Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский поддержал полную реприватизацию активов Ахметова, Пинчука, Фирташа, Порошенко, Косюка, Нов

Зеленский поддержал полную реприватизацию активов Ахметова, Пинчука, Фирташа, Порошенко, Косюка, Новинского, Звягильского, Злочевского, Гереги и прочих уважаемых товарищей......


думаю через год будем читать такие новости....
   
полагаю в бан до того времени, пока не произойдет сиесобытие
   
Першим номером в списку мусить бути Колома, бо заслужив!

І офшори Зєлі треба теж націоналізувати! І вілли, квартири і
 все-все хай слуга віддасть народу і ще подякує, що не вмивели за сарай і не шльопнули папрастому, щоб веселіше було!
   
полагаю в бан до того времени, пока не произойдет сиесобытие

первый раз создал подобную ветку.... анализирую количество просмотров.... мне нужно как и многим определится за кого голосовать.... лично я на 90% уверен что Беня со всеми договорился уже... и нас ждет очередной кукольный театр...

Останнє редагування: 11 червня 2019 20:06:38 від BackUp
   
Першим номером в списку мусить бути Колома, бо заслужив!

І офшори Зєлі треба теж націоналізувати! І вілли, квартири і
 все-все хай слуга віддасть народу і ще подякує, що не вмивели за сарай і не шльопнули папрастому, щоб веселіше було!

спецом его не написал... априори предполагал, что все движения будут в его пользу...
   
полагаю в бан до того времени, пока не произойдет сиесобытие

если чем-то напугал, сильно извиняюсь напишите в личку адрес вышлю Вам корвалол....
   
Єкспроприация експроприаторов?
Кто бьіл никем, тот станет всем. B-)
   
какой-то списочек не полный

Беню и Боголюбова спецом пропустил, их никто не тронет, а дальше выбирайте сами из топ 100....
   
 Спісочег кремлівських смотрящіх по Україні. Кацапе негодують.
   
Зеленский поддержал полную реприватизацию активов Ахметова, Пинчука, Фирташа, Порошенко, Косюка, Новинского, Звягильского, Злочевского, Гереги и прочих уважаемых товарищей......
думаю через год будем читать такие новости....

якщо сю ляльку будуть смикати за матузки Захiд
то може так i буде
 :shuffle:

   
полагаю в бан до того времени, пока не произойдет сиесобытие
+1
   
Все взять и поделить (с)
   "...Верни награбленное  в мозолистые руки. Тебе ж ещё с них кушать, сам подумай!" (с)
   
Притому, що я не люблю Косюка, як можна відібрати те що чувак з нуля побудував?  Той один завод який він прикупив на старті давно банкрот, тоїсть у нього все що він сам зробив... МОжливо були дотації, але забрати дотації це буде проблема регіону, що люди втратять робочі місця.

Повідношеню до нього це брєд.
   
Притому, що я не люблю Косюка, як можна відібрати те що чувак з нуля побудував?  Той один завод який він прикупив на старті давно банкрот, тоїсть у нього все що він сам зробив... МОжливо були дотації, але забрати дотації це буде проблема регіону, що люди втратять робочі місця.

Повідношеню до нього це брєд.

косюк побудував "з нуля" за рахунок державних дотацій і всі манюпаси заплатили йому з бюджету за те, шоби він був над ними олігархом і шоби все йому належало. ну це ж треба було таких манюпасів знайти ще! які б погодилися на таку обдуриловку і обдираловку, тіки шоби нещасному олігарху допомогти їхніми грошима.
а не пора вже цю практику тримання людей за баранів припиняти? я думаю, пора.
раз підприємство збудовано і існує за рахунок державних дотацій, то таке підприємство є державним.
ато як влаштувалися: всі значить тим олігархам з бюджету платять, всі українські платники податків їм і на майно, і на зубожіле олігархове життя десь в лондонах в п'ятиповерхових замках.
   
Зеленский поддержал полную реприватизацию активов Ахметова, Пинчука, Фирташа, Порошенко, Косюка, Новинского, Звягильского, Злочевского, Гереги и прочих уважаемых товарищей......


думаю через год будем читать такие новости....

було б важливим і правильним кроком.
   
Зеленский поддержал полную реприватизацию активов Ахметова, Пинчука, Фирташа, Порошенко, Косюка, Новинского, Звягильского, Злочевского, Гереги и прочих уважаемых товарищей......


думаю через год будем читать такие новости....

Чё-то про Коломойского забыли?

Или он неуважаемый?  :lol:
   
Зеленский поддержал полную реприватизацию активов Ахметова, Пинчука, Фирташа, Порошенко, Косюка, Новинского, Звягильского, Злочевского, Гереги и прочих уважаемых товарищей......


думаю через год будем читать такие новости....

А, Коломойского тоже? :weep:
   
Зеленский поддержал полную реприватизацию активов Ахметова, Пинчука, Фирташа, Порошенко, Косюка, Новинского, Звягильского, Злочевского, Гереги и прочих уважаемых товарищей......


думаю через год будем читать такие новости....

І думкою багатієш?
   
Осеню будет понятно к что нас ждет
   
А, Коломойского тоже? :weep:


 :-B :D
   
Чё-то про Коломойского забыли?

Или он неуважаемый?  :lol:

он заберет все репреватизированное себе :weep:
   
Все взять и поделить (с)

Шариковы. Причём в его худшей реинкарнации - с любовью грабить награбленное и потом всё это выгодно для себя распределять.
   
косюк побудував "з нуля" за рахунок державних дотацій

нутанута...
Косюк мільярдер ше з 2010 точно.
а дотації коли ввели не скажеш ?
прально - коли ми асоціацію з ЄС підписали.
2014 рік.
тому ти як завжди пукнула в калюжу :)))
   
он заберет все репреватизированное себе :weep:

Или руководить процессом, указывая пальцем, кто следующий?
 :weep:
   
Шариковы. Причём в его худшей реинкарнации - с любовью грабить награбленное и потом всё это выгодно для себя распределять.

москалі. :)))
це їм притаманно.
   
А, Коломойского тоже? :weep:

і його теж. хай всі олігархи, які дотуються за рахунок всіх громадян україни, перестануть ними бути і передадуть все дотоване добровільно в державну власність. директори там і так є, захочуть покерувати - хай змагаються на відкритому конкурсі.
той жеж зеля знає, шо це таке, конкурс. веселих і винахідливих.
   
Шариковы. Причём в его худшей реинкарнации - с любовью грабить награбленное и потом всё это выгодно для себя распределять.

ні, дорогуша, не для себе, а для блага більшості громадян україни. а не для ненажерливості якогось одного проценту її громадян.
   
нутанута...
Косюк мільярдер ше з 2010 точно.
а дотації коли ввели не скажеш ?
прально - коли ми асоціацію з ЄС підписали.
2014 рік.
тому ти як завжди пукнула в калюжу :)))

доповідь за приниження опонента образами і невміння вести дискусію.
   
Не дуже популярна гілка. Москалі нервують. Активи Кремля під загрозою? :laugh:
   
не факт що клоун доживе до нового року 2020
   
не факт що клоун доживе до нового року 2020

який коктейль готують в кремелі? новічок, чи полоній?
   
Рошен точно не реприватизировать. Он создан с нуля.  Ну а Меткомбинат им.Лукича того же Ахметова и ферросплавы Коломойского- вперед,я посмеюсь.  Смешные вы,прихильники певної політсили! B-)  Гля как коммунной завоняло!
   
Рошен точно не реприватизировать. Он создан с нуля.  Ну а Меткомбинат им.Лукича того же Ахметова и ферросплавы Коломойского- вперед,я посмеюсь.  Смешные вы,прихильники певної політсили! B-)  Гля как коммунной завоняло!

ще і як треба. "прихватизовано" було з кондфабрики карла маркса. і за порізані цукрові заводи теж треба пеціку внести в держбюджет. добровільно поки шо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія