Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Грузія

Re: Грузія

Крокі, як тобі такий номер?

Показати зображення...


 8-)
   
Re: Грузія

Тема про Грузію, про НЕпідтримку БЮТом Грузії у 2008 році.

Приходить штабна Мірослава та починає про Порошенка та 2012 рік, приписуючі йому слова, яких він не говорив.

І це штабне обурюється, коли її називають "Мимосрала".
Свиноботе, а що ж ти не збурився, коли своноботва притягнула Юлю у гілку про Грузію? Палишся, свиното, тупо палишся
   
Re: Грузія

Як можна порівнювати країни під щитом НАТО і Грузії. Це абсолютно різні речі
Сьогодні лише кінчений тупак у Європі та США не усвідомлює, якщо впаде Україна - кацракети полетять на Європу
   
Re: Грузія

Нынешние протесты связаны с повторной попыткой власти протащить закон про иноагентов, калькой кацапского, призванного окончательно обнулить оппозицию.
Никакого отношения к поддержке Украины, Крыму и т.п. - не имеют.
   
Re: Грузія

По-перше, це не в Криму, а в Севастополі. Почитайте щось про адміністративно-територіальний устрій. А потім повертайтесь до розмови з освіченими людьми.

По-друге, БЮТ після того, як генпрокуратура рф закрила усі кримінальні справи проти Тимошенко в жовтні 2005 р., постійно займав проросійську позицію, починаючи від підтримки оосбливого статусу Севастополя (по суті, це був початок сепаратизму), і закінчуючи "жоден танк..."
:facepalm1:  Слушай , образованный ты наш. Карту открой и посмотри где находиться Севастополь, если он не в Крыму то где? По твоей идиотской логике Киев тоже не  Киевская область находиться, так как у него такой же статус как и у Севастополя.
   
Re: Грузія

:facepalm1:  Слушай , образованный ты наш. Карту открой и посмотри где находиться Севастополь, если он не в Крыму то где? По твоей идиотской логике Киев тоже не  Киевская область находиться, так как у него такой же статус как и у Севастополя.

Київ знаходиться в Київській області? Уяви собі, що ні.

Кацапе, їти звідси, будь ласка.
   
Re: Грузія

Київ знаходиться в Київській області? Уяви собі, що ні.

Кацапе, їти звідси, будь ласка.
С твоей логикой кацап это ты  :K  [KA]
   
Re: Грузія
HSM

С твоей логикой кацап это ты  :K  [KA]
Є Київ , а є київська область
Схоже вам це важкувато зрозуміти
   
Re: Грузія

коли протягнуть той закон - у грузинів це буде спусковим крючком СПРАВДІ замайданити.
і, якшо власть буде упірацця - бєз нєжностєв(с), бо всі бачили, до чого пріводіт при майданах стратєгія нєнасілія.

Кацапи ввєдут вайска? А звідки у ніх лішніє?
   
Re: Грузія

Є Київ , а є київська область
Схоже вам це важкувато зрозуміти
Да я это знаю, но при этом Севастополь находиться географично в Крыму, как и Киев в Киевской области. И это полный бред цепляться к этому и строить из себя типа умника и нести очередную нафталиновую чушь.
   
Re: Грузія

Да я это знаю, но при этом Севастополь находиться географично в Крыму, как и Киев в Киевской области. И это полный бред цепляться к этому и строить из себя типа умника и нести очередную нафталиновую чушь.

 :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:

Кацапе, запам'ятай:

- Київ не знаходиться в Київській области

- Севастополь не знаходиться в Криму. Крим - це Автономна Республіка, яка межує з Севастополем. Але Севастополь розташований на Кримському півострові. Якщо бути більш точним, то більша частина Севастополя розташована на Гераклейському півострові, який є частиною Кримського.

- На Кримському півострові є, наприклад, Арабатська стрілка, частина якої є Херсонсьокю областю. Ти ж не будеш стверджувати, що Херсонська область знаходиться в Криму? Хоча я не здивуюсь твоїй упоротості.

- Автономна Республіка Крим знаходиться на території Кримського півострова, саме так, як і місто Севастополь та частина Херсонської області.

- правильно пишеться в Українї (країна), в Криму (автономне державне утворення у складі України) та на Кримському півострові (геграфічне розташування).
   
Re: Грузія

:facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:

Кацапе, запам'ятай:

- Київ не знаходиться в Київській области

- Севастополь не знаходиться в Криму. Крим - це Автономна Республіка, яка межує з Севастополем. Але Севастополь розташований на Кримському півострові. Якщо бути більш точним, то більша частина Севастополя розташована на Гераклейському півострові, який є частиною Кримського.

- На Кримському півострові є, наприклад, Арабатська стрілка, частина якої є Херсонсьокю областю. Ти ж не будеш стверджувати, що Херсонська область знаходиться в Криму? Хоча я не здивуюсь твоїй упоротості.

- Автономна Республіка Крим знаходиться на території Кримського півострова, саме так, як і місто Севастополь та частина Херсонської області.

- правильно пишеться в Українї (країна), в Криму (автономне державне утворення у складі України) та на Кримському півострові (геграфічне розташування).
От капаца слышу, иди на х.ен учитель хренов.  :K .
   
Re: Грузія

Нушо, Майдан у Грузії?
   
Re: Грузія

Re: Грузія Нове
Myroslava [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 00:02
IP/Host: ---.um10.pools.vodafone-ip.de
Нушо, Майдан у Грузії?





вирує... 8-)
   
Re: Грузія

Порошенко вважає, що здача Криму - це не так вже й погано
НЕДІЛЯ, 13 ЧЕРВНЯ 2010, 23:53

У результаті підписання Харківських угод свої інтереси захисти і Росія, і Україна.

Про це заявив екс-міністр закордонних справ України Петро Порошенко в ефірі програми "Чорне та біле" на телеканалі ТВі.
https://www.pravda.com.ua/news/2010/06/13/5136127/

Ну, це маніпулятивний фуфел. В жодному з процитованих в статті висловів Петра Олексійовича немає слів, що "здача Криму - це не так вже й погано". Навпаки, він сказав: "Я не в захваті від того, що подовжили термін перебування Чорноморського флоту на такий період (до 2042 року)." Тобто, заголовок статті прямо протилежний тому, що сказав Петро Олексійович. Автор статті - фуфлижник.
   
Re: Грузія

Навпаки, він сказав: "Я не в захваті від того, що подовжили термін перебування Чорноморського флоту на такий період (до 2042 року)."
Та ну? Це все, що сказав тоді Петро?
А вирізання потрібного уривку з повної цитати - це як називається?
Всього лише "незахват"?
   
Re: Грузія

Свиноботе, а що ж ти не збурився, коли своноботва притягнула Юлю у гілку про Грузію? Палишся, свиното, тупо палишся

Але він правий. Я думаю, пора вводити новий термін: мимосральство. Це приписування іншим людям того, що вони не казали, та тупе перекручування сенсу сказаного ними на протилежний. От автор процитованої статті - мимосрав.
   
Re: Грузія

Та ну? Це все, що сказав тоді Петро?
А вирізання потрібного уривку з повної цитати - це як називається?
Всього лише "незахват"?

Мимосральство. Вираз "я не в захваті" означає буквально "мені не подобається". Що, комусь потрібні безкоштовні уроки української мови, чи що?
   
Re: Грузія

Але він правий. Я думаю, пора вводити новий термін: мимосральство. Це приписування іншим людям того, що вони не казали, та тупе перекручування сенсу сказаного ними на протилежний. От автор процитованої статті - мимосрав.
Канадійський Педрюче-мудачуківець, ти б так не палився у своїй прихильності до кремля та його агентів, задачею яких було перетворити Україну на другу білорусь.
Воно й зрозуміло - тобі в тій Україні не жити, і не так обідно.
   
Re: Грузія

Вираз "я не в захваті" означає буквально "мені не подобається".
То як там повна цитата звучить? Ложкінець, ти чому вирізав і запостив лише потрібне тобі?
До речі, ти теж вважаєш, що українці винні у голокостах?
Теж застосовуєш слово "бандера" в негативних контекстах?
Рууууссскій в лондонє в канаді?
   
Re: Грузія

Канадійський Педрюче-мудачуківець, ти б так не палився у своїй прихильності до кремля та його агентів, задачею яких було перетворити Україну на другу білорусь.
Воно й зрозуміло - тобі в тій Україні не жити, і не так обідно.

IP/Host: ---.um10.pools.vodafone-ip.de

Як погодка в Гамбургу, чи де ти там?
   
Re: Грузія

То як там повна цитата звучить? Ложкінець, ти чому вирізав і запостив лише потрібне тобі?
До речі, ти теж вважаєш, що українці винні у голокостах?
Теж застосовуєш слово "бандера" в негативних контекстах?
Рууууссскій в лондонє в канаді?

Ну, слів про "віддати Крим це не так погано" там точно нема. Мимосральна стаття, мимосрали на неї посилаються :)
   
Re: Грузія

Є вже ідеї від окремих євродепутатів що в разі прийняття цього закону ставити питання про відміну статусу кандидата для Грузії. Дограються вони.
   
Re: Грузія

Ну, слів про "віддати Крим це не так погано" там точно нема. Мимосральна стаття, мимосрали на неї посилаються :)
Хуйловський холуй, за якого ти тут так шалено топиш аж із самої Канади, сказав набагато гірше ніж просто "не так погано".
І ти чудово про це знаєш, але спільна робота на інтереси паРаші зобов"язує, чи не так, канадійський мудачуківець ?
Сидить таке опудало у Канаді, і тицяє жінці німецьким АйПішником. Фу.
   
Re: Грузія

Є вже ідеї від окремих євродепутатів що в разі прийняття цього закону ставити питання про відміну статусу кандидата для Грузії.
напевно ті, хто прийняв цей закон вже у другому читанні, переймаються якраз тим, щоб Грузія йшла промасковським шляхом
   
Re: Грузія

"Я переконаний, що базові угоди щодо ЧФ РФ - це мистецтво компромісу. Я не можу сказати, що я щасливий через те, що перебування флоту буде настільки тривалим. Я впевнений, що можливі були й інші домовленості, інші терміни. Але продовження терміну було необоротно", - підкреслив Порошенко.

Це дещо гірше, ніж просто "не такі вже й погані".
Це - пряме виправдовування Янучари за Харківські угоди, якими фактично було віддано Крим коцабам. Залишалися лише останні штришки.
   
Re: Грузія

"Я переконаний, що базові угоди щодо ЧФ РФ - це мистецтво компромісу. Я не можу сказати, що я щасливий через те, що перебування флоту буде настільки тривалим. Я впевнений, що можливі були й інші домовленості, інші терміни. Але продовження терміну було необоротно", - підкреслив Порошенко.
Це дещо гірше, ніж просто "не такі вже й погані".
Це - пряме виправдовування Янучари за Харківські угоди, якими фактично було віддано Крим коцабам. Залишалися лише останні штришки.

Ой, а як же ж "флотам біть - флотам дружить", як казала одна прокремлівська прошмандовка? І взагалі, "не просто сосєдство, а тєсная дружба". Це з її ж таки репертуару.
   
Re: Грузія

Грузія лягла під росію вже 100 прц :shuffle:
   
Re: Грузія

Грузія лягла під росію вже 100 прц :shuffle:

Та ні, ще он довбаються. Україна он теж наче вже була лягла під рашку, обравши хряка презом
   
Re: Грузія

Ситуація розвивається

   
Re: Грузія

Грузія до ЄС ніколи не вступить.
Чому?
Викинуть ідіотів.з влади у жовтні на виборах...і аідуть знову до єс?


Не знаю як Грузії, але яб не хотів Україну в ЄС в НАТО -так, в єс -ні.
   
Re: Грузія

Ситуація розвивається

https://www.youtube.com/live/aZtgrHx3-Ns?si=3NITaQpQhNo_LUDh

у маргаритки гріін не має голодного крокодила, який би протирав їй очки.
 тому вона така курва!
   
Re: Грузія

Географи  :facepalm1: Севастополь знаходиться в Криму, але не в складі АРК.
   
Re: Грузія

Ситуація розвивається

https://www.youtube.com/live/aZtgrHx3-Ns?si=3NITaQpQhNo_LUDh

Навряд чи ті протести шось змінять. Та влада в Грузії буде доти доки їх не сковирнуть як у нас овоча. Тобто силою фактично.
   
Re: Грузія

подивимось чи є в них яй .я :S
   
Re: Грузія

Грузинам звільнитися від влади сєпарів,а потім від кацапського впливу
   
Re: Грузія

хотілось би , але вони не готові до радікальних дій 8-)
   
Re: Грузія

хотілось би , але вони не готові до радікальних дій 8-)

У них це було раніше за Україну, коли вони поперли шеварнадзе та посадили міхо на президенство. Називалось це дійство революція троянд
   
Re: Грузія

Чому?
Викинуть ідіотів.з влади у жовтні на виборах...і аідуть знову до єс?


Не знаю як Грузії, але яб не хотів Україну в ЄС в НАТО -так, в єс -ні.
Ніт. Якраз таки в ЄС нам треба також. Воно приносить всякі різні стандарти, які без того наша влада буде значно тугіше впроваджувати. Мовчу вже про фінансування.
Спільний митний простір. Відкриті кордони. І ще всяке.

Дуже треба.
   
Re: Грузія

тепер грузини зрозуміють що для них зробив міхо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія