Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

А зачем? Если кто угодно может сделать миррор? Если клиент/dpkg проверяет обновления, не доверяет репо, то чтобы туда плохой человек не положил, ничего страшного не произойдет, можно только испортить репозиторий. Т.е. защищать нужно конечно, но самое плохое что может случится при компрометации - отказ в обслуживании процедуры обновления. Но не распространение заразы.
:facepalm1:
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:
dmp

:facepalm1:

А ты из тех, кто веб сервер с автоматчиками охраняешь? Ну да, дстзи нужно чем-то заняться...
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

А ты из тех, кто веб сервер с автоматчиками охраняешь? Ну да, дстзи нужно чем-то заняться...
Ти значення міррор хоч розумієш?
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

1.його все дно тре переписувати.
2. якого біса його було писати не кросплатформним? звідси також п.1.
3. як ви собі уявляєте "державу в смартфоні", якщо не п.1 та п.2?

+Мільйон
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:
dmp

Ти значення міррор хоч розумієш?

Судя по вопросам, ты не понял ни слова из моих постов :) Ну ничего, бывает.
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

+Мільйон
Даси мільйон на розробку?
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

Судя по вопросам, ты не понял ни слова из моих постов :) Ну ничего, бывает.
:lol: Да канєшно... Рассуждать про міррори ніх не розуміючи в них то так прикольно.
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:
dmp

:lol: Да канєшно... Рассуждать про міррори ніх не розуміючи в них то так прикольно.

Прапорщик, охраняющий сервер медка?  Давай-давай :))
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

Прапорщик, охраняющий сервер медка?  Давай-давай :))
Ну добре... Поясни будь ласка як можна на міррор покласти щось своє? :S
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:
dmp

Ну добре... Поясни будь ласка як можна на міррор покласти щось своє? :S

1. Сломать чужой сервер миррора и положить.
2. Сделать свой миррор и положить.

   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

1. Сломать чужой сервер миррора и положить.
2. Сделать свой миррор и положить.
Забий... Міррори то не твоє :(
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

Влітають регулярно то той то інший дістр... Те що тобі не звітують про це то видно не дрпрацьовують.
проблеми є в усіх - але ТАКОГО зальоту точно не було.
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

Даси мільйон на розробку?
заради такої справи - Зе! мав би тебе з руками й ногами відірвати.  ;)
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:
dmp

Забий... Міррори то не твоє :(

Я ж говорю - охраняй. Безопасность у тебя только такая.
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

проблеми є в усіх - але ТАКОГО зальоту точно не було.
Такого не було. Бо люди трохи розуміють що адмінам теж платити треба.
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

Я ж говорю - охраняй. Безопасность у тебя только такая.
Вгамуйся вже, ти переміг... На міррори можна викладати що завгодно   :lol:
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:
dmp

Вгамуйся вже, ти переміг... На міррори можна викладати що завгодно   :lol:

Господи, как же иногда сложно. Я попробую еще раз. Разработчики медка, наверное, тоже считали, что на их сервер с репозиторием обновлений никто и ничего выложить не может. Там же пароль. А оказалось, что старенькую freebsd со стареньким ftp сервером уже давно сломали и злые люди сумели выложить свое обновление. Так бывает, софт ломают.

Но тяжелых последствий можно было бы избежать, если бы клиентская часть проверяла подписи пакетов, что делают сейчас все вменяемые программы/операционки/аппсторы.

Причем тут мирроры, я не знаю. У тебя что какая-то зацикленность на них? В детстве зеркалом придавило?


   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

Вгамуйся вже, ти переміг... На міррори можна викладати що завгодно   :lol:
А ты думаешь, что нельзя выкладывать на мирроры что угодно ? Подменять правильные пакеты на патченые вирусней и руткитами ? Тогда у меня плохие новости для тебя...
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

Господи, как же иногда сложно. Я попробую еще раз. Разработчики медка, наверное, тоже считали, что на их сервер с репозиторием обновлений никто и ничего выложить не может. Там же пароль. А оказалось, что старенькую freebsd со стареньким ftp сервером уже давно сломали и злые люди сумели выложить свое обновление. Так бывает, софт ломают.

Но тяжелых последствий можно было бы избежать, если бы клиентская часть проверяла подписи пакетов, что делают сейчас все вменяемые программы/операционки/аппсторы.

Причем тут мирроры, я не знаю. У тебя что какая-то зацикленность на них? В детстве зеркалом придавило?
Зараз при встановлені оновлень автоматично перевіряються хеші файлів. Так що тепер такий номер не пройде.
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

Зараз при встановлені оновлень автоматично перевіряються хеші файлів. Так що тепер такий номер не пройде.
тоді також антивірі орали матом. але їх примусово вимкнули бо розробник сказав "так має бути"
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:
dmp

Зараз при встановлені оновлень автоматично перевіряються хеші файлів. Так що тепер такий номер не пройде.

Т.е. ты уже понимаешь, что охрана сервера ДСТЗИ ему никак не помогает?

Со взломами всегда так, "номер проходит" ровно один раз. Но такие дырищи оставляют на редкость безответственные разработчики, им нельзя доверять свои деньги и документы.
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

Погодься, що за 200 баксів вінда 10, 4 ядра, 8 гіг ддр4 - це дешево та надовго. Для офісної конячки саме те що треба. Що і демонструють приватні офіси. А потужна робоча станція або сервак - це окрема історія. Безумство кожному працівнику виділяти машину з подібною потужністю. А особливо тулити таке в моноблок.

Це що за ху*йня?!!!
Ще в докризовий 2007 рік нам в філії банку на комп з моніком виділяли до 600$. Насилу втискалися так, щоб не відстій. Яке ріща продають за 200 баксів - я навить уявити не можу.
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

:facepalm1: офісний клерк працює на локальному компі з важкими базами даних  :facepalm1:

В якості клієнта, нє? Ну і можливо передбачена можливість якоїсь автономної роботи.
   
Re: 20 тис. грн за офісний комп ДФС: :facepalm1:

ти приймав участь у тендерах прозорро, які оголошують держзамовники?
ти знаєш, що вони платять після поставки товару протягом 5, 10, буває і 30 бануівських днів?
ти знаєш, який буде курс гривні на 31 грудня?
ти розумієш, що 11.000 моноблоків не лежать на складі дистриб'ютора в україні, а їх треба замовляти і виробляти і везти їх будуть 3 місяці?
ти розумієш, що 3 місяці поставки та час відтермінування після поставки ти маєш фіксувати ціну в гривнях, коли виробник тобі фіксує ціну в баксах?

коротше, на пальцях: тобі треба збігати в банк, взяти кредит на 220 лямів, замовити моноблоки та сплатити виробнику, дочекатися поставки та оплати і повернути кредит банку з відсотками.

писи: це моноблок з 3 роками гарантії,а не комп з розетки.
і чи він розуміє що то тільки очікувана вартість ?????
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія