Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну и последний вопрос:

Ну и последний вопрос:

педрилы ваще умеют агитировать за, а не просто срать на всех вокруг и получать за это кайф и бабки???
   
Re: Ну и последний вопрос:

у них уже просто агония,поэтому слетели с катушек. Раньше так не гадили, как последнее время.
   
Re: Ну и последний вопрос:

педрилы ваще умеют агитировать за, а не просто срать на всех вокруг и получать за это кайф и бабки???

Я так розумію. це приклад агітації за, а не обсирання всього навколо?
   
Re: Ну и последний вопрос:

Особенно Зе агитируют за X(
   
Re: Ну и последний вопрос:

у них уже просто агония,поэтому слетели с катушек. Раньше так не гадили, как последнее время.

Сами,своими руками вбивают в себя осиновый кол
   
Re: Ну и последний вопрос:

З Зеботів взагалі ніхто не агітує за, бо там немає за що агітувати.
   
Re: Ну и последний вопрос:

Уверенность ТС в собственной непогрешимости впечетляет. :)
   
Re: Ну и последний вопрос:

Название темы и содержание старттопика прямопропорциональн ы))
   
Re: Ну и последний вопрос:

педрилы ваще умеют агитировать за, а не просто срать на всех вокруг и получать за это кайф и бабки???
====================
По последнему анализу 77% срёте вы,прихильники певної політсили конченные и лишь 23% те,кто может даже не за Педро,а за Украину. Дегенераты холопские.
   
Re: Ну и последний вопрос:

мавпи, у вас хоч трішки мізків є, щоб пам'ятати, як обсирали Пороха починаючи з 2016 року? Чому ми , люди, маємо зараз щадити вас, зомбаків і нелюдів, після того, що ви творили на протязі майже 4 років лайнометання ? Ольгіно нехай вам подасть. Після всього. Як зараз Януковичу. Зараз же одержуйте "отвєтку"
   
Re: Ну и последний вопрос:

====================
По последнему анализу 77% срёте вы,прихильники певної політсили конченные и лишь 23% те,кто может даже не за Педро,а за Украину. Дегенераты холопские.
Мр Мускул, и де я срал???А, када в 1-м туре все равно голоснул за Кошулинского???
Хотя был бы Финикс- голосовал бы за него!
   
Re: Ну и последний вопрос:

Особенно Зе агитируют за X(

 :K
Так агитируют, что даже сам не в состоянии сказать, ЗЕ что агитируют  :lol:
   
Re: Ну и последний вопрос:

мавпи, у вас хоч трішки мізків є, щоб пам'ятати, як обсирали Пороха починаючи з 2016 року? Чому ми , люди, маємо зараз щадити вас, зомбаків і нелюдів, після того, що ви творили на протязі майже 4 років лайнометання ? Ольгіно нехай вам подасть. Після всього. Як зараз Януковичу. Зараз же одержуйте "отвєтку"
А ти за кого голосував у 2010-му?
   
Re: Ну и последний вопрос:

мавпи, у вас хоч трішки мізків є, щоб пам'ятати, як обсирали Пороха починаючи з 2016 року? Чому ми , люди, маємо зараз щадити вас, зомбаків і нелюдів, після того, що ви творили на протязі майже 4 років лайнометання ? Ольгіно нехай вам подасть. Після всього. Як зараз Януковичу. Зараз же одержуйте "отвєтку"
Сильвия, вот Вы вообще были знакомы с порохом? А, это я азирова привел на майдан, а не ваше педя... ух, яка я сука...
Не, я понимаю - раз я, как вы не сосу у педи- так я=кремлебот и враг педи...
   
Re: Ну и последний вопрос:

А ти за кого голосував у 2010-му?

Ти тупий? Всі пам'ятають, багато разів і сам писав, і срались з юльками. За того ж, за кого і Забужко, наприклад. В першому турі за Юща
   
Re: Ну и последний вопрос:

Ну и попутно хочу напомнить - какие отделения в Одессе взрывали??? Из банков. Кроме Привата Коломы.
   
Re: Ну и последний вопрос:


А ти за кого голосував у 2010-му?
А то ты не знаешь??? :lol: За педю (tu)
   
Re: Ну и последний вопрос:

Сильвия, вот Вы вообще были знакомы с порохом? А, это я азирова привел на майдан, а не ваше педя... ух, яка я сука...
Не, я понимаю - раз я, как вы не сосу у педи- так я=кремлебот и враг педи...

Сильвіє, ти із своїм відбиттям у дзеркалі розмовляєш? А хто, суко, українську буде вчити, обдовбана ти пролетарко ?

І з чого ти взяло, що я роблю те, що ти мені приписуєш? Смокчи у свого Тупіна. Мені такі "союзники" по хер
   
Re: Ну и последний вопрос:

Ти тупий? Всі пам'ятають, багато разів і сам писав, і срались з юльками. За того ж, за кого і Забужко, наприклад. В першому турі за Юща
А во втором - за крепкого хозю, шо против тимохи (tu)
   
Re: Ну и последний вопрос:

До речі, це чисто риса обдовбаних кацапських істеричок- зачепитись за якусь незначущу деталь і роздути її до небес... Навіть якщо це правда- а це ж дуже часто й неправда...
Пити тобі треба менше, редис. Я тебе пам'ятаю по ватним ресурсам ( тоді , що правда, такого слова ще не було )- Ділетант, фор-уа... Принаймні на одному з них ти світився, гадаю, на першому. І ти бухав уже тоді. Що з тебе залишилось з того часу, я навіть не можу собі уявити
   
Re: Ну и последний вопрос:


І з чого ти взяло, що я роблю те, що ти мені приписуєш? Смокчи у свого Тупіна. Мені такі "союзники" по хер
Сильва, а, может сильвестр, я - никогда не буду сторонником пиарасов, как вы. Сорри. Леша гончаренко - тебе до вподобы (tu)
Ну да, он же - за педю, а ты - на 4х костях :bueee: не ради себя и бабок, не ради кайфа, а чиста за неньку... :lol:
Ну а воюют - кретины типа Финикса, а ты = просто за педю  (tu) Да здравствует гниль!!!
   
Re: Ну и последний вопрос:

А во втором - за крепкого хозю, шо против тимохи (tu)

Ні, проти всіх. Якби за Яка, юльки так би не психували, як проти противсіхів.
Ну, гаразд, про мене ти маєш право не знати, хоча на ФУПі старожили знають. Але ж про Забужко - то ж була підказка? Як можна собі уявити, щоб Забужко голосувала за Януковича?

   
Re: Ну и последний вопрос:

До речі, це чисто риса обдовбаних кацапських істеричок- зачепитись за якусь незначущу деталь і роздути її до небес... Навіть якщо це правда- а це ж дуже часто й неправда...
Пити тобі треба менше, редис. Я тебе пам'ятаю по ватним ресурсам ( тоді , що правда, такого слова ще не було )- Ділетант, фор-уа... Принаймні на одному з них ти світився, гадаю, на першому. І ти бухав уже тоді. Що з тебе залишилось з того часу, я навіть не можу собі уявити
Да у меня НИЧЕГО уже рне осталось... Зато у тебя, как и сейчас всего дофига (tu) А уж отсосать за бабло :lol:
   
Re: Ну и последний вопрос:
rst

До речі, це чисто риса обдовбаних кацапських істеричок- зачепитись за якусь незначущу деталь і роздути її до небес... Навіть якщо це правда- а це ж дуже часто й неправда...
Пити тобі треба менше, редис. Я тебе пам'ятаю по ватним ресурсам ( тоді , що правда, такого слова ще не було )- Ділетант, фор-уа... Принаймні на одному з них ти світився, гадаю, на першому. І ти бухав уже тоді. Що з тебе залишилось з того часу, я навіть не можу собі уявити

Хуяссе! Это то, что ты привел Януковича в президенты, став соучастником убийства Небесной Сотни, потери территорий и кровавой войны - ты называешь незначущей деталью??
   
Re: Ну и последний вопрос:

Ні, проти всіх. Якби за Яка, юльки так би не психували, як проти противсіхів.
Ну, гаразд, про мене ти маєш право не знати, хоча на ФУПі старожили знають. Але ж про Забужко - то ж була підказка? Як можна собі уявити, щоб Забужко голосувала за Януковича?
істерика щодо Зе тих, хто привів до влади хряка  -  це дно.
   
Re: Ну и последний вопрос:

Да у меня НИЧЕГО уже рне осталось... Зато у тебя, как и сейчас всего дофига (tu) А уж отсосать за бабло :lol:

я тут воював на ФУПі за Пороха ще коли практично всі на нього гнали. Платних порохоботів не було як класу. Від слова "зовсім" . А якщо й були, то вони теж гнали на пороха. Щоб досягнути дна критики Пороха та викликати почуття суперечності. Якби ти був тоді на ФУПі, ти б знал

Але ж ти просто підкацапський алкаш. І за духом, і за стилем висловлення. Звичайний нащадок кацапських кріпаків, яких барин міг користувати, як хотів. В тому числі, як ти приписуєш іншим. І оця ваша порода, щоб поховати цей ганебний факт вашого походження, намагається принизити інші нації, ті, хто був більш вільними- як воєнним шляхом, так і приписуванням, що вони смокчуть у МВФ, Заходу, світового сіонізму, у США. Нація підарасів, що постійно критикує підарасів та обзиває цим словом усіх відмінних від себе, не зважаючи на те, хто з них педераст і чи є вони насправді підарасами
   
Re: Ну и последний вопрос:

Сильва, а, может сильвестр, я - никогда не буду сторонником пиарасов, как вы. Сорри. Леша гончаренко - тебе до вподобы (tu)
Ну да, он же - за педю, а ты - на 4х костях :bueee: не ради себя и бабок, не ради кайфа, а чиста за неньку... :lol:
Ну а воюют - кретины типа Финикса, а ты = просто за педю  (tu) Да здравствует гниль!!!

З того, що Фінікс воює, не витікає, що він не є кретином. І кретином він є не через те, що воює- бо воювали й воюють абсолютно різні люди. Він кретин сам по собі, по природі своїй , що є корисним , в політичному сенсі, для ворога
   
Re: Ну и последний вопрос:

І на хера ти все це зараз витягаєш? Хочеш, щоб юльки згадали давні образи й не проголосували за Пороха ?
Хочеш, щоб воєнні образились і не голосували за Пороха?

Ти хто? Троляка ольгінський чи просто ще один корисний ідіот із Зе!ботів ?
   
Re: Ну и последний вопрос:

А во втором - за крепкого хозю, шо против тимохи (tu)
:lol:
Ну хіба може щірий націоналист не проголосувати за комуняку та бандюгана! Бо Україна понад усе!
   
Re: Ну и последний вопрос:

А то ты не знаешь??? :lol: За педю (tu)

 :fool:
Він тоді не балотувався. І я проголосував за Пороха перший раз навіть не в 2014 році , а лише зараз, у 2019 році. І на парламентських не голосував за БПП, і на місцеві взагалі не пішов
   
Re: Ну и последний вопрос:

Ні, проти всіх. Якби за Яка, юльки так би не психували, як проти противсіхів.
Ну, гаразд, про мене ти маєш право не знати, хоча на ФУПі старожили знають. Але ж про Забужко - то ж була підказка? Як можна собі уявити, щоб Забужко голосувала за Януковича?
А зара голосує за міністра Янека! Ти впевнений що вона не голосувала за януковича?
   
Re: Ну и последний вопрос:

:lol:
Ну хіба може щірий націоналист не проголосувати за комуняку та бандюгана! Бо Україна понад усе!

ольгінці, на хера ви несете цю пургу? Тролите? Та я просто вас заігнорі, як інтелектуально недорозвинутих тролів
 :-X
   
Re: Ну и последний вопрос:

Да у меня НИЧЕГО уже рне осталось... Зато у тебя, как и сейчас всего дофига (tu) А уж отсосать за бабло :lol:

Те ж саме. Навіть модеру повідомляти не буду. Як я розумію, тебе й так постійно банять. Лише заігнорю, як ненормального , з вавками в голові  :-X
   
Re: Ну и последний вопрос:

я тут воював на ФУПі за Пороха ще коли практично всі на нього гнали. Платних порохоботів не було як класу. Від слова "зовсім" . А якщо й були, то вони теж гнали на пороха. Щоб досягнути дна критики Пороха та викликати почуття суперечності. Якби ти був тоді на ФУПі, ти б знал

Але ж ти просто підкацапський алкаш. І за духом, і за стилем висловлення. Звичайний нащадок кацапських кріпаків, яких барин міг користувати, як хотів. В тому числі, як ти приписуєш іншим. І оця ваша порода, щоб поховати цей ганебний факт вашого походження, намагається принизити інші нації, ті, хто був більш вільними- як воєнним шляхом, так і приписуванням, що вони смокчуть у МВФ, Заходу, світового сіонізму, у США. Нація підарасів, що постійно критикує підарасів та обзиває цим словом усіх відмінних від себе, не зважаючи на те, хто з них педераст і чи є вони насправді підарасами
Ты уже впадл в полный маразм :weep: Что тебе мое походження??? Ну подстилали такие, как ты под моих предков своих баб- и??? Визжать, что все украинцы - такие шлюхи, как ты??? Вот для меня - АЮПочка- цаца, а для тебя- алкашка и запроданка. Элка длоя меня - прелесть!Пусть и со своими закидонами. А для тебя любимая - это =очко педи.Нуи? Ну пидарас и пидарас - твое дело... Я шо - бегаю, как ты, ой, как идиот с такими темами???
Ссыльва, я тя - не осуждаю - отсасывай и все такое, а если это делаешь на передке - то честь тебе и хвала- слово против не скажу!
Да, не забудь настучать (tu) ,милое и патриотичное чмо (tu)
   
Re: Ну и последний вопрос:

ольгінці, на хера ви несете цю пургу? Тролите? Та я просто вас заігнорі, як інтелектуально недорозвинутих тролів
 :-X
Почекай! Ти за кучмО голосував? За янека та юща голосував? За кнура голосував? Так вони були комуняками. Та є ї наразі, бо світогляд не поміняли. Доречі, ти в КПРС був?
   
Re: Ну и последний вопрос:

педрилы ваще умеют агитировать за, а не просто срать на всех вокруг и получать за это кайф и бабки???
Як можна агітувати за таке "униле гівно як Свин"? Він же за 5 років до чого не доторкнувся - все у лайно перетворив.
Повністю втратив голоси молоді, бо вони на нього як на старе поїдене моллю камсамольське пальто дивляться.
   
Re: Ну и последний вопрос:

====================
По последнему анализу 77% срёте вы,прихильники певної політсили конченные и лишь 23% те,кто может даже не за Педро,а за Украину. Дегенераты холопские.

Вольтер , ты опускаешься на уровень Лирныка , ему то как лицедею перепадают крохи с барского стола , а тебе то это все зачем . Деньги есть , дуришь людей продавая им чудодейственные средства от облысения ,зарабатываешь дочка пристроена .Нахрена тебе эта воровская кодла .
   
Re: Ну и последний вопрос:

З того, що Фінікс воює, не витікає, що він не є кретином. І кретином він є не через те, що воює- бо воювали й воюють абсолютно різні люди. Він кретин сам по собі, по природі своїй , що є корисним , в політичному сенсі, для ворога
+1 (tu)
   
Re: Ну и последний вопрос:

Есть такие люди, какие получают оргазм испражняясь.

Походу они все за Петра Алексеича агитируют.

говорят они латентные ЛашкИ :K
   
Re: Ну и последний вопрос:

педрилы ваще умеют агитировать за, а не просто срать на всех вокруг и получать за это кайф и бабки???

так що i роблять весь час
агiтують за украiнську нацiю,  ЕС та НАТО

НЕ за малороссiю, какаяразниЦа, та:
вообще вопросы языка, веры и территории стоит вынести за скобки
ТомущоНеНачасi ...






   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія