Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Потянул поясницу - какая мазь?

Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

найкращий спорт любиьельський щоб тримати себе в формі без ризиків - це волопокатульки в своє задоволення . раджу не гнатись за швидкостямиі не купувати дешеві велосипеди. велосипед починається від 800 долл . все що дешевше - макєти


 (P)

Ну як сказати. В нас ліфт не працює. Щось там спиздили. Так пру вєлік на спині..

А придурки в тазіках з гайками на шляхах ? Там же добра половина ібонуті на всю голову..

Останнє редагування: 24 жовтня 2018 10:21:32 від Людас
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Хватит меня пугать.
Я крепок, аки дуб...
Делай пару раз в год узи сердца "дуб". Толщина задней стенки. Я таких "дубов" нахоронил со спорта юношеского. Здоровый аки бык, а стенка 3 мм. И пернуть страшно, не то что грузиться чем то.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

(P)

Ну як сказати. В нас ліфт не працює. Щось там спиздили. Так пру вєлік на спині..

А придурки в тазіках з гайками на шляхах ? Там же добра половина ібонуті на всю голову..

ну так правильно. я ж кажу не купувати дешеві велосипеди. нормальний вел легенький
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Делай пару раз в год узи сердца "дуб". Толщина задней стенки. Я таких "дубов" нахоронил со спорта юношеского. Здоровый аки бык, а стенка 3 мм. И пернуть страшно, не то что грузиться чем то.

стоп стоп. задня стінка в серці чого?
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Срочно  иди висеть на перекладину и в висе делай упражнение отводя наги назад , потом легкий массаж своими руками спины
Еще лежа на полу упражнение борцовский мост.
Желаю здоровья!
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

ну так правильно. я ж кажу не купувати дешеві велосипеди. нормальний вел легенький


А придурків на шляхах куди ти дінеш ?
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Срочно  иди висеть на перекладину и в висе делай упражнение отводя наги назад , потом легкий массаж своими руками спины
Еще лежа на полу упражнение борцовский мост.
Желаю здоровья!

Ви розумієте що такими порадами без діагностики ви людину можете зробити калікою ?

Діагностика вже була ? Що там насправді  ?  Ви знаєте ?

Дикунство якесь.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

(P)

Ну як сказати. В нас ліфт не працює. Щось там спиздили. Так пру вєлік на спині..

А придурки в тазіках з гайками на шляхах ? Там же добра половина ібонуті на всю голову..

я катаюсь  за містом по полях ліспх ярах горбах))) покатульки по місту асфальу мене не пруть. але до місць покатульок приходиться везти вел в машині. зи на сьогодні запланував покатульки під переяславом і тут сукадощ(
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

А придурків на шляхах куди ти дінеш ?
а сенс їздтьт по шляхах? та й придурки скрізь )) не лиш на шляхах) Україна ж це країна четвертого світу. тільки тому що населена відповідними людьми
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

в дощ не люблю кататись
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Ви розумієте що такими порадами без діагностики ви людину можете зробити калікою ?

Діагностика вже була ? Що там насправді  ?  Ви знаєте ?

Дикунство якесь.
Опробовано неоднократно на собственном ТЕЛЕ.
У меня спортивное прошлое, а у ВАС? Да и вообще каждый спортсмен(физкультурник) или просто человек, должен прислушиваться к своему телу, оно вам подскажет, что делать...........
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Срочно  иди висеть на перекладину и в висе делай упражнение отводя наги назад , потом легкий массаж своими руками спины
Еще лежа на полу упражнение борцовский мост.
Желаю здоровья!


борцовский мост надо делать для того, чтобы в спине не стрельнуло, а не наоборот ))
это вы действительно переусердствовали))

Останнє редагування: 24 жовтня 2018 10:47:15 від Notorious
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Опробовано неоднократно на собственном ТЕЛЕ.
У меня спортивное прошлое, а у ВАС? Да и вообще каждый спортсмен(физкультурник) или просто человек, должен прислушиваться к своему телу, оно вам подскажет, что делать...........

саме тому я і раджу покатульки на велі без напряга в своє задоволення - помірні навантаження свіже повітря 
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Вчера в спортзале, разгружая штангу, взял два блина по 20 и что-то стрельнуло в пояснице.
Вроде и разогретый был. Уже 4-е упражнение закончил. Тяга в наклоне.

Особо не болит, но до конца распрямиться сложно.

Какую мазь посоветуете? Потому как у меня это в первый раз.
Все что угодно тянул, кроме поясницы.

Мне лучше всего жгучая типа Финалгон помогает.
Лечение.
Диклоберл или Диклофенак, лучше импортный, 3 дня по 3 мл.
Витамины группы  В, неделю.
Или Мильгамма.
Кислота никотиновая.
Пояс штангиста одень .



   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Мне лучше всего жгучая типа Финалгон помогает.
Лечение.
Диклоберл или Диклофенак, лучше импортный, 3 дня по 3 мл.
Витамины группы  В, неделю.
Или Мильгамма.
Кислота никотиновая.
Пояс штангиста одень .

як казав штірліц - когда ражать будєш арать по рязанскі))) так і дідусь - забувся що він україномовний йульок і з кацапом про головне - здоровля - по кацапськи

 (tu)
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

в дощ не люблю кататись

А я навпаки.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Опробовано неоднократно на собственном ТЕЛЕ.
У меня спортивное прошлое, а у ВАС? Да и вообще каждый спортсмен(физкультурник) или просто человек, должен прислушиваться к своему телу, оно вам подскажет, что делать...........

І що ?  Два хребта замість одного ? Запасний є ?
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

саме тому я і раджу покатульки на велі без напряга в своє задоволення - помірні навантаження свіже повітря 

 :-B
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

тягя штанги в наклоні ?
пісєц...
я вже давно не роблю цей жах.
є супер тренажери.
ну або тяга гантелі в наклоні з опорою в лавку.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

борцовский мост надо делать для того, чтобы в спине не стрельнуло, а не наоборот ))
это вы действительно переусердствовали))

Я б сказав його треба робити ДО того, а не ПІСЛЯ.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

тягя штанги в наклоні ?
пісєц...
я вже давно не роблю цей жах.
є супер тренажери.
ну або тяга гантелі в наклоні з опорою в лавку.

В нахилі навіть зранку  зуби не треба чистити, щоб шию не перемкнуло чи хребет. Не моє. Лікар-невролог розказав.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Ви розумієте що такими порадами без діагностики ви людину можете зробити калікою ?

Діагностика вже була ? Що там насправді  ?  Ви знаєте ?

Дикунство якесь.

діагностика ?
в поліклініці ?

ти це спортсменам радиш ?  :D

лікар дасть одну пораду : лежати, гріти і ніякого спорту більше ніколи у житті

тут потрібен фізкультуний диспансер і спортивний лікар.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

мышцы не стреляют, это нерв. Очень вероятно проблема в L5-S1.
Сделать МРТ для диагностики, консультация невролога.
Мази бесполезны.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

В нахилі навіть зранку  зуби не треба чистити, щоб шию не перемкнуло чи хребет. Не моє. Лікар-невролог розказав.

знач у тебе хворий і слабкий хребет і тобі тре берегтися.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

як казав штірліц - когда ражать будєш арать по рязанскі))) так і дідусь - забувся що він україномовний йульок і з кацапом про головне - здоровля - по кацапськи

 (tu)

Мені пофігу. Можу українською, можу коцапською.
Можу англійською, можу французською, можу польською.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Мені пофігу. Можу українською, можу коцапською.
Можу англійською, можу французською, можу польською.

радістка кет теж)))
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

знач у тебе хворий і слабкий хребет і тобі тре берегтися.

 (P)

Та ти шо ? Взагалі то він не мені рекомендації давав особисто. Це загальні речі. Тебе стосуються теж.
І наскільки я знаю у професійних спортсменів після закінчення кар*єри ще ті проблеми . З хребтом теж.
І ще одне. Самовпевненість не кращий порадник на шляхах і в справах, які стосуються  здоров*я.

 
 

   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

мышцы не стреляют, это нерв. Очень вероятно проблема в L5-S1.
Сделать МРТ для диагностики, консультация невролога.
Мази бесполезны.

Сценарій схожий на грижу , яка перетиснула нерв. Тим більше класика - підйом ваги з нахилом.
Мазі дійсно до фєні. Лише поверхневе обезболювання і все. Нічого вони не лікають.

 
   
щас насоветуют
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

(P)

Та ти шо ? Взагалі то він не мені рекомендації давав особисто. Це загальні речі. Тебе стосуються теж.
І наскільки я знаю у професійних спортсменів після закінчення кар*єри ще ті проблеми . З хребтом теж.
І ще одне. Самовпевненість не кращий порадник на шляхах і в справах, які стосуються  здоров*я.

ну то не давай порад.
ти не спортивний лікар.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

щас насоветуют

Особисто я нічого не рекомендую без попередньої діагностики. Хіба діклоберл-діклофенак зняти можливе запалення.
Ніяких дикунських методів. Масажів та борцовських стоєк.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

щас насоветуют

вже.
у нас тут Людас головний експерт по хребтах.
діагноз ставить по інтернету.  :D
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

кердик хребцям
все піднімати тільки з присіду
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

ну то не давай порад.
ти не спортивний лікар.

А це форум спортивних лікарів ? Іпать , а стільки років не знав..

Якраз я поради і не даю. На відміну від декого.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

вже.
у нас тут Людас головний експерт по хребтах.
діагноз ставить по інтернету.  :D

Ніяких діагнозів я не ставлю. Я рекомендую йти до лікаря та діагностуватись і тоді вже визначати лікування.
Бо якщо це дійсно грижа, то ви з вашими масажами та борцовськими стойками уриєте людину.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Какую мазь посоветуете? Потому как у меня это в первый раз.
Все что угодно тянул, кроме поясницы.
1) мазь с дествующим веществом диклофенак
2) мидокалм в таблетках для снятия смазма где-то недельку. И оставить зал на 2 недели минимум.
3) затем входить плавно, перед тренировкой мазать никофлекс - во время разминки все поймете.

 p.s. Во время  фазы воспаления категорически запрещен массаж.

А вообще желателно после разрешения врача на консервативное лечение посетить правильную реабилитацию, чтобы укрепили спину. Я лично был свидетелем как реабилитолог борцу сказал, что  у него спина слабая как у девочки.. борцу..
Имели ввиду конечно же вот эти самые мелкие балансирующие мышцы в районе хребта.


Останнє редагування: 24 жовтня 2018 11:38:04 від Hardrock_feller_Kiyv
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Ніяких діагнозів я не ставлю. Я рекомендую йти до лікаря та діагностуватись і тоді вже визначати лікування.
Бо якщо це дійсно грижа, то ви з вашими масажами та борцовськими стойками уриєте людину.

я взагалі порад не давав.
жодних  :D
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

я взагалі порад не давав.
жодних  :D

Ти вважаєш порада йти до лікаря діагонстуватись в першу чергу - це кримінал ?
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Вчера в спортзале, разгружая штангу, взял два блина по 20 и что-то стрельнуло в пояснице.
Вроде и разогретый был. Уже 4-е упражнение закончил. Тяга в наклоне.

Особо не болит, но до конца распрямиться сложно.

Какую мазь посоветуете? Потому как у меня это в первый раз.
Все что угодно тянул, кроме поясницы.

Вольтарен или Ольфен-гель.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Ти вважаєш порада йти до лікаря діагонстуватись в першу чергу - це кримінал ?

я сказав шо при спортивній травмі треба спортивного лікаря...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія