Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Теличенко відмазуе Данилича від вбивства Гонгадзе

http://www.pravda.com.ua/news/2015/09/15/7081380/


"Я думаю, що зараз саме той період, коли ми можемо вийти на якийсь реалістичний результат. Зараз чи не остання можливість для слідчих органів в тому, можна чи ні встановити замовників", - сказала Теличенко.
За її словами, справу лсді розслідувати вже до кінця цього року, бо частина доказів може просто зникнути чи пошкодитись.
"Я вже не говорю про матеріальні носії інформації, матеріальні докази. Термін зберігання документів закінчився у багатьох, стерті відеозаписи там, де вони робилися на обов’язкових камерах спостереження, змінилася техніка, деякі матеріали не можна взяти, бо їх вже викинули через те, що вже їх немає на чому переглядати, щось десь розмагнітилося", - цитує юриста "Укрінформ".
   
Нужно торопиться посадить кучму. Не молодой уже
   
Замовив Путлер через Радченка...

   
Замовив Путлер через Радченка...

Спихнут на Хуйла все
   
Спихнут на Хуйла все

засцять, ти шо
на Краву
і канци в воду!
   
на плівках мельниченка є епізод де кучма з кравченком обговорюють викрадення і побиття Подольського
є і пукач (поки що все ще є) і кучма
а суд телицця
і теличенко огось уже телицця
хм
   
на плівках мельниченка є епізод де кучма з кравченком обговорюють викрадення і побиття Подольського
є і пукач (поки що все ще є) і кучма
а суд телицця
і теличенко огось уже телицця
хм

Старнные ее завы про справжних замовникив, типа уже Данилыча почала видмазувати.
   
Старнные ее завы про справжних замовникив, типа уже Данилыча почала видмазувати.
в цій країні все странне'
   
Гію вбили 19 років тому...

А УП сьогодні навіть не згадала про нього.....
   
Re: Гію вбили 19 років тому...

печально
   
Re: Гію вбили 19 років тому...

За офіційною інформацією вбивство сталось 17 вересня, а 16 викрали.
   
Re: Гію вбили 19 років тому...

Це одна з найуспішніших операцій раша спецслужб. Україна тоді зробила розворот на 180 градусів в сторону рашки. Країна була на порозі вступу в нато. Так звані демократи хотіли крові кучми і він змушений був звернутись за підтримкою до донецьких пацанів..Це вже історія
   
Re: Гію вбили 19 років тому...

За офіційною інформацією вбивство сталось 17 вересня, а 16 викрали.

Не думаю що його десь ніч тримали...
   
Re: Гію вбили 19 років тому...

Це одна з найуспішніших операцій раша спецслужб. Україна тоді зробила розворот на 180 градусів в сторону рашки. Країна була на порозі вступу в нато(????). Так звані демократи хотіли крові кучми і він змушений був звернутись за підтримкою до донецьких пацанів..Це вже історія

Вітя, як там у Ростові - не сумуєш?

Останнє редагування: 16 вересня 2019 20:59:49 від kleynod
   
Re: Гію вбили 19 років тому...

Вопрос почему Коля Мельниченко передал свои пленки Березовскому а потом прятался в Израиле? Может быть движение Украины в ЕС невыгодно не только хуйло но и еще кому то?
   
Re: Гію вбили 19 років тому...

А де ці пльонкі ?
І де майор ?
   
Re: Гію вбили 19 років тому...

Вопрос почему Коля Мельниченко передал свои пленки Березовскому а потом прятался в Израиле? Может быть движение Украины в ЕС невыгодно не только хуйло но и еще кому то?

Питання взагалі - на яку службу працював Микола?
   
Re: Гію вбили 19 років тому...

Це одна з найуспішніших операцій раша спецслужб. Україна тоді зробила розворот на 180 градусів в сторону рашки. Країна була на порозі вступу в нато. Так звані демократи хотіли крові кучми і він змушений був звернутись за підтримкою до донецьких пацанів..Це вже історія

Так то на шляху до НАТО корупціонер Кучма давав у себе в кабінеті такі розпорядження, що канібал Бокасса обзаздрівся?
   
Re: Гію вбили 19 років тому...

Так то на шляху до НАТО корупціонер Кучма давав у себе в кабінеті такі розпорядження, що канібал Бокасса обзаздрівся?

чучма багатьох умертвив , счас пачетний и уважаемий челавек
   
Re: Гію вбили 19 років тому...

Так то на шляху до НАТО корупціонер Кучма давав у себе в кабінеті такі розпорядження, що канібал Бокасса обзаздрівся?

какие ?
   
Re: Гію вбили 19 років тому...

так Мельниченко ж ховався на базі НАТО в Європі і плівки передав американській ФБР
і США були основним модератором ізоляції Кучми
   
http://www.pravda.com.ua/news/2015/09/15/7081380/


"Я думаю, що зараз саме той період, коли ми можемо вийти на якийсь реалістичний результат. Зараз чи не остання можливість для слідчих органів в тому, можна чи ні встановити замовників", - сказала Теличенко.
За її словами, справу лсді розслідувати вже до кінця цього року, бо частина доказів може просто зникнути чи пошкодитись.
"Я вже не говорю про матеріальні носії інформації, матеріальні докази. Термін зберігання документів закінчився у багатьох, стерті відеозаписи там, де вони робилися на обов’язкових камерах спостереження, змінилася техніка, деякі матеріали не можна взяти, бо їх вже викинули через те, що вже їх немає на чому переглядати, щось десь розмагнітилося", - цитує юриста "Укрінформ".



https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/16/7226490/


Пряма мова Пукача: "Я можу визнати, що перевищив свої повноваження, і це призвело до смерті Гонгадзе. Я вже відбув повний термін за цей злочин. Вони не мали права дати мені довічне".
   
Re: Теличенко відмазуе Данилича від вбивства Гонгадзе

так це давно
Теличенко купив кучма і вона його обслуговує

зі пардон, не побачив дату
   
Мне кажется никакого заказа от  Кучмы  не было министр Кравченко сам или  по команде с АП или Управ делами решили запугать журналиста  только не рассчитали что он дерзкий  , будет сопротивляться не подчинится им. Раньше у них такие дела проходили .не раз  Пукач чмошник  хоть и генерал   тихарей должен сидеть о конца жизни в клетке за убийство человека .
   
Мне кажется никакого заказа от  Кучмы  не было министр Кравченко сам или  по команде с АП или Управ делами решили запугать журналиста  только не рассчитали что он дерзкий  , будет сопротивляться не подчинится им. Раньше у них такие дела проходили .не раз  Пукач чмошник  хоть и генерал   тихарей должен сидеть о конца жизни в клетке за убийство человека .

Данилыч был в курсе, он давал отмашку по Гонгадзе, а если Пукач перестарался, то это уже никого не ибет

И второй вопрос, как обезглавленное тело оказалось в Тараще?
Кто отрубил трупу голову?

Сам догадайся, кто санкционировал на такие действия
   
Re: Теличенко відмазуе Данилича від вбивства Гонгадзе

Кучма сказал проучить. Имелось ли под этим убить или просто психологическое воздействие сложно сказать. Но после убийства Гонгадзе Кучма стал покрывать своих подчинённых а это уже реальное преступление
   
Re: Теличенко відмазуе Данилича від вбивства Гонгадзе

Данилыч был в курсе, он давал отмашку по Гонгадзе, а если Пукач перестарался, то это уже никого не ибет

И второй вопрос, как обезглавленное тело оказалось в Тараще?
Кто отрубил трупу голову?

Сам догадайся, кто санкционировал на такие действия


на окрузі Мороза  8-)
   
на окрузі Мороза  8-)

Ну так
   
Re: Теличенко відмазуе Данилича від вбивства Гонгадзе

Ну так


ну і накуя сбсн
я досі не зрозумів
   
ну і накуя сбсн
я досі не зрозумів

Чтобы распустить ВР и имплементировать результаты рехферендума 2000
   
Данилыч был в курсе, он давал отмашку по Гонгадзе, а если Пукач перестарался, то это уже никого не ибет

И второй вопрос, как обезглавленное тело оказалось в Тараще?
Кто отрубил трупу голову?

Сам догадайся, кто санкционировал на такие действия

 Литвин , Кравченко ,Дагаев ,любой из них могли вызвать Пукача  и дать команду запугай .Тогда 
"модно " было  расправляться с неугодными и конкурентами по бизнесу.Я не слышал что Кучма лично дал команду расправится может и ошибаюсь утверждать не буду.
   
Литвин , Кравченко ,Дагаев ,любой из них могли вызвать Пукача  и дать команду запугай .Тогда 
"модно " было  расправляться с неугодными и конкурентами по бизнесу.Я не слышал что Кучма лично дал команду расправится может и ошибаюсь утверждать не буду.

Крава лично доложил Данилычу, что Гонгадзе мертв

Я задал вопросы, которые показывают, что Данилыч был в курсе убийства и патронировал следующие действия с трупом
   
Re: Гію вбили 19 років тому...

так Мельниченко ж ховався на базі НАТО в Європі і плівки передав американській ФБР
і США були основним модератором ізоляції Кучми
Да він нічого не передав. Брехав постійно. Потім втік в Україну.
   
Крава лично доложил Данилычу, что Гонгадзе мертв

Я задал вопросы, которые показывают, что Данилыч был в курсе убийства и патронировал следующие действия с трупом

Доложил  после того когда начался общественный резонанс  по роду своей деятельности  или когда выполнен был заказ  это разные вещи.Мне сложно сделать вывод все там сильно запутано . Пока придерживаюсь версии что Кучма лично не давал команду убить , это сделали подчиненные по своей инициативе Литвин Кравченко Дагаев,   пукача нужно пытать   как в США поступают с террористами  .
   
Доложил  после того когда начался общественный резонанс  по роду своей деятельности  или когда выполнен был заказ  это разные вещи.Мне сложно сделать вывод все там сильно запутано . Пока придерживаюсь версии что Кучма лично не давал команду убить , это сделали подчиненные по своей инициативе Литвин Кравченко Дагаев,   пукача нужно пытать   как в США поступают с террористами  .
обычно никогда такую команду высшие руководители прямо и не дают. Говорят разберитесь, решите вопрос. Главное для Кучмы было что бы Гонгадзе больше не публиковал на него компромат
   
Re: Теличенко відмазуе Данилича від вбивства Гонгадзе

дело дохлоедоказов нет как я понял иникто его не посадит никто не хочет чтоб его за яйца подвесили
   
Re: Теличенко відмазуе Данилича від вбивства Гонгадзе

власти ни у  кого такой нет цезаря посадить
   
Re: Теличенко відмазуе Данилича від вбивства Гонгадзе

нужны новые записи старые пропали я так понял размагнитились странно както криминалисты  с размагниченных вытянут информацию на раз потому что на 100 ппроцентов ничего неразмагничеваеться
   
херня то всьо
якби то була робота кучми , тіла ніхто б ніколи не знайшов
просто скремували б і нікто нє узнаєт гдє магілка твая
тут навпаки , все зроблено для того щоб найти тіло і зробити кіпіш
нахера? самі подумайте
   
Re: Гію вбили 19 років тому...

Може коли здохне кучма литвин все звалить на нього аби самому відмитися.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія