Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Одного разу у Вільнюсі. Як Ахметов шукає кандидатів в президенти 8-:

повторюсь. для меня это видео расскладывает все события по полочкам. журналисты гении! профессионалы!
   
олігархи хочуть розірвати країну на шмаття а хуйло прийде і забере те що буде лежати...  :X
   
не показывайте это бубочке  :D
его удар хватит

а представляете Петра Алексеевича, смотрящего это видео?
там думаю мед бригаду сразу стоит ставить рядом с диваном. не каждое здоровье такое выдержит. Это не с бубочкой в остроте слова состязаться. тут другие люди, могут и прикопать где  нибудь, если что не понравится.
   
Ну Гордон це прямо сказав - Вова "умєр".

Ну якщо Гордон, тоді так.... 100%  :pooh_lol:
   
а представляете Петра Алексеевича, смотрящего это видео?
там думаю мед бригаду сразу стоит ставить рядом с диваном. не каждое здоровье такое выдержит. Это не с бубочкой в остроте слова состязаться. тут другие люди, могут и прикопать где  нибудь, если что не понравится.

головне, його не запросили...
   
Наблюдательным людям это и так было давно понятно,а это видео лишь подтверждение.Вот для этого и нужен антиолигархический закон над которым все смеялись,но у Рината почему-то загорелась жопа и он пошел в наступление.Хотя конечно вопрос как всегда в его применении и избирательности наказания.
   
головне, його не запросили...

Ну Петро рангом повыше этого подзаборного бомонда и представляет из себя самостоятельную боевую единицу в отличии от этого  сброда блатных и нищих
   
Какое отношение к Украине имеют эти четыре еврея армянин и татарин
кто мне скажет
   
Та ясно що Авакян піде на президента, тімбілдінг ну і спонсору показати в що гроші вкладає.
   
Только одно
они доят нас и нашу страну
недвижимость и дети за границей и к нам никакого отношения не имеют
   
Ну Петро рангом повыше этого подзаборного бомонда и представляет из себя самостоятельную боевую единицу в отличии от этого  сброда блатных и нищих

авакова и гройсмана как специально пригласили. с этим подзаборным сбродом Петя так и не справился особо. кстати жду реакции Луценко. По тому флюгеру будет более понятна мощность раскладов и шансы сторон.
   
Какое открытие для меня в том что Педалика 13-14 г танцевал Фирташ
   
Та ясно що Авакян піде на президента, тімбілдінг ну і спонсору показати в що гроші вкладає.

думаю нет. это секретариат, заседатели. кандидат будет чуть позже. Разумков думаю. ну и на всякий случай пару запасных ( может быть юлечка или там точно не проходной гройсман) Найдут. Но Разумков думаю основной кандидат
   
Какое открытие для меня что поход Порошенко в президенты бы консенсусом
между Левочкиным и Фирташем с одной стороны и Порошенко Клячи с другой
   
Какое открытие для меня что Столлар от Фирташа дерибанил потом бюджет Киева
а кляча был просто тупой говоряшей головой
   
Вы посмотрите ни в одной бригаде ни в Ахметовской ни в Калымажной
нет ни одного украинца
За кого вы тут дупу рвете
прихильники певної політсили бригаду  это тоже касается
   
1. Гадюки зібрались щоб визначитись з ролями в підсовувані манюпасу нової жаби.
2. Стратегія, скоріж за все, буде побудована на антиЗе риториці.
3. Жаб, скоріж за все, планують просувати декілька, а потім ближче до виборів визначаться з одним.
   
Я ще на початку бубочкіної каденції писала, що хто його розкрутив, ті його й втоплять.
Так воно й виходить. Бо бубон-це медійний персонаж. Не більше і не меньше. І сам він постійне це підтверджує своїми виходками.

А репортаж більше питань викликає, ніж відповідей.
   
Я ще на початку бубочкіної каденції писала, що хто його розкрутив, ті його й втоплять.
Так воно й виходить. Бо бубон-це медійний персонаж. Не більше і не меньше. І сам він постійне це підтверджує своїми виходками.

А репортаж більше питань викликає, ніж відповідей.

в начале каденции тов зеленский рассказывал что пришел только на один срок.  Если это так, то как можно утопить  человека который так и так уйдет и освободит табуретку для другого?
так было бы правильнее кстати ( по моему мнению).

только это расследование немного картину мира затемняет. кто его заменит выходит уже решено. насколько это нам приятно?
   
а представляете Петра Алексеевича, смотрящего это видео?
там думаю мед бригаду сразу стоит ставить рядом с диваном. не каждое здоровье такое выдержит. Это не с бубочкой в остроте слова состязаться. тут другие люди, могут и прикопать где  нибудь, если что не понравится.

Не представляю. Нічого сенсаційного  я там не побачила. Кучка людей зганяла на батьківщину телеведучого на його ювілей. Ті, хто за цим наглядав через відеокамери, зробили свої далекоглядні висновки. Що там насправді було, покаже час.
Ті, хто бубочку породив, ті його й закопають. Все по Гоголю.

І про Фірташа і всіх інших. Про його др було відомо ще в 2014 році. "Віденський альянс" називалася публікація. Так що за серце хапатися порох точно не буде. Це все вже пережували та переварили ще тоді.
   
В чому проблема?? Зібрались подумать як викинуть на смітник клоунський квартал...

Ви думаєте бубочка з бенею не так збирався коли проти пороха почалась кампанія  :lol:
   
і Катеринчук там, Сакварелідзе, молодший Кличко...
ото гниди

Всі всі гниди хто думає нашого бубочку на смітник,.. бубочку на смітник не можна, бубочка хоче на другий термін.
   
Кацап вже відпрацьовує :lol:

Илларионов заявил о схожести конфликтов Зеленского с Ахметовым и хуйло с Ходорковским
   
Головне шо там сепарів немає як люблять тут дуть в уши про Ахметова....
Ахметов став лібералом і демократом.. підтримує демократичні рухи.... Сентиментальний став на старості  B-)
   
в начале каденции тов зеленский рассказывал что пришел только на один срок.  Если это так, то как можно утопить  человека который так и так уйдет и освободит табуретку для другого?
так было бы правильнее кстати ( по моему мнению).

только это расследование немного картину мира затемняет. кто его заменит выходит уже решено. насколько это нам приятно?

Товариш Зеленський вигнал с кресла спікера ВРУ товариша разумкова за то, что тот усомнился в правильності решения товариша зеленского про второй срок.

А кто заменит товариша зеленского из гостей товариша Шустера? Может то бьіл слет  спонсоров?
   
там сепарів немає як люблять тут дуть в уши про Ахметова....
Ахметов став лібералом і демократом.. підтримує демократичні рухи.... Сентиментальний став на старості

 8-:
   
Не представляю. Нічого сенсаційного  я там не побачила. Кучка людей зганяла на батьківщину телеведучого на його ювілей. Ті, хто за цим наглядав через відеокамери, зробили свої далекоглядні висновки. Що там насправді було, покаже час.
Ті, хто бубочку породив, ті його й закопають. Все по Гоголю.

І про Фірташа і всіх інших. Про його др було відомо ще в 2014 році. "Віденський альянс" називалася публікація. Так що за серце хапатися порох точно не буде. Це все вже пережували та переварили ще тоді.

Алиса, когда ты интересуешься табуреткой ( а петя ей интересуется и очень), варианты что его снова пробросят не будут радовать ни нервы ни здоровье.

вопрос же не в видео, для меня это видео ничего  нового не показало ( как и многим тут), только в принципе подтвердило.  вы только рассказываете и свято верите что эта милая компашка отмечала днюху  :)
   
Товариш Зеленський вигнал с кресла спікера ВРУ товариша разумкова за то, что тот усомнился в правильності решения товариша зеленского про второй срок.

А кто заменит товариша зеленского из гостей товариша Шустера? Может то бьіл слет  спонсоров?

Спосор там один.
Розприділяли ролі і плюшки від майбутнього пирога...
   
Какое открытие для меня в том что Педалика 13-14 г танцевал Фирташ

Так Фірташ і Порошенка "грав" ;) "25 мая... Я точно помню эту дату" (с) КлІчко ;)
Потім виявилось, що 25 березня 2014 року всі "випадково" зустрілися у Відні, хтось щось комусь пообіцяв, хтось щось підписав.
А в цей час "віджимали" Крим (його тупо здали!)  і починалися перші сутички на Донбасі - фактичній вотчині Ахметова.
Кадри з Порошенком у студії, коли він виправдовувався за Відень - плювок в обличчя всім.
Нам, хто сподівався на те, що на Майдані хлопці гинули не марно, але в першу чергу тим, хто дотепер аґітує за "ПоТроха".
   
І про Фірташа і всіх інших. Про його др було відомо ще в 2014 році. "Віденський альянс" називалася публікація. Так що за серце хапатися порох точно не буде. Це все вже пережували та переварили ще тоді.

сильно блювали, чи смакували?
   
Так Фірташ і Порошенка "грав" ;) "25 мая... Я точно помню эту дату" (с) КлІчко ;)
Потім виявилось, що 25 березня 2014 року всі "випадково" зустрілися у Відні, хтось щось комусь пообіцяв, хтось щось підписав.
А в цей час "віджимали" Крим (його тупо здали!)  і починалися перші сутички на Донбасі - фактичній вотчині Ахметова.
Кадри з Порошенком у студії, коли він виправдовувався за Відень - плювок в обличчя всім.
Нам, хто сподівався на те, що на Майдані хлопці гинули не марно, але в першу чергу тим, хто дотепер аґітує за "ПоТроха".
Ой, зараз про біле пальто почнуть розказувати :D
   
Алиса, когда ты интересуешься табуреткой ( а петя ей интересуется и очень), варианты что его снова пробросят не будут радовать ни нервы ни здоровье.

вопрос же не в видео, для меня это видео ничего  нового не показало ( как и многим тут), только в принципе подтвердило.  вы только рассказываете и свято верите что эта милая компашка отмечала днюху  :)

Вы так уверенно говорите про интерес Пети к табуретке, что можно подумать, он с вами делится своими мечтами. Что я вижу на видео- компашка отмечала днюху. А одни участник тролил ОПу фотками с этого события. А что там было на самом деле, мы можем только догадываться. Причем каждый будет догадываться о своем.
 
   
Наблюдательным людям это и так было давно понятно,а это видео лишь подтверждение.

так
   
Ой, зараз про біле пальто почнуть розказувати :D

Може поясните, як з'явився цей мем - "біле пальто"?
Бо Бабченко аж завив нещодавно - "белые польты во все виноваты".
Для відома - те, що, скориставшись нагодою, бортанули професійного брехуна Порошенка, тільки тішить, агітувати мене проголосувати за нього - марна справа.
   
сильно блювали, чи смакували?
Я? Мне пох.
Скажите, вы на самом деле до сих пор уверены, что все решает народ на выборах?
Вы помните, как Веталь постоянно приговаривал: я иду в президенты. Был ещё декабрь 2013, а оно уже про  президенты городило. Вам не было странно это слышать? Кто его заряжал тогда на президента?
   
Я? Мне пох.
Скажите, вы на самом деле до сих пор уверены, что все решает народ на выборах?
Вы помните, как Веталь постоянно приговаривал: я иду в президенты. Был ещё декабрь 2013, а оно уже про  президенты городило. Вам не было странно это слышать? Кто его заряжал тогда на президента?

Просто ви сказали, шо пережували
я ні, у мене від фірташевської банди до сих пір нєсварєніє
а Вєталь - дурень, шо з нього взяти
   
Просто ви сказали, шо пережували
я ні, у мене від фірташевської банди до сих пір нєсварєніє
а Вєталь - дурень, шо з нього взяти
Я не себе мала на увазі. А фупівську спільноту :)
   
Так Фірташ і Порошенка "грав" ;) "25 мая... Я точно помню эту дату" (с) КлІчко ;)
Потім виявилось, що 25 березня 2014 року всі "випадково" зустрілися у Відні, хтось щось комусь пообіцяв, хтось щось підписав.
Нам, хто сподівався на те, що на Майдані хлопці гинули не марно, але в першу чергу тим, хто дотепер аґітує за "ПоТроха".
цікаво де Булочка з Фірташом зустрічався, і що той йому там зробив, що Валодька тепер йому з барського плеча відкрито мільярди доларів боргів списує.
останній раз таке було, коли Ахмету овоч-президент теж списав. та і цього разу від 3е Ахметову теж перепало, але бїше оловини пішло одному Фірташу.
але це все не заважає тобі за Зельмінта топити  ;)

///
Президент Володимир Зеленський підписав закон, згідно з яким спишуть близько 100 млрд грн боргів на ринку газу. В результаті "обнулять" борги газзбутів, облгазів і теплокомуненерго. Використане блакитне паливо при цьому оплатять із державного бюджету: фактично своїми податками за це заплатять всі українці.

Це випливає із закону №3508-д, який 27 серпня, згідно з інформацією на сайті Ради, підписав глава держави. Варто відзначити, що велика частина боргів накопичилася в компаніях, які належать олігарху Дмитру Фірташу (він контролює цілу мережу облгазів і облгаззбутів).

Головні мінуси законопроєкту:
- немає аудиту тієї заборгованості, яку вирішили компенсувати з держбюджету;
- у борги входять "температурні коефіцієнти" і завищені норми споживання. Водночас температурні коефіцієнти ввели в 2017-му, а в облгази отримають компенсацію з 2015-го.

"Газзбути винні "Нафтогазу" майже 24 мільярди грн. У сукупності борги окремо взятого олігарха Фірташа, облгазів та газзбутів становитимуть 62 мільярди гривень перед НАК "Нафтогаз" і "Укртрансенерго".



   
Просто ви сказали, шо пережували
я ні, у мене від фірташевської банди до сих пір нєсварєніє
а Вєталь - дурень, шо з нього взяти
та ну  :laugh: , бачу що Зельмінта тут і зараз виправдовуєш.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія