Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

minecrraft

Re: minecrraft

що за жлобство) тим більше  терарія наскільки памятаю коштує під час розпродажів копійки

Разные Террарии есть...
Помню один "игрок" годов 10 ругался с мамой, что в его Террарии нет чего-то, что есть у его друга

Останнє редагування: 11 серпня 2016 22:55:39 від Смит
   
Re: minecrraft

так
ще вони будують якийсь свій світ, в ньому створюють сюжет та знімають
(tu)

Можно зайти на Ютуб и посмотреть каналы продвинутых майнкрафтеров

Фирамира не смотреть! Или смотреть то, что снято позже чем три месяца назад. Потом его аккаунт сломали

Их много... Ну там Дилерон, Миникошка
   
Re: minecrraft

вово
а потім на ютуба викладають

оті їхні дитячі ютюбівські зірки - то така ржака
   
Re: minecrraft

Это при том, что сюжет совершенно скучный. И засадить повально детей в возрасте от 7 до 12 лет хуярить по пять  часов в кубики невозможно.... что-то там не зелено.
там немає сюжета
   
Re: minecrraft

чи то властива гра для 11річної дитини?

так. дуже добра гра.
   
Re: minecrraft

Ну тоесть вызывает зависимость как и обычная комп. игра.
ну не гра, а самі користувачі винні) Все ж таки це не  мммо рпг чи просто рпг. Захоплення всі викликають залежність, але не варто забороняти зовсім ігри, бо дитина буде білою вороною в колективі, і буде в цій сфері відставати в розвитку. Мовчу що є прекрасні пазл ігри, і по доступній ціні, які тільки розвивають мислення і не приносять зовсім шкоди (не треба нікого вбивати)

Останнє редагування: 11 серпня 2016 23:01:21 від Raindrop
   
Re: minecrraft

майнкрафт - это самая полезная компьютерная игра
учит мыслить объемно, стратегически, дает навыки программирования
   
Re: minecrraft

(tu)

Можно зайти на Ютуб и посмотреть каналы продвинутых майнкрафтеров

Фирамира не смотреть! Или смотреть то, что снято позже чем три месяца назад. Потом его аккаунт сломали

Их много... Ну там Дилерон, Миникошка
та я в курсі, бо малий періодично при мені слухає
   
Re: minecrraft

Я з своїм граю )))
Недавно піраміду побудували разом.
Але він мені потім сказав:
Тато, то якийсь будинок, ане піраміда.
Було приємно - син розрізнає така чи не така піраміда в 5 років... )))

   
Re: minecrraft

Разные Террарии есть...
Помню один "игрок" годов 10 ругался с мамой, что в его Террарии нет чего-то, что есть у его друга
Здається одна єдина http://store.steampowered.com/app/105600/ Може так називаєте подібні ігри ще)
Я щось не страждаю піскельною графікою, щоб в ній довго грати (щось походив і закрив)  А дехто з повнолітніх сотні годин там провів ;o

Останнє редагування: 11 серпня 2016 23:07:25 від Raindrop
   
Re: minecrraft

А ще у них хвиля - вони потім на вулиці в майнкрафт грають. Якщо судити за розповідями, начебто, звичайні дитячі забавки із сюжетом - уявімо, що ми дослідники, уявімо, що нам треба знайти якісь там копалини.
   
Re: minecrraft

так. дуже добра гра.
купив
   
Re: minecrraft

майнкрафт - это самая полезная компьютерная игра
учит мыслить объемно, стратегически, дает навыки программирования
+1
Там даже процессори - реальні, працюючі зробили у грі. https://www.youtube.com/watch?v=g_ULtNYRCbg
   
Re: minecrraft

Мой играет лет с 6. По чуть-чуть. У нас все игровые наборы майнкрафт, вещички, рюкзак школьный:).Заказывала на амазоне кирку и алмазный меч. Торт на день рождение просил с эндерменом, кружки-чашки.
Мой ребёнок в майнкрафте много строит своих зданий, фантазирует, строит им макдональдс, американские горки и всякое-разное. И зверюшки там милые. Спасает от зомби свинок, овечек.
Мой любимый персонаж-житель. Носатый такой, все время гукает.
   
Re: minecrraft

не добрий модератор
викинув мою традиційну гілочку :(
   
Re: minecrraft

Я с сыном играю (он играет в нее с 4 лет). Игра прикольная, есть еще серверы разные, на них можно играть с другими игроками (тот же Хайпиксель).

Сюжет как таковой очень простой: копаешь и строишь из ресурсов добытых что-нибудь, там интересное начинается, когда уже научился зельки добывать, после того как портал в подземный мир построил.

Некоторые ютуберы на этом Майнкрафте реальные деньги делают, снимают летсплеи и прохождения карт..
   
Re: minecrraft

Сімсіті рулить. Ех-х.....
   
Re: minecrraft

ну в 4 роки думаю занадто дитині за пк сидіти, є певні ризики
   
Re: minecrraft

Как по мне, Террария богаче сюжетом, хотя там боссы сложные, если неопытный (последнего мы так и не прошли).
   
Re: minecrraft
h2o

Сімсіті рулить. Ех-х.....
тогда уже Dwarf Fortress  B-)
   
Re: minecrraft

ну в 4 роки думаю занадто дитині за пк сидіти, є певні ризики

На айпаде
   
Re: minecrraft

Моя особиста думка
Навчання переходить, і потім зовсім перейде на симуляції процесів. Зараз ми використовуємо, такі собі, інтерпретатори - переводимо знання у текст, а потім його використовують інші. Але інформація під час переводу не є досконалою, і суттєво втрачається в багатьох науках. Тому навчання через симуляцію процесу вже широко використовується, а з часом тільки таким і буде. Раніше не було засобів. Наші діти можуть вчитися скоріше.
Питання в тому, що це - нові можливості, без достатнього практикуму. І всі намагаються оцінити шкоду чи користь, по суті, теоретично. Відсутні методики корисного використання таких можливостей для навчання. Але...
Якщо не видумати такі методики - то цю нішу займе жорстке зомбування людей, чи то корпораціями, чи то диктаторами...

   
Re: minecrraft

Сімсіті рулить. Ех-х.....
не забуте воно) правда для старших. Бачив недавно дівчину років 25-30 яка на смартфоні  грала якусь версію. За дітей не знаю
   
Re: minecrraft

не забуте воно) правда для старших. Бачив недавно дівчину років 25-30 яка на смартфоні  грала якусь версію. За дітей не знаю

Выпустили в прошлом году. Но глючное и неудобное, хотя играть можно на планшете.
   
Re: minecrraft

как по мне, вред от майнкрафта только один - зрение
у ребенка еще несфомировавшееся глазное яблоко, сидеть, часами пялиться в монитор (любой) - вредно
   
Re: minecrraft

как по мне, вред от майнкрафта только один - зрение
у ребенка еще несфомировавшееся глазное яблоко, сидеть, часами пялиться в монитор (любой) - вредно
так, а якщо з раннього віку то можуть бути проблеми з відучттям реальності) А оскільки віртуальна реальність  цікавіша за своїми можливостями, то не правильне розставлення пріорітетів
   
Re: minecrraft

как по мне, вред от майнкрафта только один - зрение
у ребенка еще несфомировавшееся глазное яблоко, сидеть, часами пялиться в монитор (любой) - вредно

Ну, вибачте, логічно, що це не від майнкрафту, а від довгого сидіння перед монітором, планшетом.
Повірте, там є багато гіршого за майнкрафт до чого можуть добратися діти...
   
Re: minecrraft

так, а якщо з раннього віку то можуть бути проблеми з відучттям реальності) А оскільки віртуальна реальність  цікавіша за своїми можливостями, то не правильне розставлення пріорітетів
Теж погоджуюся, тому ми на цей рік вже садили городину в реалі.. ))
Важливо не відноситися до дитини, як до не розуміючого. І пояснювати різницю. Ще краще на практиці...
Ох, тільки б часу вистачало.
   
Re: minecrraft

Теж погоджуюся, тому ми на цей рік вже садили городину в реалі.. ))
Важливо не відноситися до дитини, як до не розуміючого. І пояснювати різницю. Ще краще на практиці...
Ох, тільки б часу вистачало.
Так дитина може розуміти певні речі (правда обсяг від віку залежить), ніхто не спречається, але робити по своєму. Я знаю як студенти прогулювали пари, щоб посидіти в комп клубах, і як деякі ледь не вилетіли через ммо рпг
   
Re: minecrraft

Так дитина може розуміти певні речі (правда обсяг від віку залежить), ніхто не спречається, але робити по своєму. Я знаю як студенти прогулювали пари, щоб посидіти в комп клубах, і як деякі ледь не вилетіли через ммо рпг

Так, пам’ятаю... Але то від нас, батьків, вже залежить. Я сам був адміном комп. клубу ))) Коли вчився...)))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія