Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Ну ці речі ж доволі легко паляться. Навіть той же поганий зір (який, здавалось би, легко можна зсимулювати) дуже просто може перевірити окуліст на медкомісії тупо ставлячи різні лінзи і питаючись, чи гірше стало, чи краще. Якщо не знати яка лінза - ти фіг вгадаєш, якщо у тебе зір не відповідний силі тих лінз.
Ні, там є прилади об'єктивного контролю - рефрактометри, їх не обманеш)
   
Ні, там є прилади об'єктивного контролю - рефрактометри, їх не обманеш)
Дуже смішно)
Де ви бачили на ВЛК рефрактометр?
Це вже коли сам окремо проходиш обстеження.
Між іншим, рефрактометр якраз можна обманути, одягнувши лінзи, і вони підстроюються.
   
Дуже смішно)
Де ви бачили на ВЛК рефрактометр?
Це вже коли сам окремо проходиш обстеження.
Між іншим, рефрактометр якраз можна обманути, одягнувши лінзи, і вони підстроюються.
А, ну в влк звісно немає такого,я думав мова йде, що взагалі об'єктивно гостроту зору неможливо виміряти)
А контактні лінзи офтальмолог відразу побачить, та й не офтальмолог теж)
   
Командувач сухопутних військ про сцикунів у цій гілці:
Окрема тема – ставлення до військовослужбовців ТЦК. Сьогодні ТЦК та їх роти охорони в більшості укомплектовані військовослужбовцям и, що втратили здоров'я на війні та визнані непридатними до проходження служби в бойових частинах.


Вже з самого початку брехня
Ну можна ж було хоч так явно не палитися?
Був офіційний запит й не менш офіційна відповідь щодо кількості військовослужбовців "з фронту" у ТЦК
46 відсотків
Це не більшість, як не намагайся викрутити, це меншість
   
Бігати з броніку, сидіти в окопі, в тому числі коли мокро, холодно і так далі, стріляти з автомата чи гранатомета, ходити на передок по 5 км туди і назад зі всіма вантажами (так зараз ходять, бо транспортуватись небезпечно чимось, дрони прилітають), скакати і так далі.
Короче те, чим займається піхота.

А арта, ППО, ВПС не воюють? :fool:
   
Проти ТЦК воюють підари-ухилянти.
   
А арта, ППО, ВПС не воюють? :fool:
Так блін, мова про те, що треба саме піхоту.
Решту не виносять в таких кількостях, хоча буває, звісно.

Народ ухиляється в першу чергу від служби в піхоті
   
Вже з самого початку брехня
Ну можна ж було хоч так явно не палитися?
Був офіційний запит й не менш офіційна відповідь щодо кількості військовослужбовців "з фронту" у ТЦК
46 відсотків
Це не більшість, як не намагайся викрутити, це меншість

Тобто половина тцкшників не воювала. А знаючи наші реалії, з інщої половини більшість максимум зїздила у відрядження на пару днів трохи ближче до фронту. І відсотків 10% реально воювавших, які "службу" в тцк посилають на хрен через тиждень -другий. Яскравий приклад - попередній начальник Львівського тцк.
   
А хто сказав що в ТЦК повинні працювати ті хто воював ?
   
Вже з самого початку брехня
Ну можна ж було хоч так явно не палитися?
Був офіційний запит й не менш офіційна відповідь щодо кількості військовослужбовців "з фронту" у ТЦК
46 відсотків
Це не більшість, як не намагайся викрутити, це меншість
і що це міняє ?
   
і що це міняє ?

Тобто тобі брешуть прямим текстом і це нічого не міняє? Ти рюській?
   
А хто сказав що в ТЦК повинні працювати ті хто воював ?

Багато хто казав. Президент наприклад...
   
Багато хто казав. Президент наприклад...
Пруф би...

Існує норма закону 402
г) "Обмежено придатний до військової служби"

Одночасно з постановою ВЛК в індивідуальному порядку з урахуванням військової спеціальності, займаної посади, віку, роботи, що фактично виконується, пристосованості до неї того, хто пройшов медичний огляд, у постанові у довільній формі вказується, які види служби та роботи протипоказані цій особі. Особи, визнані обмежено придатними до військової служби, - непридатні до служби у Десантно-штурмових військах, плавскладі, морській піхоті, спецспорудах (за винятком підрозділів забезпечення). Військовослужбовці, визнані обмежено придатними до військової служби, придатні до служби у частинах (підрозділах) забезпечення, ТЦК та СП, установах, організаціях, навчальних закладах.
але, обмежено придатних у військовий час взагалі не повинно бути. Або придатний, або виключений з обліку. ВСЕ.
Ось пруф.
Цитувати
20.4. За статтями (пунктами статей) Розкладу хвороб, що передбачають індивідуальну оцінку непридатності до військової служби або обмежену придатність осіб, які пройшли медичний огляд за графами II, III, ВЛК приймає одну з таких постанов:

"непридатний до військової служби в мирний час, обмежено придатний у воєнний час";

"обмежено придатний до військової служби".

За статтями (пунктами статей) Розкладу хвороб, що передбачають індивідуальну оцінку придатності або обмежену придатність до військової служби осіб, які пройшли медичний огляд за графами II, III, ВЛК приймає одну з таких постанов:

"обмежено придатний до військової служби";

"придатний до військової служби".

У воєнний час за статтями (пунктами статей) Розкладу хвороб, що передбачають індивідуальну оцінку придатності або обмежену придатність до військової служби осіб, які пройшли медичний огляд за графами II, III, ВЛК приймає постанову "придатний до військової служби".
І саме тому зараз на дурака проводять повторний огляд, бо обмежено придатних у військовий час немає..... або придатний або списання. все.

PS тобто всі висновки ВЛК оформлені зі статусом "обмежено придатний" після 22.02.2022року є безграмотними та недійсними. І хтось ще повинен відхватити за це мандюліну.

Останнє редагування: 25 березня 2024 13:51:49 від Nemo
   
Пруф би...

Існує норма закону 402
г) "Обмежено придатний до військової служби"

Одночасно з постановою ВЛК в індивідуальному порядку з урахуванням військової спеціальності, займаної посади, віку, роботи, що фактично виконується, пристосованості до неї того, хто пройшов медичний огляд, у постанові у довільній формі вказується, які види служби та роботи протипоказані цій особі. Особи, визнані обмежено придатними до військової служби, - непридатні до служби у Десантно-штурмових військах, плавскладі, морській піхоті, спецспорудах (за винятком підрозділів забезпечення). Військовослужбовці, визнані обмежено придатними до військової служби, придатні до служби у частинах (підрозділах) забезпечення, ТЦК та СП, установах, організаціях, навчальних закладах.
але, обмежено придатних у військовий час взагалі не повинно бути. Або придатний, або виключений з обліку. ВСЕ.
Ось пруф.
І саме тому зараз на дурака проводять повторний огляд, бо обмежено придатних у військовий час немає..... або придатний або списання. все.

PS тобто всі висновки ВЛК з статусом "обмежено придатний" після 22.02.2022року є безграмотними та недійсними.

Ну наприклад така заява була в серпні 2023:

Як передав президент, під час перевірки посадовців "військкоматів" виявляють багато порушень.
У територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки мають обіймати посади ті, хто протистояв вторгненню РФ на полі бою та розуміє цінність захисту України. Про це заявив президент Володимир Зеленський після доповідей голови Служби безпеки Василя Малюка та міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка, які, зокрема, стосувалися перевірки "військкомів".

За словами президента, під час перевірки представників ТЦК та СП виявляють багато зловживань, "відверто огидних". Він запевнив, що всі виявлені правоохоронцями порушення будуть повідомлені суспільству та розслідувані в межах кримінальних справ.

"Висновок очевидний: у системі комплектування потрібні люди, які розуміють, що таке цінність захисту України. Цінність, а не ціна рішень. У «військкоматах» мають працювати люди, які бачили війну, пройшли її. Є ті, хто, на жаль, втратив кінцівки, але не втратив гідність і не втратив Україну", – наголосив Зеленський у вечірньому зверненні.
   
Ну наприклад така заява була в серпні 2023:

Як передав президент, під час перевірки посадовців "військкоматів" виявляють багато порушень.
У територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки мають обіймати посади ті, хто протистояв вторгненню РФ на полі бою та розуміє цінність захисту України. Про це заявив президент Володимир Зеленський після доповідей голови Служби безпеки Василя Малюка та міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка, які, зокрема, стосувалися перевірки "військкомів".

За словами президента, під час перевірки представників ТЦК та СП виявляють багато зловживань, "відверто огидних". Він запевнив, що всі виявлені правоохоронцями порушення будуть повідомлені суспільству та розслідувані в межах кримінальних справ.

"Висновок очевидний: у системі комплектування потрібні люди, які розуміють, що таке цінність захисту України. Цінність, а не ціна рішень. У «військкоматах» мають працювати люди, які бачили війну, пройшли її. Є ті, хто, на жаль, втратив кінцівки, але не втратив гідність і не втратив Україну", – наголосив Зеленський у вечірньому зверненні.
Ну не всі ж ?
   
Пруф би...

Існує норма закону 402
г) "Обмежено придатний до військової служби"

Одночасно з постановою ВЛК в індивідуальному порядку з урахуванням військової спеціальності, займаної посади, віку, роботи, що фактично виконується, пристосованості до неї того, хто пройшов медичний огляд, у постанові у довільній формі вказується, які види служби та роботи протипоказані цій особі. Особи, визнані обмежено придатними до військової служби, - непридатні до служби у Десантно-штурмових військах, плавскладі, морській піхоті, спецспорудах (за винятком підрозділів забезпечення). Військовослужбовці, визнані обмежено придатними до військової служби, придатні до служби у частинах (підрозділах) забезпечення, ТЦК та СП, установах, організаціях, навчальних закладах.
але, обмежено придатних у військовий час взагалі не повинно бути. Або придатний, або виключений з обліку. ВСЕ.
Ось пруф.
І саме тому зараз на дурака проводять повторний огляд, бо обмежено придатних у військовий час немає..... або придатний або списання. все.
[/b]
PS тобто всі висновки ВЛК оформлені зі статусом "обмежено придатний" після 22.02.2022року є безграмотними та недійсними. І хтось ще повинен відхватити за це мандюліну.

А з визнаними обмежено придатними в воєнний час за графою І що робимо? Нєпонятно... А по 402 наказу там таких до фіга.
Хоча там мобілізувати не можуть тих що в графі І.

Останнє редагування: 25 березня 2024 14:01:10 від DRIM
   
Тобто тобі брешуть прямим текстом і це нічого не міняє? Ти рюській?
а ти тупий ? Тиж розумієш що не можуть бути працівниками тцк,виключно 100%   саме з УБД та ще й такі що не можуть наразі виконувати бойові завдання по стану здоров'я .І навіщо тобі це ? Тобі легше стане ?
   
Ну не всі ж ?

а скільки? вистачить одного на сотню чи треба двох?
   
а ти тупий ? Тиж розумієш що не можуть бути працівниками тцк,виключно 100%   саме з УБД та ще й такі що не можуть наразі виконувати бойові завдання по стану здоров'я .І навіщо тобі це ? Тобі легше стане ?

Що я розумію чи не розумію - то моя особиста справа. Брехати не треба відкритим текстом.
   
А з визнаними обмежено придатними в воєнний час за графою І що робимо? Нєпонятно... А по 402 наказу там таких до фіга.
Не повинно бути обмежено придатних у військовий час..  до військового часу, да дозволяється робити такий висновок, а от у військовий час замість обмеженно придатний повинно стояти -ПРИДАТНИЙ Уважно перечитайте мій пост або п. 20.4 наказу 402 останній абзац.  постанови "обмежено придатний" у військовий час НЕМАЄ...
   
Шабаш ухилянтів вирує?

Як каже мій онук: ДОБЛЕ!
   
Шабаш ухилянтів вирує?

Як каже мій онук: ДОБЛЕ!

Що там з подарунками?
Так нічого і не зібрав?
   
Що там з подарунками?
Так нічого і не зібрав?

Якими подарунками?
   
Шабаш ухилянтів вирує?

Як каже мій онук: ДОБЛЕ!
Що не так ? Більша частина постанов ВЛК має висновок що не відповідає закону.....   Чітко ж прописано, не обмежено придатний а "придатний до військової служби". Якраз саме ти, можеш поцікавитись чому так відбуваєтья, чому порушується закон??
   
DRIM

Якими подарунками? Ще раз?
   
Що не так ? Більша частина постанов ВЛК має висновок що не відповідає закону.....   Чітко ж прописано, не обмежено придатний а "придатний до військової служби". Якраз саме ти, можеш поцікавитись чому так відбуваєтья, чому порушується закон??

Я тобі серйозно б пояснив. Чесно. Ліньки. Ліньки реально.

Що таке ПРИДАТНИЙ ДО ВАІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ саме зараз, і як воно трактується після прийняття нового закону. А знаєш, чому? Бо в ЗСУ ЦЕ ВСЕ ВСІ ЗНАЮТЬ. Що це таке і з чим його їдять.
   
забий...


Як дівчата твої? Отримали задоволення?

Забий...
   
Що не так ? Більша частина постанов ВЛК має висновок що не відповідає закону.....   Чітко ж прописано, не обмежено придатний а "придатний до військової служби". Якраз саме ти, можеш поцікавитись чому так відбуваєтья, чому порушується закон??

"Непридатність до військової служби або обмежена придатність визначається індивідуально" - а оця фраза в 402 наказі це що? Шлях до корупції?
Типу лікарю не дуже сподобався і вже замість непридатного, стаєш обмежено придатним і відповідно придатним у військовий час? Красіво, нє?
   
"Непридатність до військової служби або обмежена придатність визначається індивідуально" - а оця фраза в 402 наказі це що? Шлях до корупції?
Типу лікарю не дуже сподобався і вже замість непридатного, стаєш обмежено придатним і відповідно придатним у військовий час? Красіво, нє?
Он Гео ліньки пояснювати, схоже він правий, і він таки має право судити. Так що... коли там закон пдписується ?
   
Пояснюю!!!!! СУКА!!!


ЗАРАЗ.

Або ПРИДАТНИЙ
Або НЕ ПРИДАТНИЙ

Разйобаний в хлам ПРИДАТНИЙ....придат ний до військової служби....в штабах, на полігонгах і т.п. Тобто там, де НЕМА БОЙОВИХ ДІЙ.

НЕПРИДАТНИЙ....тобт о без рук, ніг, голови і тулуба....СПИСУЄТЬС Я додому. Нехай мамка доглядає.

По факту. ПРИДАТНИЙ, той що розйобаний в хлам...може попасти за призначенням. А може попасти на НУЛЬ.

Тут два варіанти: Або НОРМАЛЬНИЙ командир каже: йди на*уй звідси, щоб я тебе у себе в підрозділі не бачив, йопаного каліку.
Або козляра-командир каже: пестуй в окоп разом зі своїм інсуліном і інфарктом. Ти для мене просто м'ясо!


РАНІШЕ:

Разйобаний в хлам ОБМЕЖЕНО ПРИДАТНИЙ....обмеже но придатний до військової служби....в штабах, на полігонгах і т.п. Тобто там, де НЕМА БОЙОВИХ ДІЙ.

НЕПРИДАТНИЙ....тобт о без рук, ніг, голови і тулуба....СПИСУЄТЬС Я додому. Нехай мамка доглядає.

По факту. ОБМЕЖЕНО ПРИДАТНИЙ, той що розйобаний в хлам...може попасти за призначенням. А може попасти на НУЛЬ.

Тут два варіанти: Або НОРМАЛЬНИЙ командир каже: йди на*уй звідси, щоб я тебе у себе в підрозділі не бачив, йопаного каліку.
Або козляра-командир каже: пестуй в окоп разом зі своїм інсуліном і інфарктом. Ти для мене просто м'ясо!


ДІЙШЛО? ХОМЯКИ ЄБУЧІ?
   
Пояснюю!!!!! СУКА!!!


ЗАРАЗ.

Або ПРИДАТНИЙ
Або НЕ ПРИДАТНИЙ

Разйобаний в хлам ПРИДАТНИЙ....придат ний до військової служби....в штабах, на полігонгах і т.п. Тобто там, де НЕМА БОЙОВИХ ДІЙ.

НЕПРИДАТНИЙ....тобт о без рук, ніг, голови і тулуба....СПИСУЄТЬС Я додому. Нехай мамка доглядає.

По факту. ПРИДАТНИЙ, той що розйобаний в хлам...може попасти за призначенням. А може попасти на НУЛЬ.

Тут два варіанти: Або НОРМАЛЬНИЙ командир каже: йди на*уй звідси, щоб я тебе у себе в підрозділі не бачив, йопаного каліку.
Або козляра-командир каже: пестуй в окоп разом зі своїм інсуліном і інфарктом. Ти для мене просто м'ясо!


РАНІШЕ:

Разйобаний в хлам ОБМЕЖЕНО ПРИДАТНИЙ....обмеже но придатний до військової служби....в штабах, на полігонгах і т.п. Тобто там, де НЕМА БОЙОВИХ ДІЙ.

НЕПРИДАТНИЙ....тобт о без рук, ніг, голови і тулуба....СПИСУЄТЬС Я додому. Нехай мамка доглядає.

По факту. ОБМЕЖЕНО ПРИДАТНИЙ, той що розйобаний в хлам...може попасти за призначенням. А може попасти на НУЛЬ.

Тут два варіанти: Або НОРМАЛЬНИЙ командир каже: йди на*уй звідси, щоб я тебе у себе в підрозділі не бачив, йопаного каліку.
Або козляра-командир каже: пестуй в окоп разом зі своїм інсуліном і інфарктом. Ти для мене просто м'ясо!


ДІЙШЛО? ХОМЯКИ ЄБУЧІ?

Тобто по суті нічого не помінялось.
Тільки раніше інфартник чи інсулінщик мав шанс на "штаб чи полігон", а зараз оскільки став придатним він такого шансу немає.
І все залежить від командира: козляр чи ні.
А на ВЛК залежало від лікаря: козляр чи ні.
   
І ЩЕ!

В моій роті, де я ПОЧИНАВ 24.02.2022.....

з 150 чоловік


залишилось ВІСІМ.

ВІ-СІМ.

Все?
   
Що ще, б_л_ядь...розсказат и на упячкє????
   
Запитуйте, єблани....
   
Тобто по суті нічого не помінялось.
Тільки раніше інфартник чи інсулінщик мав шанс на "штаб чи полігон", а зараз оскільки став придатним він такого шансу немає.
І все залежить від командира: козляр чи ні.
А на ВЛК залежало від лікаря: козляр чи ні.

ПНХ
   
Може книжку меня написати? Як вважаєте? Чи після Перемоги?
   
Книжки після Перемоги.

Я теж так думаю.....іноді...к оли я не читаю форум.
   

Цю тему переглядають:

Alex677 (+ 2 прихованих) і 39 гостей
 
Повна версія