Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
ASk

Не хочеш знать мови - бери валізу й лізь у свій чебурнет !
   
Нагадую користувачам і модераторам ФУПу, що цей дописувач спершу добровільно переїхав на окуповану територію України, а потім звідти теж добровільно у ханти-мансійський округ країни окупанта. При цьому незаконно перетнувши кордон України (а то він тут взявся ще й якісь закони цитувати). Його ФУПівська діяльність є винятково антиукраїнською. Йому тут не місце.
ПиZдишь хуже Троцкого.
Я жил где и живу на ТоТ. Никуда не выезжал и не заезжал с  начала вторжения. Весь трафик с ТоТ идет через Крым и Краснодар, насколько мне известно.
На ФУП захожу обходя блокировку.
Но даже если бы война занесла меня в Магадане или Усть-Зажопинск - тебя это не должно ипать от слова совсем.  :punish:
   
а тим, хто народився за совка і вимушений був вчитися у рашамовній школі,
пом"якшення будуть?


доречі коли отримував паспорт то національність писали з твоїх слів.
По-пріколу можна було і євреєм записатися..
Я закінчував "рашамовну школу" після совка. В 97ому році, коли випускався, на жаль ще не перевели освіту на українську мову.
Українську мову вивчив сам читаючи книжки та дивлячись фільми/телебачення, бо не було з ким спілкуватися. Все оточення було російськомовне. Останні 6 років російською не розмовляю взагалі.
Тобто той хто хоче, той може. А хто не хоче, шукає причини чому вони цього не роблять.
   
яка майстерність передьоргу-з двох процентів на чотири зросло? А не нагадаєш скіко там проффессорру набігло в вас в 10 та 14 рочку? чи то зовсім інше?. :D
так, з 2 до 4. А якби залишилось 2 то янукович пролітав. Це по Львову. А по Києву ще більші цифри.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Трохи дивне опитування. Сума двох перших опцій фактично визначає відсоток тих хто хоче хоча б якийсь обов'язок стосовно мови
З іншого боку сума першої і третьої опції визнача відсоток тих хто не хоче повної заборони інших мов.

Думаю за результатами цього голосування має сенс  провести ще фінальне опитування з двох питань
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Знову українці починають шукати ворогів не там де потрібно.
Хоча я проголосував за перший варіант(вважаю що теми можна починати українською або принаймі якщо створюєш тему то можна перекласти якщо не знаєш української), але банити потрібно за те що зупиняє нормальне спілкування чи обмін думок, а не за те якою мовою спілкування проходить.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Проголосую в последний день
Или нет
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

ПиZдишь хуже Троцкого.
Я жил где и живу на ТоТ. Никуда не выезжал и не заезжал с  начала вторжения. Весь трафик с ТоТ идет через Крым и Краснодар, насколько мне известно.
На ФУП захожу обходя блокировку.
Но даже если бы война занесла меня в Магадане или Усть-Зажопинск - тебя это не должно ипать от слова совсем.  :punish:
Скоріше всього занесе війна тебе на фронт сам розумієш з якого боку)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Залишити все як є
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

оскільки ми живемо в демократичній державі хоч і під час війни, як варіант, теми на язику ідуть у вільне і в автора є вибір або залишати так як є, або виправляти на українську і тема повертається назад, друге, створити скрипт щоб як і з ігнором, можна було ховати дописи в кожній гілці на язику, все демократично і без жодних нарікань
   
Досить гратися у демократію в мовному питанні в умовах війни, коли ворог зробив свій язик зброєю нищення України.
   
оскільки ми живемо в демократичній державі хоч і під час війни, як варіант, теми на язику ідуть у вільне і в автора є вибір або залишати так як є, або виправляти на українську і тема повертається назад, друге, створити скрипт щоб як і з ігнором, можна було ховати дописи в кожній гілці на язику, все демократично і без жодних нарікань

Справді?
   
Справді?
так. Певна політсила, яку ти демократично обрав,  щотримісяці демократично голосує за продовження воєнного стану, закон про який був прийнятий теж демократично. Що тобі, довбню, не так?.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

хоча я давно перейшов на українську, проголосував "залишити все як є". тому що російська мова не винна, що хуйло напав на Україну. а серед тих хто захищає Україну є і російськомовні
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

хоча я давно перейшов на українську, проголосував "залишити все як є". тому що російська мова не винна, що хуйло напав на Україну. а серед тих хто захищає Україну є і російськомовні

ну перейшов і добре хіба кацапська мова від того постраждала?
А російькомовні можуть спілкуватися на інших форумах, інтернет великий
   
Залишити все як є…
К чему это принуждение?
Тхне рашкою…
« не купите лотерею отключим газ»
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

а что мешает брать на фронт только укроязычных?
как только на фронт русскоязычных брать перестанут,
так сразу ставьте вопрос ребром -
русскоязычных с фупа геть



ФУП це не державний форум, а цілком собі приватний.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

https://www.youtube.com/watch?v=7Ewmm1rVuL0
ФУП це не державний форум, а цілком собі приватний.
И шо владелец говорит по этому поводу?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Досить гратися у демократію в мовному питанні в умовах війни, коли ворог зробив свій язик зброєю нищення України.

ПОЛІТИКА ЕКОНОМІКА ЖИТТЯ ЄВРОПА ЧЕМПІОН ФОРУМ MEZHA БЛОГИ ІСТОРИЧНА ПРАВДА ТАБЛОID ДОСТУП КЛУБ УП ДОПОМОГА ЗСУ
УСІ РОЗДІЛИ УКР РУС ENG  ПІДТРИМАТИ УП
ЗАСНОВАНА ГЕОРГІЄМ ГОНГАДЗЕ У 2000 РОЦІ

не чують  :(
   
ну перейшов і добре хіба кацапська мова від того постраждала?
А російькомовні можуть спілкуватися на інших форумах, інтернет великий
а якщо я хочу спілкуватися і з україно- і з російськомовними? От вчора Данко образився на нас. А це цікавий дописувач.
   
Досить гратися у демократію в мовному питанні в умовах війни, коли ворог зробив свій язик зброєю нищення України.

Ух… фаріонщиной тхне…)
   
Ух… фаріонщиной тхне…)

Для чого Ви назвалися мавкою? Перейменуйтеся у якусь кікімору чи що там у вас москалів є.
   
Для чого Ви назвалися мавкою? Перейменуйтеся у якусь кікімору чи що там у вас москалів є.

Не давайте мені порад і тоді не підете за курсом отого карабля…
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

треба "політична воля" а не голосувалка, "варфоломіївська ніч" чишо ...
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

И шо владелец говорит по этому поводу?
Ви гадаєте, що він присутній в топіку?
а якщо я хочу спілкуватися і з україно- і з російськомовними?

Хтось забороняє? Інших форумів повно. Можете навіть власний створити.
   
а якщо я хочу спілкуватися і з україно- і з російськомовними? От вчора Данко образився на нас. А це цікавий дописувач.

Та не... Я не склонен к обидам, но... Ведение дискуссий в разрезе "засунь руку в жопу" и ты ды... Всегда будет вызывать реакцию и реакция будет жесткой. Сегодня КАЖДЫЙ украинец представляет Украину в целом и судить о ней будут по худшему из... Это так... Если кто не в курсе...

Голосовалка сама не имеет значения, так как позиция "модератора" выражена в заголовке темы.

Чтобы "модератору" трохы прозреть даю опубликованное сегодня правительством Великобритании определение "экстремизма"... советую прочесть внимательно... оно не на кацапском... Забавно будет, если ведущий украинский политический форум в ЮКей будет признан "экстремистским"...

Extremism is "the promotion or advancement of an ideology based on violence, hatred or intolerance, that aims to:

1. negate or destroy the fundamental rights and freedoms of others; or
2. undermine, overturn or replace the UK's system of liberal parliamentary democracy and democratic rights; or

intentionally create a permissive environment for others to achieve the results in (1) or (2)."

https://www.bbc.com/news/uk-politics-68556914
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

п. 3
Аж захотелось опять писать на русском
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Extremism is "the promotion or advancement of an ideology based on violence, hatred or intolerance, that aims to:

1. negate or destroy the fundamental rights and freedoms of others; or
2. undermine, overturn or replace the UK's system of liberal parliamentary democracy and democratic rights; or

intentionally create a permissive environment for others to achieve the results in (1) or (2)."

І в чому екстремізм? Ще раз, форум це не держава і не тюрма.
Власник форуму не встановлює закони на рівні держави, обов'язкові для виконання всіма та всюди.
Власник не може заборонити юзерам піти зі свого форуму чи заборонити створювати власні.

До того ж - у власника також є фундаментальні права та свободи. Встановлювати правила на своїй приватній території - одне з них.

Згодні?

   
До того ж - у власника також є фундаментальні права та свободи. Встановлювати правила на своїй приватній території - одне з них.

А вот нет.... Полагаешь если на кабаке появится вывеска "собакам и неграм вход запрещен", то, это же частная лавка, проблем не будет?

Еще раз... "the promotion or advancement of an ideology based on ... intolerance..."

Но, более важно...

"intentionally create a permissive environment for others to achieve the results in (1)"

Заголовок темы ПРЯМО подпадает под определение... Но, если у кого есть желание, могу попробовать отослать запрос в Офком... Не хотелось бы, однако... Но они разъяснят.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ви гадаєте, що він присутній в топіку?
Та да шо вы без него пытаетесь решить?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Еще раз... "the promotion or advancement of an ideology based on ... intolerance..."

А якщо вказано "не палити", "зберігати тишу", якщо встановлюють дресс-код - це нетолерантність?
"intentionally create a permissive environment for others to achieve the results in (1)"
Ваше житло та ваше підприємство - це те саме перміссів енвайронмент. Тим не менш допуск туди мають ліше ті особи і лише на тих підставах, які встановили ви.

Є форуми та й інші сервіси, доступ до яких надають за гроші і мати на тому форумі певний функціонал - теж вартує грошей.
Однозначно зафіксована правилами мова спілкування на форумі - норма життя.
Підфоруми з регіональними мовами - так само.

Останнє редагування: 14 березня 2024 12:55:41 від Jinx
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

И шо владелец говорит по этому поводу?
Каже щось чеською)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

А вот нет.... Полагаешь если на кабаке появится вывеска "собакам и неграм вход запрещен", то, это же частная лавка, проблем не будет?

Еще раз... "the promotion or advancement of an ideology based on ... intolerance..."

Но, более важно...

"intentionally create a permissive environment for others to achieve the results in (1)"

Заголовок темы ПРЯМО подпадает под определение... Но, если у кого есть желание, могу попробовать отослать запрос в Офком... Не хотелось бы, однако... Но они разъяснят.
Ти ж обіцяв зібатись, от і зйобуйся, бомж)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Та да шо вы без него пытаетесь решить?

А я нічого і не вирішую, лише висловлюю свою думку. І не голосував, доречі (через солідарність з тими, у кого таку опцію забрали), хоч у мене ще й збереглася ця можливість.

І якщо уважно перечитаєте - я говорю не про покарання і не про форму покарання, а про правила.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

А якщо вказано "не палити", "зберігати тишу", якщо встановлюють дресс-код - це нетолерантність?

Я свое мнение высказал в начале, а в идеологическом митинге в этом топике не участвую, ибо он не имеет никакого отношения к поставленному вопросу.

А опрос, если вы присмотритесь, не касается ни правил форума, ни желания достигнуть каких-либо целей владельцем форума. Опрос про другое - "можно ли модератору наказывать участников форума по признаку языка" (а бан - это и есть наказание).

Толерантный опрос звучал бы по другому - Хотите ли вы, что бы в правилах форма был установлен рабочий язык общения на форуме? - Да - Нет.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Каже щось чеською)
має бути лише чеська мова на ФУПі!
   
Думаю модератори уже мають напрацьовувати зміни до правил ФУПу, які чітко вказуватимуть, що це є україномовний форум і передбачатимуть покарання для тих хто не хоче цього розуміти.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Толерантный опрос звучал бы по другому

Він не прозвучав. Диктатор запитав, чи бажають юзери "кровіщі".  Ваші дії?

   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Він не прозвучав. Диктатор запитав, чи бажають юзери "кровіщі".  Ваші дії?

Насыпать песочек вокруг места возгорания, и продолжить наблюдение за процессом горения. По возможности, прикрываясь от кровавых брызг. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія