
То задача тактиків.  Верховний - стратєг.

Щось уже тут мені здається притягнули сову і глобус. Нє?

Ти різницю  не відчуваєш: вони підтверджують слухи про звільнення, а вона ображає Залужного! . :punish:

Так нема такого посадовця, щоб вічно сидів на табуретці ;) Не сварись  :give_rose:

Тому я можу підтвердити слухи з самого ОП, до речі позавчора проходив поряд по паралельній вулиці з ОП, і почув, що навіть Зеленський піде з посади Президента.

Це чмо харчується з вагонів пецюна, сайт цензор також фінансується з джерел пецюна, треба відробляти

Уже понятно что без самолётов это невозможно.Еще можно штурмами как кацапы но это бессмысленно
Не в самольотах справа, людей нема.

От і я не розумію навіщо він то зробив, наче патріотично налаштований був. Користі Україні нуль, то тільки для кацапів добре  :-)o

Геть одне і теж саме, ага?

Ой, а тіпо Зеленого ні разу не ображають.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія