Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Одного разу у Вільнюсі. Як Ахметов шукає кандидатів в президенти 8-:

не показывайте это бубочке  :D
его удар хватит
   
ми всі президенти (с)  :weep:
   
цікавий репортаж, респект Ткачу  (tu)
   
не показывайте это бубочке  :D
его удар хватит

може, він і мав оце на увазі, коли казав про переворот?  :)
   
усі хто проти буби..усі заколотники
звикайте..манія величі буде тільки зростати
   
Так а де тут про заколот ?  Щонайбільше можна пришити, що Вову списали з "перспективних".

Ну Гордон це прямо сказав - Вова "умєр".

Але Вова не є мірилом порядочності, а зовсім навіть навпаки. :D

Тому, це все такоє... Ну не подобається Вова Ринату, але ж Вова сам оголосиві війну олігарахам.

a la guerre comme a la guerre....
   
цікавий репортаж, респект Ткачу  (tu)
А що саме так сподобалось?
   
Ну Гордон це прямо сказав - Вова "умєр".
А ЛЕщ кричит  обратное :) шо он живой всех живых :)
   
А ЛЕщ кричит  обратное :) шо он живой всех живых :)

Та Лєщ 3 ляма в Укрзалізниці "нанаблюдав", то й недивно, що він за Вову топить.

Більше уже таке халявне  бабло йому точно ні з ким не обломиться. :D

   


Але Вова не є мірилом порядочності, а зовсім навіть навпаки. :D

Тому, це все такоє... Ну не подобається Вова Ринату, але ж Вова сам оголосиві війну олігарахам.


так тут скоріше Рінат є еталоном непорядності (скажем прямо - бандитизму)
   
Ну Гордон це прямо сказав - Вова "умєр".

Гордон бегает по каналам Ахметова, часами митингуя против Вовы. При этом он орет, что имеет право сменить свое мнение, и ему платить за это не надо... :)

Ну, в принципе да, кто угодно может менять свое мнение... Но при этом это никак не объясняет это отъявленное долдонство измененного мнения на каналах Ахметова. :)

Гордон - обычный аферист. Ну в хорошем смысле этого слова, но аферист.
   
Так а де тут про заколот ?  Щонайбільше можна пришити, що Вову списали з "перспективних".

Ну Гордон це прямо сказав - Вова "умєр".

Але Вова не є мірилом порядочності, а зовсім навіть навпаки. :D

Тому, це все такоє... Ну не подобається Вова Ринату, але ж Вова сам оголосиві війну олігарахам.

a la guerre comme a la guerre....

Перспективных для чьих перспектив?

Сесть с Ринатом в одном аэропорту, это как в говно вступить, пацанчики замурзались, хрен теперь отмоешь

Хотя свиньям, все кто в дерьме, все свои?
   
Іларіонов є на відео

які класні хлопці зібрались
   
Ну я взагалі то писав про сам репортаж, а не персонажів. 

Бо всі загадані дійові особи в репортажі, ще ті "борци за справєдлівость". :lol:

Так от, в самому репортажі особливо сенсаційного нічого немає.

Я от також шукаю вже давно собі іншого Президента.

Але у мене можливості одні, а в Ріната інші. :lol:
   
Ну я взагалі то писав про сам репортаж, а не персонажів. 

Бо всі загадані дійові особи в репортажі, ще ті "борци за справєдлівость". :lol:

Так от, в самому репортажі особливо сенсаційного нічого немає.

Я от також шукаю вже давно собі іншого Президента.

Але у мене можливості одні, а в Ріната інші. :lol:

сенсаційного? немає
є підтвердження того про що всі знали - що є медіа-бордель псевдо-журналістів (гордон-бацман-шустер), псевдо-експертів (іларіонов, комаровський) і політиків, який імітує об'єктивність і різні точки зору
   
Іларіонов є на відео

які класні хлопці зібрались
;o коли? Я на планшеті не побачила
   
Іларіонов є на відео

які класні хлопці зібрались

угу, кому пошестерить подлетели  (tu)

на этом и усьо, для них усех  :weep:
   
;o коли? Я на планшеті не побачила

13:52 (плюс-мінус 10 секунд)
   
сенсаційного? немає
є підтвердження того про що всі знали - що є медіа-бордель псевдо-журналістів (гордон-бацман-шустер), псевдо-експертів (іларіонов, комаровський) і політиків, який імітує об'єктивність і різні точки зору

Ну так це було всім зрозуміло, коли вони проти Петра виступали.

Чи ви тільки тепер прозріли, бо якщо проти Петра, то вони "чесні журналісти", а якщо проти Вови, то "імітують об'єктивність" ?

А, ну тоді да. Бімба.  :lol:
   
Ну так це було всім зрозуміло, коли вони проти Петра виступали.

Чи ви тільки тепер прозріли, бо якщо проти Петра, то вони "чесні журналісти", а якщо проти Вови, то "імітують об'єктивність" ?

А, ну тоді да. Бімба.  :lol:

Просто или Петро или Виталик - шестерили Фирташу, а может и обое, а кому вот шестерили эти не совсем мне ясно
   
Ну так це було всім зрозуміло, коли вони проти Петра виступали.

Чи ви тільки тепер прозріли, бо якщо проти Петра, то вони "чесні журналісти", а якщо проти Вови, то "імітують об'єктивність" ?

А, ну тоді да. Бімба.  :lol:

я завжди писав, що Гордон - аферист

про Шустера - були сумніви, тепер немає
про Кличка теж не думав так
   
Ці люди працюють на одну й ту ж саму аудиторію, яка їм вірить.

Тому якщо Комаровський і Гордон сказали, що вони лохи і Вова для них "умєр", то їхні поціновувачі так і будуть думати, а не слухати якісь незрозумілі репортажі Ткача. :D
   
Ці люди працюють на одну й ту ж саму аудиторію, яка їм вірить.

Тому якщо Комаровський і Гордон сказали, що вони лохи і Вова для них "умєр", то їхні поціновувачі так і будуть думати, а не слухати якісь незрозумілі репортажі Ткача. :D

це тільки до тих пір поки медіа-бордель не прикриють
   
це тільки до тих пір поки медіа-бордель не прикриють

Ага, тоді вони взагалі стануть мучениками, а Вова узурпатором і борцем проти свободи слова.

Тільки посилить думку аудиторії, що вони праві. :D

   
Зеля превращается в какогото ДонКихота
   
Зеля превращается в какогото ДонКихота

Чіво???

Твій Зеля і на Санчу Панса не тягне. Так собі, обурений гопник з підворіття. З понтами та розпальцьовками.
   
Багато висновків притягнуті за вуха так як немає достовірноі інфи лише «інфа джерел». Однак мабуть зебеня цю інфу має, тому і маємо те що маємо
   
Із цієї інфи для мене було цікаве інше - наявність в тій компанії Сакварелідзе і Катеринчука. Се не той Катеринчук який «писав» якісь там податкрві закони в свій час і про нього говорив Гайдай?
   
Ржачно коли Клара Гордон і доктор Боткін топлять Зєбіла
Прям насолоджуюсь  B-)
   
Здається у Сірьожи Гайдая намічається халтурка
   
Гордон бегает по каналам Ахметова, часами митингуя против Вовы. При этом он орет, что имеет право сменить свое мнение, и ему платить за это не надо... :)

Ну, в принципе да, кто угодно может менять свое мнение... Но при этом это никак не объясняет это отъявленное долдонство измененного мнения на каналах Ахметова. :)

Гордон - обычный аферист. Ну в хорошем смысле этого слова, но аферист.

А коли Буббі сам ходив на канал до Ахметова і не раз, Мендель в статусі прес-секретутки вела там же програми, а «Кварталу-95» замовили 4 серіали, то це не теж саме?
   
Мнтересно кто им информацию сливает и вообще все это готовит
   
13:52 (плюс-мінус 10 секунд)

   
не показывайте это бубочке  :D
его удар хватит

Алиса, он помоему про это все раньше рассказал. он в курсе.

вот только какая интересная фигня выходит. бубочка завтра выйдет и скажет: я не планирую второй строк.  и мы все пойдем на выборы  на которых будут несколько претендентов от Ахметова-авакова с массовкой в виде шестеров, гардонов, комаровских и остальных

а с другой стороны Порошенко ( видео вы же смотрели), ставленника Фирташа  :lol: , насколько я понимаю Кличко уже не порошенковский, а ахметовский.

Приятный будет выбор? а предвыборный цирк?  но главное результат, который в принципе снова вряд ли будет зависеть от граждан страны. гардоно-шустеры с одной стороны промоют мозги, прямой с другой.

приятнейшая ситуация.... знать что президента избрали где то в вильнюсе ахметов и компания  :lol:
   
цікавий репортаж, респект Ткачу  (tu)

+1
   
Тепер мені справді страшно за країну - йде війна між жабою і гадюкою...  :facepalm1:
   
Цікаве відео

бомбезное!!!!!!! все по полочкам раскладывающее. причем если бы текстом все это описали. такого бы "интересного"эффекта не было бы.  картинка для нас всех интереснее, отсюда и успех инстаграм- ютюбов
   
і Катеринчук там, Сакварелідзе, молодший Кличко...
ото гниди

Останнє редагування: 1 грудня 2021 08:58:56 від Миклован
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія