Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДТП у Харкові

Re: ДТП у Харкові

пока Дронов будет сидеть я буду любую нашу власть считать говном
   
Re: ДТП у Харкові

пока Дронов будет сидеть я буду любую нашу власть считать говном
Твое мнение никого не интересует.
   
Re: ДТП у Харкові

Вот прикинь, с завтрашнего дня все перестанут нарушать. Ну и кому такое выгодно?

Всім, хто залишився живий та неушкоджений.
   
Re: ДТП у Харкові

Зайцева, яка збила на смерть 6 людей, засмагає на сонечку "за ґратами".

Олену Зайцеву, засуджену до 10 років позбавлення волі за смертельну ДТП у Харкові, сфотографували, коли вона засмагала в Покровському виправному центрі №79 у Дніпропетровській області.
Її знімки опублікувала на своїй сторінці у Facebook Олександра Загранична. Вона стверджує, що керівництво виправного центру "догоджає мажоркам".

"На фото вбивця Зайцева та ще одна мажорка на ім'я Валя. Ось так відбувають покарання ті, у кого є гроші, і ті, у кого немає грошей", – написала Загранична.

Достовірність цих фото підтвердила начальниця Покровського виправного центру №79 Інна Мицюк.

Вона повідомила, що фотографії справді зроблені в ПВЦ №79 у Дніпропетровській області, і пояснила, чому таке стало можливим.

"Фотографії справді зроблені іншими засудженими, але про жодні поблажки для Зайцевої мови немає. Для розуміння: вона перебуває в секторі, де відбувають покарання жінки, які засуджені за злочини з необережності – до позбавлення волі. Вони повністю ізольовані від інших засуджених (до обмеження волі. – Ред.). Усього в секторі, разом із Зайцевою, їх шестеро", – розповіла Мицюк.

Водночас у засуджених до обмеження волі жінок більше "можливостей". Вони мають при собі мобільні телефони, вільно пересуваються територією виправного центру й навіть виїжджають у місто за покупками.

   
Re: ДТП у Харкові

готують суспільну думку, що засмагала за гратами, а не на Мальдівах
   
Re: ДТП у Харкові

Пелфор радіє мабуть
   
Re: ДТП у Харкові

Вбила 6 людей "по необережності".
Цікаво, з таким формулюванням усі вбивці сидять?
   
Re: ДТП у Харкові

Твое мнение никого не интересует.

Никого - это тебя что ли?  :gigi:
   
Re: ДТП у Харкові

вільно пересуваються територією виправного центру й навіть виїжджають у місто за покупками

Т.е. если кто-то её сфотографирует за пределами тюрьмы, то это тоже будет в пределах "нормы".

   
Re: ДТП у Харкові

Т.е. если кто-то её сфотографирует за пределами тюрьмы, то это тоже будет в пределах "нормы".
Тут можна і по іншому прочитати, що вона вільно пересувається по країні і іноді відвідує виправний заклад.
   
Re: ДТП у Харкові

мьортвих нє верньош
а кому нужна ета моральная сатісфакція...
Потенциальным мертвым. Тем кто ещё ходит по улицам, по которым будет ехать следующая зайка. Если следующая зайка будет напуганная положением текущей зайки, она слабее будет давить на педальку.
   
Re: ДТП у Харкові

Когда загорается красный и ты его видишь - жмёшь педальку до полика.... - це "по необережності"?  ;o
   
Re: ДТП у Харкові

Когда загорается красный и ты его видишь - жмёшь педальку до полика.... - це "по необережності"?

Угу, необережно тримала тапку в підлогу кілька кварталів поспіль, ігноруючи світлофори.
Десь недавно кидали відео, як по Франківську необережно хлопці каталися, сподіваюся, не вб'ють так нікого "по необережності"  :X
   
Re: ДТП у Харкові

Елена Зайцева, которая отбывает 10-летний срок лишения свободы за смертельное ДТП в Харькове 18 октября 2017 года начала выплату компенсации пострадавшим с 31 грн 67 копеек.

Об этом сообщила адвокат потерпевших Лариса Матвеева, передает Укринформ.

"Зайцева на сегодняшний день выплатила двум пострадавшим компенсацию по 31,67 грн каждому. Есть подтверждение, что они получили средства, выплачиваемые в рамках исполнительного производства", - отметила Матвеева.

По ее словам, при этом по решению суда Зайцева должна выплатить всем пострадавшим около 3 млн грн.
Знущаються.
   
Re: ДТП у Харкові

Знущаються.

Как суд назначил, так и выплачивает.
   
Re: ДТП у Харкові

пока Дронов будет сидеть я буду любую нашу власть считать говном
(tu)
   
Re: ДТП у Харкові

Зайцева, яку засудили за вчинення смертельної ДТП в Харкові в жовтні 2017 року, продовжує виплачувати сім'ям загиблих по 30−40 гривень.

Світлана Виниченко, у якої в ДТП загинув єдиний син Олександр, розповіла в коментарі Сегодня, що вважає подібні виплати від Зайцевої «кпинами».

«Мені періодично надходять від Зайцевої виплати — по 30, по 40 гривень. Не регулярно, кожні два-три місяці. Я вважаю це знущанням. Кожен раз, коли я бачу ці суми, у мене починається істерика. Краще нічого не треба. Крім того, з 30 гривень належить заплатити ще і податок, 7 гривень», — розповіла вона.

У свою чергу адвокат потерпілих Лариса Матвєєва додала, що, виплачуючи мізерні суми, Зайцева навряд чи кається.


https://nv.u a/ukr/ukraine/events/dtp-z-zaycovoy-zasudzhena-viplachuye-po-30-griven-sim-yam-zagiblih-novini-ukrajini-50189682.html?utm_campaign=НВ&utm_content=9699312&utm_medium=referral&utm_source=idealmedia&utm_term=1291494
   
Re: ДТП у Харкові

Цікаво а ця блдина зайцева хоча б сидить? Чи вже вийшла по УДО і вже десь на Канарах?
   
Re: ДТП у Харкові

Зайцева навряд чи кається.
А чого їй каятися? таким істотам поняття вини незнайоме  :-)o
   
Re: ДТП у Харкові

Зайцева, яку засудили за вчинення смертельної ДТП в Харкові в жовтні 2017 року, продовжує виплачувати сім'ям загиблих по 30−40 гривень.

Світлана Виниченко, у якої в ДТП загинув єдиний син Олександр, розповіла в коментарі Сегодня, що вважає подібні виплати від Зайцевої «кпинами».

«Мені періодично надходять від Зайцевої виплати — по 30, по 40 гривень. Не регулярно, кожні два-три місяці. Я вважаю це знущанням. Кожен раз, коли я бачу ці суми, у мене починається істерика. Краще нічого не треба. Крім того, з 30 гривень належить заплатити ще і податок, 7 гривень», — розповіла вона.

У свою чергу адвокат потерпілих Лариса Матвєєва додала, що, виплачуючи мізерні суми, Зайцева навряд чи кається.

https://nv.u a/ukr/ukraine/events/dtp-z-zaycovoy-zasudzhena-viplachuye-po-30-griven-sim-yam-zagiblih-novini-ukrajini-50189682.html?utm_campaign=НВ&utm_content=9699312&utm_medium=referral&utm_source=idealmedia&utm_term=1291494

Сучка хитросдєлана ця Зйцева.

До речі, хто в курсі, отой Кожара, бувший міністр іноземних справ, який по п'яні пристрелив свого знайомого, Старицького, бувшого члена наглядової ради каналу Інтер, ще сидить чи вже відпустили?

   
Re: ДТП у Харкові

Сучка хитросдєлана ця Зйцева.

До речі, хто в курсі, отой Кожара, бувший міністр іноземних справ, який по п'яні пристрелив свого знайомого, Старицького, бувшого члена наглядової ради каналу Інтер, ще сидить чи вже відпустили?
поки не виплатить присуджені компенсації, доти не зможе вийти на Удо. Здається, є таке в законі.
   
Re: ДТП у Харкові


 :X
   
Re: ДТП у Харкові

Вона дійсно сидить в камері?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія