Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наступний пішов. Вже **(1000-(доповнюється)) громади упц мп перейшли в Православну Церкву України

бо тепер ніхто не буде перейменовувати упц мп в церкву московського патріархату
хтозна.
закон же не відмінений?
Теоретично, вони мають переіменовуватися.
Але МП не хоче.
Затик.

мп вже в суд подала, щоб не перейменовуватися,
хтось має сумніви, яким буде рішення суду при нинішній то владі?
   


У неділю, 9 червня, у клубі села Вінницькі Хутори, що поруч з обласним центром, відбулися збори місцевої релігійної громади. Більшістю голосів селяни підтримали перехід громади до Православної Церкви України.

Під час голосування 194 члена релігійної громади підтримали перехід до ПЦУ, чотири селянина віддали голоси за РПЦвУ, а шестеро утрималось.
   
Якщо він не живий, то й не педофіл?
Що ти хочеш заперечити?

НМД.... хотя-бы ТО , что данный "не живой" - уже не сможет отстоять свою честь в земном суде.
Если нельзя исключить факт судебной(следственной) ошибки.....

   
До речі, у Константинополі на іменинах Варфоломія проходить співслужіння за участю Варфоломія, Епіфанія та предстоятеля Елладської ПЦ Ієроніма.
Так що фактично Елладска церква ПЦУ вже визнала (вчора були фотки, як Епіфаній з Ієронімом облобизалися).

Тут велику роль грає прецедент. Це буде перше співслужіння іншої церкви з ПЦУ, окрім власне Константинопольсько го патріархату.
   
До речі, у Константинополі на іменинах Варфоломія проходить співслужіння за участю Варфоломія, Епіфанія та предстоятеля Елладської ПЦ Ієроніма.
Так що фактично Елладска церква ПЦУ вже визнала (вчора були фотки, як Епіфаній з Ієронімом облобизалися).

Тут велику роль грає прецедент. Це буде перше співслужіння іншої церкви з ПЦУ, окрім власне Константинопольсько го патріархату.

Дуже гарна новина!  (tu)

Gutta cavat lapidem non vi sed saepe cadendo  - Крапля камінь точить не силою, а частим падінням  (Овідій).

Останнє редагування: 12 червня 2019 05:02:08 від Oвид
   
Дії Філарета  :X

Останнє редагування: 12 червня 2019 05:11:19 від ХАБАРОВСЬК
   
Дії Філарета

Останнє редагування: 12 червня 2019 05:08:48 від ХАБАРОВСЬК
   
Чому повідомлення блокується?
   
Філарет на старості зовсім мозгами поїхав, чи там щось інше замішано?
   
Філарет на старості зовсім мозгами поїхав, чи там щось інше замішано?
Гроши звістно. Нема Петра -нема грошей, то поверну хоча б те що було.  :laugh:
   
532


Цитувати
В Україні після понадмісячної перерви відновилися переходи храмів із УПЦ Московського патріархату до Православної церкви України. До новоствореної церкви приєдналися 4 парафії на Волині та Одещині.

В Одеській області до ПЦУ перейшла релігійна громада у селі Гетьманівка Савранського району. Храм парафії – старовинний, адже заснований ще у 1730 році і є пам'ятником архітектури, пише RISU.

Читайте також: Філарет, ПЦУ і томос: що відбувається в українській церкві   Філарет, ПЦУ і томос: що відбувається в українській церкві

"Парафія вже довгий час хотіла приєднатися, але люди сумнівалися. Особисто єпископ Павло (керуючий Одеською єпархією ПЦУ, – 24 канал) проводив там збори, коли був у Савранському районі. Після його візиту парафія провела ще одні збори, на яких ухвалила рішення приєднатися, і вже є протокол", – розповів священик Теодор Оробець

Одеська область наразі є лідером серед південних областей України з приєднання храмів до ПЦУ. Парафія у Гетьманівці – восьма, яка покинула Московський патріархат у регіоні.

Водночас, у Волинській області до ПЦУ за останні дні перейшли ще 3 парафії, повідомляє прес-служба Волинської єпархії. Зокрема, це громади у селах Романів, Ясенівка та Борочиче, які вийшли з Московського патріархату.

"Станом на 20 червня після вручення Вселенським патріархом Томосу про автокефалію наша єпархія збільшилася на 78 парафій. 13 із них увійшли в ПЦУ разом зі священниками", – розповіли в прес-службі.

Зауважимо, до Православної церкви України за останній місяць не приєднувався жоден парафіяльний храм   До ПЦУ за місяць не приєдналась жодна парафія . Останній перехід відбувся ще на початку травня.

Наразі до ПЦУ перейшло понад 500 парафіяльних храмів та два кафедральні собори УПЦ МП. Останньою перейшла релігійна громада і священик села Новомихайловка Донецької області.


https://24тв/ukrayina_tag1119
   
 (tu)

а у нас на Полтавщині якось глухувато
Зовсім оватанились
   
після вибрику Філарета треба починати відслідковувати, які київські церкви зареєструються як ПЦУ
   
після вибрику Філарета треба починати відслідковувати, які київські церкви зареєструються як ПЦУ

Може навпаки? Хто перейде в Київський патріархат  ;)
   
Філарет міг стати ФІЛАРЕТОМ !

Але, на жаль ...   :(

Гузар, став ГУЗАР !
   
Філарет міг стати ФІЛАРЕТОМ !

Але, на жаль ...   :(

Гузар, став ГУЗАР !
Мені здається, що в даному випадку винен вік Филарета. Ну і ще може хтось вдало поспілкувався з ним, враховуючи амбіції дідуся...
   
Філарет міг стати ФІЛАРЕТОМ !

Але, на жаль ...   :(

Гузар, став ГУЗАР !
(tu) Також мав надію...
   
И так, шо там с томосом?
Усе?
Забыли?
А ведь как вы скакали с ним. Хотя многие из вас еще пару лет назад о томосе и  не слышали!
Но пороха нет и про томос забыли... наверное навсегда. Вас видимо тупо развели на фейковую идею, но разве вы признаетесь  в том, что из вас сделали лохов?
Вывод?
Укросми через год изменят политический вектор  и через два года вы станете друзьями России! Неа, ну процентов 10% (на этом сайте) совсем упоротых останется. Да и ладно.

А Донбасс??
Мы уже шестой год живем сами!
И без незалежной!
И дальше так будет и это наш выбор после вашего майдана.
И кстати про пенсии!  Я украине с 90-х годов дохера налогов заплатил и в ПФ в т.ч. И незалежна мне будет платить пенсию, когда до этого дойдет.

 
   
И так, шо там с томосом?
Усе?
Забыли?
А ведь как вы скакали с ним. Хотя многие из вас еще пару лет назад о томосе и  не слышали!
Но пороха нет и про томос забыли... наверное навсегда. Вас видимо тупо развели на фейковую идею, но разве вы признаетесь  в том, что из вас сделали лохов?
Вывод?
Укросми через год изменят политический вектор  и через два года вы станете друзьями России! Неа, ну процентов 10% (на этом сайте) совсем упоротых останется. Да и ладно.

А Донбасс??
Мы уже шестой год живем сами!
И без незалежной!
И дальше так будет и это наш выбор после вашего майдана.
И кстати про пенсии!  Я украине с 90-х годов дохера налогов заплатил и в ПФ в т.ч. И незалежна мне будет платить пенсию, когда до этого дойдет.

Ну вот оно твоё счастье
   
А Донбасс??
Мы уже шестой год живем сами!
И без незалежной!

Ну й живіть собі,  нам на вас насрати. Головне, не стріляйте в наш бік.
Ондо Придністров'я також живе без Молдови.
Увесь світ вважає ПМР за пітарів-їпанатів, а вони  цим пишаються, ну й ви пишайтесь )))




   
Від мусорніка до мусорніка. Хіба то життя? Краще вже б пристрелили.
   
https://www.youtube.com/watch?v=nhllZWfnXKQ

Классный фильм!
Этот эпизод прикольный! Бабы с их логикой вообще иногда крышу сносят, но то таке.
Спасибо Ал, что напомнил!

Но вот только аллегорию я не понял!
Мы не бежим,
вы не бежите,
они не бегут.

Так может вы нахрен оставите нас в покое????
   
Классный фильм!
Этот эпизод прикольный! Бабы с их логикой вообще иногда крышу сносят, но то таке.
Спасибо Ал, что напомнил!

Но вот только аллегорию я не понял!
Мы не бежим,
вы не бежите,
они не бегут.

Так может вы нахрен оставите нас в покое????

Оставляем вас нахрен в покое
Уговорил
Покойся
   
Неа, покоится RIP я не собираюсь, пока вы нас напалмом собираетесь  жечь (это речи ваших избранников).Шутка, ежели что!!))
И в стомиллионый раз повторяю!! Для дебилов! Без обид! Я повторяю!!
Жители Украины нам не враги! Просто оставьте на в покое!

А время все расставит по своим местам! Все просто.
   
Неа, покоится RIP я не собираюсь, пока вы нас напалмом собираетесь  жечь (это речи ваших избранников).Шутка, ежели что!!))
И в стомиллионый раз повторяю!! Для дебилов! Без обид! Я повторяю!!
Жители Украины нам не враги! Просто оставьте на в покое!

А время все расставит по своим местам! Все просто.
а ти хто такий? Посол доброй волі? Чому ми маємо слухати тебе, а не Дончаніна? Чи не багато ти на себе береш? Україна не буде тебе зобіжати, але колись вивезуть у отоплячумуся товарніку в кацапію. Це ж гуманно?
   

А Донбасс??
Мы уже шестой год живем сами!
И без незалежной!
И дальше так будет и это наш выбор после вашего майдана.
И кстати про пенсии!  Я украине с 90-х годов дохера налогов заплатил и в ПФ в т.ч. И незалежна мне будет платить пенсию, когда до этого дойдет.

а нам як радісно на душі, що такі як ви залишилися в загоні... :laugh:
   
а нам як радісно на душі, що такі як ви залишилися в загоні... :laugh:
-------------
ну вони в загоне, а ми без дому(((

я ваще не розумію, чого із ворогом та зрадником спілкуєтеся, розважаєтеся.
   
Да жопа православію, побіжить молодь до баптистів і всяких ..істів.
   
Да жопа православію, побіжить молодь до баптистів і всяких ..істів.
молодь біжить до атеістів на фоні цинічних поповських розбірок за гроші
   
молодь біжить до атеістів на фоні цинічних поповських розбірок за гроші

це не саме гірше, але завжди існують люди з вродженою залежністю, які шукають собі пастуха.
   
Пора провести дерелігізацію, якраз на часі після декомунізації. ;)
   
А меня не надо слушать!
Если не поймете язык Ла....

Да хуле я перед вами объясняюсь??
Где вы суслики с войной к нам в Донецк???
Воины диванные.. чмо..
   
А меня не надо слушать!
Если не поймете язык Ла....

Да хуле я перед вами объясняюсь??
Где вы суслики с войной к нам в Донецк???
Воины диванные.. чмо..
----------------
да не объясняйся, все равно тебя повесят.)))
   

А меня не надо слушать!
Если не поймете язык Ла....

Да хуле я перед вами объясняюсь??
Где вы суслики с войной к нам в Донецк???
Воины диванные.. чмо..
Кому-то явно не хватает внимания, общественной и политической жизни...
 :lol:
   

Сколько еще громад упц перешло в пцу на сегодняшний день??

Ну шо суслики, фанаты пцу? Так кому была нужна вся эта эпопея с термосом? Пороху для пиара? А вы это все схавали и радостно заурчали.

Вот и пороха нет и термос сдох?

Ах ну да, еще пока есть рецидивы: Сторонники УПЦ КП штурмовали помещение Киевского апелляционного суда после того, как их не пустили на заседание по рассмотрению иска об

отмене ликвидации церкви.

Это перемога превращается в зраду? Короче как всегда у хохлов!
   

Сколько еще громад упц перешло в пцу на сегодняшний день??

Ну шо суслики, фанаты пцу? Так кому была нужна вся эта эпопея с термосом? Пороху для пиара? А вы это все схавали и радостно заурчали.

Вот и пороха нет и термос сдох?

Ах ну да, еще пока есть рецидивы: Сторонники УПЦ КП штурмовали помещение Киевского апелляционного суда после того, как их не пустили на заседание по рассмотрению иска об

отмене ликвидации церкви.

Это перемога превращается в зраду? Короче как всегда у хохлов!

згинь нечисть
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія