Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)



Полковник Денис Сахацький очолив Львівський обласний ТЦК та СП. Про це повідомив 22 березня депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

Попередник Дениса Сахацького Артур Ніязов перебував на посаді керівника Львівського ОТЦК та СП з жовтня 2023 року.
   
Він раніше очолював тернопільський.
Видать, тернопільські методи вважаються прогресивними
   
Точно брати хабарі не буде

https://t.me/zahidwtf_official/32540
"Отут мне карта и поперла..." (с)
   
Серед тих, хто визнані як «обмежено придатні» після скасування норми зможуть служити в бойових підрозділах, — нардеп Веніславський

Коли ми наведемо лад і чітко визначимо, хто придатний, а хто непридатний, вони можуть бути мобілізовані, якщо будуть придатними, і зможуть поповнити вакантні місця в бойових підрозділах і бригадах, — сказав нардеп
   
Ексвійськком Львівщини Олександр Тіщенко задекларував понад 7,8 млн грн доходів за чотири місяці, — дані декларацій (https://tvoemisto.tv/news/ponad_78_mln_grn_za_chotyry_misyatsi_deklaratsiya_eksviyskoma_lvivshchyny_oleksandra_tishchenka_162242.html)

Доходи колишнього очільника ОТЦК та СП за 2023 рік становили 8 млн 805 тис. грн, з них — 4 млн 805 тис. дохід дружини від «підприємницької діяльності».

Цікаво те, що в попередній декларації, яку військком подав перед звільненням з посади, тобто в період з 01.01.2023 по 28.08.2023, доходи його сім'ї становили 925 тис. грн, а вже у річній декларації він вказав доходи у розмірі 8 млн 805 тис. Відтак, Тіщенки за 4 місяці заробили на приватному бізнесі 7 млн 880 тис. грн.
   
Ексвійськком Львівщини Олександр Тіщенко задекларував понад 7,8 млн грн доходів за чотири місяці, — дані декларацій (https://tvoemisto.tv/news/ponad_78_mln_grn_za_chotyry_misyatsi_deklaratsiya_eksviyskoma_lvivshchyny_oleksandra_tishchenka_162242.html)

Доходи колишнього очільника ОТЦК та СП за 2023 рік становили 8 млн 805 тис. грн, з них — 4 млн 805 тис. дохід дружини від «підприємницької діяльності».

Цікаво те, що в попередній декларації, яку військком подав перед звільненням з посади, тобто в період з 01.01.2023 по 28.08.2023, доходи його сім'ї становили 925 тис. грн, а вже у річній декларації він вказав доходи у розмірі 8 млн 805 тис. Відтак, Тіщенки за 4 місяці заробили на приватному бізнесі 7 млн 880 тис. грн.

І тут мені карта поперла....
   
Серед тих, хто визнані як «обмежено придатні» після скасування норми зможуть служити в бойових підрозділах, — нардеп Веніславський

Коли ми наведемо лад і чітко визначимо, хто придатний, а хто непридатний, вони можуть бути мобілізовані, якщо будуть придатними, і зможуть поповнити вакантні місця в бойових підрозділах і бригадах, — сказав нардеп

Класна оптимізація)
   
Відтак, Тіщенки за 4 місяці заробили на приватному бізнесі 7 млн 880 тис. грн.

нінадазавідавать!
може жінка уроджена бізнес-лєді й фінансовий геній!
   
нінадазавідавать!
може жінка уроджена бізнес-лєді й фінансовий геній!

Ага, в Садового така сама є. Тренд, йопт
   
Пенсіонерка з соцвиплатами по безробіттю  з ЛьвівГазЗбуту 2022  :weep:

А потім попер бізнес на мільони

Дружина військкома Надія Тіщенко задекларувала 125 тис. грн зарплати у «Львівгаз збуті», 24 тис. грн пенсії, а також – 25 тис. грн соцвиплат від Львівського обласного центру зайнятості.

Таким чином Олександр та Надія Тіщенки за 2022 рік заробили майже 980 тисяч гривень.
   
Пенсіонерка з соцвиплатами по безробіттю  з ЛьвівГазЗбуту 2022  :weep:

ніпойняв, а з яких пір пенсам платять ще й по безробіттю?  ;o
я щось пропустив?
   
ніпойняв, а з яких пір пенсам платять ще й по безробіттю?  ;o
я щось пропустив?
ну мож півроку працювала, а потім на пенсію пішла, хз от такий дохід засвітила
   
Прикол в тому, що за нинішнім розкладом хворіб, все те, що було обмежено придатним - це реально серйозні болячки, по типу ампутацій, дуже фігового зору (як в мене) і т. д.
Що з цього вони хочуть визнавати придатним?
   
Прикол в тому, що за нинішнім розкладом хворіб, все те, що було обмежено придатним - це реально серйозні болячки, по типу ампутацій, дуже фігового зору (як в мене) і т. д.
Що з цього вони хочуть визнавати придатним?
Похуй на зір, в окулярах 100% можеш автомиата тримати.
   
Похуй на зір, в окулярах 100% можеш автомиата тримати.

 :gigi:


   
:gigi:

Показати зображення...
Ну та, десь так)

Якщо серйозно, то з таким зором ще й протипоказані великі навантаження, бо може бути відшарування сітківки наприклад.
Поганий зір не просто так навіть за совка був відмазкою.

А взагалі, в мене проблеми з коліном, які в принципі не дозволять таке щось робити, але вони якраз відмазкою і не є.

Це все, що треба знати про критерії оцінки стану потенційних мобілізованих)
   
Прикол в тому, що за нинішнім розкладом хворіб, все те, що було обмежено придатним - це реально серйозні болячки, по типу ампутацій, дуже фігового зору (як в мене) і т. д.
Що з цього вони хочуть визнавати придатним?
Тебе, друже.
   
Тебе, друже.
Але чомусь рік тому мобілізовувати мене не хотіли, хоча вже питались, яка стаття. Очевидно, в них свої причини.
   
Але чомусь рік тому мобілізовувати мене не хотіли, хоча вже питались, яка стаття. Очевидно, в них свої причини.
Питались, чи намагалися?
   
Прикол в тому, що за нинішнім розкладом хворіб, все те, що було обмежено придатним - це реально серйозні болячки, по типу ампутацій, дуже фігового зору (як в мене) і т. д.
Що з цього вони хочуть визнавати придатним?

Я не можу зрозуміти логіки такого рішення впринципі.І не тому що це в першу чергу додасть нам купу,море просто роботи якої і так дофіга(я про повторне обстеження всіх тих хто був обмежено придатним) Я не можу второпоати що будуть з таким "якісним" поповненням в частинах робити. Стільки умовно якихось чергових по кухні чи там писарів нафіг не потрібно. І що бойовий підрозділ буде робити з таким "придатним"?
   
Питались, чи намагалися?
Що я незрозумілого написав? Під час чергових регулярних відвідин воєнкомату, питали, яка в мене стаття придатності і ще щось. На той момент було доволі напружено з цим, в них прям відчувалось.
З цього робиться висновок, що частину обмежено придатних тоді мобілізовували, але з такою статтею - ні.
Фіг знає, які там критерії, це ж секретно все
   
Я не можу зрозуміти логіки такого рішення впринципі.І не тому що це в першу чергу додасть нам купу,море просто роботи якої і так дофіга(я про повторне обстеження всіх тих хто був обмежено придатним) Я не можу второпоати що будуть з таким "якісним" поповненням в частинах робити. Стільки умовно якихось чергових по кухні чи там писарів нафіг не потрібно. І що бойовий підрозділ буде робити з таким "придатним"?
Та і теж не розумію.
Я так розумію, що основна причина відміни - це ситуація з купою обмежено придатних бійців після поранень, яких не можуть демобілізувати.
Але той факт, що разом з ними є ще купа обмежено придатних цивільних, з якими тепер не ясно що робити - це в голову, мабуть, не прийшло.
Там по коментарях депутатів видно, що вони взагалі не в темі.
Один, наприклад, видав перл, що раніше обмежено придатні могли виїжджати за кордон. Якщо він несе такі дурниці, то зрозуміло, що не в курсі ситуації взагалі.

Сама концепція була доволі адекватною: є частина людей, які по стану здоров'я воювати не можуть, але можуть приносити армії користь інакшим чином.
Інше питання, що велику частину з них, звісно, треба було робити непридатними (ті ж ампутанти).

А тепер виходить, що людина або в принципі ні для чого не може згодитись, або здорова і рембо.

В те, що медкомісії будуть прискіпливо з кожним розбиратись і прописувати їм, що вони можуть робити, а що не можуть - не вірю від слова зовсім, там такий наплив народу, що це неможливо тупо фізично. Мовчу вже про суб'єктивізм такого підходу.

Короче, вимутили повну лажу.
   
Нє, ну об'єктивно я можу, наприклад, ті ж дрони їм паяти, ремонтувати чи приводити до ладу після кухонних збирачів. Але це і раніше можна було, то що помінялось?
   
Нє, ну об'єктивно я можу, наприклад, ті ж дрони їм паяти, ремонтувати чи приводити до ладу після кухонних збирачів. Але це і раніше можна було, то що помінялось?

бля які дрони. у нас піхоти нема. там найбільший некомплект по ходу
   
Що я незрозумілого написав? Під час чергових регулярних відвідин воєнкомату, питали, яка в мене стаття придатності і ще щось. На той момент було доволі напружено з цим, в них прям відчувалось.
З цього робиться висновок, що частину обмежено придатних тоді мобілізовували, але з такою статтею - ні.
Фіг знає, які там критерії, це ж секретно все

Нюансів дофіга було. Особливо по моєму профілю,по психіатрії. Наприклад легка розумова в деяких випадках це обмежена придатність.І не всі з них робили групу.Є працюючі,є ті хто просто не робив. Ну так,двірником чи відкидати гімно від худоби на фермі може.Але воювати? Ну не знаю. А тепер буде можна.Є категорія обмежено придатних дуже дофіга після різноманітних психічних розладів,в ремісії. Не на групі,всі колись були списані як непридатні в мирний час .Їх просто з обліку знімали до 22 року(не плутати з виключенням) .Після 22 року ті хто попадав були обмежено придатні.В основному там Б,В . Але як правило їх ніхто не брав.З ними проблем купа,і в стресових ситуаціях все починає "розквітати" буйним цвітом. Тепер будуть придатні.Побачимо.Т рохи дибілізм якщо не розширити перелік хвороб щодо повністю непридатних. Треба трохи почекати.Нема повної ясності як це все буде працювати.
   
бля які дрони. у нас піхоти нема. там найбільший некомплект по ходу
То й ж кажу - все, що зараз давало статус обмежено придатних, це серйозні хвороби. Поповнювати піхоту з них все одно не вийде
   
Нюансів дофіга було. Особливо по моєму профілю,по психіатрії. Наприклад легка розумова в деяких випадках це обмежена придатність.І не всі з них робили групу.Є працюючі,є ті хто просто не робив. Ну так,двірником чи відкидати гімно від худоби на фермі може.Але воювати? Ну не знаю. А тепер буде можна.Є категорія обмежено придатних дуже дофіга після різноманітних психічних розладів,в ремісії. Не на групі,всі колись були списані як непридатні в мирний час .Їх просто з обліку знімали до 22 року(не плутати з виключенням) .Після 22 року ті хто попадав були обмежено придатні.В основному там Б,В . Але як правило їх ніхто не брав.З ними проблем купа,і в стресових ситуаціях все починає "розквітати" буйним цвітом. Тепер будуть придатні.Побачимо.Т рохи дибілізм якщо не розширити перелік хвороб щодо повністю непридатних. Треба трохи почекати.Нема повної ясності як це все буде працювати.
Ну от я реально дивлюсь розклад хвороб, і не бачу в тих пунктах б) нічого, що можна було б вважати придатним. Все доволі серйозне.
   
Ну от я реально дивлюсь розклад хвороб, і не бачу в тих пунктах б) нічого, що можна було б вважати придатним. Все доволі серйозне.

Логіка тут може бути наступна,хворий серйозно? Група є,гуляй,нема,Чого не зробив?придатний.До того все йде.
   
Логіка тут може бути наступна,хворий серйозно? Група є,гуляй,нема,Чого не зробив?придатний.До того все йде.
Ну так купа всього не дає інвалідності, але дає серйозні обмеження в функціоналу і допустимих навантаженнях, і так далі
   
Ну так купа всього не дає інвалідності, але дає серйозні обмеження в функціоналу і допустимих навантаженнях, і так далі

Виходячи з цього закону це нікому не цікаво
   
Ну так купа всього не дає інвалідності, але дає серйозні обмеження в функціоналу і допустимих навантаженнях, і так далі

будуть проблеми в госпітал піділкують)
   
будуть проблеми в госпітал піділкують)

Але це не точно)
   
бля які дрони. у нас піхоти нема. там найбільший некомплект по ходу

50-ти річні старпьори не дуже підходять для піхоти/штурмів
   
Ну так купа всього не дає інвалідності, але дає серйозні обмеження в функціоналу і допустимих навантаженнях, і так далі

Казав мені лікар, що зараз з гонартрозом 3-ї ступені не дадуть інвалідність безкоштовно. Раніше, до війни,  2-га ступінь була причиною інвплідності 3ї групи
   
Казав мені лікар, що зараз з гонартрозом 3-ї ступені не дадуть інвалідність безкоштовно. Раніше, до війни,  2-га ступінь була причиною інвплідності 3ї групи
Насправді, то все робиться, якщо проявляти наполегливість, в кінці-кінців, суд ніхто не відміняв.
Мова про те, що далеко не всі, хто не має право на інвалідність, є достатньо здоровими для бойових дій.
Тобто з мобілізації такого шкєта не буде користі, а тільки геморой для армії.

Це і раніше траплялось, а тепер нардепи підсовують ще більшу свиню цим законом. І де логіка?
   
Це і раніше траплялось, а тепер нардепи підсовують ще більшу свиню цим законом. І де логіка?


Нубля
   
Казав мені лікар, що зараз з гонартрозом 3-ї ступені не дадуть інвалідність безкоштовно. Раніше, до війни,  2-га ступінь була причиною інвплідності 3ї групи

Зробити можна все.Але зробити групу до війни і зробити зараз це абсолютно різні квести)
   
Зробити можна все.Але зробити групу до війни і зробити зараз це абсолютно різні квести)

Угу. Зовсім інші гроші. На порядок. Кароч, я єпав
   
Угу. Зовсім інші гроші. На порядок. Кароч, я єпав
Справа не тільки в цьому.
   

Цю тему переглядають:

Iroke33 і 22 гостей
 
Повна версія