Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модер, верни всё обратно (три военные ветки склей в одну)

Опитування
Модер, верни всё обратно (три военные ветки склей в одну)
Всього проголосувало: 146
Да  137 
 
 94% 
Нет  9 
 
 6% 




Народ массово просит
   
ТАК, повернути єдину гілку, як було.

що за самоуправство?
   
хто цей НЕТ один?
Слав?
   
+++

а то ужас ужас
   
Плюсую
   
Кто эти трое, откройте личико  :butcher:
   
,це ж історична гілка, потім книжки можна буде писати по ній
   
Re: Модер, верни всё обратно (три военные ветки склей в одну)

Всі в одну, тему прикріпити (або інші прибрати), Аркадію заборонити в ній писати.
   
Однозначно вернуть все назад
   
Верните все взад..

Живая ветка в реальном времени

   
Люди жаліються, що перша велика гілка підвисає, тобто по-перше чисто технічна проблема. Мати гілку чисто новин теж раціонально, бо купа людей читає з обмеженим інетом, ваш флуд їм не потрібен. Я розумію, що тут багато хто запасся попкорном і вимагає "хліба й видовищ", а на тих хто може бути в реальній скруті вам начхати. Але йде війна, демократія на форумі зараз не працює. Кому, що не подобається, можете писати в спортлото. З модерів я тут самий добрий. Отримаєте спочатку 10 діб, не дійде - по місяцю бану.
   
Amid, дивись на результат. Та роби висновки.

Не будь як хуйло. Зробив помилку, виправив. А не вперся рогом.
   
Люди жаліються, що перша велика гілка підвисає, тобто по-перше чисто технічна проблема. Мати гілку чисто новин теж раціонально, бо купа людей читає з обмеженим інетом, ваш флуд їм не потрібен. Я розумію, що тут багато хто запасся попкорном і вимагає "хліба й видовищ", а на тих хто може бути в реальній скруті вам начхати. Але йде війна, демократія на форумі зараз не працює. Кому, що не подобається, можете писати в спортлото. З модерів я тут самий добрий. Отримаєте спочатку 10 діб, не дійде - по місяцю бану.
(tu)
   
Пусть будет новая тема, но одна. А то один человек не будем показывать пальцем орёт хватит флудить, а сам таскает старые новости или по пятому разу новости. А за ним еще 5 человек то же самое.
А форум хочет потрындеть. Все новости он в лентах читает
А больше всего мне нравятся фейковые новости или за 2015 год с другой половины шарика
   
Люди жаліються, що перша велика гілка підвисає, тобто по-перше чисто технічна проблема. Мати гілку чисто новин теж раціонально, бо купа людей читає з обмеженим інетом, ваш флуд їм не потрібен. Я розумію, що тут багато хто запасся попкорном і вимагає "хліба й видовищ", а на тих хто може бути в реальній скруті вам начхати. Але йде війна, демократія на форумі зараз не працює. Кому, що не подобається, можете писати в спортлото. З модерів я тут самий добрий. Отримаєте спочатку 10 діб, не дійде - по місяцю бану.
закриваєш першу. відкриваєш другу серію. це ж не вперше ...
   
Re: Модер, верни всё обратно (три военные ветки склей в одну)

Люди жаліються, що перша велика гілка підвисає, тобто по-перше чисто технічна проблема.
Гілку закрити. Зробити нову з посиланням на першу. Після 500 сторінок зробити третю і т д
   
дурна ідея клонування.
так, флудили
так, деякі сучечки повилазили та почали командувати та затикати усім рота.
так, багато хто не читаючи попередні сторінки повторював новини.
але
тепер бардак стане не керований )
   
Гілка про "Дорогих гостей" була на 1500 сторінок.
   
 Така гілка має бути універсальною.
 Хоча б заради тих ФУПчиків, у яких проблеми з трафіком.
   
десь чув таке - комплекс вахтера
не думав шо тут побачу
   
Пусть будет новая тема, но одна.
Так саме так й роблять зазвичай. Відкривають періодично нові з посиланнями на попередні, щоб не перевантажувати форум.
   
Кто эти трое, откройте личико  :butcher:

Група модераторів, яких повернули на форум наприкінці лютого
   
Хай буде гілка суто для новин. І стара теж.
   
Гілку закрити. Зробити нову з посиланням на першу. Після 500 сторінок зробити третю і т д
І так можна.
   
Що за б***ь, ноль в день?

   
Мати гілку чисто новин теж раціонально, бо купа людей читає з обмеженим інетом, ваш флуд їм не потрібен.
Новинна гілка неминуче буде забита відосіками з тєлєги і твітера, з обмеженим інетом її читати пекельно.
Але хай собі буде, ніхто не проти.
А от чіпати гілку, яка, без перебільшення, найбільш епічна і значуща за всю історію фупу - дуже погано і неправильно.
   
Гілку закрити. Зробити нову з посиланням на першу. Після 500 сторінок зробити третю і т д

 (tu)
   
Дійсно, поверніть все як було.
   
Re: Модер, верни всё обратно (три военные ветки склей в одну)

Кто эти трое, откройте личико  :butcher:
ну хоча б я. Я хочу почитати новини а не кіздьош навколо  того від страждальців за увагою інших. ось зараз таам в новинах є НОВИНИ.небагато але то власне і так є-новин по суті на сторінку киздєшу і повинно бути дві-три. РЕАЛЬНИХ і не повторюючихся з передруків.
   
Re: Модер, верни всё обратно (три военные ветки склей в одну)

Хай буде гілка суто для новин. І стара теж.
Туди прийде Оркадєй і почне роздавати цінні коментарі.

Я пропонував дати кнопку 2-3 юзерам які б видаляли кал і виписували добу тільки за срач у тій гілці.
   
Ще один:

   
з обмеженим інетом її читати пекельно.
Та вона у мене й на ноуті з не самим поганим інетом півхвилини відкривається. Відосики жеруть трафіку забагато.
   
Ще один:

Показати зображення...
І шо? Тут купа людей, які роками лишень читають, і ще більше гостей.
   
мені було зручніше читати одну гілку
а флуд тут нікого не лякає
   
Люди жаліються, що перша велика гілка підвисає, тобто по-перше чисто технічна проблема. Мати гілку чисто новин теж раціонально, бо купа людей читає з обмеженим інетом, ваш флуд їм не потрібен. Я розумію, що тут багато хто запасся попкорном і вимагає "хліба й видовищ", а на тих хто може бути в реальній скруті вам начхати. Але йде війна, демократія на форумі зараз не працює. Кому, що не подобається, можете писати в спортлото. З модерів я тут самий добрий. Отримаєте спочатку 10 діб, не дійде - по місяцю бану.

У людей з обмеженими інтернетом (і у мене у т. ч.) була можливість читати pda-версію сайту. Але з 24 березня вона не оновлюється. Зробіть краще щось корисне - запустіть її знову.

https://pda.pravda.com.ua/

   
якщо модер піклується про тих хто в скруті, то навпаки, замість того щоб тримати всю інфу в одній гілці заставляє скакати з теми в тему шукаючи потрібні дописи.
якщо такий ініціативний, то прояви зусилля і чисти періодично основну гілку від повторів, бо є маса лінивих дописувачів яким сверблять пальці срочно щось запостити, замість того щоб проскролити кілька сторінок перед тим як запостити свою «новину» яка вже зовсім не новина
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія