Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ще про совєтскій пломбір (фото)

Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

А Мостова нічого не хоче розповісти, як її чоловік, Ататолік Гріценко, приклав руцю до розвалу та занепаду Української армії?

Коли він наліво та направо торгував майном та зброєю?
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Гм... тема пломбіру немало всіх хвилює на політичному форумі  :)  15 сторінок менше ніж за добу  ;o

Пломбіри вони різні були в той час. Наприклад львівський був на паличці в обгортці з трояндами - супер, якщо свіжий у Львові, зараз аналогів не знаю. А от у Франківську калуський продавали переважно в стаканчиках - ніби недосолоджений якийсь був. Хоча може комусь і смакував. З жирністю на смак все в порядку було саме в пломбірах, ніякої солодженої води замерзлої. От всякі "сніжинки" і тп справді деколи нагадували підсолоджений сніг.

От всякі совковітки не втрачають актуальності... чому? Совка вже років 30 як немає...
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

От всякі совковітки не втрачають актуальності... чому? Совка вже років 30 як немає...
Бо тут народ, віком за "40++", тому й пам'ятає ті пломбіри
Я от пам'ятаю, як батьки вдома певний час мутили справжній пломбір,  як книжка пише, але йопт, це доволі гєморно мутити, не дуже дешево й калорійність така, що ложку столову того  морозива зжереш, й вже можна півдня не їсти.  Але смачно було, шо капець.
 
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Ну, з Порошена також не треба робити няшку.
Все ж таки порізав к фуям купу цукрових заводів й вивіз до Раші, бо ще Єльцин поставив умови, що мовляв хоча в Раші й дефіцит цукру, тому дуже треба, але або ти тут мутиш завод й тоді маєш право продавати - або йдеш нафуй. А цукровим заводам Вінничини без  кацапського ринку збуту прийшла б торба однозначно
Я й не роблю. Тому писав - незалежно од прізвища.
З цукровими заводами взагалі якось дуже каламутно все. Ще більше, мабуть, було їх на Житомирщині, і теж - писда всім майже синхронно.
Навіть не знаю, чий цукор зараз їсть Україна.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Навіть не знаю, чий цукор зараз їсть Україна.
А фуйогозна, є й еспорт й імпорт.
Тросниковий цукор часто-густо дешевший, аніж їпатись з тим буряком.
До речі я ще  малим в селі гриз по-приколу ті цукрові буряки, вони реально були солодкі )))
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Бо тут народ, віком за "40++", тому й пам'ятає ті пломбіри
Я от пам'ятаю, як батьки вдома певний час мутили справжній пломбір,  як книжка пише, але йопт, це доволі гєморно мутити, не дуже дешево й калорійність така, що ложку столову того  морозива зжереш, й вже можна півдня не їсти.  Але смачно було, шо капець.

А там складна технологія була? Для заморозки наскільки розумію вживали совковий холодильник? Бо в мене молочка своя і достатньо, може б спробував замутити...
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Для заморозки наскільки розумію вживали совковий холодильник?
Совковий холодильник був доволі слабенький для тієї заморозки, треба було довгенько чекати ))


Останнє редагування: 16 травня 2021 21:44:35 від птах Сорока
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Та скорее всего, дореволюционная...
Тогда, если попу, не забашляешь, то он мог, в отместку, покрестить почуднее...
Це зрозуміло. Але геть нехарактерно на українських теренах. На кацапії тих домн було дофуя, у нас же убер-вишукані імена від вдячного попа переробляли до непізнанності.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)


До речі я ще  малим в селі гриз по-приколу ті цукрові буряки, вони реально були солодкі )))

Ага, але з противним гіркуватим буряковим присмаком  :) Кормові на смак приємніші до речі...
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Совковий холодильник був доволі слабенький для тієї заморозки, треба було довгенько чекати ))
А що використовували? Там здається принципова саме швидка заморозка, щоб кристали льоду не встигали вирости і не хрумтіли в роті.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

А що використовували? Там здається принципова саме швидка заморозка, щоб кристали льоду не встигали вирости і не хрумтіли в роті.
Так його й використовували й часто-густо ті  кристали трохи хрумтіли, але все-одно це було у 100500 разів краще за магазинний виріб.
І лише в декого була така дивна  на ті часи річ, як окрема морозильна камера.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

А Мостова нічого не хоче розповісти, як її чоловік, Ататолік Гріценко, приклав руцю до розвалу та занепаду Української армії?

Коли він наліво та направо торгував майном та зброєю?
И это отменяет воровство династии Потрохов? :lol:
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

А що використовували? Там здається принципова саме швидка заморозка, щоб кристали льоду не встигали вирости і не хрумтіли в роті.

Ні. Майбутнє морозиво треба ще час від часу перемішувати, щоб не утворювалися крупні кристали льоду.

Погугліть принцип роботи морожениць.

ось старовинний ручний прилад для морозива.

   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Ні. Майбутнє морозиво треба ще час від часу перемішувати, щоб не утворювалися крупні кристали льоду.
Погугліть принцип роботи морожениць.
тим вдома не переймались - напакували й до морозилки.))
Дітлахам на ці кристали було пофуй, воно й так було смачне
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

И это отменяет воровство династии Потрохов? :lol:

Ніяк.

Не знаю жодного мільйонера та олігарха в Україні, який би чесно зробив свій перший мільйон.

Але й нова влада, яка пообіцяла не брати сумнівних людей, радо вчепилася за того ж Колю Катлєту, який взагалі має мафіозне минуле, але зараз виступає майже головним рєшалою у Слуг народу.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

А Мостова нічого не хоче розповісти, як її чоловік, Ататолік Гріценко, приклав руцю до розвалу та занепаду Української армії?

Коли він наліво та направо торгував майном та зброєю?

І це правда.. в криму наприклад також.
При чому мостовому добре заносили.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Я её ваще не ем... Рис, киноа, гречка... Картоха - зло...

сПРОБУЙ ЩЕ тОПІНАМБУР...  :-)o
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)
PAL

Бизнесом Порошенко начал заниматься с 1986 года, организовав вначале компанию по разработке и настройке компьютерных программ и торгуя с четвёртого-пятого курсов университета на бирже[14]. На пятом курсе он уже ездил на собственной «Волге»


який яскравий п***а!
1986 рік. "розробка та налаштування комп'ютерних програм"  :facepalm1:

Й шо, хтось дійсно вірить?
панове, ви в курсі, шо у 1986 році персональних компів у совку не існувало???
Були здоровезні ЄС 1036 (вона ж IBM360) та подібні з того ж ряду
На них науковці писали на фортрані та снаряджали ті компи перфокартами.
А персоналок - не було. У 86му році у журналі Радіо опубліковали схему Радіо-86РК, першого самопального перснального компа, якого можна було зібрати з мікропроцесорного комплекту (що передрали з західних проців й почали випускать)

То що за "розробка та налаштування комп'ютерних програм"? Для кого "розробка". Й головне - яке-таке "налаштування"?
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Совкодрочеры бегом в новую тему
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

А Мостова нічого не хоче розповісти, як її чоловік, Ататолік Гріценко, приклав руцю до розвалу та занепаду Української армії?

Коли він наліво та направо торгував майном та зброєю?

А нічого, що торгівлю організовував Дрищ?

Чи ти вважаєш, що Анатолік сам все крутив?  :fool:
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

який яскравий п***а!
1986 рік. "розробка та налаштування комп'ютерних програм"  :facepalm1:

Й шо, хтось дійсно вірить?
панове, ви в курсі, шо у 1986 році персональних компів у совку не існувало???
Були здоровезні ЄС 1036 (вона ж IBM360) та подібні з того ж ряду
На них науковці писали на фортрані та снаряджали ті компи перфокартами.
А персоналок - не було. У 86му році у журналі Радіо опубліковали схему Радіо-86РК, першого самопального перснального компа, якого можна було зібрати з мікропроцесорного комплекту (що передрали з західних проців й почали випускать)

То що за "розробка та налаштування комп'ютерних програм"? Для кого "розробка". Й головне - яке-таке "налаштування"?
Та это из той же серии шо и "аспирант порошенко скупил 4% мирового производства черного перца, продал его и так заработал первый миллион".
Где взял денег на эти 4% тоже покрыто мраком и туманом. ;)
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

який яскравий п***а!
1986 рік. "розробка та налаштування комп'ютерних програм"  :facepalm1:

Й шо, хтось дійсно вірить?
панове, ви в курсі, шо у 1986 році персональних компів у совку не існувало???
Були здоровезні ЄС 1036 (вона ж IBM360) та подібні з того ж ряду
На них науковці писали на фортрані та снаряджали ті компи перфокартами.
А персоналок - не було. У 86му році у журналі Радіо опубліковали схему Радіо-86РК, першого самопального перснального компа, якого можна було зібрати з мікропроцесорного комплекту (що передрали з західних проців й почали випускать)

То що за "розробка та налаштування комп'ютерних програм"? Для кого "розробка". Й головне - яке-таке "налаштування"?

Ні... Можеш погуглити...

Перший комп’ютер Apple
Apple I ( Apple , 1 ) був першим Apple , комп'ютер , який спочатку був проданий за $ 666,66.
Комп'ютерний комплект був розроблений Стівом Возняком у 1976 році і містив 8-бітний процесор 6502 і 4 кб пам'яті, який можна розширити до 8 або 48 кб за допомогою карт розширення. Незважаючи на те, що в Apple I була повністю складена плата, комплект все ще потребував роботи джерела живлення, дисплея, клавіатури та корпусу. Нижче зображено Apple I з реклами Apple.

Advertisement

Перший персональний комп'ютер IBM

Компанія IBM представила свій перший персональний комп'ютер, IBM PC , у 1981 р.
Комп'ютер отримав кодову назву Acorn . У ньому був 8088 процесор, 16 Кб пам'яті, який можна розширити до 256 і використовував MS-DOS.

Перший клон ПК
Портативний Compaq вважаються першим клоном PC і був випуск в березні 1983 року Compaq. Портативний портал Compaq був на 100% сумісний з комп'ютерами IBM і міг працювати з будь-яким програмним забезпеченням, розробленим для комп'ютерів IBM.

Перегляньте наш індекс комп'ютерних компаній, щоб отримати інформацію про виробників комп'ютерів, сумісних з IBM.

Так тоді і казали... IBM PC сумісний... :-)o
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

А нічого, що торгівлю організовував Дрищ?

Чи ти вважаєш, що Анатолік сам все крутив?  :fool:

Звичайно, ні.

Мене завжди дивувало, що Ющ взяв курс геть від Московії і...почав планомірно, за допомогою Ататоліка, знищувати нашу армію замість того, щоб реформувати та посилювати її.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

який яскравий п***а!
1986 рік. "розробка та налаштування комп'ютерних програм"  :facepalm1:

Й шо, хтось дійсно вірить?
панове, ви в курсі, шо у 1986 році персональних компів у совку не існувало???
Були здоровезні ЄС 1036 (вона ж IBM360) та подібні з того ж ряду
На них науковці писали на фортрані та снаряджали ті компи перфокартами.
А персоналок - не було. У 86му році у журналі Радіо опубліковали схему Радіо-86РК, першого самопального перснального компа, якого можна було зібрати з мікропроцесорного комплекту (що передрали з західних проців й почали випускать)

То що за "розробка та налаштування комп'ютерних програм"? Для кого "розробка". Й головне - яке-таке "налаштування"?

Блін, були. На завод Антонова перші 286 компи завезли саме тоді. А у 1988 році я вже робив з 386 там же. І ми вчили асемблер х86 серії й їхню архітектуру. Випуск був у 1992 році.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Всю гілку про совєцкій пломбір не читав,  але якщо на 16-й сторінці зайшла мова про ПК,  то не зайвим буде згадати й ковбасу по 2.60
Я,  десятирічний,  стояв за нею в черзі по свої 200 грамів- матір давала копійок на приблизно стільки грам.
Звісно,  ковбаса по 2.60 щезла так само,  як і ковбаса по 2.20, але пам'ятаючи її я в матері запитав: а що то за ковбаса була по 2.60?
А вона й каже: кінська ковбаса,  з конини...
От і цікаво: чи хоч один сучасний комп'ютерник їв справжню ковбасу з конини?   :laugh:
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Це Махан. Або з суміші конини та гов'ядини - Суджук.

Але дуже на любителя.

Практично завжди є у Сільпо або у халяльних лавках на Столичному ринку. Виробляється, до речі, і в Україні.

   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Всю гілку про совєцкій пломбір не читав,  але якщо на 16-й сторінці зайшла мова про ПК,  то не зайвим буде згадати й ковбасу по 2.60
Я,  десятирічний,  стояв за нею в черзі по свої 200 грамів- матір давала копійок на приблизно стільки грам.
Звісно,  ковбаса по 2.60 щезла так само,  як і ковбаса по 2.20, але пам'ятаючи її я в матері запитав: а що то за ковбаса була по 2.60?
А вона й каже: кінська ковбаса,  з конини...
От і цікаво: чи хоч один сучасний комп'ютерник їв справжню ковбасу з конини?   :laugh:
"Московська" ковбаса з конини робилася.  Тільки ж не по 2.60.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)
PAL

Ні... Можеш погуглити...

Перший комп’ютер Apple
Apple I ( Apple , 1 ) був першим Apple , комп'ютер , який спочатку був проданий за $ 666,66.
Комп'ютерний комплект був розроблений Стівом Возняком у 1976 році і містив 8-бітний процесор 6502 і 4 кб пам'яті, який можна розширити до 8 або 48 кб за допомогою карт розширення. Незважаючи на те, що в Apple I була повністю складена плата, комплект все ще потребував роботи джерела живлення, дисплея, клавіатури та корпусу. Нижче зображено Apple I з реклами Apple.

Advertisement

Перший персональний комп'ютер IBM

Компанія IBM представила свій перший персональний комп'ютер, IBM PC , у 1981 р.
Комп'ютер отримав кодову назву Acorn . У ньому був 8088 процесор, 16 Кб пам'яті, який можна розширити до 256 і використовував MS-DOS.

Перший клон ПК
Портативний Compaq вважаються першим клоном PC і був випуск в березні 1983 року Compaq. Портативний портал Compaq був на 100% сумісний з комп'ютерами IBM і міг працювати з будь-яким програмним забезпеченням, розробленим для комп'ютерів IBM.

Перегляньте наш індекс комп'ютерних компаній, щоб отримати інформацію про виробників комп'ютерів, сумісних з IBM.

Так тоді і казали... IBM PC сумісний... :-)o

неуважно читаєш!
я кажу ПРО СРСР, а не про світ. В СРСР персоналок НЕ БУЛО (в усякому разі у тих маштабах, щоб для них було вигідно розроблювати програми). Хоча я особисто знав людину, яка у 87му збирала на "макетці" персоналку, "Спеціаліст", один з його творців, бо Радіо-86РК виявився так собі за зручністю та можливостями. Видовище ота макетка, скажу, надавала неабияке.

Але навіть це не головне
Головне - це споживачі. Тобто ті, хто сам не здатен склепати програмку, але з задоволенням її використає
А отут найцікавіше
На той час компи використовувалися доволі освіченими людьми. "На низькому рівні" вони, звичайно, не програмували, але прикладну програму склепати ніяких труднощів не було.

Тому я стверджую і продовжую стверджувати: у 86му році на теренах СРСР ринку для "розробки та налаштування програм" не існувало. Навіть потенційного ринку.
Ринок з'явився пізніше, на початку 90х, коли масово поперли завозити IBM-сумісні компи
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

хєрасє нафлудили. А що вирішили з пломбіром?
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

хєрасє нафлудили. А що вирішили з пломбіром?
Бэз Пэтра пломбир не тот. Мало масла. B-)
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)
PAL

Бэз Пэтра пломбир не тот. Мало масла. B-)

   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Бэз Пэтра пломбир не тот. Мало масла. B-)
:(
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Гм... тема пломбіру немало всіх хвилює на політичному форумі  :)  15 сторінок менше ніж за добу  ;o

Пломбіри вони різні були в той час. Наприклад львівський був на паличці в обгортці з трояндами - супер, якщо свіжий у Львові, зараз аналогів не знаю. А от у Франківську калуський продавали переважно в стаканчиках - ніби недосолоджений якийсь був. Хоча може комусь і смакував. З жирністю на смак все в порядку було саме в пломбірах, ніякої солодженої води замерзлої. От всякі "сніжинки" і тп справді деколи нагадували підсолоджений сніг.

От всякі совковітки не втрачають актуальності... чому? Совка вже років 30 як немає...
===================
Було в життя в Україні нормальним то совкодрочєри не відкривали  б таких гілок.
А так- Ой. гляньте яке жахіття творилося в совку!
А от зараз....Ееее.. Ми можемо купити...
Ще потішило, як троє альтернативнообдаро ваних знайшли причину, чому ж лижі не їдуть.
В цьому, як виявилося, винуватий я, який живе вже фуй зна скільки років НЕ В УКРАЇНІ,
але своїми "порадами"(ц) на форумі  весь час збиває з путі істинного шуш,рамблерів та інших
будівників олігархату та свавілля(безпределу) в Україні.  :lol:  (tu)
Якось навіть відчув себе особиною жіночої статі, тобто невісткою, а не бабусею замість дідуся, як дехто подумав  :D
З тої відомої української приказки . :super:
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Всю гілку про совєцкій пломбір не читав,  але якщо на 16-й сторінці зайшла мова про ПК,  то не зайвим буде згадати й ковбасу по 2.60
Я,  десятирічний,  стояв за нею в черзі по свої 200 грамів- матір давала копійок на приблизно стільки грам.
Звісно,  ковбаса по 2.60 щезла так само,  як і ковбаса по 2.20, але пам'ятаючи її я в матері запитав: а що то за ковбаса була по 2.60?
А вона й каже: кінська ковбаса,  з конини...
От і цікаво: чи хоч один сучасний комп'ютерник їв справжню ковбасу з конини?   :laugh:
З конини не роблять вареної ковбаси. З конини робили московську вищого сорту сировялену.

Останнє редагування: 17 травня 2021 06:11:18 від Agni
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

===================
Було в життя в Україні нормальним то совкодрочєри не відкривали  б таких гілок.
А так- Ой. гляньте яке жахіття творилося в совку!
А от зараз....Ееее.. Ми можемо купити...
Ще потішило, як троє альтернативнообдаро ваних знайшли причину, чому ж лижі не їдуть.
В цьому, як виявилося, винуватий я, який живе вже фуй зна скільки років НЕ В УКРАЇНІ,
але своїми "порадами"(ц) на форумі  весь час збиває з путі істинного шуш,рамблерів та інших
будівників олігархату та свавілля(безпределу) в Україні.  :lol:  (tu)
Якось навіть відчув себе особиною жіночої статі, тобто невісткою, а не бабусею замість дідуся, як дехто подумав  :D
З тої відомої української приказки . :super:
тут ти не правий, це наша відповідь на російську пропаганду, яка взялася нахвалювати ось такі досягнення минулого, як пломбір.
намагалися використати принцип - згадується тільки хороше. зараз їм доводиться шукати інші ідеї.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Хачу в СССР(С)
Да я и в Украине некоторым хАчу с радостью бы в дюндель зарядил, чтоб место своё в ауле знали. :laugh:
И пох на толерантность - слово которое они читать не умеют... :X
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Було в життя в Україні нормальним то совкодрочєри не відкривали  б таких гілок.
так якраз багато тих, кому життя нормальне в Україні, і немало тих(але з кожним роком все менше), яким краще виглядало в совку. от і бурлять в таких темах на старперьских форумах. те ж саме на ватному емігo прівєті. ти повинен знати той форум. але невата звідти масово звалила, так що ті теми навряд чи бурлять там zaraz. їм всім що, погано в Штатах/Канаді живеться?

якщо на молодіжному майданчику таку гілку відкрити, то вірогідно, що на стартпості тема і заінчиться.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

якщо на молодіжному майданчику таку гілку відкрити, то вірогідно, що на стартпості тема і заінчиться
А то не факт. Якщо майданчик буде росіянським - ого, вам розкажуть за пломбір с придиханієм, ще краще, ніж блох!
Там зараза пустила коріння у всіх вікових групах та соціальних прошарках.
Цю мразоту просувають і нам, причому доволі успішно.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

тут ти не правий, це наша відповідь на російську пропаганду, яка взялася нахвалювати ось такі досягнення минулого, як пломбір.
намагалися використати принцип - згадується тільки хороше. зараз їм доводиться шукати інші ідеї.

Да не было такого достижения в СССР как пломбир. Оно было хуже или лучше мороженного, изготавляемых в мире по такому же рецепту ранее или позже.

Просто совецкие люди не знали и не могли знать иного пломбира, чем совецкий. Но в данном вопросе есть одна штука, которая более фундаментальна, чем просто вкус пломбира в детстве.
Это ГОСТ.
Лучше ли государственный стандарт на мороженное,  нарушители которого караются по закону, чем свободная фантазия производителя, который может сделать быстрее,  вкуснее и полезнее мороженное?

То есть вопрос что лучше - государственная монополия или свободный рынок.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

То есть вопрос что лучше - государственная монополия или свободный рынок.
ти знаєш, як в ЄС контролюється якість товарів?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія