Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Большой войны не будет ( я так думаю :buba: )

Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )
nik

І до 2014 більшість вважала, що війни не буде.
І після 2014 до біса тих хто вважає, що війни ще нема.

Одне вражає в цій гілці - відсутність фактора зради президента України. Навіть не знаю, як це вдалось.

некому накинуть, все выдвигаются в жуляны
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )

некому накинуть, все выдвигаются в жуляны

Я про оналітєгу автора гілки писав, а про твої болі.
   
, розмістити бомбардувальники у Венесуєлі (Каракас наш!), ракети середньої дальності на Кубі... (новий Карибський кризЕс),а це може зовсім погано закінчиться. Доречі Венесуєла та Куба вже офіційно згодилися. Парламенти вже затвердили.
Звідки така інформація?
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )

Большой войны не будет ( я так думаю  )
Но будет такая борьба за мир
Что камня на камне не останется (с)  :-)o
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )

Велика війна буде. Хіба може не в цьому році. Московський народ хоче війни, мріє про неї. Цілком можливо війни ще нема лише тому що Хуйло відносно адекватний порівняно зі своїм народом.



А по логіці... скільки було в світі ідіотських нападів. Дивіться Аргентину 1982, вони досі той ідіотський напад відхаркують
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )

Велика війна буде. Хіба може не в цьому році. Московський народ хоче війни, мріє про неї. Цілком можливо війни ще нема лише тому що Хуйло відносно адекватний порівняно зі своїм народом.

А по логіці... скільки було в світі ідіотських нападів. Дивіться Аргентину 1982, вони досі той ідіотський напад відхаркують

Сумнівно. Навіть навпаки.
 Якби народ хотів війни, він давно б уже здобрював своїми тілами поля Донеччини та Слобожанщини. Адже Хуйло йобнутий. Одним з найважливіших якщо не основним фактором що стримує кацапів від великої війни є небажання вмирати за Полтаву чи Миколаїв.
Але Хуйло старається переконати.
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )
Ser

кацапи не впевнені в реакції заходу - ось що їх стримує

одне діло закидати мясом, ваньками на танках і взяти кількістю, - АЛЕ

якщо будуть джавеліни, петріоти і F-35, легкої прогулянки точно не буде

а от обісратися зі своїм АНАЛО-ГОВНет, можна за пару тижднів. і тоді вже їх заставлять вернути все по всьому світу

відшкодувати збитки, і засунути собі скрєпи глибоко і надовго
тому саме ризик нарватися на НЕСПОДІВАНКИ їх ще стримує
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )

А яка мотивація у хуууйла?
Вернути саюз - нереально навіть теоритично, економіки вже різні, народи різні, силою??? - це на пару місяців максимум
і то ціною життів купи ваньок, ціною моря крові і реальних санкцій - свіфт віключать 100, ринки втратить, заначки свої і своєї
бидлоеліти втратить, технологічно рашка буде відставати на 100 років від світу, ізоляція на найближчі 20-30 років
знищення остаточне і безповоротне репутації всіх рашкованів на роки
Насраати просто наостанок?  :S для чого псувати собі старість?
Грозний за пару годин грозилися взяти- у статку, роки страшної війни і плата контрибуції+ це ще не фінал. В Україні війна може тривати десяткі років.
   
начиталась меня вата и думает  :laugh:
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )

Сумнівно. Навіть навпаки.
 Якби народ хотів війни, він давно б уже здобрював своїми тілами поля Донеччини та Слобожанщини. Адже Хуйло йобнутий. Одним з найважливіших якщо не основним фактором що стримує кацапів від великої війни є небажання вмирати за Полтаву чи Миколаїв.
Але Хуйло старається переконати.
Як виявилося, таки переконав.  :facepalm1:
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )

до війни залишалось 39 діб...
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )

Хуйло підписало наказ про напад 18 січня.
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )

я теж не вірив, що хуйло піде на таку авантюру, але треба звикати до того, що в кацапстані не вміють думати раціонально
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )

Куда эксперт делся?
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )

Куда эксперт делся?

в северодонецке он
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )

Та ніхто не вірив. Таке не лише моє неприємне двояке відчуття, коли логічно не бачиш передумов для війни, але не можеш відігнати від себе чуйку, що це може статися.
13 лютого я відлітав у двотижневе відрядження до Швейцарії на новій роботі. Далі мало бути кілька тижнів з дому і запуск львівського офісу. Натомість, була чуйка, що лечу на довше і що нескоро побачу дружину знову, тому вона провела мене до аеропорту.
Далі в самій Швейцарії щодня розмови про те, буде війна чи ні. І щоночі перегляд новин. В 4:16 за місцевим часом 24 лютого я прокинувся і таки прочитав про неї...
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )

Все российские эксперты Соловей Пион и Генерал нагнетают
мол дальше повышать ставки хуйлу нет смысла
надо либо действовать либо сожрут свои же
и они абсолютно правы в своих утверждениях

Следующие 5 - 7 дней станут решающими", — экс-командующий войсками США в Европе Бен Ходжес
После следующих 10 дней российские войска уже не смогут продолжать атаку и захотят заморозить ситуацию;
▪️Киев окружить не смогут;
▪️Ядерная угроза преувеличена;
https://youtu.be/XROZu2HGpRk?t=142
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )

я теж не вірив, що хуйло піде на таку авантюру, але треба звикати до того, що в кацапстані не вміють думати раціонально


Останнє слово зайве.
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )
fam

Та ніхто не вірив

не надо свои личные ощущения распространять на "всех".

о том, что это произойдет, я писал 1000+1 раз. Другое дело даты.
   
Re: Большой войны не будет ( я так думаю :buba:   )

Хуйло підписало наказ про напад 18 січня.

Гораздо раньше, как только начали актуализироваться военные планы.

Больше чем уверен, что уже в 2013 году генеральный план был готов, согласован и утвержден.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія