Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мєрзость, ти ще жива, тому що ми за це заплатили - ковбасниця хвупу

Татусь, в тебе мозок атрофується. Я не знав що протон то Іван Гівно. І я дійсно вдячний за донат, але тема трохи про інше. Тема про булінг і систематичне приниження українок.

Типове " а нас за що?"(
Саме за те чим ви займаєтесь тут вже роками.
   
Хуйло давно нерукопожатним повинен був бути. Каддафі знищили,  а з цим розважалися в лібералізм, ну і газ дешевий не на заваді.

Але зробили винною Інанну.
   
Саме смішне що в цій гілці
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128129.0

Хома рве дупу за Інанну і співає в унісон з сергієм нумерним та кадрою.  :lol:  :good:
А потім плачеться, коли сам попав під роздачу від інанни.  :facepalm1:
   
Цікаво, а який відсоток від сумарної допомоги всіх простих європейців складає ваш з тією хворою внесок?
Бо враження таке складається, що мінімум 90% вона і ще 9% ти, а решта людства 1%.

Я не рахую(
І не маю ні до кого претензій з цього приводу.
   
Саме смішне що в цій гілці
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128129.0

Хома рве дупу за Інанну і співає в унісон з сергієм нумерним та кадрою.  :lol:  :good:
А потім плачеться, коли сам попав під роздачу від інанни.  :facepalm1:

Від хоми колись була пропозиція забути старі образи та почати разом боротися з кацапами--
Але ж він перший ту пропозицію і похєрив.
Срач йому важливіше.
   
Там довга "передісторія" тяги хоми до Інанни.
Цей весь срачик вирваний з контексту.

Як завжди перекрутив. Все навпаки,  То Бегімотівна хотіла виіпати Хому і навіть зараз хоче
   
Хома, ти знаєш, що потрібно зробити для припинення хворої писанини. Тоді ти навіть зможеш накласти велику купу лайна на голову лисого, хвора допоможе тобі цю купу розтерти.
Знаю. Вимоги прості
1) Назвати Асті курвою
2) Вибачатися і плазувати перед
   
Знаю. Вимоги прості
1) Назвати Асті курвою
2) Вибачатися і плазувати перед
  (tu)
   
Мала на те своі причини.
пс. Але то скоріше не " палала ненавистю"-- а гидувала скорше.
Ой да будєт тібє
так "гидувала", так "гидувала", що аж створила гівнобложик (у сподіванні на розростання до рівня хоча би мініфорума) для забезпечення своєї хворобливої потреби у "гидуванні"
   
Інанна завжди палала лютою ненавистю до жінок ФУПу, особливо до шуші, Асті, дмхз….
Так. В неї у житті 2 досягнення
1) Дисертація куплена за сало і ковбасу (домашню)
2) Офіційний шлюб

Усіх жінок, в кого нема чоловіка або нема штампу вона зневажає і постійно підкреслює що вони тупі рабині.  Про дисер і коментувати не буду  :lol:
   
Хомі треба створити свій мікробложик про Інанну і нехай ходять одне до одного в гості, а ФУП нехай залишать в спокої.
   
Від хоми колись була пропозиція забути старі образи та почати разом боротися з кацапами--
Але ж він перший ту пропозицію і похєрив.
Срач йому важливіше.

Знов пістьош. Бегімотівна за донати вимагала щоб Фома позбувся всіх своіх іншіх друзів, а особисто Асті. Фома сказав що він поважає Асті, а Бегімотіна впала у істеріку, почала орати що він має лізати тількі їй і більш нікому. До речі, ти так і робиш відпрацьовючи призи  :laugh:
А Фома послав Бегімотівну к куям
   
Залупа, це як с прикладом дауна. Наприклад даун задонував на ЗСУ. Повага йому? Звісно що повага. Але даун вимагає від того кому донатить, щоб той теж став дауном як він.
От ти наприклад і так був розумовим дауном, але прийняв додаткову пропозицію стати двічі дауном та ще більшою залупою.
   
Але зробили винною Інанну.
наскільки я зрозуміла, ви з канадійкою наголошуєте якесь особисте право за собою. Не понятно лише з яких таких досягнень
   
Але зробили винною Інанну.

Хуйло, Кадддафі, Захід, Бегімотівна….  :weep:

Залупа, ти коли тести на IQ здавав, то бачив ассіціатівні ряди? Тому ти і є найтупіший форумчанин по IQ
   
Так. В неї у житті 2 досягнення
1) Дисертація куплена за сало і ковбасу (домашню)
2) Офіційний шлюб

Усіх жінок, в кого нема чоловіка або нема штампу вона зневажає і постійно підкреслює що вони тупі рабині.  Про дисер і коментувати не буду  :lol:

А що з приводу що чоловік на 10 років старіше, то що? Тому мені зрозуміло чому саме вона страпонщиця - там все погано.
   
наскільки я зрозуміла, ви з канадійкою наголошуєте якесь особисте право за собою. Не понятно лише з яких таких досягнень

Та то любовні розборки між Хомою та Інанною.
Інанна давала бабло Хомі, Хома за це рвав дупу за Інанну.
Потім Інанні здалося, що Хома слабо рве дупу за її бабло, і перестала давати, хома образився і вони почали сратися між собою.
Милі чубляться - тільки любляться.
   
  (tu)
Але згідно третього пункту частини другої суспільного договіру альянсу, це не можливо.
   
Та то любовні розборки між Хомою та Інанною.
Інанна давала бабло Хомі, Хома за це рвав дупу за Інанну.
Потім Інанні здалося, що Хома слабо рве дупу за її бабло, і перестала давати, хома образився і вони почали сратися між собою.
Милі чубляться - тільки любляться.

Маячня.

Але ж Бегімотівна бажае лягти на Фому зверху та придавити його. Ото факт.
   
Та то любовні розборки між Хомою та Інанною.
Інанна давала бабло Хомі, Хома за це рвав дупу за Інанну.
Потім Інанні здалося, що Хома слабо рве дупу за її бабло, і перестала давати, хома образився і вони почали сратися між собою.
Милі чубляться - тільки любляться.

та не треба флудити і  повторювати то 100500 разів в одній гілці
йди Валіка ганяй
   
Там довга "передісторія" тяги хоми до Інанни.
Цей весь срачик вирваний з контексту.

Ну мають же бути якісь межі! Якщо когось обізвати шмарою і при цьому додати "як і всі жінки в Україні", то це вже ніяк не персональна образа і буде похеру в якому контексті те було сказано.
В тому висері чітко вкладений посил, що якби не західна допомога, то Україну б вже окупували кацапи, а отже оті хворі фантазії про миття кацапських унітазів і смоктання стосуються всіх, хто потрапив би в окупацію.
Отак от за дурною головою із банального срачика мадам обхуїсосила всіх, хто зараз живе в Україні.
Ти вважаєш це нормально? Я вважаю, що це шиза.
   
та не треба флудити і  повторювати то 100500 разів в одній гілці
йди Валіка ганяй

Валік чекає нову методичку з кремля.
А ця гілка з самого початку створена для флуду. :dance3:
   
Інанна давала бабло Хомі, Хома за це рвав дупу за Інанну.
Татусь, ти ідіот.  Іван Г давала бабло на ЗСУ.  Хома купував авто, організовував відправку. Все.  Хома не брав бабло собі у кишеню.  Крім того, в кожній автівці яку купив хвуп є і моя копійка, так само як і ван долар від пана Бандерівця, який потім місяцями реанімував ці корчі.  Це - дійсно важка робота, я вже не кажу про доставку до військових.  Так шо вали з цієї теми і не підстрибуй, ти виглядаєш як дурень.
   
Маячня.

Але ж Бегімотівна бажае лягти на Фому зверху та придавити його. Ото факт.

Хома не сильно відбивався, навіть дуже був за.
Так що хома напоровся на те за що боровся.
Тепер нехай не плачеться.
   
Але згідно третього пункту частини другої суспільного договіру альянсу, це не можливо.
цугцванг  8-)
   
Хома не сильно відбивався, навіть дуже був за.
Так що хома напоровся на те за що боровся.
Тепер нехай не плачеться.

Ні не так. Хома бачив переводи та дякував Бегімотівні. Але коли Бегімотіна за це почала з розбігу застрибувати на Хому, то він скинув ії назад у болото.
   
Іван Г давала бабло на ЗСУ

То ти виступаєш проти тих, хто донатить на ЗСУ? :S
Чи з якою метою ти завів цю гілку?

Дуже багато ковбасників допомагають ЗСУ, але є деякі особи які зловили підстаркуватого з паспортом місцевого і вирішили що вони - еліта і альфа самчині. Зустрічаємо - Інанна (Іван Гівно)




Ти якось визначись, бо не можна сісти на кукан на півшишечки.



   
То ти виступаєш проти тих, хто донатить на ЗСУ? :S
Чи з якою метою ти завів цю гілку?

Ти якось визначись, бо не можна сісти на кукан на півшишечки.

Цей таж мішає донати на ЗСУ та хворобу дауна
   
Ні не так. Хома бачив переводи та дякував Бегімотівні.

Бабло не пахне?  :facepalm1:
Хто йому лікар в такому випадку.
   
То ти виступаєш проти тих, хто донатить на ЗСУ?
Татусь, це останній твій пост який я коментую. Ідеш в ігнор. Я виступаю проти тих, хто обсирає українських жінок



На цьому - фок офф
   
Бабло не пахне?  :facepalm1:
Хто йому лікар в такому випадку.

Бабло на ЗСУ, чи приймати його від даунів? Звісно що приймати. Що не так?
   
Я не рахую(
І не маю ні до кого претензій з цього приводу.

Ну судячи зі скріна пані, яку ти захищаєш, має, при чому чималі.
Перший раз зустрічаю за 2 роки людину, яка настільки безтактно хвастається своїм внеском в допомогу Україні.
Таке враження, що вона кілька мільярдів доларів переказала і тепер вся Україна має перед нею на коліна впасти  :facepalm1:
Тому і задав питання.
   
Татусь, це останній твій пост який я коментую. Ідеш в ігнор. Я виступаю проти тих, хто обсирає українських жінок

Треба було думати головою раніше, а не рвати дупу за інанну, бо більше схоже, що ти за бабло готовий виправдати будь-що.
Зараз різниці між вами ніякої, у вас якісь свої любовні розборки, які ви приносите на ФУП.
   
Ну судячи зі скріна пані, яку ти захищаєш, має, при чому чималі.
Перший раз зустрічаю за 2 роки людину, яка настільки безтактно хвастається своїм внеском в допомогу Україні.
Таке враження, що вона кілька мільярдів доларів переказала і тепер вся Україна має перед нею на коліна впасти  :facepalm1:
Тому і задав питання.

На коліна то замало. Вона вимагає щоб хлопці ій лізали
   
Треба було думати головою раніше, а не рвати дупу за інанну, бо більше схоже, що ти за бабло готовий виправдати будь-що.
Зараз різниці між вами ніякої, у вас якісь свої любовні розборки, які ви приносите на ФУП.

А які в тебе претензіі до Бегімотівни? Ди ти з нею перетинався?
   
То ти виступаєш проти тих, хто донатить на ЗСУ? :S
Чи з якою метою ти завів цю гілку?

Ти якось визначись, бо не можна сісти на кукан на півшишечки.

Якщо людина донатить на ЗСУ, то це автоматично дає їй індульгенцію нести оту х.й.ю, яка на скріні? Ти нормальний взагалі?
   
На коліна то замало. Вона вимагає щоб хлопці ій лізали

та судячи з того що вона пише, то нічому не здивуюсь
   
Маячня.

Але ж Бегімотівна бажае лягти на Фому зверху та придавити його. Ото факт.
можливо підкоривши саме Хому Інна в такий спосіб хоче відчути себе найкращою серед дописувачок.
   
Треба було думати головою раніше, а не рвати дупу за інанну, бо більше схоже, що ти за бабло готовий виправдати будь-що.
Було чи не було "рвання дупи за Інанну" - це суто суб"єктивне сприйняття. Ви бачите що було, хтось інший - що не було.
А от те, що Хома відмовився від варіанту підкорення диктату НСБ - з тим ходи, з тим не ходи, з тим дружи, з тим не дружи і т.п. - за її донати на ЗСУ, це очевидний факт.
   
Але зробили винною Інанну.

Ніхто її винною не робив.

На форумах людину судять по тому, що саме вона пише і за її вчинки, якщо вона їх афішує.

Тому я питаю тебе ще раз - хіба щедрі донати на ВСУ дають Інанні право зверхньо говорити про українців, які зараз під обстрілами та ще й писати, що вони живі завдяки її донатам?

Ти вважаєш це нормальним?

але ти не відповідаєш на це пряме питання, а волієш і далі робити з себе вигляд глибоко ображеної людини.

Та й взагалі - гілка не про тебе, але тебе тут найбільше.
Хіба Інанна не має доступу на ФУП?

Чи ти так звикся, що у себе на бложику вона тобою керує, що тобі тут на ФУПі писати чи не писати, що зараз ти наввипередки працюєш її адвокатом?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія