Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мєрзость, ти ще жива, тому що ми за це заплатили - ковбасниця хвупу

Цитата: ЛТП

Озвірівши у своїй ненависті, втративши людську подобу, бризкаючи слиною, брешучи, зводячи наклепи ... Мде ...


Де тут брехня? Скріншот цитати. А тухес бабахнув так що в хаті +28
   
Моя позиція проста: кацапська курва інанна залижається кацапською курвою незалежно від того донатить вона чи ні.
Не бачила від Інанни вже аж такої коцабської пропаганди в її бутність Інанною.
Багато примітивної дурості - так,  хворобливі потворні ревнощі до окремих жіночих ніків, які користувалися позитивною популярністю у...конкретних чоловічих ніків - так, згодом ці ревнощі переросли у якусь незбагненно жагучу ненависть до тих жіночих ніків, наслідком якої стали ті відразливо-примітивні "низькорангові сучки" і прочая дурня, головним покликом якої були прозорі спроби довести свою "високоранговість" у порівнянні з.
Лише згодом, вже на гавнобложику, з"явилися відверті випади проти українців та, на жаль, і України теж. Погодьтеся, український язик не повернеться на "Куев", таке можливо лише у виконанні глибоковатяних коцапидлів.
   
Хома, ти заіпав вже своїми постійними розборками.
Перенеси все це лайно кудись в особисті, воно мало кому цікаво,
окрім вашої святої трійці та ще пари причетних.
   
Погодьтеся, український язик не повернеться на "Куев",
Так це ж сладкусік Вєня П-оф навчив!

Хома, ти заіпав вже своїми постійними розборками.
:facepalm: де тут персональні розборки? Цитати у першому пості не про мене.
   
Хома, ти заіпав вже своїми постійними розборками.
Перенеси все це лайно кудись в особисті, воно мало кому цікаво,
окрім вашої святої трійці та ще пари причетних.
ну, твої розборки теж когось зайобують, але це не привід за тобою скакати по всіх гілочках, де ти свої розборки понавідкладав.
   
А що ти можеш сказати з приводу Залупи?
А чого прикрили той форум?  :) хтось нажалівся адміністрації?
   
А чого прикрили той форум?  :) хтось нажалівся адміністрації?

 А що-- подобалось тобі там?
Подобалось читати про ненароджене немовля?
Чи глузування з невиліковноі стадіі раку в моєі подруги?
Що саме тобі там сподобалось найбільше?(
   
Слиш, бегемотяча песда, я гидую твоїм гівнобложиком, хоч і зареєстрована на ньому (каюся, був такий гріх, бор вважала тебе повносправною попервах), тому відповім тобі саме тут:


Тебе вже один раз Господь наказав - твоє ненароджене дитя вже відповіло своїм життям за твої гріхи.

Але ти продовжуєш.

Ти хочеш, щоб і це твоє живе дитя теж відповіло за твої гріхи теперішні?

Тому краще або припини чинити людям зло, або взагалі закрий свій гівнобложик, якщо ти без цього не можеш і єдиною метою його створення було саме це.


Ти просто подумай над тим, що я тобі сказала. Якщо ти людина розумна, ти зупинишся. Якщо ти дурепа, для якої власне его вище за суспільну мету, ти продовжиш накладати гріхи на карму своєї ще живої єдиної дитини.



Так, грубо. Але ти вже перейшла всі допустимі межі. І тебе можна зупинити тільки в ТАКИЙ грубий спосіб. Бо Господь тебе буде карати нещадно. Вірніше, не тебе ....

Ще одне гівно з прокльонами(
Натиснув доповідь на цю потвору(
   
Огидно читати ту чорнороту худобу(
Найбільше гівна ротом продукує тут на форумі(
І воно ж ще тим ротом жере(
   
Ще одне гівно з прокльонами(
Натиснув доповідь на цю потвору(
Серлива Вонюшка, ти чого не спиш о 2-й годині ночі?

То ніякі не прокльони, а банальна логіка виходячи із песдилиння бегемота. Менше б вона розповідала про свою подноготну - менше б її тупу харю возили в її ж власному гівні. Це всього лише бумеранг.
   
Огидно читати ту чорнороту худобу(
Найбільше гівна ротом продукує тут на форумі(
І воно ж ще тим ротом жере(
та попесди, попесди, сучара брехлива.

Ти взагалі яким боком до цієї гілки? чи ти так заробляєш на куні у неї? на скільки кадів на наступний місяць вже так нализав?
   
Огидно читати ту чорнороту худобу(
на гавнобложику?
тебе хтось змушує там сидіти?
доповіді напевно щохвилини тиснеш на всі ті нескінченні злобствування?
   
Копирсайтесь самі тут в обіймах з цією тупою свинею(
А по суті гілки--

Ви всі разом мізинця пані Венсді не вартуєте(
І це моя щира думка.
   
Копирсайтесь самі тут в обіймах з цією тупою свинею(
А по суті гілки--

Ви всі разом мізинця пані Венсді не вартуєте(
І це моя щира думка.
бля буду!!! оцей зализ десь не менше 10 КАДів потягне!!! БєсПЄСди!!! вірніше, з ПЄСдою. Бегемотячою.  :super:
   
Ви всі разом мізинця пані Венсді не вартуєте(
І це моя щира думка.
ти навіть не уявляєш, скільки "коштує" твоя щира думка - особливо після твоєї лайногілки зі "списочочком", а ще більше після твого "а Кадра і не повинна нічого донатити, адже її немає у моєму "списку", а ще більше після проявів твоєї граничної неадекватності, коли - попри численні пояснення різних людей - ти так нічого і не зрозумів
   
А те що 90% фупу пащекує, що війна начебто через вибір українців - це не мерзость?
   
А чого прикрили той форум?  :) хтось нажалівся адміністрації?

Бо Вєня Підарастов обісрався і побіжав до москалів жалітися що його ображають рєбята. Сказав що дійде до самого Роскомнадзора

Останнє редагування: 11 лютого 2024 08:45:35 від Турчинофф
   
А що-- подобалось тобі там?
Подобалось читати про ненароджене немовля?
Чи глузування з невиліковноі стадіі раку в моєі подруги?
Що саме тобі там сподобалось найбільше?(

 :laugh:

Ось в Залупи досі пердак болить
   
Серлива Вонюшка, ти чого не спиш о 2-й годині ночі?

То ніякі не прокльони, а банальна логіка виходячи із песдилиння бегемота. Менше б вона розповідала про свою подноготну - менше б її тупу харю возили в її ж власному гівні. Це всього лише бумеранг.


 :laugh:
   
бля буду!!! оцей зализ десь не менше 10 КАДів потягне!!! БєсПЄСди!!! вірніше, з ПЄСдою. Бегемотячою.  :super:

100% декілька призів і Залупа в лоні Бегімотівні, лизуняро. Залупа - лізард
   
ти навіть не уявляєш, скільки "коштує" твоя щира думка - особливо після твоєї лайногілки зі "списочочком", а ще більше після твого "а Кадра і не повинна нічого донатити, адже її немає у моєму "списку", а ще більше після проявів твоєї граничної неадекватності, коли - попри численні пояснення різних людей - ти так нічого і не зрозумів

Там найбілш цікаве, що Залупа розповідае що та гілка дл того щоб зібрати максімально грошей не 54-ку. Але коли надходять зустрічні пропозціі від Бєнк оф Лондон, Мєдведа на 10К, або пана Франківця, Залупа стрімко обсирається і донатить ровно стількі, скількі видала йому Бегімотівна в якості новорічного приза 
:laugh:
А міг би як мінімум 35К USD підняти
   
Копирсайтесь самі тут в обіймах з цією тупою свинею(
А по суті гілки--

Ви всі разом мізинця пані Венсді не вартуєте(
І це моя щира думка.

Та зрозуміло. В тебе тупаря проти рєбят шансів - нуль.
   
Не хочу влазити у ваші розборки, але напишу на захист татуся: те що Іннана повний неадекват було видно задовго до 2022.

Хоча якщо помагала ЗСУ ну і молодець.
   
Очікувано скавчала до ранку. ПППППП2П3П перейшло в якісь коров'ячі звуки. Можливо washed it down бокалом під стейк.

А так нічого нового - образи жінок, виправдання своєї чорноротості, булинг, виправдовування сексуального насильства кацапів, знову ж якісь нові фантазії на тему орального і т д. І вчергове облизала сладкусіка.

Потворо, ти - огидна.
   
Не хочу влазити у ваші розборки, але напишу на захист татуся: те що Іннана повний неадекват було видно задовго до 2022.

Хоча якщо помагала ЗСУ ну і молодець.

Я раніше зовсім не знав ЛТП. Але якогось хєра почала на мене наізжати жирна свинюка з особистих питань, я її і так і єтак обходжу. Ніфуя, пістить, і пістить, і пистить і все з приводу моєї родини. Ну якщо так, то тримайся тупа піста!  :laugh:
   
Очікувано скавчала до ранку. ПППППП2П3П перейшло в якісь коров'ячі звуки. Можливо washed it down бокалом під стейк.

А так нічого нового - образи жінок, виправдання своєї чорноротості, булинг, виправдовування сексуального насильства кацапів, знову ж якісь нові фантазії на тему орального і т д. І вчергове облизала сладкусіка.

Потворо, ти - огидна.

А навіщо вона там пістить, чому сюди не йде, сцить? Так вона ж Альфа, Альфа - страпонщиця.
   
Не хочу влазити у ваші розборки, але напишу на захист татуся: те що Іннана повний неадекват було видно задовго до 2022.

Хоча якщо помагала ЗСУ ну і молодець.

от дивись, ти щойно похвалив повного неадеквата.
за логикою татуся -ти такий самий, як і вона.

саме це закидає татусь Фомі.

за те, що Фома хвалив Інанну за допомогу ЗСУ.

але татус ще той парубок - він не каже про допомогу ЗСУ, він каже "гроші неадекват давала Хомі"
нащо він свідомо перекручує, маніпулює?

п.с. але мені покуй хто дає гроші на ЗСУ -поки дають, гууд. Підтримувати це? Так!
Бо яка різниця -дає неадекват, прокацапська курва (ну, супер же, за кацапів, а гроші башляє ЗСУ- бінго) чи українець, який душою за Україну, чи вата. Треба усіх,УСІХ, заохочувати, що  і робив Хома.

Я б  і останній донат від неадеквата не повертала -все на ЗСУ. Не знаю, що там в них трапилося....


   
щодо стартпоста - Інанна вважає себе високранговою сучкою, нє -лєді.
Чого ж  у лєді*  думки портової шлюхи і такий нізкоранговий чорний рот?
можливо тому, що висоранговість до неї не має жодного відношення.


п.с. тут вже писали про карму. Дивісь, Інанно, як би тобі самій не довелося сосати у кацапів.

Як твоя бошка могла висрати ТАКЕ в бік українки? як?
після Бучи, після Ірпеня, після сотен згвалтованих і замордованих на смерть українок? скалічених фізично і психологічно, хто вижив?
Ти точно жінка? ти точно українка?
   
от дивись, ти щойно похвалив повного неадеквата.
за логикою татуся -ти такий самий, як і вона.

саме це закидає татусь Фомі.

за те, що Фома хвалив Інанну за допомогу ЗСУ.

але татус ще той парубок - він не каже про допомогу ЗСУ, він каже "гроші неадекват давала Хомі"
нащо він свідомо перекручує, маніпулює?

п.с. але мені покуй хто дає гроші на ЗСУ -поки дають, гууд. Підтримувати це? Так!
Бо яка різниця -дає неадекват, прокацапська курва (ну, супер же, за кацапів, а гроші башляє ЗСУ- бінго) чи українець, який душою за Україну, чи вата. Треба усіх,УСІХ, заохочувати, що  і робив Хома.

Я б  і останній донат від неадеквата не повертала -все на ЗСУ. Не знаю, що там в них трапилося....
і шо ти зараз скажеш? Що Залупу травлять виключно з подачи Турчіноффа?
   
от дивись, ти щойно похвалив повного неадеквата.
за логикою татуся -ти такий самий, як і вона.

Я не кажу, що я повністю підтримую логіку татуся, просто те що вона хвора було видно ще давно принаймі під час пандемії вона вже писала неадекватні пости тому навіщо ця тема я не дуже розумію.

Але я повністью підтримаю ваш коментар: пофіг хто дає гроші на ЗСУ лиш би давали.
   
пофіг хто дає гроші на ЗСУ лиш би давали.
Дати гроші на ЗСУ - це мінімум що повинен зробити ковбасник. Це не плюс і не мінус, це нуль. І донат на ЗСУ не індульгенція яка дає право ображати українок. Систематичний булінг і виправдовування сексуального насильства - це дно.

ЛТП скавчала до 1 ночі, знову виявляла зневагу до шановної форумчанки, мріяла про протеїн на обличчі  :facepalm:
   
Дати гроші на ЗСУ - це мінімум що повинен зробити ковбасник. Це не плюс і не мінус, це нуль. І донат на ЗСУ не індульгенція яка дає право ображати українок. Систематичний булінг і виправдовування сексуального насильства - це дно.

ЛТП скавчала до 1 ночі, знову виявляла зневагу до шановної форумчанки, мріяла про протеїн на обличчі  :facepalm:

Камшотівна  :laugh:
   
Камшотівна
Та хай робить що хоче, наздоганяє хоч віртуально те що пропустила в молодості. Але за образи шановних українок, ЛТП буде вигрібати.
   
Камшотівна  :laugh:
:weep: :weep: :weep:
   
Та хай робить що хоче, наздоганяє хоч віртуально те що пропустила в молодості. Але за образи шановних українок, ЛТП буде вигрібати.

Але вона хоче то робити з тобою  :laugh:
   
Але вона хоче то робити з тобою  :laugh:
:facepalm: боже не дай!

Останнє редагування: 11 лютого 2024 11:52:42 від Хома Л.
   
:facepalm: боже врятуй!

Товстухи завжди полюють за худими хлопцямі. Знаю це по собі  :laugh:
   
Турч, ти не повіриш 3-30AM  8-:

Цитата: ЛТП
Сексуальне насильство - то якщо дмхз наскочить на тебе, а ти скинеш її у басейн (С).

Чи то ти страпона животворящого випрошуєш і тому за цим постійно сюди ПЛАЗУЄШ?

Так запам"ятай: бути мною відстрапоненим - це не право, а привілей!
   
Турч, ти не повіриш 3-30AM  8-:

Що продовжуе пестити себе?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія