Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5% - це ціна всієї цивілізації

Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

модель болезни короной для молодых - грипп. параметры такие же
грипп переживаем? все по домам не сидят?

Пздц... нормальные компании своих сотрудников от гриппа прививают, чтоб работники не ушли на больничный в период его вспышек. Я понимаю, что тебе это неведомо.
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

Не 5%, а гораздо меньше. Надо брать разницу между смертностью в случае если система здравохранения захлебнулась сразу и тоже захлебнулась, но чуть позже. Далее нужно учитывать, насколько эффективно лечение "тяжелых" нуждающихся в госпитализации больных.
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

модель болезни короной для молодых - грипп. параметры такие же
грипп переживаем? все по домам не сидят?
легко! Замість вибувших зроблять роботу в дві зміни. Це звичайна гриппова епідемія, яких було сотні. Хтось помре - наймуть іншого. 5% не повернеться. На жаль
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

легко! Замість вибувших зроблять роботу в дві зміни. Це звичайна гриппова епідемія, яких було сотні. Хтось помре - наймуть іншого. 5% не повернеться. На жаль
[/b]

Больше вопросов не имею
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

при испанке мерли молодые. модель не та.
пенсы в экономике не участвуют
сколько бабла могли исследователи съэкономить сходу

опс
Пенсы не участвуют только в экономике нищих бантустанов. В нормальных странах они чуть ли не потребители номер один - люди со стабильным и неплохим доходом.
А производстово и услуги существуют не для абстрактных показателей, а для потребителей. Нет потребителей - нет и производителей. Пора бы уже это понять .
Опс.
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

Пздц... нормальные компании своих сотрудников от гриппа прививают, чтоб работники не ушли на больничный в период его вспышек. Я понимаю, что тебе это неведомо.

позволил бы я кому то себя от гриппа прививать   :gigi:
ты в каких местах работаешь?  не в исправительных колониях?  :D

сцуко, какие люди разные однако
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

А який би вереск здійнявся, якби Дракон вимагав 5 % цнотливих дівок! Та віддали б, не задумуючись! Бо ж старі пердуни правлять світом
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

[/b]
Больше вопросов не имею
Ты спроси про его "профессию" и не имел бы их с самого начала. :)
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

Пенсы не участвуют только в экономике нищих бантустанов. В нормальных странах они чуть ли не потребители номер один - люди со стабильным и неплохим доходом.
А производстово и услуги существуют не для абстрактных показателей, а для потребителей. Нет потребителей - нет и производителей. Пора бы уже это понять .
Опс.

пенс помирает - потребление   с помощью его накоплений исчезает?
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

Щось в жодній історичній племенній культурі не зустрічалось жертвоприношення у вигляді старих пердунів. Тільки молоді під ніж посилались...
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

Щось в жодній історичній племенній культурі не зустрічалось жертвоприношення у вигляді старих пердунів. Тільки молоді під ніж посилались...
Шось ты бздливый менток, оказался... Пенсов уже срешься. B-)
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

пенс помирает - потребление   с помощью его накоплений исчезает?
Та нет, конечно. Ждешь пока твои пенсы преставятся, шоб наследством поживиться, и потреблять с помощью их накоплений?? Вполне вписывается в "мораль" милиционера. :lol:
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

Шось ты бздливый менток, оказался... Пенсов уже срешься. B-)
та навіть не хочеться руки марати об це гівно
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

Та нет, конечно. Ждешь пока твои пенсы преставятся, шоб наследством поживиться, и потреблять с помощью их накоплений?? Вполне вписывается в "мораль" милиционера. :lol:
от і виявили природу Саусблада - старе пердо
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

Якщо станеться таке, що інопланетяни візьмуть в заручники 5% населення Землі у вимозі здохнуть всім 100%, то ми всі здохнем, але 5% не віддамо!
Ну як... спочатку. Потім з'їмо мішок цибулі, потім погодимось трахнути в зад, потім віддамо всі гроші, а лише на останок погодимось " та ладно, прут з ним з цима 5% - забирайте!"


Насправді це добра й здорова риса людства, хоч і не логічна.
Солідарність та взаємодомога, завдяки цьому людина стала домінуючим організмом.
І завдяки цьому ним і продовжить бути.
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

та навіть не хочеться руки марати об це гівно
Та чего уж там - "Пять старушек - рупь"
 :laugh:
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

Насправді це добра й здорова риса людства, хоч і не логічна.
Солідарність та взаємодомога, завдяки цьому людина стала домінуючим організмом.
І завдяки цьому ним і продовжить бути.
і завдяки цьому наїсться спочатку цибулі, а лише потім прийме правильне рішення.
Логіка приходить завжди через жопу
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

от і виявили природу Саусблада - старе пердо
БГГГГГ. Да тут есть кто знает, какое я "старое". Просто я не такое гнилое, как ты, мент позорный. :gigi:
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

БГГГГГ. Да тут есть кто знает, какое я "старое". Просто я не такое гнилое, как ты, мент позорный. :gigi:
а ти вор? Звідки така борзість використовувати воровський жаргон? Чи це мрії інфантильні? Насправді ти - простий терпіла. Тобто лошара
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

А ти з тих ідолопоклонників, які вжертву приносили частину населення, щоб замилостивити богів чи  міфічних монстрів?  От тим ми і відрізняємося від дикунів, що за рахунок когось не вирішуємо
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

а ти вор? Звідки така борзість використовувати воровський жаргон? Чи це мрії інфантильні? Насправді ти - простий терпіла. Тобто лошара
Мрии - это твои ночные мечты, как помрут твои пенсы и ты разбогатеешь. Не зря же ты с такими стонами об этом мечтаешь. Хочу тебя разочаровать - ты неудачник не потому, что тебе пенсы мешают, а потому что ты - неликвид, способный только на роль тузика у хозяина на цепи.
"робыты я нэ хочу, а красты я боюся, пойиду я до кыева, в милицию наймуся". :laugh:
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

А ти з тих ідолопоклонників, які вжертву приносили частину населення, щоб замилостивити богів чи  міфічних монстрів?  От тим ми і відрізняємося від дикунів, що за рахунок когось не вирішуємо
я з тих, щоб кидав дракону найстаріших і непотрібніших)) щоб поменше варнякали і не поширювали лякалки
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

Мрии - это твои ночные мечты, как помрут твои пенсы и ты разбогатеешь. Не зря же ты с такими стонами об этом мечтаешь. Хочу тебя разочаровать - ты неудачник не потому, что тебе пенсы мешают, а потому что ты - неликвид, способный только на роль тузика у хозяина на цепи.
"робыты я нэ хочу, а красты я боюся, пойиду я до кыева, в милицию наймуся". :laugh:
ой, ну всьо... притомив своєю тупістю. Відправляйся в ігнор
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

я з тих, щоб кидав дракону найстаріших і непотрібніших)) щоб поменше варнякали і не поширювали лякалки
,БГГГГГГГГ. Рекс решил, шо его кто-то будет спрашивать.  :facepalm:  Имнно таких как ты - безмозглых инфантилов, считающих, что они взяли бога за бороду, и отправляют хозяева (которые постарше тебя) в первую очередь на фарш. Ты расходный материал, потому как надеяться что ты когда-нибудь поумнеешь уже бесполезно. Все, что ты тут насрало - уровень нажравшегося стероидов ПТУшника, живущего по принципу сила есть-ума не надо. Их потолок - холуй у какого-нибудь босса. :lol:
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

це смертність від КВ
Если судить по диамантовой принцессе то меньше 1%. Заболело 700 из 4000 умерло 7 ,самому младшему 78лет.
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

Если судить по диамантовой принцессе то меньше 1%. Заболело 700 из 4000 умерло 7 ,самому младшему 78лет.
отож. Найчесніша статистика. Там всіх протестували. Виходить, що 1 % пердлів тримає в заручниках весь світ. Хоча на круїзі пердли були з багатих, доглянуті. Можна додати 2-3 % алкашів і бомжів
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

це смертність від КВ

Це поки є можливість надавати адекватну медичну допомогу. До межі, коли не захлинулася система охорони здоров'я. Коли ж вони зупиняється (бо лежать захворівші лікарі) - то помирає  усі ці 20-15% відсотків, яким потрібна госпіталізація.  Це перше. Друге - після того, як зупиняється медична система - починають помирати усі інші хворі, яким потрібна медична допомога, швидка медична допомога, тощо. І як сніговий ком. Тому там може і зовсім погані перспективи вималюватись....
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

отож. Найчесніша статистика. Там всіх протестували. Виходить, що 1 % пердлів тримає в заручниках весь світ. Хоча на круїзі пердли були з багатих, доглянуті. Можна додати 2-3 % алкашів і бомжів
1% - очень много, даже если считать, что они все равно умрут в течении пары лет (потому что старые сильно). Это число трупов/похорон/лечение подорвет экономику не хуже карантина
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

1% - очень много, даже если считать, что они все равно умрут в течении пары лет (потому что старые сильно). Это число трупов/похорон/лечение подорвет экономику не хуже карантина
карантин - це мінус 30 %. А 5 % померлих пенсів - це фігня
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

Це поки є можливість надавати адекватну медичну допомогу. До межі, коли не захлинулася система охорони здоров'я. Коли ж вони зупиняється (бо лежать захворівші лікарі) - то помирає  усі ці 20-15% відсотків, яким потрібна госпіталізація.  Це перше. Друге - після того, як зупиняється медична система - починають помирати усі інші хворі, яким потрібна медична допомога, швидка медична допомога, тощо. І як сніговий ком. Тому там може і зовсім погані перспективи вималюватись....
та плять ... навіть в другу світову війну падіння ВВП було менше. Ніж буде через сраних навіть 10%  померлих від КВ. Та навіть 20% - пофіг.
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

ВВП рахується на душу населення. Менше народу - більше кіслороду
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

та плять ... навіть в другу світову війну падіння ВВП було менше. Ніж буде через сраних навіть 10%  померлих від КВ. Та навіть 20% - пофіг.

Тут вже наводили дані дослідженнь.що при вимиранні 10% населення. може зупинитись обслуговування об1єктів інфраструктури. А при 25 - критичні об'єкти інфраструктури, як то - АЕС, тощо... Тому я б не дрочив на ваші показники ВВП.
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

Тут вже наводили дані дослідженнь.що при вимиранні 10% населення. може зупинитись обслуговування об1єктів інфраструктури. А при 25 - критичні об'єкти інфраструктури, як то - АЕС, тощо... Тому я б не дрочив на ваші показники ВВП.
все одно перехворіє та сама кількість людей, хоч усріться. Просто це буде довше.
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

все одно перехворіє та сама кількість людей, хоч усріться. Просто це буде довше.
ти, сірожа, не розумієш іронії моменту - ти не відносишся до цивілізації
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

Карантин убьет бизнес и экономику: так ли это? Ответ известен уже 100 лет, со времен "испанки"


Полностью манипулятивный текст в угоду сценаристам нынешней потасовки.
Выделено то что выгодно кукловодам нынешней ситуации.

А я задаю вопрос, чего стоят те 5% или 6.5% прироста, да и кто их посчитал за давностью времен если по факту

по планете гулял смертоносный грипп, известный как "испанка", который унес 50 миллионов жизней,
почти каждый третий житель планеты переболел,
каждый десятый заразившийся умер.


Ведь никто не пытается представить иной путь развития - чего бы добились если бы эти 50 дней
все люди вели себя иначе, не сидя в карантинах и не нацепляя друг на друга ничего не значащие
намордники.
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

ти, сірожа, не розумієш іронії моменту - ти не відносишся до цивілізації

до якоі?
тієї що винищює кілька сторіч один одного?
тієї що побудуквала титанік та чорнобиль?
тієї що зробила за 100 років три світових війни?
тієї де брехня править світом?

да йдіть нафуй із своєю цивілізацією.
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

до якоі?
тієї що винищює кілька сторіч один одного?
тієї що побудуквала титанік та чорнобиль?
тієї що зробила за 100 років три світових війни?
тієї де брехня править світом?

да йдіть нафуй із своєю цивілізацією.

Як Ти пишеш на форум з печери без електрики ?
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

карантин - це мінус 30 %. А 5 % померлих пенсів - це фігня

Це піпець який виродок. Та серед пенсів смертність будє під 70%
Хочу нагадати суспільству, що персонаж Serhii, - бувший мусор, який вже мабцть на пенсії в 41 рік.
Мабуть має квартири які здає в аренду та малий бізнес типу кафе на колісах. Це типовий паразит суспільства. Зараз його матеріальне становище погіршується, тож він готов поховати 5-10-15%, лише б все повернулося до його особистого добробуту зажратого покидька.
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

три світових війни
8-:
   
Re: 5% - це ціна всієї цивілізації

Це піпець який виродок. Та серед пенсів смертність будє під 70%

мало - бери больше 250%

зы. в харькове - офиц один заболевший. на весь город..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія