Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мєрзость, ти ще жива, тому що ми за це заплатили - ковбасниця хвупу

за логикою татуся -ти такий самий, як і вона.

саме це закидає татусь Фомі.

за те, що Фома хвалив Інанну за допомогу ЗСУ.


Не бреши.

Я закидаю хомі, що він рвав дупу за інанну, коли її (протона) забанили за кацапську пропаганду, бо тоді то не зачіпало хому особисто.
Я і багато-хто попереджали, що роздавання індульгенцій за гроші не закінчиться добром, саме це і сталося.
А тепер хома і інші плачуться. І намагаються довести "вона тоді не була така".
Була і це було всім видно.
   
Страпона животворящєго (с) Бегімотівна

Це вона свого чоловіка так задовільняе?
Тож він куколд, а Бегімотівна - гліномес
   
Я закидаю хомі, що він ...

Навіщо писати про це 30 повідомлень одної і тої самої? Ваша позиція зрозуміла з першого разу.
Можливо, в тому протистоянні і є щось, про що обоє публічно не кажуть. Але яка, блін, різниця? Чесно кажучи, пох.
   
Страпон, страпон, страпон. Я впервые узнал о такой фуйне лет 10 назад наверное с ЦУГа, где собралась группа пидарасов и постоянно использовала этот термин.
Ну то пидарасы, с ними понятно. А тут что мы видим - женщине 55 лет, вроде бы гетеросексуалка, постоянно говорит о том, как она возьмет в руки дилдос и будет засовывать его в жопу мужикам, знакомым, не знакомым - не важно. Значит что из этого?
1. Значит она очень внимательно заинтересовалась и изучила эту тему
2. Значит ей эта тема понравилась
3. Возможно и скорее всего она ее практикует, потому что неоднократно замечал за ней всякую фуйню - мои рагадайзд чоботи накажуть вас поганих хлопцив та инше садо - мазо
4. Сексуально фантазирует на эту тему не переставая, настолько что не стесняется писать об этом публично в интернете, даже понимая то, что другие понимают кто она - она не анонимна
5. Помимо фантазий, примеряет это на реальных дописувачив мужского пола тем самым хоть виртуально реализуя свою грязную, потную жирную похоть.

Ну как так? Взрослая женщина, рассказывает как она будет тыкать в анал мужикам дилдосы.
И это убогое сельское мычит что-то там про какую-то чемнисть, культуру, повединку, интегрити, буллинг, та инше.

Этопистец убогое сексуальное дурное недоразумение  :facepalm:
   
Навіщо писати про це 30 повідомлень одної і тої самої? Ваша позиція зрозуміла з першого разу.
Можливо, в тому протистоянні і є щось, про що обоє публічно не кажуть. Але яка, блін, різниця? Чесно кажучи, пох.

Я хочу донести, що треба думати головою, а не тупо рвати дупу за за будь-які порушення, лише тому, що хтось закинув грошей.
Бо це потім вилізе боком і влупить так , що мало не покажеться.  Що і сталось з хомою.
Спочатку він виправдовував інаннину пропаганду і всіляко її мотивував, бо вона давала гроші, а як вона наїхала на хому, то рампом і її гроші вже не потрібні, але від лайна вже не відмиєшся.
Коли модерація форуму керується не правилими а розміром донатів, то отримуєму те що маємо.
   
Я хочу донести

Ви вже донесли.
Але написали ще один пост, який знову є лише варіацією двадцяти попередніх.
   
До 4 ранку. Рекорд.
   
Я хочу донести, що треба думати головою, а не тупо рвати дупу за за будь-які порушення, лише тому, що хтось закинув грошей.
Бо це потім вилізе боком і влупить так , що мало не покажеться.  Що і сталось з хомою.
Спочатку він виправдовував інаннину пропаганду і всіляко її мотивував, бо вона давала гроші, а як вона наїхала на хому, то рампом і її гроші вже не потрібні, але від лайна вже не відмиєшся.
Коли модерація форуму керується не правилими а розміром донатів, то отримуєму те що маємо.

 :facepalm:


Та скільки ж можна, Татусь, пережовувати оте Ваше ствердження?

Ви вже повторили його 38 разів тільки в цій гілці. Його вже всі прочитали, чесне слово!

Вже дуже нагадуєте Кадру, яка роками ридає тут по всіх гілках, як її злі люди повиганяли під зад мішалкою з різних форумів, і тепер вона повторює, як мантру, цю лєдєнящу душу історію  знову і знову, тисячі разів поспіль.

Не будьте, як Кадра (С)
   
Татусь, я бачу, Ви читаєте цю гілку - зараз в 39 раз будете переповідати одне й те ж?
   
Я хочу донести, що треба думати головою, а не тупо рвати дупу за за будь-які порушення, лише тому, що хтось закинув грошей.
Бо це потім вилізе боком і влупить так , що мало не покажеться.  Що і сталось з хомою.
Спочатку він виправдовував інаннину пропаганду і всіляко її мотивував, бо вона давала гроші, а як вона наїхала на хому, то рампом і її гроші вже не потрібні, але від лайна вже не відмиєшся.
Коли модерація форуму керується не правилими а розміром донатів, то отримуєму те що маємо.

ти вже заєбав усіх тошнити тут
   
:facepalm:


Та скільки ж можна, Татусь, пережовувати оте Ваше ствердження?

Ви вже повторили його 38 разів тільки в цій гілці. Його вже всі прочитали, чесне слово!

Вже дуже нагадуєте Кадру, яка роками ридає тут по всіх гілках, як її злі люди повиганяли під зад мішалкою з різних форумів, повторюючи, як мантру, одне й те ж знову і знову.

Не будьте, як Кадра (С)

О, точно, коли хома вимагав розбану інанни, він там також співав в унісон з кадрою.  :good:

Чого хома зараз плачеться?
І навіщо тягне сюди висери інанни? Рекламує її блог?

   
О, точно, коли хома вимагав розбану інанни, він там також співав в унісон з кадрою.  :good:

Чого хома зараз плачеться?
І навіщо тягне сюди висери інанни? Рекламує її блог?

 :facepalm:

О, таки Татусь на 39 коло  вийшов!

давай, добивай вже  до п'ятидесяти - не стидайся!

Перекажи всім ще раз цю Жахливу Історію.
   
:facepalm:

О, таки Татусь на 39 коло  вийшов!

давай, добивай вже  до п'ятидесяти - не стидайся!

Перекажи всім ще раз цю Жахливу Історію.

Умовили, треба перепросити інанну і повернути її на ФУП, як і хотів хома.
   
Умовили, треба перепросити інанну і повернути її на ФУП, як і хотів хома.

Вона і так тут не забанена, тож не турбуйся вже так.
   
Вона і так тут не забанена, тож не турбуйся вже так.

Ну слава богу.
   
Товстухи завжди полюють за худими хлопцямі. Знаю це по собі  :laugh:
Та не намовляй на Лоріка-- ще здається більш-менш була пару рочків тому.
Чи розгодувалася на парикмахерських харчах?(
   
Страпон, страпон, страпон. Я впервые узнал о такой фуйне лет 10 назад наверное с ЦУГа, где собралась группа пидарасов и постоянно использовала этот термин.
Ну то пидарасы, с ними понятно. А тут что мы видим - женщине 55 лет, вроде бы гетеросексуалка, постоянно говорит о том, как она возьмет в руки дилдос и будет засовывать его в жопу мужикам, знакомым, не знакомым - не важно. Значит что из этого?
1. Значит она очень внимательно заинтересовалась и изучила эту тему
2. Значит ей эта тема понравилась
3. Возможно и скорее всего она ее практикует, потому что неоднократно замечал за ней всякую фуйню - мои рагадайзд чоботи накажуть вас поганих хлопцив та инше садо - мазо
4. Сексуально фантазирует на эту тему не переставая, настолько что не стесняется писать об этом публично в интернете, даже понимая то, что другие понимают кто она - она не анонимна
5. Помимо фантазий, примеряет это на реальных дописувачив мужского пола тем самым хоть виртуально реализуя свою грязную, потную жирную похоть.

Ну как так? Взрослая женщина, рассказывает как она будет тыкать в анал мужикам дилдосы.
И это убогое сельское мычит что-то там про какую-то чемнисть, культуру, повединку, интегрити, буллинг, та инше.

Этопистец убогое сексуальное дурное недоразумение  :facepalm:

ти вже заєбав усіх тошнити тут(с)
   
Та не намовляй на Лоріка-- ще здається більш-менш була пару рочків тому.
Чи розгодувалася на парикмахерських харчах?(
А Лорік теж фотографувалася з висолопленим язиком у клоунському ковпаку і з розпальцьовками - для подальшого виставлення її фото на ФУПі ?
Ти часом нічого не сплутав?
   
Та не намовляй на Лоріка-- ще здається більш-менш була пару рочків тому.
Чи розгодувалася на парикмахерських харчах?(
А потім буде скавчати - а мене за шо. Як казав класик:

Тобі, я бачу, мало п***а получить, – ти ще хочеш шоб тебе в сраку виєбли! Закрий двері – бздить!
   
Та не намовляй на Лоріка-- ще здається більш-менш була пару рочків тому.
Чи розгодувалася на парикмахерських харчах?(

Залупа, Лорік дуже ярка та красива жінка. Вона мае самоповагу і ніколи не полювала на чоловіків.
   
ти вже заєбав усіх тошнити тут(с)

Ти Бегімотівні адвокат чи ні?
   
Ти Бегімотівні адвокат чи ні?
Він вассал лєзал
   
А потім буде скавчати - а мене за шо. Як казав класик:

Тобі, я бачу, мало п***а получить, – ти ще хочеш шоб тебе в сраку виєбли! Закрий двері – бздить!

То він за ПТУ- фрау образився  :laugh:
   
Хома, диви що на ЦУЗі пишуть про цю Санта - Барбару. Найбільш цікаве що Залупа і там Залупа. Це вже залізобетонно по всьому інету стало - Серьога Залупа

Лилу
****
 
Сообщений: 26038
пфф.. фигня, ща все решу !

Re: "Мєрзость, ти ще жива, тому що ми за це заплатили"-укроэмиги украминцам.фуп.линк
« Ответ #23 : 10 Февраль 2024, 19:43:18 »
Цитата: алчевский вован от 10 Февраль 2024, 18:17:58
нихера не понял. Кто на ком стоял?

Тоже не совсем понятно, там какая-то бегемотиха, она же инана, башляла за ники для себя на фупе какому-то хоме/фоме и номерномусержу кёльнскому от же залупа.. Эти двое из ларца её деньги переводили зсу.. Бегемотиха скрываясь за новыми, куплеными ею никнеймами хуесосила фуповских баб и вела кацапскую пропаганду и её есно переодически выпиливали.. А залупа и хома были у неё на побегушках, ну типа тянули мазу и подгавкивали.. Но что-то пошло не так, то ли с баблом инана, то ли с самой инана и хома мало того что отпочковался от неё, так ещё и перешёл в конфронтацию, открыл тему и начал её открыто хуесосить.. А эта инана/бегемотиха за возможность писать на фупе, на целый пикап задонатила, но всем уже похуй кроме залупы кёльнской, он видать ещё на подсосе..
По сути там война между украинскими патриотами в Украине и украинскими колбасниками.. Выясняют теперь чей вклад в пэремогу которая накрылась половым органом был больше
   
цікаво спостерігати хто найбільше підігріває той кацапський наратив про " боротьбу украінських патріотів з украінськими ковбасниками"(
   
цікаво спостерігати хто найбільше підігріває той кацапський наратив про " боротьбу украінських патріотів з украінськими ковбасниками"(

А як тобі  те що ти всюди Залупа?  :laugh:
   
А як тобі  те що ти всюди Залупа?  :laugh:

Де "всюди",довбойоп?-- на кацапській помийці?
І ти ще кацапам підігруєш ,називаючи свій страпон так.
   
Де "всюди",довбойоп?-- на кацапській помийці?
І ти ще кацапам підігруєш ,називаючи свій страпон так.

По всьому UA - Netу  ;)
   
Де "всюди",довбойоп?-- на кацапській помийці?
І ти ще кацапам підігруєш ,називаючи свій страпон так.

Ти диви,  кацапська помийка!

А чи не ти там не так давно реєструвався і плазував перед кацапами, намагаючись заручитися їх дружбою?

Чи не ти там постив чергові відосики в надії, що тебе там зацінять?

А тут, бач. перевзувся про всяк випадок.

Тільки не пиши, що ти навмисне йшов туди тролити кацапів - то не з твоїм розумом.
   
Ти диви,  кацапська помийка!

А чи не ти там не так давно реєструвався і плазував перед кацапами, намагаючись заручитися їх дружбою?

Чи не ти там постив чергові відосики в надії, що тебе там зацінять?

А тут, бач. перевзувся про всяк випадок.

Тільки не пиши, що ти навмисне йшов туди тролити кацапів - то не з твоїм розумом.

його там разів 7 випилював Ноггі, а він ліз і ліз туди. До 2022 навіть багато шанувальників мав. Але Ногіі швиденько заборонив ставити йому відосікі і замість них вставляв травурний марш.  :weep:
   
Бачу Хорват всплив. Пан Хорват, ходь до мнє. Розкажеш за призи у 200 євро і своє відношення до першого посту.
   
Ти диви,  кацапська помийка!

А чи не ти там не так давно реєструвався і плазував перед кацапами, намагаючись заручитися їх дружбою?

Чи не ти там постив чергові відосики в надії, що тебе там зацінять?

А тут, бач. перевзувся про всяк випадок.

Тільки не пиши, що ти навмисне йшов туди тролити кацапів - то не з твоїм розумом.

Завжди була кацапська помийка.
після 24.02 це стало просто краще видно.
   
Завжди була кацапська помийка.
після 24.02 це стало просто краще видно.
Шарійовець, як там покемони на 4pda? Клюють?
   
Завжди була кацапська помийка.
після 24.02 це стало просто краще видно.

А нащо ти там намагався з ними товаришувати?

Щоби що?

тільки не пиши, що ти їх там тролив.
   
Завжди була кацапська помийка.
після 24.02 це стало просто краще видно.

Залупа, тобі стало не краще видно, а видно.  Бо до 24.02 ти був тотально сліпий. Бо тупий, поки тобі бревном по залупі не вдариш ти не зрозумієш
   
А нащо ти там намагався з ними товаришувати?

Щоби що?

тільки не пиши, що ти їх там тролив.

Він тут підтримував хуйло, а вони його тут читали і казали - він класний, здорово мочить упоротих хахлов. Залупє це подобалось і Залупа прийшов туди щоб його там погладили по залупі, бо тут бошка Залупи  втомилася  від футбольних ударів
   
Бо для смоктання у кацапа ти занадто підтоптана і негарна - як вам така цитата, шановні?

Столько времени прошло, и вы так много делаете, и в то же время опять эти мелкие личные обиды.
   
його там разів 7 випилював Ноггі, а він ліз і ліз туди. До 2022 навіть багато шанувальників мав. Але Ногіі швиденько заборонив ставити йому відосікі і замість них вставляв травурний марш.  :weep:
=====================

 :weep:

Зразу видно, що ти не ходив на ЦУГ і не слідкував  роками за сергієм з номером.  :facepalm1:
   
А за що IvanG забанили? Вона ж наче не писала тут. Чи я щось пропустив?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія