Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мєрзость, ти ще жива, тому що ми за це заплатили - ковбасниця хвупу

Після того, як сам рвав за наї дупу і продава їй ніки?
Поки вона давала тобі бабло, ти тут рвав за неї дупу, кричав "Де пропаганда?" і ставив їй  (tu) .
А як вона перестала давати бабло, то відразу виявилось, що вона погана. :facepalm1:

Вибач хома, але ти такий самий як інанна, ви знайшли одне одного.
Іди прийми пігулки, в тебе деменція.
   
Пані Злата - ця шизоїдна місяць поки я був у бані і не писав на фупі кожного божого дня згадувала мене  :facepalm: Вона і зараз тут пасеться постійно.  Шановні юзери, якщо ви бачите тут цю істоту - ви знаєте шо робити.
а про кого річ?
   
Ніколи цього не було

Читай і прозрівай. :punish:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128129.0


   
З-па, шановна пані Дмхз з початку війни живе в Україні, а не сидить як півень обісраний на жердині у Кьольні, думаючи що треба тікати у Канаду якщо хуйло сунеться на Бундес. Виключно за це її треба поважати.

Тому закрий перекошене є-бало.

Ну по факту——без підтримки Заходу дмхз вже була б або в біженцях, або в окупаціі(
   
Іди прийми пігулки, в тебе деменція.

Я ж кажу, хома, різніці між тобою та інанною ніякої, саме тому ти так рвав за неї дупу, поки вона давала тобі бабло.
   
Хворі фантазіі коз"інського алконафта))
Піди вже наіпни графін——бо бачу хочеться)

Пустий пістьош.
Той же Хома і альясник і ковбасник.
   
Ну по факту——без підтримки Заходу дмхз вже була б або в біженцях, або в окупаціі(

А ти тіпа «Заход»?  :weep:
   
Ну по факту——без підтримки Заходу дмхз вже була б або в біженцях, або в окупаціі(
По факту без українців і українок, таких як пані Дмхз, Хуйло би вже був у Берліні, а обісрана З-па на літачку у Торонто.
   
А цікаво стало——

Претензіі до звернення "мєрзость" чи до того факту щобез підтримки Заходу Украіна вже б потерпіла поразку?((
Читай коментарі німців, Нумерний Бовдуре
   
Пустий пістьош.
Той же Хома і альясник і ковбасник.

Без підтримки Заходу ( і хоми в якості ковбасника)——коз"інський алкаш був би вже в окупаціі, або с"іпнув би до родичів в кацапстан(
   
Що тут знову мусолиться? Наскільки розумію, прямим текстом і без усіляких викрутасів має бути так:

без підтримки Заходу Інанни Украіна вже б потерпіла поразку

   
По факту без українців і українок, таких як пані Дмхз, Хуйло би вже був у Берліні, а обісрана З-па на літачку у Торонто.

Чим це заперечує факт що без допомоги Заходу всі "украінці з украіночками" були би вже в окупаціі чи в біженцях?
   
Що тут знову мусолиться? Наскільки розумію, прямим текстом і без усіляких викрутасів має бути так:


Ні.
Інанна та іі допомога Украіні——лишень краплина в морі в порівнянні з допомогою на рівні держав.
Тобто——що я хотів сказати——те й сказав.
   
Без підтримки Заходу ( і хоми в якості ковбасника)——коз"інський алкаш був би вже в окупаціі, або с"іпнув би до родичів в кацапстан(
З-па, без підтримки Заходу, а особисто фрау Меркель, Хуйло мав би бабла максимум на золотий унітаз. Дати бабло - це найпростіше для Заходу. І ти до цього бабла не причетний, так що не підмазуйся, фокін руста
   
Що тут знову мусолиться? Наскільки розумію, прямим текстом і без усіляких викрутасів має бути так:


Саме смішне, що не так давно сам хома писав те саме, вони з сергійом співали в унісон і цілувались в засос, рвучи дупи за Інанну.
   
Що тут знову мусолиться? Наскільки розумію, прямим текстом і без усіляких викрутасів має бути так:

Yep. Вона особисто потопила 16 oz ribeye у червоному сухому.
   
Чим це заперечує факт що без допомоги Заходу всі "украінці з украіночками" були би вже в окупаціі чи в біженцях?
ЗАХІД - ДОПОМАГАЄ - НАСАМПЕРЕД - САМ - СОБІ.
І про це чітко та однозначно днями заявив Боррель. Про це неприховано заявляє і керівництво ФРН. Не чув?

ПС Нумерний, ти від початку був таким тупим дятлом, чи то такий згубний вплив на тебе мала шизанута НСБ ?
   
Саме смішне, що не так давно сам хома писав те саме

Ви явно умієте читати втричі глибше, аніж просто поміж рядків.
   
А ти тіпа «Заход»?  :weep:
ну типу так. Один страпон в його виконанні чого вартий.
   
Тобто в цій гілці хома топить за припинення і цієі—порівнянно невеликоі допомоги?( допомоги від простих европейців, хто співчуває Украіні?)——
Так ця допомога вже й так——і завдяки твоім старанням теж——вже значно зменшилася((
І процес триває.
Саме тут і зараз(
   
ЗАХІД - ДОПОМАГАЄ - НАСАМПЕРЕД - САМ - СОБІ.
Спочатку Захід того монстра викохав.
   
Дуже багато ковбасників допомагають ЗСУ, але є деякі особи які зловили підстаркуватого з паспортом місцевого і вирішили що вони - еліта і альфа самчині. Зустрічаємо - Інанна (Іван Гівно)



А шо це за хвора істота таку херню пише? Там якась шиза дуже серйозна схоже
   
Спочатку Захід того монстра викохав.

Тобто вже Захід винен?——
Те ж саме і хуйло десь нещодано розповідало(
   
Тобто в цій гілці хома топить за припинення і цієі—порівнянно невеликоі допомоги?
В тебе мозок півня. Хома в цій гілці показує істоту, яка постійно принижує українок.
   
Гілку видалити у Смітник.
Скільки можна поливати одне одного лайном?
Остогидло.
   
Симптоматично як в цій гілці дописуть тільки "альянс")
Цікаво було б ковбасників почути.

не знаю що таке "альянс", але якщо ти нормально сприймаєш отой шизоїдний висер, то ти такий самий їбанутий, як і та інанна, чи як її там
   
Читай і прозрівай. :punish:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128129.0

Не бачу щоб «захищав як лєв», просто подякував за донат. І шо не так? Якщо наприклад хворий даун задонатить на ЗСУ, то йому теж подяка, але чи відміняє це те що він даун? Теж саме і з Бегімотівной, і с Залупою
   
Тобто вже Захід винен?——
Те ж саме і хуйло десь нещодано розповідало(
Хуйло давно нерукопожатним повинен був бути. Каддафі знищили,  а з цим розважалися в лібералізм, ну і газ дешевий не на заваді.
   
Без підтримки Заходу ( і хоми в якості ковбасника)——коз"інський алкаш був би вже в окупаціі, або с"іпнув би до родичів в кацапстан(

Так ти не Захід Залупа. Рішення на захист або підтримку приймає уряд Німетчині. А ти його не обирав бо ти не громадянин. Тож ти ніхто, а слово «Захід», так я у Польші податків заплатив на порядки мабуть більш ніж ти в Німетчині, то мені кому- самому собі дякувати з твоєї логики, тупа Залупа
   
Не бачу щоб «захищав як лєв», просто подякував за донат. І шо не так? Якщо наприклад хворий даун задонатить на ЗСУ, то йому теж подяка, але чи відміняє це те що він даун? Теж саме і з Бегімотівной, і с Залупою

Він вимагав розбанити другий нік інанни, який забанили за кацапську пропаганду, лише тому що інанна проплатила хомі.
Тепер він вигрібає сам від неї, тож нехай не плачеться.

   
Гілку видалити у Смітник.
Скільки можна поливати одне одного лайном?
Остогидло.

Як кажуть в народі "милі чубляться, тільки любляться".
   
Інанна завжди палала лютою ненавистю до жінок ФУПу, особливо до шуші, Асті, дмхз….
   
Він вимагав розбанити другий нік інанни, який забанили за кацапську пропаганду, лише тому що інанна проплатила хомі.
Тепер він вигрібає сам від неї, тож нехай не плачеться.
Татусь, в тебе мозок атрофується. Я не знав що протон то Іван Гівно. І я дійсно вдячний за донат, але тема трохи про інше. Тема про булінг і систематичне приниження українок.
   
Тобто в цій гілці хома топить за припинення і цієі—порівнянно невеликоі допомоги?( допомоги від простих европейців, хто співчуває Украіні?)——
Так ця допомога вже й так——і завдяки твоім старанням теж——вже значно зменшилася((
І процес триває.
Саме тут і зараз(

В цій гілці Залупа Фома нічого не каже про допомогу чи припинення, тут Фома принижує Бегімотівну.
   
Хома, ти знаєш, що потрібно зробити для припинення хворої писанини. Тоді ти навіть зможеш накласти велику купу лайна на голову лисого, хвора допоможе тобі цю купу розтерти. 
   
Тобто в цій гілці хома топить за припинення і цієі—порівнянно невеликоі допомоги?( допомоги від простих европейців, хто співчуває Украіні?)——
Так ця допомога вже й так——і завдяки твоім старанням теж——вже значно зменшилася((
І процес триває.
Саме тут і зараз(

Цікаво, а який відсоток від сумарної допомоги всіх простих європейців складає ваш з тією хворою внесок?
Бо враження таке складається, що мінімум 90% вона і ще 9% ти, а решта людства 1%.
   
Він вимагав розбанити другий нік інанни, який забанили за кацапську пропаганду, лише тому що інанна проплатила хомі.
Тепер він вигрібає сам від неї, тож нехай не плачеться.

Ти все просрав. АЙ сиділа на кнопці і рєєструвала нові ніки за донати. Тож Хома і дивився щоб все було згідно пропозиціі від адміністраціі - донат - нік. Деякі встигли собі декількі ніків наклепатт в такий спосіб. Але навіщо іпанутій стількі ніків? Ії тупу пісанину за километр відчутно
   
не знаю що таке "альянс", але якщо ти нормально сприймаєш отой шизоїдний висер, то ти такий самий їбанутий, як і та інанна, чи як її там

Там довга "передісторія" тяги хоми до Інанни.
Цей весь срачик вирваний з контексту.
   
Татусь, в тебе мозок атрофується. Я не знав що протон то Іван Гівно. І я дійсно вдячний за донат, але тема трохи про інше. Тема про булінг і систематичне приниження українок.

Ти продовжував рвати за наї дупу вже після того, як вона призналась, що протон її другий нік.
Та і сам факт, що ти за бабло головий був виправдовувати кацапську пропаганду багато каже про тебе.

Ти ось сам писав

Якщо ти не а курсі, то для мене зараз є:
1) Кацапи і вата
2) Нормальні люди

Не час сратись. Вітаю Інанну!



Протон  (tu) Герой нашого часу.


Останнє редагування: 10 лютого 2024 15:16:37 від Tatus
   
Інанна завжди палала лютою ненавистю до жінок ФУПу, особливо до шуші, Асті, дмхз….

Мала на те своі причини.
пс. Але то скоріше не " палала ненавистю"-- а гидувала скорше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія