Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

20 мільйонів Томаш Фіала

20 мільйонів Томаш Фіала

З них він 10 віддасть якщо не закриє ФУП, що там у вас, Томаш, гроші вдома на кухні друкують?
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Дверь купил ,наркоман?
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

 ;o
які люди
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Дверь купил ,наркоман?

Помолчи 10 минут, понаблюдай.
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала
Via

Це ти так всіх переманюєш на СУП?
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Це ти так всіх переманюєш на СУП?

Привіт, і так і ні.

Я просто хочу донести до нового власника УП що ціна може бути завелика.
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Там в Каструли шо, совсем все пробзделось и плесенью пошло, шо даже этот дырочник сюда приполз? вчера "почетный президент" шось бзданул, сегодня этот "туалетный утенок" вынырнул. Кого в лавке оставил, обморок? Шнапс-капитана? :lol:
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Там в Каструли шо, совсем все пробзделось и плесенью пошло, шо даже этот дырочник сюда приполз? вчера "почетный президент" шось бзданул, сегодня этот "туалетный утенок" вынырнул. Кого в лавке оставил, обморок? Шнапс-капитана? :lol:

привет, шизоид.
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Це ти так всіх переманюєш на СУП?

Ага.Всех обиженных от президента до пулеметчика из дурки выпустили на фуп и ему стало тоскливо
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Ага.Всех обиженных от президента до пулеметчика из дурки выпустили на фуп и ему стало тоскливо

вихлопу, як то кажуть, з фупу нема.
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

вихлопу, як то кажуть, з фупу нема.

Что тогда можно сказать о СУПе,с которого сбежали всем моральны педерасты,которые послали всех на х у й и потом с деревянным ебалом сюда вернулись.И это усем просто лень искать ваши сектантские допси.Это как история болезни,котора] интересна только врачам,но не всем.А тобой опять вытерли жопу,как ты своей вооброжаемой дверью
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Что тогда можно сказать о СУПе,с которого сбежали всем моральны педерасты,которые послали всех на х у й и потом с деревянным ебалом сюда вернулись.И это усем просто лень искать ваши сектантские допси.Это как история болезни,котора] интересна только врачам,но не всем.А тобой опять вытерли жопу,как ты своей вооброжаемой дверью

я дуже радий що всі моральні підарасти звідти збежалі  (tu)
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Суп скіс  :laugh:
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

я дуже радий що всі моральні підарасти звідти збежалі  (tu)
Я смотрю и ты тоже с ними с супа сбежал?
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Я смотрю и ты тоже с ними с супа сбежал?

авжеж, там амери його окупували, і хоч би грошей дали, а ні, безплатно п***а і п***а

тут прості слова банять, я мав на увазі що триндять і триндять.
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала
Via

Привіт, і так і ні.

Я просто хочу донести до нового власника УП що ціна може бути завелика.
Ціна за що? Кому він 10 мільйонів має віддати, тобі?
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Ціна за що? Кому він 10 мільйонів має віддати, тобі?

Він купив форум, та ну не форум, сама УП то дуже гарний ресурс, ну правда, але форум то буде завелике навантаження, яке потягне на дно його інвестицію.

Да, Війка, твоє ВО Свобода - то повне гівно, ну ти  і сама вже в курсі.
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала
Ita

Ціна за що? Кому він 10 мільйонів має віддати, тобі?

Это могут понять не каждые лишь все.  :gigi:
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Это могут понять не каждые лишь все.  :gigi:
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Когда ж приползет "Капитан Пупус", огирковый олигарх? ;)
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Когда ж приползет "Капитан Пупус", огирковый олигарх? ;)

а, приполз, кровавый кондом, давно тебя ждал.

дездаю какова пупуса ти маєш на увазі, але ти тут, ням-ням, віддай мені своє мертве серце ... собакам скормлю
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала
Via

Это могут понять не каждые лишь все.  :gigi:
Це він трави курнув.
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала
Via

Він купив форум, та ну не форум, сама УП то дуже гарний ресурс, ну правда, але форум то буде завелике навантаження, яке потягне на дно його інвестицію.

Да, Війка, твоє ВО Свобода - то повне гівно, ну ти  і сама вже в курсі.
Без пляшки не розберешся. А якщо форум закриє, то 10 мільйонів добавиться? Звідки раптом, ти йому даси?
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

а, приполз, кровавый кондом, давно тебя ждал.

дездаю какова пупуса ти маєш на увазі, але ти тут, ням-ням, віддай мені своє мертве серце ... собакам скормлю
Ты уже давно скормил собакам свой протухший от клея и кодеина ганглий. :lol:
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Ты уже давно скормил собакам свой протухший от клея и кодеина ганглий. :lol:

яке ти тупе.

як ти думаєш своєю відсусутьною головою, що таке клей та яке він має відношення до кодеіну?
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

яке ти тупе

Чупа,вот скажи:что ты тут забыл?Пытаешься загнать обратрно свое тупое стадо?Так это же люди без чести и совести,которые прощаются и не уходят ну и все в таком духе.Это как слово говна.Неважно в чем оно поклянется ,когда ты заранее знаешь что клятву приносит говно
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Чупа,вот скажи:что ты тут забыл?Пытаешься загнать обратрно свое тупое стадо?Так это же люди без чести и совести,которые прощаются и не уходят ну и все в таком духе.Это как слово говна.Неважно в чем оно поклянется ,когда ты заранее знаешь что клятву приносит говно

я тут не для того, тобі достатньо?
   
Re: 20 мільйонів Томаш Фіала

Глорихоловец, какие фписту 20 миллионов? Ты у меня 20 грн в свое время для СУПа выпрашивал  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія