Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Це де? Яким треба бути їб₴нутим вчителем, щоб з Криму, де вони працюють, мають житло, тихе життя, переїхати хз куди, де окупація, війна і невизначеність і де їх будуть презирати і ненавидіти?
Підтримую. В місті повно їх привезених цивільних. Думаю, це адміністрації. Нащо везти вчителів? Навчальний рік закінчено 30.04.
Гоблін обіцяє курси для вчителів на програми раїсі. Вчителів їм своїх не вистачає. Тут навіть з директорами шкіл роботу не проводять. Лише епізодично.
Повне відчуття, що оті мудили-колаборанти працюють тільки для інфокартинки.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Підтримую. В місті повно їх привезених цивільних. Думаю, це адміністрації. Нащо везти вчителів? Навчальний рік закінчено 30.04.
Гоблін обіцяє курси для вчителів на програми раїсі. Вчителів їм своїх не вистачає. Тут навіть з директорами шкіл роботу не проводять. Лише епізодично.
Повне відчуття, що оті мудили-колаборанти працюють тільки для інфокартинки.
Стосовно вчителів Шкарлет прямо і чітко сказав- співпраця з окупантами, навчання за російськими програмами- злочин і тюрьма. Відмазка "кушать что-то надо" не проходить. У нас прапор російський на школі провисів два дні. Після того, як вчителі почали вивозити речі і документи, заявивши, що під російським прапором і по російським програмам працювати не будуть, окупанти самі той прапор зняли і сказали- вчіть і працюйте як раніше. Бо не зможуть вони встановити тут свої порядки. Я не бачу варіантів.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Стосовно вчителів Шкарлет прямо і чітко сказав- співпраця з окупантами, навчання за російськими програмами- злочин і тюрьма. Відмазка "кушать что-то надо" не проходить. У нас прапор російський на школі провисів два дні. Після того, як вчителі почали вивозити речі і документи, заявивши, що під російським прапором і по російським програмам працювати не будуть, окупанти самі той прапор зняли і сказали- вчіть і працюйте як раніше. Бо не зможуть вони встановити тут свої порядки. Я не бачу варіантів.

За прикидками, +50% вчителів не будуть працювати при окупації при жодних розкладах. Але, у нас фронт чутно.
На лівому березі вони поки в стадії "опитування настроїв освітян"
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Стосовно вчителів Шкарлет прямо і чітко сказав- співпраця з окупантами, навчання за російськими програмами- злочин і тюрьма. Відмазка "кушать что-то надо" не проходить. У нас прапор російський на школі провисів два дні. Після того, як вчителі почали вивозити речі і документи, заявивши, що під російським прапором і по російським програмам працювати не будуть, окупанти самі той прапор зняли і сказали- вчіть і працюйте як раніше. Бо не зможуть вони встановити тут свої порядки. Я не бачу варіантів.
це гарні новини
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Тулуб і Saxon, ви з Херсонщини?

Хто там з Херсонщини, розкажіть, які настрої в місцевих людей. Де люди черпають інформацію про Україну? Чи є доступ до українських ЗМІ в інтернеті.

Кажуть, що телебачення йде тільки з єблівушки, а до українських каналів нема доступу на території Херсонської області.

Останнє редагування: 8 травня 2022 10:05:02 від Slawv
   
Хто там з Херсонщини, розкажіть, які настрої в місцевих людей. Де люди черпають інформацію про Україну? Чи є доступ до українських ЗМІ в інтернеті.

Кажуть, що телебачення йде тільки з єблівушки, а до українських каналів нема доступу на території Херсонської області.

Да, так и есть... Т2 - переключили на российские каналы. Украинское ТВ - Спутник, Youtub (у кого инет позволяет). Настроения - разные. Молодежь в большинстве уехала разными способами, и продолжает уезжать. Деньги: Можно обналичить под процент, можно безналом (у некоторых работают терминалы) или с карты на карту. Большинство тех, которые при мозгах и памяти ждут деоккупации. Но гложет чувство обреченности и неопределенности. Когда слышу бабахи - вселяется надежда, что помнят и не бросают. Когда тишина - опять депресняк.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Да, так и есть... Т2 - переключили на российские каналы. Украинское ТВ - Спутник, Youtub (у кого инет позволяет). Настроения - разные. Молодежь в большинстве уехала разными способами, и продолжает уезжать. Деньги: Можно обналичить под процент, можно безналом (у некоторых работают терминалы) или с карты на карту. Большинство тех, которые при мозгах и памяти ждут деоккупации. Но гложет чувство обреченности и неопределенности. Когда слышу бабахи - вселяется надежда, что помнят и не бросают. Когда тишина - опять депресняк.
Саме так. Я тихо, то капець.
В цілому, люди намагаються жити не перетинаючись з окупантами. Як мінімум, паралельно.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Є доступ до українських інтернетних
ЗМІ?
в

Кажуть, що кацапи блокують український інтернет. Мовляв, кацапи провели оптико-волоконні лінії інтернету з єблівушки.

Останнє редагування: 8 травня 2022 10:30:35 від Slawv
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Є доступ до українських інтернетних
ЗМІ?

Кажуть, що кацапи блокують український інтернет.
Все є. Ознак контролю основних операторів та провайдерів саме в Херсоні немає. Для експерименту не змогли знайомі зайти на знакові Вконтакте, Одноглазники, Рамблер, мейл ру
Плюс ВПН
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Є доступ до українських інтернетних
ЗМІ?
в

Кажуть, що кацапи блокують український інтернет. Мовляв, кацапи провели оптико-волоконні лінії інтернету з єблівушки.
блокують інтернет взагалі. А так як на росії, щоб заблоковані були українські сайти, чи соціальні мережі, то ні. Поки все працює як і раніше. Укртелеком в нашому місті після довгої перерви вчора відновив роботу інтернету, інший провайдер частково (не у всіх районах міста) теж дав інтернет. Мобільний Інтернет зараз поганий. Київстар на рівні 3G. Лайф відсутній, Водафон дуже поганий зв'язок і інтернет.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Як я зрозумів, ви маєте доступ, наприклад, до УП, Цензор.нет та інших українських ЗМІ в інтернеті.
Це добре.

Там в єблівушці цьому кацапському zомбованому бидлу мізки геть засирають, навіть в інтернеті. Правда, вони zомбі того і хочуть. Маючи вибір, вони все рівно будуть читати zомбуючі державні  ресурси.

Останнє редагування: 8 травня 2022 10:50:28 від Slawv
   
Це де? Яким треба бути їб₴нутим вчителем, щоб з Криму, де вони працюють, мають житло, тихе життя, переїхати хз куди, де окупація, війна і невизначеність і де їх будуть презирати і ненавидіти?
як тут не згадати російських вчителів в Західній Україні в 1946-1954р., все повторюється, тільки тепер як трагіфарс
   
з приводу інтернета мені пояснювали, що якісь різні протоколи , і просто так російську мережу не підєднаєш
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Тулуб і Saxon, ви з Херсонщини?

Хто там з Херсонщини, розкажіть, які настрої в місцевих людей. Де люди черпають інформацію про Україну? Чи є доступ до українських ЗМІ в інтернеті.

Кажуть, що телебачення йде тільки з єблівушки, а до українських каналів нема доступу на території Херсонської області.
ТБ супутникове, смарт та, інтернет. Це те, що сам дивлюсь і знайомі. Настрої- з кожним днем все більша зневіра у людей. Типу, що зільють як Донбас і Крим. Слова Подоляка і Арестовича про скоре звільнення більше дратують, ніж надихають, бо тих слів уже було багато. А так люди чіпляються за залишки українського, стараються зберегти. Хоча є окремі пансіонати, що готують приміщення і територію. Можливо, що сподіваються на зустріч і прийом людей.  І працює Укрпошта. Нічого не відправляють, але як є можливість і готівка- носять пенсії і приймають платежі. Дуже всі ждуть звільнення.
   
дуже сумно читати пости з окупованої території, дуже,
тримайтеся! ми з вами, ми переживаємо за вас та віримо в наші ЗСУ,
потрібно дочекатися нового озброєння від союзників, тоді ЗСУ зможуть звільнити всіх,
ще трошки треба почекати, а зараз головне завдання - вижити!
все буде Україна!
 [ua]
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Типу, що зільють як Донбас і Крим. Слова Подоляка і Арестовича про скоре звільнення більше дратують, ніж надихають, бо тих слів уже було багато.
(tu)
Намагався виіхати, але ніяк.
Сиджу та згадую Дончанина, як ви його травили.
Зи.Ita  - все відносно добре, Лєсє прівед.
   
(tu)
Намагався виіхати, але ніяк.
Сиджу та згадую Дончанина, як ви його травили.
Зи.Ita  - все відносно добре, Лєсє прівед.

Так, мабуть ті, хто срав на дончанина, тепер будуть обмазувать гівном українців півдня.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Щось мене охопила впевненість, що от от зроблять спробу у Бессарабії. Можливо в цю ніч (як було після 23).
але можливо перегрівся )
   
Щось мене охопила впевненість, що от от зроблять спробу у Бессарабії. Можливо в цю ніч (як було після 23).
але можливо перегрівся )

спробу чого саме, вторгнення ?
   
спробу чого саме, вторгнення ?
є варіанти ?
   
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Так, мабуть ті, хто срав на дончанина, тепер будуть обмазувать гівном українців півдня.
Якщо ті українці будуть отримувати аусвайси, замість українських паспортів,- то таки заслуговують. Бо то вже буде зрада. А поки у них єдині документи- українські.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)


Сцуко, який сраний та йо6аний нафталін! :facepalm1:
   
https://t.me/operativnoZSU/23314
Сцуко, який сраний та йо6аний нафталін! :facepalm1:

но фото -  Гімлер ?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

но фото -  Гімлер ?

дастойний прадалжатєль вєлікава дєла.
   
https://t.me/operativnoZSU/23314
Сцуко, який сраний та йо6аний нафталін! :facepalm1:
Суки
   
Когда в новостях говорят про Херсон как о временно оккупированных территориях, это звучит как приговор.
Когда бахало, то просыпалась надежда, не страх а надежда. Потом все затихнет и опять безнадега.
У меня там остался родственник, и не поговоришь толком, бо боюсь за него. Только за бытовые вопросы и цены, за остальное не рискую. Когда связи вообще несколько дней не было, думала чокнусь.
   
зараз вибухів не чути?
   
зараз вибухів не чути?

Поставь себе канал Хуевый Херсон - там вся информация про взрывы и вообще
   
Поставь себе канал Хуевый Херсон - там вся информация про взрывы и вообще

я не користуюсь телеграмом
   
я не користуюсь телеграмом

Над Херсоном с утра взрывы ПВО и ракеты летят
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Намагався виіхати, але ніяк.
Сиджу та згадую Дончанина, як ви його травили.


Через Крим без проблем. Це тягне на адмінпорушення? Можливо. Можуть виписати штраф,можуть і не виписати. А в окупації що, краще сидіти та бути живим щитом для окупантів?
Я коли сидів в окупації і в мене теж не получалось виїхати, реально, я готовий був пішки йти будь - яку відстань. Якщо б можна було пройти, не було заміновано і не загрожувало, що якісь оркі будуть тобі стріляти в спину, зібрав би рюкзак та пішов. Бо ну його нафіг ото сидіти в себе вдома й чекати, що тобі в будь - який момент можуть постукати у двері "освободітельная армія" чи як там вони себе звуть. Або ввечері лягати спати приблизно з тими ж думками. Чи йдешь по селу й раптом згадуєш, що паспорту з собой немає - якщо зараз зустріти орків, та їм надумається перевірити документи, будуть проблеми. Мені після Донецька ще кілька років такий сон про забування паспорту постійно снився.





Останнє редагування: 9 травня 2022 12:42:41 від Квитан
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Через Крим без проблем. Це тягне на адмінпорушення? Можливо. Можуть виписати штраф,можуть і не виписати. А в окупації що, краще сидіти та бути живим щитом для окупантів?
Я коли сидів в окупації і в мене теж не получалось виїхати, реально, я готовий був пішки йти будь - яку відстань. Якщо б можна було пройти, не було заміновано і не загрожувало, що якісь оркі будуть тобі стріляти в спину, зібрав би рюкзак та пішов. Бо ну його нафіг ото сидіти в себе вдома й чекати, що тобі в будь - який момент можуть постукати у двері "освободітельная армія" чи як там вони себе звуть. Або ввечері лягати спати приблизно з тими ж думками. Чи йдешь по селу й раптом згадуєш, що паспорту з собой немає - якщо зараз зустріти орків, та їм надумається перевірити документи, будуть проблеми. Мені після Донецька ще кілька років такий сон про забування паспорту постійно снився.к
Cцуко! Це в тебе якось без проблем вийшло. Я мало собі уявляю як нормальній людині декілька днів по Мордору добиратись. І що з тобою може трапитись на шляху? Я вже бачив відео з малолітнім дебілом, якого змусили на камеру розповідати як його в школі вчили зігувати. В Крим за сигаретами поїхав називається.  Може ти себе серед своїх відчував, тому без проблем? А то насправді територія ворога і оточувати тебе на всьому шляху будуть вороги. Нормально бл₴дь йому...
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Згоден,ти все ж таки напевно маєш рацію. В мене деякі переваги напевно справді є. Горлівська прописка. Та ще дещо. Напевно, так, ти правий.
Просто справа в тому, що в мене дійсно все пройшло легко, за виключенням цілого дня тримання на в'їзді в Крим та того, що весь шлях зайняв тиждень.

Проте, як зараз дихається легко! Тому й постійно в мене це бажання поділитись своїм щастям, тому й пишу.

Останнє редагування: 9 травня 2022 14:19:44 від Квитан
   
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ситуація на Півночі Херсонщини. Останні півтора тижні відносна тиша, чути недовгі артбабахи з боку лініі зіткнення. Евакуація мирних в бік Кривого Рогу постійно з проблемами, людей завертають, вони залишаються ночувати в селах поблизу. Дуже багато блокпостів на трасах, майже на кожному перехресті.
З приємного і підтвердженого очевидцями: кілька днів тому в селі Львово Бериславського району купа дагестанців вирішила дезертирувати в бік Криму оригінальним способом - забрали в місцевих човни, навантажилися та почали переправлятися через Дніпро. Не пощастило нікому - завалили з берега свої ж, добивали навіть живих в воді  X(
Зі слів людей в окупованих селах - настрою воювати нема ні в кого, думають як би живими вирватися. Причому вже про це прямим текстом говорять і російські військові, раніше такі настрої були лише в ОРДЛОвців. Цих взагалі на передок не відправляють, тримають як обслугу та на блокпостах - багато випадків дезертирства та добровільної здачі в полон.
Важка техніка русні вся на передку, приблизно в кількакілометровій зоні від лінії зіткнення. Далі в тилу, до Берислава, по селах тільки "гарнізони" з переважно стрілецькою зброєю та легкоброньованою технікою.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Сиджу та згадую Дончанина, як ви його травили.
Зи.Ita  - все відносно добре, Лєсє прівед.
З домбабве за 8/' років виїхати було без проблем тримайся, МС-5!
   
Сьогодні в моєму селі варили кашу москалі і давали 100 гр армійскі
люди їли ...а до кінця тижня будуть давати пенсію в рублям - сумно
підла технологія розпишишся в ведомості що отримав пенсію а виявиться що проголосував за ХНР

сумно !
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія