Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трагікомедія "Вибори 2019"

Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

А якби хоч раз перерахували бюлетені і показово посадили всіх членів ДВК, то такого б ніколи не було.

До речі, згадалося. Епічні підрахунки де балотувався Левченко, здається. Десь на Нивках.  :laugh:

Та ніхто нікого не садив і не посадить. А позавчора до ночі і вчора півдня я билася за те, щоб послати на перерахунок одну ДВК, де дописали 100 голосів за Смешка. Голова ОВК стояв насмерть, що ніякого перерахунку не буде, хоч ми привезли з штабу протоколи з дописаною сотнею,  але всі проплачені члени ОВК хотіли отримати підсумкові протоколи і гроші в штабах, тому їм було плювати на ті голоси, та й всі знали, що перерахована дільниця дасть зовсім інші результати за кандидатів, а тому буде великий войдот і ще й округ на перерахунок пошлють.
Я пересварилися з всією ОВк і стала для них ворогом, бо занадто прискіплива, а їм таке не треба.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

Та ніхто нікого не садив і не посадить. А позавчора до ночі і вчора півдня я билася за те, щоб послати на перерахунок одну ДВК, де дописали 100 голосів за Смешка. Голова ОВК стояв насмерть, що ніякого перерахунку не буде, хоч ми привезли з штабу протоколи з дописаною сотнею,  але всі проплачені члени ОВК хотіли отримати підсумкові протоколи і гроші в штабах, тому їм було плювати на ті голоси, та й всі знали, що перерахована дільниця дасть зовсім інші результати за кандидатів, а тому буде великий войдот і ще й округ на перерахунок пошлють.
Я пересварилися з всією ОВк і стала для них ворогом, бо занадто прискіплива, а їм таке не треба.
І вибори на тих дільницях не визнали недійсними?
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

І вибори на тих дільницях не визнали недійсними?
Ні, завезли вчора в ЦВК уточнення, що то технічна помилка. Член ОВК від Смешка заявив, що у них претензій нема.
Попутно зробила висновок, що Смешко це Петіна креатура.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

Член ОВК від Смешка заявив, що у них претензій нема.
;o

  Це бандустан.
  Я ці вибори одробив головою.
  Тобто мав час на спілкування по іншим дільницям.
  Десь секретар саботував, десь спроба вкиду, десь підміна протоколів, десь реально сєтєвики, десь спостерігачі провокували(усі порушення на користь ПОП), але такого, як відео - це повний капєц.
  Приїздіть до нас, навчимо.  ;)
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

билася за те, щоб послати на перерахунок одну ДВК, де дописали 100 голосів за Смешка

А хто за Смешка влив бабок? В його популярність через рекламу у Гордона не вірю.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

Бля... Насколько раньше всё было честнее...

Выборы в местные советы  98-го. По-сути, это был конкурс биографий. Никакой особенной агитации не было, рекламы вообще не было. Только биография и программа. Поэтому в местных советах было очень велико представительство освитян и медиков. Тогда это ещё были благородные, а не коррупционные профессии. Оставшаяся часть - обычно первые лица предприятий, которых сами предприятия и выдвигали.

Поскольку избирательные участки располагались в школах, то членами комиссий в основном были учителя этих школ.

А руководили процессом из райисполкома.

У нас был очень деятельный шеф - бывший заворг горкома партии. И вот он решил выдвинуть от коллектива троих кандидатов. Сам же и назначил кого, а коллектив, ессно, голоснул: одна начальница отдела, кадровик из ОК и... Ганя (тогда Крёстный Отец Информационной Системы области в части пенсий и пособий).

Ну, напейсали биографии, программы, отнесли в РИК, люди приходят на выборы и только там узнают о количестве кандидатов, которых тогда было 5-6 на участок. Прочитали по-быстрому, понравилась биография - поставили галку. Вот и все выборы. Короче, мы все втроём прошли.

В газете напечатали списки: как я выше сказал - в равных долях освитяны, медики и начальники. На первую сессию обязательно приходил мэр (бывший 1-й секретарь ГК партии) и под его руководством депутаты должны были избрать голову райрады (бывшего 1-го секретаря райкома партии). Для этого сессии городских рад проводились в разные дни.

Встаёт, как щас помню, главврач военного госпиталя и грит, шо "есть мнение"тм избрать головой рады тов.Худого. Есть возражения? (нет, конечно). Ещё есть кандидатуры? (нет, само собой). Ну там.. счётная комиссия, бюллетенчики, кинули в урну, посчитали, объявили, поздравили тов.Худого. (а трое наших - "против", скандальчик, однако. Д.б. "единогласно".)

А тогда ведь уже расплодился вирус "демократии" от программы Взгляд. Ессно, на старших товарищей он не подействовал, но мне только шёл 33-й год и я там был самым молодым, если не ошибаюсь. И от вида этой замшелой партийной процедуры мне сорвало башню, ведь я даже в комсомол не вступал в школе и в армии, поскольку в душе был антисоветчиком (идиёт, мля...). В общем, тиснул я статью в местную газету с резкой критикой всего этого действа. Ото, блть, был СКАНДАЛ уже настоящий. Шеф в ахуе... Ты чего натворил, мол? Ты же МОЙ человек, а не сам по себе. Меня будут ипсти за твои фортели. Но прокатило под "демократию", без последствий. На демократию уже была мода.

Дальше я 4 года был возмутителем спокойствия. Особенно делал нервы руководству рады - голове и его заместительше, постаревшей, одряхлевшей, ветхой комсомольской бляди, страдавшей профессиональным алкоголизмом. За всю историю рады комиссия по депутатской этике заседала всего два раза. И оба по моей скромной персоне.

Ну не дурак? Возьми, дебил, как люди, пару земельных дилянок, выпиши по заводской ценетм кирпича, построй пару домов, подгони такие же дилянки нужным людям... Та же старая шлюха с удовольствием сделает пару звонков и тебе всё это выкатят на блюде. Только подойди к ней по-человечески.

О вторых своих выборах рассказать?  ;)
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

О, ще розповім про електронний протокол. Але здалеку почну.
В 2014 році були парламентські вибори, і ЦВК вирішила розробити електронну перевірку підсумкових протоколів, досить нескладні формули, але їх треба знати і розуміти сам процес обліку виборчих бюлетенів. В ті вибори я була в Святошинський ОВК.
Почали голови ДВК малювати підсумкові протоколи на власний розсуд, бо підкуп виборців такий самий і навкидали чимало, а треба ж щось звітувати. А воно все по тим формулам не сходиться. Тоді голова ОВК наказала всім кураторам перевіряти свої дільниці зарані, хай диктують 12 цифр підсумкового протоколу, а куратори рахують, сходиться все і тільки після цього машина везе ці ДВК з мішками здаватися в ОВК.
Довго ми рахували, голови ДВК шлють нові комбінації цифр, а воно все одно не сходиться. Всі впали у відчай і отримали нову команду - сказати ці формули головам ДВК, хай самі вже щось підставляють, бо задовбали дзвінками, всі телефони вже розрядилися.
Одним словом, голови там щось понавигадували і привезли в ОВК на здачу вилизані протоколи, ні одна дільниця не пішла на уточнення.
А тепер про рік нинішній. ЦВК вирішила ці ж формули зашити в програмку, щоб ДВК сама формувала електронну звітність і самі ж себе перевіряли в програмі, без уточнень в ОВК. Та й голоси за кандидатів повинні були вносити одразу в ДВК і в ОВК привозити флешку чи диск з готовим результатом.
Задумка була гарна, але наткнулася на реалії. Керівників шкіл зобов'язали забезпечити всі ДВК комп'ютерами і принтерами. Школи сказали, що в них нічого нема, або дали якусь стару рухлядь, а пишучих CD-RW   там нема. Для тих ДВК, що в ЖЕКах, купили десяток ноутбуків і навіть роздали. Сказали всім головам ДВК, що можна брати на платну основу оператора, або прибиральницю. Всі ламали голову, як би це взяти два в одному - оператора-прибиральницю. Купа СБУшників ставили софт у нас в ОВК і мали робити те саме в усіх ДВК.
Але на стадії закупки пишучих сідіромів все обламалося, не вистачило бюджету, мабуть. Головам ДВК порадили користуватися програмкою на Виборчкомі, просто щоб виявити помилки у звітності, але ніхто тим не заморочувався.
Електронний протокол залишився нереалізованим, але є думка, що на парламентських він таки буде.
А що вже голови ДВК там назвітують, можна тільки собі уявити.

Останнє редагування: 6 квітня 2019 22:06:22 від Via
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

А хто за Смешка влив бабок? В його популярність через рекламу у Гордона не вірю.
Я думаю, що Петя. А може й сам за себе влив, давно ж біля корита.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

Мене просто добиває, що ці міжнародні спостерігачі нічого не робили. Для чого вони тоді там?

Переважно щоб отримати гроші за міжнародне відрядження та світ подивитись... :) на мінімум 90% - власне вибори їм до сраки... Посідіти до ранку - і вони вважають, що відрядження відробили. А щось ще писати чи комусь доводити???

Навіщо?  :( 
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

Выборы в местные советы  98-го.

Год не перепутал?  :weep: И страну ???
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

Електронний протокол залишився нереалізованим

 Ви вважаєте оту програмку на 3.5 мегабайт електронним протоколом?
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

Я думаю, що Петя. А може й сам за себе влив, давно ж біля корита.

Ну сам то навряд. Він же не зовсім дурний ідіот таку купу грошей тупо просрать  :laugh:
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

Ви вважаєте оту програмку на 3.5 мегабайт електронним протоколом?
Ні, ту програму СБУшники дуже пильнували і так її ніхто і не побачив. На Виборчкомі просто калькулятор з примітивними перевірками 7+4=1 тощо.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

Ну сам то навряд. Він же не зовсім дурний ідіот таку купу грошей тупо просрать  :laugh:
А чого просрать - він зробив заділ на парламентські, фракцію хоче.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

.

Останнє редагування: 6 квітня 2019 22:29:21 від Топа
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

Я бачив. Зараз пориюсь де флешка. Куди скинути?

 Збрехав трохи. Флешка залишилась на дільниці.
 Але там нічого секретного не було.
 Перевірявся збіг арифметики у протоколі і тіко.
То не та, то просто з сайту Виборчкому.
А ЦВКашна цікавіша.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

То не та, то просто з сайту Виборчкому.
А ЦВКашна цікавіша.

  А з приводу камер на дільницях планів не озвучували?
  Або ком'ютеризація дільниць, як у десятому?
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

  А з приводу камер на дільницях планів не озвучували?
  Або ком'ютеризація дільниць, як у десятому?
Та камери ж в 2014 му купили, вони щезли, як роса на сонці. Більше не купують.
А от комп'ютеризацію дільниць планують зробити до осені. Всім школам запланували зробити комп'ютерні класи, закупатимуть скоро.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

Та камери ж в 2014 му купили, вони щезли, як роса на сонці. Більше не купують.
А от комп'ютеризацію дільниць планують зробити до осені. Всім школам запланували зробити комп'ютерні класи, закупатимуть скоро.
Хоч ці новини гарні. Дякую.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

Виборцям - 1000-1500 - то не вважається?
Шлапак від Тимошенко  у нас точно окучувала виборців, там по різному було, знаю від знайомої про 600 гривень за голос, що та отримала, але не знаю, чи то остаточна сума була. До речі, та гроші отримала, а проголосувала за іншого, за Гриценка.  :rotate: Бо ж не перевіриш, та й телефон в неї благенький, без камери. Втім, я її питала - ніхто й не просив фоткати.

Там у бабусьок зараз новий движ - беруть гроші у всіх кандидатів, що пропонували, а голосують так, як хотіли. Коли кандидат співпадав, а коли й ні.
Ото вже навчилися і собі щось трошки підлохматитися на виборах, а голосували все рівно, за кого хотіли.

А зараз знову йдуть торги за тих членів комісій  вже у другому турі.  Багато хто просто просто вичикують, хто з двох дать більше грошей.

Хоча офіційно їм мали б платити щось по 270 гривень і день, я не помиляюся?

Але хто ж погодиться собі нерви тріпати за такі гроші?

Розумієш ці речі не доказуємі і не перевіриш...

Фальсифікація я розумію так, коли куплені члени комісії, чекають що спострегіча ні витримають , потім як ті підуть пишуть протокол який треба замовнику і роблять вкид під це... Все інше туфта на постному маслі.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

Розумієш ці речі не доказуємі і не перевіриш...

Фальсифікація я розумію так, коли куплені члени комісії, чекають що спострегіча ні витримають , потім як ті підуть пишуть протокол який треба замовнику і роблять вкид під це... Все інше туфта на постному маслі.
Такого вже не буває або буває дуже рідко. Тому пішли далі - гроші роздають виборцям, вони отримують по своєму бюлетеню, малюють кружечок чи іншу обумовлену зарані позначку навпроти кандидата, куплений член ДВК рахує кількість кружечків в бюлетенях. По ситуації смикає бюлетені з сусідніх пачок. В підсумковому протоколі, якщо сума не сходиться, при нагоді дописують своєму кандидату ще десяток-другий, деякі умудряються і сотню.
А спостерігачі стоять дивляться і констатують, що усьо законно.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

Такого вже не буває або буває дуже рідко. Тому пішли далі - гроші роздають виборцям, вони отримують по своєму бюлетеню, малюють кружечок чи іншу обумовлену зарані позначку навпроти кандидата, куплений член ДВК рахує кількість кружечків в бюлетенях. По ситуації смикає бюлетені з сусідніх пачок. В підсумковому протоколі, якщо сума не сходиться, при нагоді дописують своєму кандидату ще десяток-другий, деякі умудряються і сотню.
А спостерігачі стоять дивляться і констатують, що усьо законно.

Пардон, нічого не зрозуміло...
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

По ситуації смикає бюлетені з сусідніх пачок. В підсумковому протоколі, якщо сума не сходиться, при нагоді дописують своєму кандидату ще десяток-другий, деякі умудряються і сотню.

  Можна цей момент докладніше. :shuffle:
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

Пардон, нічого не зрозуміло...
Спробую іншими словами. Баба Маруся живе в квартирі і має голосувати на дільниці 800472, є там в списку виборців. В цьому ж будинку живе дівчина Катя, яка є сотником, роздає гроші бабусям перед виборами, з умовою, що бабусі проголосують за кандидата Ю. Катя приходить до баби Марусі і каже "Даю вам 500 гривень, голосувати будете за Ю, навпроти цього прізвища в бюлетені поставите не галочку, а кружечок, щоб я бачила, що це саме ви проголосували. Після виборів занесу вам ще 500 гривень".
На цій же дільниці 472 є член комісії від кандидата Ю, який під час підрахунку бюлетенів спокійно переглядає пачку бюлетенів за кандидата Ю і рахує, скільки кружечків стоїть в бюлетенях. Цю цифру член ДВК потім скаже сотниці  Каті "Твоїх бабусь проголосувало 85". Катя таким чином оцінить, що з 100 проплачених бабусь 85 проголосувало правильно, роздасть решту грошей.
Так зрозуміло?
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

Спробую іншими словами. Баба Маруся живе в квартирі і має голосувати на дільниці 800472, є там в списку виборців. В цьому ж будинку живе дівчина Катя, яка є сотником, роздає гроші бабусям перед виборами, з умовою, що бабусі проголосують за кандидата Ю. Катя приходить до баби Марусі і каже "Даю вам 500 гривень, голосувати будете за Ю, навпроти цього прізвища в бюлетені поставите не галочку, а кружечок, щоб я бачила, що це саме ви проголосували. Після виборів занесу вам ще 500 гривень".
На цій же дільниці 472 є член комісії від кандидата Ю, який під час підрахунку бюлетенів спокійно переглядає пачку бюлетенів за кандидата Ю і рахує, скільки кружечків стоїть в бюлетенях. Цю цифру член ДВК потім скаже сотниці  Каті "Твоїх бабусь проголосувало 85". Катя таким чином оцінить, що з 100 проплачених бабусь 85 проголосувало правильно, роздасть решту грошей.
Так зрозуміло?

Так зрозуміло. Але це ж не махлювання на дільницях. Це скупка бабусь. Тут нічого на ДВК не зробиш, ніяким спорстерігачем. Тут треба сітки мечем рубати.

Оце не ясно:

"По ситуації смикає бюлетені з сусідніх пачок."
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

що з 100 проплачених бабусь 85 проголосувало правильно, роздасть решту грошей.
Так зрозуміло?
Незрозуміло. Хто саме не проголосував, не з'ясувати.
 Тож кому не платити?
 
 По ситуації смикає бюлетені з сусідніх пачок. В підсумковому протоколі, якщо сума не сходиться, при нагоді дописують своєму кандидату ще десяток-другий, деякі умудряються і сотню.(ц)
 Хіба це не порушення порядку ведення підрахунку?
 
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

  Можна цей момент докладніше. :shuffle:
От на цих виборах було 39 кандидатів. Це означає, що вся тисяча проголосованих бюлетенів з 5 урн розподіляється на 40 кучок-пачок - за 39 кандидатів і зіпсовані.
Поки один член комісії каже "За кандидата Зю" і передає бюлетень в потрібну кучку, він проходить повз руки кількох членів ДВК, які сидять ближче до того, хто оголошує. І по дорозі його можна перехватити, бо увага знову переключається на оголошення наступного бюлетеня. А цей, що за Зю, до тої пачки не добрався, його тихенько вклав в свою пачку той член ДВК, що збирає пачку за кандидата М. Там його потім і порахують в загальній кількості за кандидата М. Далеко не всі в комісії зубаті і досвідчені, багато новачків, спостерігачі взагалі зазвичай зелені новачки.
А тепер про дописування десятків - починають вписувати в протокол кількість за кожного кандидата. На дільниці нема члена комісії від Зю, а за нього є 18 голосів. А от за кандидата М є проплачений член ДВК,  М набрав 148 голосів. Член двк подбає, щоб кандидату М написали 158 голосів, а Зю - 8 голосів. А якщо помітять дописку, завжди можна дурником прикинутися "Ой, я така затуркана, там же за Зю було 18, а не 8. Що ви хочете, другу добу не сплю, неуважна".

Останнє редагування: 6 квітня 2019 23:23:15 від Via
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

Год не перепутал?  :weep: И страну ???

С какого перепугу?
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

Незрозуміло. Хто саме не проголосував, не з'ясувати.
 Тож кому не платити?
 
 По ситуації смикає бюлетені з сусідніх пачок. В підсумковому протоколі, якщо сума не сходиться, при нагоді дописують своєму кандидату ще десяток-другий, деякі умудряються і сотню.(ц)
 Хіба це не порушення порядку ведення підрахунку?
Так, це все порушення, але працюють команди з досвідом, поки одні смикають, інші відволікають увагу новачків і спостерігачів.
Насправді ці моменти зловити дуже важко, намітане око треба мати. Спостерігачі ОБСЄ такого не помітять.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

передає бюлетень в потрібну кучку, він проходить повз руки кількох членів ДВК, які сидять ближче до того, хто оголошує. І по дорозі його можна перехватити

 Це легко виправиме порушення.

Член двк подбає, щоб кандидату М написали 158 голосів, а Зю - 8 голосів.

 Це теж виправимо.


  ... Думав щось новеньке. Наївний.


   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

От на цих виборах було 39 кандидатів. Це означає, що вся тисяча проголосованих бюлетенів з 5 урн розподіляється на 40 кучок-пачок - за 39 кандидатів і зіпсовані.
Поки один член комісії каже "За кандидата Зю" і передає бюлетень в потрібну кучку, він проходить повз руки кількох членів ДВК, які сидять ближче до того, хто оголошує. І по дорозі його можна перехватити, бо увага знову переключається на оголошення наступного бюлетеня. А цей, що за Зю, до тої пачки не добрався, його тихенько вклав в свою пачку той член ДВК, що збирає пачку за кандидата М. Там його потім і порахують в загальній кількості за кандидата М. Далеко не всі в комісії зубаті і досвідчені, багато новачків, спостерігачі взагалі зазвичай зелені новачки.
А тепер про дописування десятків - починають вписувати в протокол кількість за кожного кандидата. На дільниці нема члена комісії від Зю, а за нього є 18 голосів. А от за кандидата М є проплачений член ДВК,  М набрав 148 голосів. Член двк подбає, щоб кандидату М написали 158 голосів, а Зю - 8 голосів. А якщо помітять дописку, завжди можна дурником прикинутися "Ой, я така затуркана, там же за Зю було 18, а не 8. Що ви хочете, другу добу не сплю, неуважна".

Нє, ну за такі штучки треба рочків з п'ять. І не буде затуркана.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

Нє, ну за такі штучки треба рочків з п'ять. І не буде затуркана.
А таке роблять на кожній дільниці. А потім голова ОВК насмерть стоїть "Ніякого перерахунку дільниць". І ніхто нікого не садив і не посадить.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

От на цих виборах було 39 кандидатів. Це означає, що вся тисяча проголосованих бюлетенів з 5 урн розподіляється на 40 кучок-пачок - за 39 кандидатів і зіпсовані.
Поки один член комісії каже "За кандидата Зю" і передає бюлетень в потрібну кучку, він проходить повз руки кількох членів ДВК, які сидять ближче до того, хто оголошує. І по дорозі його можна перехватити, бо увага знову переключається на оголошення наступного бюлетеня. А цей, що за Зю, до тої пачки не добрався, його тихенько вклав в свою пачку той член ДВК, що збирає пачку за кандидата М. Там його потім і порахують в загальній кількості за кандидата М. Далеко не всі в комісії зубаті і досвідчені, багато новачків, спостерігачі взагалі зазвичай зелені новачки.
А тепер про дописування десятків - починають вписувати в протокол кількість за кожного кандидата. На дільниці нема члена комісії від Зю, а за нього є 18 голосів. А от за кандидата М є проплачений член ДВК,  М набрав 148 голосів. Член двк подбає, щоб кандидату М написали 158 голосів, а Зю - 8 голосів. А якщо помітять дописку, завжди можна дурником прикинутися "Ой, я така затуркана, там же за Зю було 18, а не 8. Що ви хочете, другу добу не сплю, неуважна".

Карочє, козаченьки дійсно є унтерменшами. Без батога - ніяк.  :weep:
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

Так, це все порушення, але працюють команди з досвідом, поки одні смикають, інші відволікають увагу новачків і спостерігачів.
Насправді ці моменти зловити дуже важко, намітане око треба мати. Спостерігачі ОБСЄ такого не помітять.
  Я розкажу що роблю я, як голова.
  Тре мати мінімум дві пари ідейних антагоністів.
  Це і є, насправді, найбільший головняк голови(так собі каламбурчик).
  Після того достатньо притримуватися процедури і перераховані бюлетні запаковувати вчасно.

  А ось спостерігачі цього разу були кончені. Але то окрема пісня.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

Вони в чужій країні з чужим менталітетом. Вони нездатні збагнути, чому у нас в ОВК  ридали гіркими сльозами голови дільниць, у яких по протоколу виявляли недостачу одного бюлетеня. Я довго пояснювала спостерігачам, що наші люди бояться недостач, а тому написати акт невідповідності на 1 бюлетень не можуть, краще цифри в протоколі поправлять чи одного бюлетеня невикористаного принесуть, бувало і таке на минулих виборах.
А зайві бюлетені члени комісій палять у шкільних туалетах, щоб кількість зійшлася в протоколі. При цьому роблять це кворумом, чесні типо.
Обсє-шники нездатні осягнути такі явища. Про скупку голосів їм ніхто не розповідає, звісно, але вони й не повірять, що за 30 доларів можна голос продати. Багаті ситі люди приїхали контролювати папуасів. Їм і показали фольклорне шоу, а що треба було намутити, зробили без пояснень навіть у них на очах, вони ж все одно нічого не тямлять, мови не знають, прізвища не прочитають .

Вия, ты классная
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"

Так, це все порушення, але працюють команди з досвідом, поки одні смикають, інші відволікають увагу новачків і спостерігачів.
Насправді ці моменти зловити дуже важко, намітане око треба мати. Спостерігачі ОБСЄ такого не помітять.

Тю, а що там складного для спостерігачів?  ;o

Коли оголошують бюлетень за кандидата Г. ставить палочку собі на листочку. В кінці підрахунку паличок у нього 125, а бюлетенів за Г. у стопці всього 92.

Перерахунок и баста.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

Це легко виправиме порушення.

Це теж виправимо.


  ... Думав щось новеньке. Наївний.
Коли знаєш - виправиш. А коли головою ДВК ставлять молодого наївного хлопчика, зубаті тітки взувають його по повній програмі на користь своїх кандидатів.
Бувають і казуси - молоді завзяті члени ДВК від нових кандидатів смикають з великих пачок за Порошенка чи Тимошенко.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

Тю, а що там складного для спостерігачів?  ;o

Коли оголошують бюлетень за кандидата Г. ставить палочку собі на листочку. В кінці підрахунку паличок у нього 125, а бюлетенів за Г. у стопці всього 92.

Перерахунок и баста.
Два-три перерахунки і вже ніхто не зведе кінці з кінцями. Але ж усе законно.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

  Я розкажу що роблю я, як голова.
  Тре мати мінімум дві пари ідейних антагоністів.
  Це і є, насправді, найбільший головняк голови(так собі каламбурчик).
  Після того достатньо притримуватися процедури і перераховані бюлетні запаковувати вчасно.

  А ось спостерігачі цього разу були кончені. Але то окрема пісня.

В тебе є досвід і цим все визначається. В кого нема досвіду, такі речі не знає і не помічає.
   
Re: Трагікомедія "Вибори 2019"
Via

Вия, ты классная
Дякую, я старалася. Але все без толку, на жаль.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія