Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Який зараз ноут в сеснсі бренда більш класний?

Re: Який зараз ноут в сеснсі бренда більш класний?

На компі я не верішую особливо значних задач. Ну бізнес, звісно, свідомо не граю в ігри, бо це зятягує і не дає працювати. Тому мені не особливо потрібні якісь там супер-пупер відеокарти. До того ж я не дизайнер, та не проектувальних, та й не астроном. Але мене хвилює якість та надійність. Швидкість. Є такі ноути, що відносно швидко ломаються. На останньому замінював якісь там контроллер. Я багато друкую і мені тре надійна клава в компі. Ось і все. Бюджет: ну там 1200, може 1500 доллярів.

HP, Dell  або ThinkPad від леново, але тільки бізнес-моделі і щоб док-станція була для розширення.
там і гарантія до 3 років,  і якість на рівні.
п.с. на рейзені дешевше інтела і нормально працюють.

Волтер. Реально, не сприймай новт як іграшку. Треба брати ігровий з відповідною відяхою, з більшим екраном можна в 45 000 вкластись, з меншим 65 000 і більше.

Чим менший розмір тим він буде дорожчий.

Спокійно береш Леново ігровий.

Це якраз для роботи якої ти хочеш і дизайно тут нідочго і ігри теж.

Бравзери почали тягнути багато памяті і ресурсів, особливо коли відео. Тому щоб прослужив він тобі років 5, тільки ігровий.

навіщо скромнічати.
Air 13 і поставити вінду.
і понти і для роботи....  :K
п.с. ігровий для повсяденної роботи погана думка.

Але мене хвилює якість та надійність.
Класний в загловку то синонім слова coolьний а не надійний.
Якщо потребуєш "вічну голку до примусу" а не як остап (не хочу жити вічно)  то певно HP
Свій забув в саду на терасі
Був сніг двічі
Місяць ще дощ
Навіть кіт сусідський ноут обісцяв мітками
Ніц не здохло

Якщо пох локалізація системи ноута то краще брати в бюргерів  але не в шалманах.
В мережах але знову подалі від персоналу з немісцевим таблом.
Ніц расистського але практика

Якщо пох локалізація системи ноута то краще брати в бюргерів
Та ну нах. Німецька клавіатура виносить мозок.

так гравіровка десь в 200 грн, люба розкладка

так гравіровка десь в 200 грн, люба розкладка
Купляв сину якийсь соні з підсвіткою клавіш. Яка там можлива гравіровка? Хіба що наліпки. З втратою підсвітки, звичайно.

Купляв сину якийсь соні з підсвіткою клавіш. Яка там можлива гравіровка? Хіба що наліпки. З втратою підсвітки, звичайно.

А от нєхєр в темряві працювати, очі ціліші будуть.
Краще локальне освітлення усього ноута чи всієї клави організувати

Наклейки на клавіатуру продають.

А от нєхєр в темряві працювати, очі ціліші будуть.
Та ніхто тією підсвіткою не користується, але конструкція клавіш не дозволить зробити гравірування.

Яка там можлива гравіровка?
лазерна. робиться без розбору спеціальним приладом. по часу пару хвилин
ті хто з шттатів тягають техніку такі пристрої в арсеналі мають.
тіпа такого
ноут поставив, прогою модель вибрав, відцетрував і вперед. тільки витяжка потрібна

Я  собі замовляв прозору деколь на клавіатуру, в кількох екземплярах.  Підсвітка є, кириличні букви теж видно добре

slp

На компі я не верішую особливо значних задач. Ну бізнес, звісно, свідомо не граю в ігри, бо це зятягує і не дає працювати. Тому мені не особливо потрібні якісь там супер-пупер відеокарти. До того ж я не дизайнер, та не проектувальних, та й не астроном. Але мене хвилює якість та надійність. Швидкість. Є такі ноути, що відносно швидко ломаються. На останньому замінював якісь там контроллер. Я багато друкую і мені тре надійна клава в компі. Ось і все. Бюджет: ну там 1200, може 1500 доллярів.

Самое главное забыл - чтобы норм работал Linux
остальное пох

Linux forever

HSM

Нормальний юзер
Має працювати всліпу
І знати розкладку на пам‘ять
Це ази

лазерна. робиться без розбору спеціальним приладом
Ще раз. Літери прозорі. Як їх прибрати, щоби зробити гравірування?

HP Pavilion - мусор

ПС. HP EliteBook - нормально, але тоде вже можна і на Яблуко бо Вінд морально застарілий, але тут питання навіщо вам машина.
ПС2.  Шкода Sony Vaio не випускають вже давно (((

HP Pavilion - мусор

ПС. HP EliteBook - нормально, але тоде вже можна і на Яблуко бо Вінд морально застарілий, але тут питання навіщо вам машина.
ПС2.  Шкода Sony Vaio не випускають вже давно (((
Ну  а в твоїх землях хто в повазі ?

Вимоги слабенькі
Таких ноутів повно

Головне, обирай такий у якого клавіатура - максимально близька до стандартної. Щоб поменше об'єднаних клавіш. Бо задовбешся деякі клавіші натискати через функціональну. Це буде біль - працювати на такій.

Характертстики то одне, а от ремонтоздатність, нагрів, шум, чи легко читити , надійність корпусу так просто не визначиш.

бери два ідентичних ноута. неважливо lenovo, acer чи asus, ціною в ~700$ (в сумі твій бюджет) .  У випадку відмови першого сам, за лічені хвилини, перекиниш ssd і працюєш далі а відказавший у сервіс.

Як їх прибрати, щоби зробити гравірування?
я цим не займаюсь. але ця послуга доступна, тому варто поцікавитись в спеців.
на крайняк заміна локалізованою оригінальною клавою.

Останнє редагування: 31 березня 2023 10:42:50 від vigors

бери два ідентичних ноута. неважливо lenovo, acer чи asus, ціною в ~700$ (в сумі твій бюджет) .  У випадку відмови першого сам, за лічені хвилини, перекиниш ssd і працюєш далі а відказавший у сервіс.
====================================
А якщо взяти 3 або 4 ноути, то нас взагалі недоженеш! :D  X(

Для задач Вольтера з головою досить прокачаного ЕлітБука 10-ти річної давнини за 10к гривень. Решту пробухать.

Для задач Вольтера з головою досить прокачаного ЕлітБука 10-ти річної давнини за 10к гривень. Решту пробухать.
---------------------------------------------------
Бухло- це  в мене окрема стаття витрат. Це ти може на решту від чобіт з секонд-хенду доганяєшся. :fuck:

Та ну. Не гоже нашому патріарху на б/в сидіти.

Характертстики то одне, а от ремонтоздатність, нагрів, шум, чи легко чистити , надійність корпусу так просто не визначиш.

Вольтере зверни увагу на то. Почитай відгуки подивись на огляди. Може корпус люфтити, шуміти шо ппц або от захочеш в шортах під коктейль на шезлонзі з ноутом посидіти, а він гріється сцуко  :D

Microsoft Surface pro 7+
Раджу, сам користуюсь, не шумить, не гріється, 4К дисплей, заряджати можна через type-c, автономність ~7 годин

ленову купила тут такой советовали, правда мы еще с ним не встречались и я его не юзала

мой асер купленный в 2017 пашет как зайка, он из недорогих. Единственное краска на клаве стирается спасли наклейки. Не меняла но боюсь старичок устанет и скажет привет, поэтому решилась на замену

Ты опять забыл написать зачем тебе Windows?

Краще не заглиблюватись, бо нігуя не купиш

Я почав аналізувати, тепер сиджу зі старим і ненавиджу цих йопаних китайців

1. Всі ноути зараз г.
 2. Для одних головний аргумент - екстер'єр та престижність, якщо його доводиться демонструвати клієнту, для інших - задовільні параметри потужності для особистих задач, якщо ноутом користуєшся персонально.
 Занадто потужні мають проблеми з надійністю (але для типової їх клієнтури це не проблема), занадто дешеві, зазвичай, також. Тож щось на 4-х ядерному проці з 16Гб в двоканалі й відеокартою початкового рівня (або й інтегрованої, особливо в сучасних райзенах) перекривають більшість потреб сучасного юзера. Окремо - захищені й міцні металеві або композитні корпуси, але це специфічна й недешева забаганка. Особисто у мене той самий HP з "середнього класу" (250 G7), який мене повністю задовільняє вже десь 3 роки. Брав сріблястий варіант, бо сірі досить маркі, осоливо тачпад. Але зараз брав би з кращим дисплеєм.

Останнє редагування: 31 березня 2023 12:19:00 від WMax

Леново - то китайаці. Їх краще ігнорувати

абсолютно все сделано в китае, на тайване, филлпинах итд
пох на бренд, надо смотреть начинку, что за проц, графика, ссд итд

Ты опять забыл написать зачем тебе Windows?

А лінух для чого? А мак?
Що за дурне питання. Віндовс звичний і цього досить

1. Всі ноути зараз г.
 2. Для одних головний аргумент - екстер'єр та престижність, якщо його доводиться демонструвати клієнту, для інших - задовільні параметри потужності для особистих задач, якщо ноутом користуєшся персонально.
 Занадто потужні мають проблеми з надійністю (але для типової їх клієнтури це не проблема), занадто дешеві, зазвичай, також. Тож щось на 4-х ядерному проці з 16Гб в двоканалі й відеокартою початкового рівня (або й інтегрованої, особливо в сучасних райзенах) перекривають більшість потреб сучасного юзера. Окремо - захищені й міцні металеві або композитні корпуси, але це специфічна й недешева забаганка. Особисто у мене той самий HP з "середнього класу" (250 G7), який мене повністю задовільняє вже десь 3 роки. Брав сріблястий варіант, бо сірі досить маркі, осоливо тачпад. Ал
е зараз брав би з кращим дисплеєм.
ох ці обивателі .
єдине,що в ноуті може мати проблемі із надійністю-це механічні вузли корпуса(шарнір  дисплея) та клавіатура. решта комплектухи- у всіх  одна і та сама.
обирай,не обирай- все впирається в бюджет. все в одному ціновому сегменті - абсолютно одного рівня. далі тільки смак та особливості,на кшталт повної клави чи не повної.
десятками ти ноути міняємо- все ,однієї ціни та схожих умов експлуатації, вмирає  абсолютно одночасно і однаково і майже виключно механічно.

А лінух для чого? А мак?
Що за дурне питання. Віндовс звичний і цього досить

Для первого раза будем считать что я не заметил выделенное.

Коллега Wolter написал в старт топике что у него все остальные устройства Apple, но ноутбук Apple он не хочет и ему нужен Windows.
При этом позже он перечислил задачи, которые безусловно не требуют эту ОС.
Если он просто не знает как в macOS реализовать свои хотелки - это совсем другая дискуссия, потому что при озвученных условиях MacBook - лучший вариант.

Dell XPS
Підтримую.
Принаймні для мене ідеальний варіант.
А взагалі, не існує "ідеального" ноутбука, в кожного юзера свої сценарії використання та вимоги до заліза. 
Тому варто визначити суму на купівлю і вже від неї танцювати.
Наразі ІМХО оптимальним, середньостатистични м варіантом це щось з OLED екраном, на Інтелі і5 11-12 покоління, 16 Gb оперативки та SSD від 256 Gb.
Все інше, таке як ємність акумулятора, діагональ дисплею, порти та інші фішки під конкретні вимоги користувача.
Бренд вторинне, на моїй практиці ламались і дорогущі корпоративні Dell (досі в шафі лежить Dell D830 який відробив 3 роки гарантії + 3 місяці і в нього відпаявся від плати графічний чіп і акумулятор на той момент вже не тримав) і недорогі бренди другого ешелону.
Але досі син користується Lenovo Youga, якому 10 років і який без розетки працює до цих пір 2,5-3 години.
В дружини працює вже 3 роки Xiaomi Notebook 15,6 Pro, до речі гарний дизайн і нормальне залізо.

На Makbook ставится винда
Так на моделі до 20 року включно з процесором від Intel.
Але з купою нюансів і значно меншим часом роботи від акумулятора внаслідок поганої оптимізації.
Хоча погоджуюсь, що в плані юзабіліті Макбук мабуть найкращий.
В моєму випадку юзав Макбук рік і повернувся назад до Вінди - так і не зміг знайти всі альтернативні програми під МакОс якими звик користуватись в Вінді. 
Хоча в якості друкарської машинки і серфінгу в інеті найкращий варіант.

---------------------------------------------------
Бухло- це  в мене окрема стаття витрат. Це ти може на решту від чобіт з секонд-хенду доганяєшся. :fuck:
Дурко ти кушугумське) Перше моє речення абсолютно серйозне. Друге жарт. А там сам вирішиш, дорослий вже, у багатих сваі прічюды)

ох ці обивателі .
+100500
(гуманітарії/білявки/малолєткі/люди маленького зросту з наполеонівським комплексом і т.п.)

ох ці обивателі .
єдине,що в ноуті може мати проблемі із надійністю-це механічні вузли корпуса
Ох ці обиватєлі )) Система охолодження, термоінтерфейси, прокладки, VRM... Продовжувати, чи самі обслуговуванням клієнтів займаєтеся, й їх трохи не вистачає  :gigi:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія