Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський: Нам треба думати, як провести вибори однак наразі закон це забороняє під час воєнного ст

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні треба "думати", як провести президентські вибори, однак наразі закон це забороняє під час воєнного стану.

Джерело: Зеленський в інтерв’ю британському телеканалу Channel 4 News, повну версію якого оприлюднено Офісом президента

Пряма мова: "Я не відклав (вибори – ред.), це автоматично. Я просто не спроможний їх провести через, по-перше, закон, який мені це забороняє. Він забороняє не мені проводити вибори, він забороняє в цілому всім інституціям це робити.

Верховна Рада повинна проголосувати і дати мандат на вибори, вони повинні підняти це питання і проголосувати. Вони це не можуть (зробити – ред.) через заборону закону, вони не можуть порушувати закон. Ситуація в тому, що вибори у нас в воєнний час заборонені.

І якби навіть можна було це зробити, що робити з тимчасово окупованими територіями і як провести вибори легітимними, щоб їх визнав світ, якщо у нас більше 6 мільйонів (громадян - ред.) за кордоном і вони мають мати інфраструктуру, а онлайн формату виборів у нас, на жаль, немає? :gigi:

Якщо ви мене запитаєте, я вважаю, що нам треба думати, як це зробити. Якби я міг це зробити завтра, я б це зробив".

Отменить военное положение   

Яка цікава думка)
Треба і війну відмінити)

Головним завданням тирана буде постійно залучати громадян до війн, щоб народ відчував потребу у правителі. А якщо він запідозрить кого у вільних  думках і в запереченні його правління, то таких людей він знищить під приводом, ніби вони продалися ворогові.  (древньогрецький філософ Платон)   B-)

Головним завданням тирана буде постійно залучати громадян до війн, щоб народ відчував потребу у правителі. А якщо він запідозрить кого у вільних  думках і в запереченні його правління, то таких людей він знищить під приводом, ніби вони продалися ворогові.  (древньогрецький філософ Платон)   B-)
Здохни вже, падаль)

Інших варіантів немає. Після 20 травня залишимся без президента.

Головним завданням тирана буде постійно залучати громадян до війн, щоб народ відчував потребу у правителі. А якщо він запідозрить кого у вільних  думках і в запереченні його правління, то таких людей він знищить під приводом, ніби вони продалися ворогові.  (древньогрецький філософ Платон)   B-)

Інших варіантів немає. Після 20 травня залишимся без президента.
Виходь на площу організовуй майдан - одним єбаньком буде менше)

Ничего не нужно отменять. Подал в отставку и вопрос решен.
Но перед этим нужно думать кто вместо.

Нынешний спикер не годится... нужно к тому моменту поставить спикера, который сможет быть И.О.

Ничего не нужно отменять. Подал в отставку и вопрос решен.
Но перед этим нужно думать кто вместо.

Нынешний спикер не годится... нужно к тому моменту поставить спикера, который сможет быть И.О.
Постав собі краще клізму)

Ну, теперь, таки, скажите мне, Изя, разве ж мальчик был не прав?

Виходь на площу організовуй майдан - одним єбаньком буде менше)

Подивись в дзеркало - побачиш єбанька.
Треба буде - вийду.

Й не забанять цю мразоту

Это условие помощи Украине?
Не буде легітивної влади, ніхто не захоче з Україною мати справу.

А причому тут він до виборів. 'Я б провів вибори, я не можу провести вибори, я не відкладав вибори, закон мені забороня..."
Держава - це я.
Презедент-сонце, хрєново.

Врешті, воно в змозі хоч під завісу свого безславно правління, взяти до рук Конституцію і таки прочитати її.

Наверное, раз дипломату от бога приходится петлять и оправдываться...

Я не відклав (вибори – ред.), це автоматично. Я просто не спроможний їх провести через, по-перше, закон, який мені це забороняє. Він забороняє не мені проводити вибори, він забороняє в цілому всім інституціям це робити.

пи*дить

в КУ чітко вказано: Стаття 103. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п'ять років.
Офіційне тлумачення положень частини першої статті 103 див. в Рішенні Конституційного Суду № 5-рп/2014 від 15.05.2014

Стаття 74. Основні засади виборів Президента України https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/396-20#n4127 (за підписон Президента Зеленського)
1. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування за мажоритарною системою абсолютної більшості.
2. Строк повноважень Президента України визначається Конституцією України.

К чему эти разговоры про выборы, если нет оппонентов достойных? Вот в ВР это можно подумать, более толковый премьер нам бы не помешал.

То DFMB - дурнуватий.  :laugh: 

А варіант прийняти відповідний закон про вибори під час ВС. У зелених подавляюча більшість в Раді.
Прописати, що і як.
Як думаєте, приймуть?

Нам треба думати, як провести вибори однак наразі закон це забороняє під час воєнного стану. (С)
  А чи не здається вам, шановні, що друга частина цієї заяви протирічить першій? Це ж  8-:
  Якщо "однак наразі закон забороняє вибори" то навіщо тоді навіть думати над тим, що робити заборонено?  8-)
  Це все-одно що я скажу: - Я думаю як відлупцювати та обпісяти Ale однак наразі закон це забороняє під час воєнного стану.  :D

Останнє редагування: 21 січня 2024 21:47:26 від antik

пи*дить

в КУ чітко вказано: Стаття 103. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п'ять років.
Офіційне тлумачення положень частини першої статті 103 див. в Рішенні Конституційного Суду № 5-рп/2014 від 15.05.2014

Стаття 74. Основні засади виборів Президента України https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/396-20#n4127 (за підписон Президента Зеленського)
1. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування за мажоритарною системою абсолютної більшості.
2. Строк повноважень Президента України визначається Конституцією України.
Як ти вже задовбав. Читай статтю 108 конституції. 
Поки не буде нового старий виконує повноваження президента в повному об'ємі . Таке вже було з Кучмою.

нєт ето я просто по клавішам піздячу (с)

Не буде легітивної влади, ніхто не захоче з Україною мати справу.

легітимність влади не визначається терміном повноважень

Подивись в дзеркало - побачиш єбанька.
Треба буде - вийду.
Хіба у вікно)

Ніяких виборів не буде. Можливо і дуже довго.Як там наш президент казав у своїх перших інтерв'ю) " рєбята,ну єто ж нє кіно тєпер а реальная жізнь"

Хіба у вікно)

Сподіваюсь, шо з високого поверху.

Ніяких виборів не буде. Можливо і дуже довго

це так
і це ЛОГІЧНО

Здесь есть на ФУПе люди кому сейчас нужны выборы ?

Нам треба думати, як провести вибори однак наразі закон це забороняє під час воєнного стану. (С)
  А чи не здається вам, шановні, що друга частина цієї заяви протирічить першій? Це ж  8-:
  Якщо "однак наразі закон забороняє вибори" то навіщо тоді навіть думати над тим, що робити заборонено?  8-)
  Це все-одно що я скажу: - Я думаю як відлупцювати та обпісяти Ale однак наразі закон це забороняє під час воєнного стану.  :D
очевидно що він мав на увазі що вибори потрібні,
але НАРАЗІ це неможливо, потрібно міняти закони.

Всім необхідна перемога, а вибори вже після.

Всім необхідна перемога, а вибори вже після.
Так зачем тогда Зе постоянно подымает этот вопрос

президенту треба Конституцію читать,
ну якщо не розумієш що там написано, спитай у Конс.суду.
якщо і іх роз'яснення президента не влаштують, віддай керівництво країною військовим і більш не суйся в в справи захисту краіни і економіки. Бігай по світу випрошуй зброю. Якщо і на це не здатний, то якого ти фуя в президенти перся?

Так зачем тогда Зе постоянно подымает этот вопрос

ну це ти перебільшуєш
так іноді... піздане...

Я не відміняв, я не спроможний, мені забороняє... У нас вибори проводятся за рішенням презедента? Він презедент або цар?

То DFMB - дурнуватий.  :laugh: 
ахфіцер, атставіть

Немає сумнівив шо є.

ахфіцер, атставіть

Нєхєра ніжнім чінам рассуждать а рєшєніях ахвіцерав!  :laugh:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія