Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

85% мешканців Файна Таун та Respublika Park не виходять за межі ЖК

Ті ж Новоречерські Липки, будівлі яких можна бачити на тому верхньому фото, теж будувалися практично посеред хрущовок та на місці бувшої заборонної військової зони. Зараз вони повзуть розбудовуватися в сторону залізної дороги, де теж у стареньких будинках живуть зовсім не вершки суспільства.

Мешканці Липок потім  у себе в чаті скаржилися, коли вже знесуть та маргінальну вулицю Бойчука з її хрущами, і забудують "нормальними" будівлями, бо ж зараз ніякого краєвиду - одні іржаві дахи хрущовок.

на "Новопечерські Липки" вхід не закритий ну тобто зайти туди і зайти в Сільпо умовне ніяких проблем

до речі якщо там забудують нормальними будівлями мешканці будуть здивованні. краєвид зникне взагалі тільки вікна сусідньої елітної багатоповерхівки за вікном 

Останнє редагування: 4 квітня 2024 17:57:03 від Potato
   
на "Новопечерські Липки" вхід не закритий ну тобто зайти туди і зайти в Сільпо умовне ніяких проблем

до речі якщо там забудують нормальними будівлями мешканці будуть здивованні. краєвид зникне взагалі тільки вікна сусідньої елітної багатоповерхівки за вікном 

Умовно вільне, бо проходиш повз будку охорони, яка на ніч зачиняє двері і можна пройти, якщо маєш ключ.

Так там і зараз ніякого особливо краєвиду немає. З однієї сторони - залізна дорога, з інших - хрущі та десь далеко ботсад.
   
ось на фото можна бачити, що гуртожитки щільно оточили той "елітний квартал".

логіка нагадуе хуйла коли він каже що Україна намагалась напасти на рфію. Мже навпаки спочатку були гуртожитки і автопарк ,а потім на місті автопарка побудували оте одоробало посеред гуртожітків.
   
Я правильно розумію, що абсолютно вся ця територія є недоступною для сторонніх?
https://lun.ua/uk/жк-файна-таун-київ
Це ж абсурд якийсь.
Ти до себе на подвірʼя всіх пускаєш?)
   
Ти до себе на подвірʼя всіх пускаєш?)

У кожного дома е прибудинкова терріторія . Я вважаю що співвласники можуть її закрити і більш того якщо два дома по різі боки вулиці то вони повині мати право обеднатись і закрити її для проїзду сторонньго транспорту чи брати платню за поїзд.
 Чому такого не роблять х.з. ,лохи мабуть.
   
А там різні. Гадаєш там нема з таких комплексів людей?
Таких людей як там я тут за все життя не зустрічав.
Майже всі добровільно прийшли в перші дні.
У мене навітіь міні олігарх був,по львівських мірках.
З Маріуполя двоє,чудові хлопці,з Херсон обл.окупованої заможний дядько.В неділю побачимось якраз на пострілухах.
Розумні красиві молоді і старші.

А тут що,зробив ліфт за свій кошт.якраз перед війною .
Приходжу у відпустку літом 22го ,засрато.
Жінка настрій побачила   і висновки зробила.
Другий раз  на кілька днів до дому попав ,ліфт чистий.Кажу до малої,  дивно якось.
А вона каже ,та то наша мама прибирала бо знала що ти будеш нервувати...
гамно,  всі
оце б 20кт йобнуло і куй на них.
   
ФУП як завжди  :laugh:

1. Цифра 85% це рекламне перебільшення від забудовника
2. Хто хоче жити у закритих ЖК той купує в них нерухомість, хто не хоче той не купує. Не бачу проблеми
3. Нерухомість з закритою територією є багато де у світі. У Іспанії та Польщі досить популярна
4. Особисто мені це подобається. За 10 років у моєму ЖК немає ЖОДНОГО пограбування квартири або крадіжці авто. Діти з 6-7 років постійно самостійно знаходяться во дворі
   
У кожного дома е прибудинкова терріторія . Я вважаю що співвласники можуть її закрити і більш того якщо два дома по різі боки вулиці то вони повині мати право обеднатись і закрити її для проїзду сторонньго транспорту чи брати платню за поїзд.
 Чому такого не роблять х.з. ,лохи мабуть.
Закрити для транспорту можна лише якщо є інші виїзди - ті дороги що є не перекриєш
Тож це справа мешканців або узгоджується при будуванні жк - є такі як французький квартал - закриті для машин а людям можна є повністю закриті
   
логіка нагадуе хуйла коли він каже що Україна намагалась напасти на рфію. Мже навпаки спочатку були гуртожитки і автопарк ,а потім на місті автопарка побудували оте одоробало посеред гуртожітків.

Дядя, ти дурак? Яке тобі хуйло мариться?
Я констатувала той факт, що в Києві часто будують "елітні" ЖК на зовсім не "елітній" землі і впарюють це покупцям.

   
В Іспанії повно закритих комплексів. І нічого, якось живуть люди. І на гетто вони чомусь не перетворюються. Навіть навпаки - дуже комфортно жити.

У тому місті, де зараз мої живуть, злочинності майже немає. Але більшість урбанізацій з теріторію закриті.

Останнє редагування: 4 квітня 2024 19:41:46 від Alezka
   
Дядя, ти дурак? Яке тобі хуйло мариться?
Я констатувала той факт, що в Києві часто будують "елітні" ЖК на зовсім не "елітній" землі і впарюють це покупцям.

ну так, на елітний без лапок цей циганський чєлавєйнік на Бойчука не дуже схожий
   
ну так, на елітний без лапок цей циганський будиночок на Бойчука не дуже схожий

Це довгострой. Починали його будувати ще у 2015. Kadorr його добудовував з 2019

В 2015 году компания «Энергополь-Украина» презентовала киевлянам ЖК Pechersk Plaza – элитный комплекс, расположенный на Нижнем Печерске. Но, к сожалению, потянуть столь амбициозный проект девелопер не смог. Обещания завершить стройку в рекордно короткие сроки (ЖК должен был быть построен осенью 2016 года) так и остались обещаниями. Более того, судя по всему «Энергополь-Украина» покинула этот проект, а достраивать комплекс взялся одесский девелопер «Кадорр-Групп

https://gdevkievezhithorosho.com/2019/05/жк-pechersk-plaza-стал-52-жемчужиной/

Останнє редагування: 4 квітня 2024 19:50:58 від Alezka
   
перекриття внутрішньо домової території ще якось можна прийняти хоча мені це не дуже подобається (допускаю лише на ніч для людей і для авто)

але ж у нас буває так перекривають

тут я проти повністю

   
ну так, на елітний без лапок цей циганський чєлавєйнік на Бойчука не дуже схожий

Ну звісно.

Не знаю, як додумалися там будувати житло саме преміум-класу.

 Хоча квартири та планування там дуже гарні.
   
сучасна забудова має виглядати так



за закриті зони для мешканців і відкриті живі перші поверхи на вулицях

а не так



коли на другій картинці все за парканом
   
Ну звісно.

Не знаю, як додумалися там будувати житло саме преміум-класу.

 Хоча квартири та планування там дуже гарні.
Раз купляють значить норм  :-)o
   
перекриття внутрішньо домової території ще якось можна прийняти хоча мені це не дуже подобається (допускаю лише на ніч для людей і для авто)

але ж у нас буває так перекривають

тут я проти повністю

Показати зображення...
так, сміттеву урну тут вже не поцупиш. Тай на травичці літнім вечіром неприбухнеш. Утискають пересіченого
   
так, сміттеву урну тут вже не поцупиш. Тай на травичці літнім вечіром неприбухнеш. Утискають пересіченого

для цих питань існує поліція. відеоспостереження. охорона
якщо хтось вкрав урну це не значить що всі люди навкруги злочинці
цілком можливо що серед тих хто живо по внутрішній бік паркану є крадії і алкоголіки
   
якщо хтось вкрав урну це не значить що всі люди навкруги злочинці
в США тоже не все люди педофилы и наркодилеры
но вокруг школ забор и охрана
и если будешь под забором топтаться - подъедет полиция
а в Дании, говорят, школы без заборов
разная криминальная обстановка - разное отношение к заборам

я иногда смотрю видео парня , который с местным жителем делает обзор какого-нибудь киевского микрорайона
и на вопрос - как соседи?
слышу ответ - ну, контингент еще тот
и в каментах стон - сколько можно показывать эти фавелы
просто в Киеве их очень много - и фавел, и контингента
   
Чому тих хто живе у закритому ЖК не хвилює те, що більшість ЖК в Києві відкрити?

А ось багато з тих хто живе у відкритих або самі мріють жити у закритому ЖК, або обурюються що є закрити ЖК
   
Чому тих хто живе у закритому ЖК не хвилює те, що більшість ЖК в Києві відкрити?
Понятно, что при нормальной криминальной обстановке
закрытые ЖК не нужны (кроме внутреннего двора)
но в Киеве она ненормальная  - и давно
так что решать проблему нужно не с заборов
   
Понятно, что при нормальной криминальной обстановке
закрытые ЖК не нужны (кроме внутреннего двора)
но в Киеве она ненормальная  - и давно
так что решать проблему нужно не с заборов

Паркани та охорона це частина нашої ментальності. Бо це відчуття захисту та приватної власності
   
Треба ще порівняти як паркуються в ЖК де є обмеження на вʼїзд і там де немає
   
А у Львові є таке неподобство?
Так щоб цілі квартали з десятками будинків закривали і обмежували всім туди доступ?
Я люблю пройтися по місту, зокрема і там де новобудови і такого ніде не бачив. Навіть обмеження для прибудинкової території це швидше виняток. А так щоб цілий величезний житловий комплекс...
   
А у Львові є таке неподобство?
Так щоб цілі квартали з десятками будинків закривали і обмежували всім туди доступ?
Я люблю пройтися по місту, зокрема і там де новобудови і такого ніде не бачив. Навіть обмеження для прибудинкової території це швидше виняток. А так щоб цілий величезний житловий комплекс...
в межах міста є
наприклад комплекс напроти вікторії гарденс
але це скоріше виняток, аніж правило
   
Паркани та охорона це )нашої ментальності. Бо це відчуття захисту та приватної власності
у американцев ментальность похлеще нашей
люди поведены на безопасности и на неприкосновенности частной собственности
но перед домом забора нет
забор - это неприлично
и входные двери стеклянные (как они живут? я б не уснула :laugh: )
там полиция, активные комьюнити, охрана и  прочее вместо забора
   
Дядя, ти дурак? Яке тобі хуйло мариться?
Я констатувала той факт, що в Києві часто будують "елітні" ЖК на зовсім не "елітній" землі і впарюють це покупцям.
Вдалий приклад - новопечерські липки - але там і школа і садок і непоганий фітнес центр - кращий ніж у Порошенка - ходив і туди і туди по 8 років)
   
у американцев ментальность похлеще нашей
люди поведены на безопасности и на неприкосновенности частной собственности
но перед домом забора нет
забор - это неприлично
и входные двери стеклянные (как они живут? я б не уснула :laugh: )
там полиция, активные комьюнити, охрана и  прочее вместо забора
Ну в кого що є той тим і користується, в когось "комьюніті, поліція і інше" а в когось тільки паркан  :-)o
   
з парканами класно в грейт бритіш
люди там знаються на цій справі
мій дім - моя фортеця, йєс
   
В мене будинок на краю села - за два роки до війни поцупили 5 ялинок за парканом - одну з них 2.5 метри - як вони це зробили - х/з, але народ у нас кмітливий)
Зараз в мене 30 ялинок вже по метри 3-4 поки не чіпали - мабуть комендантський час допомагає)
   
А в чому сенсація? Наразі сьогодні можна з любого села не виїзджати якщо там є Нова пошта, та інтернет. Так це ж набагато краще ніж ті мурашники. Я якось мав нагоду нещодавно пожити в ква-ква-ква по справах. Так то жах! Ліфт! Як мене заїпав ліфт. Це ж пістец - його треба визивати, чекати, їхати. Це було для мене якимось іспитом кожного разу який тупо забирав мій час. Танунакуй так жити відвик я від цього, на вулицю треба виходити з вікна хати
   
А в чому сенсація? Наразі сьогодні можна з любого села не виїзджати якщо там є Нова пошта, та інтернет. Так це ж набагато краще ніж ті мурашники. Я якось мав нагоду нещодавно пожити в ква-ква-ква по справах. Так то жах! Ліфт! Як мене заїпав ліфт. Це ж пістец - його треба визивати, чекати, їхати. Танунакуй так жити відвик я від цього, на вулицю треба виходити з вікна хати
Ну ти в кончі живеш - це теж саме місто - є села і по страшніше - в мене фора закрилась тож їзду в Бровари на закупівлі )
   
Ну ти в кончі живеш - це теж саме місто - є села і по страшніше - в мене фора закрилась тож їзду в Бровари на закупівлі )

Ну конча ніяк не місто. Це село звісно. Зрозуміло що там багато чого є з точки зору інфраструктури, а таке банальне як продуктовий магазин невже потрібно їхати? Їх же як гівна всюди по всій краіні у кожній дирі, не Фора так якись маленький часний. А якщо є електромобіль то це зовсім сказка в приватному будинку і тоді всі поїздки майже безкоштовні. А от так от сидіти в одому ЖК безвилазно я б застрилився.
   
І ще втомило лімітований простір в ква-ква-ква. В будинку навіть не помічаєш скілкі раз на день ти виходиш на двір. А в ква-ква -ква вийти на вулицю то ціла проблема - ліфт, сходи, двері, багато дверей, замки якісь, домофони, ключи. Тому ти сидиш як пес в вольєрє і куєєєш як мало простору. Через три доби вже хочеться пошвидче зїпатись з тієї ква -ква-ква. Хоч і ремонт модерновий і дім новий  :suicide2:
Більш ніж 20 років я не жив в ква-ква-ква
   
Ну конча ніяк не місто. Це село звісно. Зрозуміло що там багато чого є з точки зору інфраструктури, а таке банальне як продуктовий магазин невже потрібно їхати? Їх же як гівна всюди по всій краіні у кожній дирі, не Фора так якись маленький часний. А якщо є електромобіль то це зовсім сказка в приватному будинку і тоді всі поїздки майже безкоштовні. А от так от сидіти в одому ЖК безвилазно я б застрилився.
Маленькі є - але я їх не люблю хоч іноді купую там щоб підтримати малий бізнес) фора на ремонті - укрупняється - як виживають маленьки магазини в селі - х/з але в мене село 13 000 жителів)
   
І ще втомило лімітований простір в ква-ква-ква. В будинку навіть не помічаєш скілкі раз на день ти виходиш на двір. А в ква-ква -ква вийти на вулицю то ціла проблема - ліфт, сходи, двері, багато дверей, замки якісь, домофони, ключи. Тому ти сидиш як пес в вольєрє і куєєєш як мало простору. Через три доби вже хочеться пошвидче зїпатись з тієї ква -ква-ква. Хоч і ремонт модерновий і дім новий  :suicide2:
Більш ніж 20 років я не жив в ква-ква-ква
Ну в мене на Печерську проблем нема - 4 ліфта в паркінг і на дві сторони жодного будинку в радіусі 500 метрів) плюс балкон на 12 квадратів з видом, але в селі приємно вийти на терасу в трусах і споглядати за природою) в тому році поблизу поселилося дві сови - повибивали все живе - удів, жаб і по моєму їжаків- бо раніше їх по 20 штук пизтіло на дворі - а той рік - хєр) природа)
   
Маленькі є - але я їх не люблю хоч іноді купую там щоб підтримати малий бізнес) фора на ремонті - укрупняється - як виживають маленьки магазини в селі - х/з але в мене село 13 000 жителів)

Ну в нас коли зайшла Фора, то мальенькі всі майже збанкрутіли. А потім потрішечку переформатувались в мінісуперсаркети та працюють. Фора спочатку ціни низкі поставила, а потім стала підвищувати. Але ж в перші дні війни, Фора та Фавор (це їх VIP мережа), лягли майже відразу, а маленьки працювали і щось продавали. Бо в маленьких поставки місцеві, в в Фаорах - централізовани і їх полиці вмить опустіли, а товар не поступав.
   
Ну в мене на Печерську проблем нема - 4 ліфта в паркінг і на дві сторони жодного будинку в радіусі 500 метрів) плюс балкон на 12 квадратів з видом, але в селі приємно вийти на терасу в трусах і споглядати за природою) в тому році поблизу поселилося дві сови - повибивали все живе - удів, жаб і по моєму їжаків- бо раніше їх по 20 штук пизтіло на дворі - а той рік - хєр) природа)

Ну ти мабуть чередуєш то там, то там пожив. А я вже забув що таке ква-ква-ква  :weep:
Балкон проблеми не вирішуе, хочеться метри помотать, ноги постійно потребують кудись двигать. Застоюєшся як коняка в стойлі в ква-ква-ква
   
Ну в нас коли зайшла Фора, то мальенькі всі майже збанкрутіли. А потім потрішечку переформатувались в мінісуперсаркети та працюють. Фора спочатку ціни низкі поставила, а потім стала підвищувати. Але ж в перші дні війни, Фора та Фавор (це їх VIP мережа), лягли майже відразу, а маленьки працювали і щось продавали. Бо в маленьких поставки місцеві, в в Фаорах - централізовани і їх полиці вмить опустіли, а товар не поступав.
Коли в димерку зайшли кацапи то фору грабанули одну з перших а потім і маленьки магазини - правда в форі відеонагляд працював - тож неприємно було спостерігати як сотня місцевих алкашів та дебілів догоабовували за кацапами - потім навіть справу не відкрили - а треба було)
   
Ну ти мабуть чередуєш то там, то там пожив. А я вже забув що таке ква-ква-ква  :weep:
Маленька дитина - місто треба показати - музеї, центр, памʼятки) я сина вже зводив у десяток музеїв в Києві - йому ще 5 нема, хай привчається до цивілізації)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія