Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

посоветуйте в Киеве где купить мужскую вышиванку за вменяемые деньги

посоветуйте в Киеве где купить мужскую вышиванку за вменяемые деньги
   
посоветуйте в Киеве где купить мужскую вышиванку за вменяемые деньги

я могу сказать, где не надо покупать: на Андреевском и прочих ярмарочно-разводняцких лотках. а, например, м-ду м.Нивки и .Сяятошин я видела несколько киосков, где цені вполне себе норм. не ручаюсь за качество, но в принципе віор есть.
   
не умеют сейчас кроить вышиванки,
рукав совсем по другому был скроен и вшит
   
а, например, м-ду м.Нивки и .Сяятошин
+ подземній переход на кпи - чудесніе штучніе вещи, не ширпотреб
   
+ подземній переход на кпи - чудесніе штучніе вещи, не ширпотреб
Свет, меня вот только качество тканей всегда смущает, т.к. очень часто для удешевления себестоимости используют синтетику. да и крой (лекала) фигнявые, отчего они также дешевле в стоимости (разработка нормального лекала с нормально перенесённой выточкой, линией плеча и рукава тоже стоит трудозатрат). такие плохо сидят на фигуре, и это также надо учитывать. твоя рубашка классная на вид, на манекене вроде хорошо сидит.
   
вы попробуйте в этой современной маечке замахнуться саблей и сразу станет понятно шо это фейк с вызерунками.

вот такой крой должен быть, это камизоли для сабельного боя.
одежда предков была продумана не хуже современного камуфляжа



   
не умеют сейчас кроить вышиванки,
рукав совсем по другому был скроен и вшит
Згодна! Навіть коли кравчині розповідаєш, що ти хочеш, не впевнена що отримаєш те про що думала, коли вишивала  :nea:
   
В Мануфактуре есть магазинчик.
   
Згодна! Навіть коли кравчині розповідаєш, що ти хочеш, не впевнена що отримаєш те про що думала, коли вишивала  :nea:


лучше тысячи слов показать репродукцию классической Катерыны Шевченка



   
Интернет-магазин и есть в Дрим тауне
Колорит
http://e-koloryt.com.ua/ru/cat_item/vishitie_rubashki_korotkiy_rukav-151/
   
Свет, меня вот только качество тканей всегда смущает, т.к. очень часто для удешевления себестоимости используют синтетику. да и крой (лекала) фигнявые, отчего они также дешевле в стоимости (разработка нормального лекала с нормально перенесённой выточкой, линией плеча и рукава тоже стоит трудозатрат). такие плохо сидят на фигуре, и это также надо учитывать. твоя рубашка классная на вид, на манекене вроде хорошо сидит.
я на глории біла, на фабрике :) фабрика в дальних голосеевских ипинях))
все там норм шьют и вішивают с 10к тёток)
   
Принципи крою отут є схематично http://art-time.at.ua/load/katalog_uzoriv/vishivanka/krij_sorochki/51-1-0-535
ви ж розуміете, що оці ти ластки, сборки та кокетки не абиж як розмічени та скроєні? а ластка -то ще той кропітка праця.

Останнє редагування: 21 серпня 2016 12:51:20 від nativi
   
вы попробуйте в этой современной маечке замахнуться саблей и сразу станет понятно шо это фейк с вызерунками.

вот такой крой должен быть, это камизоли для сабельного боя.
одежда предков была продумана не хуже современного камуфляжа
Показати зображення...

читала в книжках по традиційній український вишивці, шо спочатку крій був дуже простим - два полотна, накладалися один на одне.

для вибагливих модників та модниць ще пришивали "ластовиння" - на малюнку червоним позначено
малюнок мій  :D

   
Черную хочу. С черной же вышивкой Не по канону?
   
ви ж розуміете, що оці ти ластки, сборки та кокетки не абиж як розмічени та скроєні? а дастовка -то ще той кропітка праця.
Ще й як розумію))
В мене зберігається автентична, вишита й пошита моєю прабабцею. Вдягла й забула, що називається))
Так там крім ластовиць ще й вручну зроблено манжети в дуже дрібну складочку й прошито по верху. На дотик той манжет майже як ремінець зі шкіри по гнучкості й щільності)) Настільки ювелірна робота, що навіть роздивитися без лупи важко. Колосальний труд.
   
Черную хочу. С черной же вышивкой Не по канону?

на чорному та ще й чорним вишивати погано:( нічого не видно.
по канону все, хоча червоним по чорному мені більш подобається.
   
лучше тысячи слов показать репродукцию классической Катерыны Шевченка



Показати зображення...
Зверніть увагу, що в Катерини майже відсутні груди, а на таку фігуру підійде любий крій, як не пошиєш гарно вийде. Та що репродукції не вихід, але дякую за допомогу.
   
на чорному та ще й чорним вишивати погано:( нічого не видно.
по канону все, хоча червоним по чорному мені більш подобається.
Спасибо на добром слове.Мне не надо, чтоб вышивку видно было, надо, чтоб она была. Вот, такое у меня настроение...
   
Спасибо на добром слове.Мне не надо, чтоб вышивку видно было, надо, чтоб она была. Вот, такое у меня настроение...

та я ж про вишивальщицю бідкалася- їй не буде видно -очі на лоба будуть вилазити :D
   
та я ж про вишивальщицю бідкалася- їй не буде видно -очі на лоба будуть вилазити :D
ОК, доплатим за труды!
   
читала в книжках по традиційній український вишивці, шо спочатку крій був дуже простим - два полотна, накладалися один на одне.

для вибагливих модників та модниць ще пришивали "ластовиння" - на малюнку червоним позначено
малюнок мій  :D

Показати зображення...
Та не "ластовиння" (це веснушки російською), а ластовиці  ;) , не знаю які вибагливі модниці, а мені бабуся вишили (років десять мені було), то руки вгору не піднімеш, то я б назвала ті ластовиці функціональними більш, а моднявіше без них, швів менше  :shuffle:
   
Та не "ластовиння" (це веснушки російською), а ластовиці  ;) , не знаю які вибагливі модниці, а мені бабуся вишили (років десять мені було), то руки вгору не піднімеш, то я б назвала ті ластовиці функціональними більш, а моднявіше без них, швів менше  :shuffle:

ну так я ж в лапках написала :D ,
звісно, що для функціоналу, потім і з боків вставляли прямокутники- теж для того аби рух не скувувати
   
та я ж про вишивальщицю бідкалася- їй не буде видно -очі на лоба будуть вилазити :D

та зараз вишивальшиць й немаэ, мабуть. А, якщо й є - та вишиванка взагалі скажених грошей коштуватиме.
Зараз машинками вишивають, а там різниці нема, як запрограмували, так воно й вишиває
   
отличніе вішиванки делает глория
http://gloriya.prom.ua/g4536134-cholovch-sorochki

йожа, людина питала за "вміняємі гроші", а 700-1000 гривень за сорочку - гроші не дуже вміняємі
 
   
лучше тысячи слов показать репродукцию классической Катерыны Шевченка



Показати зображення...

Все-таки не завадить якось розмежовувати етнографічний музейний костюм з сучасною модою та використанням в ній етнічних мотивів. Якого біса і тепер шаблею махати?
   
Зверніть увагу, що в Катерини майже відсутні груди, а на таку фігуру підійде любий крій, як не пошиєш гарно вийде. Та що репродукції не вихід, але дякую за допомогу.

не , ну если вопрос так серьёзно стоит, то зайдить в костюмерный цех театра Франко, и спросите хто шив одежу Наталье Сумской для роли в Кайдашевой семье.
Пани Наталя дама во всех отношениях одарёная, так шо выкройка там хорошая , поместится фсё.

И аутентычнисть будет 100%.
   
та зараз вишивальшиць й немаэ, мабуть. А, якщо й є - та вишиванка взагалі скажених грошей коштуватиме.
Зараз машинками вишивають, а там різниці нема, як запрограмували, так воно й вишиває
Це що завгодно, але НЕ вишиванка. Який сенс? Аби було?
   
Черную хочу. С черной же вышивкой Не по канону?
Так, не по канону  :laugh: , але хто на тіх канонах зараз зосереджується. А щоб не видно вишивки (ну майже не видно) зверніть увагу на білим по білому, або небілений льон теж дуже елегантно і вишукано, і етнічно, і сучасно, Решетилівка  спеціалізується, бо чорним по чорному швидко втратить свою привабливість, перетвориться на трапочку за великі гроші. І гроші пропадуть і чужа праця коту під хвіст :nea:
   
Все-таки не завадить якось розмежовувати етнографічний музейний костюм з сучасною модою та використанням в ній етнічних мотивів. Якого біса і тепер шаблею махати?

и сразу вспомнилось:
-- А поворотись-ка, сын! Экой ты смешной какой!
   
не , ну если вопрос так серьёзно стоит, то зайдить в костюмерный цех театра Франко, и спросите хто шив одежу Наталье Сумской для роли в Кайдашевой семье.
Пани Наталя дама во всех отношениях одарёная, так шо выкройка там хорошая , поместится фсё.

И аутентычнисть будет 100%.
Гадаю, що мені та кравчиня не по карману буде, і далеченько від моєї домівки  :shuffle: , та і я ще не скоро сяду за наступну сорочку, мабуть, а так хочеться   :weep:
І ще раз дякую за поради!
   
та зараз вишивальшиць й немаэ, мабуть. А, якщо й є - та вишиванка взагалі скажених грошей коштуватиме.
Зараз машинками вишивають, а там різниці нема, як запрограмували, так воно й вишиває

та чого немає.
Он Вія вишиває руками. Я трошки можу, правда, тільки собі і своїм - дуже кропітка і відповідальна робота :shuffle: , десь траплялося шо форумчанка Асті теж вишивкою балується.

а ціни - так, від 3000 гривень



така- 4200, наприклад.

Можна подивитися  -тут

Взагалі, десь читала шо на продажу вишивають 5 коп.хрестик
у ось у цій нескладній схемці - не меньше 800-900 крестиків ( не рахувала. просто навскидку) а це ж тільки фрагмент окантовки


   
Так, не по канону  :laugh: , але хто на тіх канонах зараз зосереджується. А щоб не видно вишивки (ну майже не видно) зверніть увагу на білим по білому, або небілений льон теж дуже елегантно і вишукано, і етнічно, і сучасно, Решетилівка  спеціалізується, бо чорним по чорному швидко втратить свою привабливість, перетвориться на трапочку за великі гроші. І гроші пропадуть і чужа праця коту під хвіст :nea:
   В моей земле горе, в белом ходить не буду.
Вышиванка-оберег, а не просто сорочка, не красоваться, для внутреннего настроя и большей уверенности в себе. Поэтому вышивать должна женщина из моего рода, близкая мне по крови. Мне сестра вішивать будет Ткань тоже есть, метров сто ещё осталось. Значит, вопрос денег не актуален.
    Почему-то замкнуло меня на чёрном, вот и пытаюсь в себе разобраться-с чего бы это?
Але дякую за увагу, пані, та за слушну й щиру пораду. Маю надію, колись нею скористуюся...
   
щоб не заморочуватися - на даринку
   
Вія казала, що чорні вишиванки -то є погано. То якось замикати траур на собі...якось оточувати себе чорним. НЕ ТРЕБА! Хоча шиють-вишивають чорні вишиванки. Є такі гарні, що йой.

Але ж є варіації більш прийнятні замість білих. Сіре полотно, темне-бежеве.

або таке



Останнє редагування: 21 серпня 2016 14:07:32 від эЛКа
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія