Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Дело в том,что выдающиеся ученые не считают веру в Бога пережитком прошлого,но верят в Бога СОВСЕМ  НЕ В ТАКОГО,в которого ты догматично средневеково веришь!
1) вони вірять по різному, від Абсолюта до цілком конкретних Єгови чи Брахмана чи Аллаха
2) у що вірю я, написано у християнському символі віри
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]


2) у що вірю я, написано у християнському символі віри
Веришь в догмат Символ Веры. Из него схоласты вывели  большую часть других догматов. в которые положено  ВЕРИТЬ НЕ РАССУЖДАЯ.
Ибо рассуждать,это сомневаться.а сомнения в истинности догматов Веры- от нечистого,от его искушений.
 В то время как у учёных сомневаться в чём-то необходимая составляющая для получения новой информации в их исследованиях.

Останнє редагування: 10 листопада 2019 13:50:40 від Георгиу
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Мені одному бачиться засилля у різних гілках якоїсь безмежної маячні?
Віслюк як елемент вічного двигуна, це ж треба таке вигадати :facepalm1:
Не буває в нашій реальності вічних двигунів, не можливі вони.
В інших реальностях мабуть теж, але яке нам до цього діло.
Кому потрібен двигун, беріть і робіть двигун, а не бряцайте мізками
у намаганні зрозуміти безмежність. Це якась хвороба шириться Землею,
замість зробити щось матеріальне, сидіти і розмірковувати про таємниці
буття. Толку від тих міркувань нуль.

****(тут можеш сам обрати непристойний вираз про розумові здібності), якщо ти не зрозумів про що йдеться, то краще б уважно читало написане.
Але якщо не вмієш читати, то б помовчало!  :punish:
В гілці запропоновано розглянути ГІПОТЕЗУ!!!  ГІПОТЕЗУ!!!ГІПОТЕЗУ!!!
Що буде, якщо розглянути матеріальні об'єкти у взаємодії з категорією  "розум".
І запропонований простий приклад, по якому б навіть гуманітарії зрозуміли про що йдеться!

Дивно, що на світі виявилось повно тупих доумків з нібито фізичною спеціалізацією, які елементарного не здатні зрозуміти!
Втім я не дуже то й дивуюсь. Довелось стикатися з такими закомплексованими зарозумілими всезнайками, особливо серед теоретиків, коли мова йшла про впровадження в реальність їх теорій! :X

Останнє редагування: 10 листопада 2019 13:44:15 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

1) вони вірять по різному, від Абсолюта до цілком конкретних Єгови чи Брахмана чи Аллаха
2) у що вірю я, написано у християнському символі віри
Словеса! Ти віриш лише в себе любого!
Я не правий?
ДОВЕДИ!  B-)
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Тупо повторювати завчені фрази як і бити лоб в молитві - справа нехитра, будь-яка мавпа на таке здатна. Ви краще зробіть зусилля піднятися на наступний рівень розвитку, завдяки якому людство розпрощалося з середньовіччям.  ;)
О! Дивно, але тут я з Вами згоден!  :-o
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Ты выдал яркий пример религиозной догматической демагогии! :D  Дело в том,что выдающиеся ученые не считают веру в Бога пережитком прошлого,но верят в Бога СОВСЕМ  НЕ В ТАКОГО,в которого ты догматично средневеково веришь!
 Ученые верят в Бога,но делают такие вещи в своей области,за которые в средневековье их бы сожгла Инквизиция!

+++
 :drinks:
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]


В гілці запропоновано розглянути ГІПОТЕЗУ!!!  ГІПОТЕЗУ!!!ГІПОТЕЗУ!!! Показати зображення...
Що буде, якщо розглянути матеріальні об'єкти у взаємодії з категорією  "розум".
І запропонований простий приклад, по якому б навіть гуманітарії зрозуміли про що йдеться!

Дивно, що на світі виявилось повно тупих доумків з нібито фізичною спеціалізацією, які елементарного не здатні зрозуміти!
Втім я не дуже то й дивуюсь. Довелось стикатися з такими закомплексованими зарозумілими всезнайками, особливо серед теоретиків, коли мова йшла про впровадження в реальність їх теорій! :X
Оказывается мало кому подарена судьбой способность абстрактно думать и отделять абстрактные идей от окружающей действительности.
 Например " ослика- вечного двигателя" они воспринимают БУКВАЛЬНО,у них предметное мышление.Это не дефект.мы все разные и с разными способностями. Кому что дано от родителей.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Оказывается мало кому подарена судьбой способность абстрактно думать и отделять абстрактные идей от окружающей действительности.
 Например " ослика- вечного двигателя" они воспринимают БУКВАЛЬНО,у них предметное мышление.Это не дефект.мы все разные и с разными способностями. Кому что дано от родителей.
Нажаль саме так! :(
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Нажаль саме так! :(
А поэтому "подход и отход" с абстрактными идеями к тем .у кого предметное мышление,должен это обязательно учитывать. Это называется популярно объяснять сложные вещи для тех,кто в этих вещах " ни в зуб ногой".
И это реально возможно сделать! Например понятно и доходчиво объяснять что-то по химии для тех,кто ничего не помнит о ней со школы.
 Я например не сразу, но дошел до понимания того.что если мне что-то полностью понятно и " само собой",то для другого абсолютно не понятно,не известно и вообще тёмный лес! :)
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Веришь в догмат Символ Веры. Из него схоласты вывели  большую часть других догматов. в которые положено  ВЕРИТЬ НЕ РАССУЖДАЯ.
Ибо рассуждать,это сомневаться.а сомнения в истинности догматов Веры- от нечистого,от его искушений.
 В то время как у учёных сомневаться в чём-то необходимая составляющая для получения новой информации в их исследованиях.
вірю, так. Схоласти і догмати, так. Плюс незліченні єретики) 2000 років (для християнства) купа неглупих людей розмірковують, сумніваються, сперечаються, навіть б'ються один з одним, формуючи і відшліфовуючи ці догмати
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

ГІПОТЕЗУ!!!ГІПОТЕЗУ!!!ГІПОТЕЗУ!!!
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG



Нащо так часто ви показуєте ваші портрети?



Останнє редагування: 10 листопада 2019 18:58:49 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Пан костяш, вибачаюсь. Памятаєте ви цитували мені про сонцесяйного сина ранковоі зорі.
Насправді мені там дуже сподобався укр пкреклад. Підскажіть хто перекладав. Може ше порадите саме украінські переклади.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Пан костяш, вибачаюсь. Памятаєте ви цитували мені про сонцесяйного сина ранковоі зорі.
Насправді мені там дуже сподобався укр пкреклад. Підскажіть хто перекладав. Може ше порадите саме украінські переклади.
не можу

пс. Світлоносного
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

не можу

пс. Світлоносного

От вредний дєд
Сам найшов вже)
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

От вредний дєд
Сам найшов вже)
молодець. Є ще один переклад, але він, як на сучасну граматику, досить екзотичний
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

важливіше усвідомити різницю між сонцесяйним та світлоносним. Той вже усвідомив
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія