Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

,Не верю в бога, но ,Господи, спаси Украину от зели

,Не верю в бога, но ,Господи, спаси Украину от зели

   


Хер тебе, зеля, а не Украина
   
   
   
Іра Луценко? :D
   
Отдыхайте, любители зели. У вас впереди трудные времена .
   
Зеленський - це і є Божий план по спасінню України.
Але ж ти і так в Бога не віриш, тому не зрозумієш цього.
   
 :D  (tu)  :-B
   
Зеленський - це і є Божий план по спасінню України.
Але ж ти і так в Бога не віриш, тому не зрозумієш цього.
Хули ты мне из Польши пишешь это. Вернись в Украину и претворяй в жизнь этот божий промысел,
   
Не верить в бога, но при этом у него шо та просить, на такое только корыто порхатое способно
   
Правильно, треба вірити не у бога, а у мародера і у передвиборчу скупку електорального скота за 1000 грн. Це ваше майбутнє
   
Хули ты мне из Польши пишешь это. Вернись в Украину и претворяй в жизнь этот божий промысел,
Це не від мене залежить, а від Бога.
Я за Зеленського в першому турі не голосував.
Зеленського вибрали українці, які живуть в Україні.
   
шо пропаганда чудодейственная с людями творит ....вся компания кнура строится на обычном страхе....только не юля бо армагедец и не иначе, теперь только не зеля бо все пропало и страны уже нет....люди вы наче подурилы....не смотрите телек идите птичек пофотайте в море искупайтесь...а то всю жизнь жить в телевизионных страхах это занадто....ровно после 21 числа вся эта страшилка закончится как по мановению руки...и окажется что ничего ужасного вокруг нема
   
Зеленський - це і є Божий план по спасінню України.
Але ж ти і так в Бога не віриш, тому не зрозумієш цього.
сказал уехавший в Польшу  :facepalm1:
   
Це не від мене залежить, а від Бога.
Я за Зеленського в першому турі не голосував.
Зеленського вибрали українці, які живуть в Україні.
те же самые украинцы и януковича в свое время выбрали
   
шо пропаганда чудодейственная с людями творит ....вся компания кнура строится на обычном страхе....только не юля бо армагедец и не иначе, теперь только не зеля бо все пропало и страны уже нет....люди вы наче подурилы....не смотрите телек идите птичек пофотайте в море искупайтесь...а то всю жизнь жить в телевизионных страхах это занадто....ровно после 21 числа вся эта страшилка закончится как по мановению руки...и окажется что ничего ужасного вокруг нема
ну на вас же пропаганда подействовала что порох это зло и ужас ужас  :laugh:
   
Слишком много идиотов ИМХО
   
Слишком много идиотов ИМХО

Серьёзно?)
А ты можешь дать развёрнутый ответ, почему наступит армагеддон при президенте Зеленском?

Может ты сумеешь меня переубедить..
   
те же самые украинцы и януковича в свое время выбрали
Ті, що колись на форумі співали дефирамби Януковичу, тепер тут топлять за Порошенка.
   
Зеленський - це і є Божий план по спасінню України.
Але ж ти і так в Бога не віриш, тому не зрозумієш цього.


Бля. ..а тут ти чим кращій за порохоботів?
Який божий план зе :facepalm1:
А Петро з томосом то значить мєсія?
   
Зеленський - це і є Божий план по спасінню України.
Але ж ти і так в Бога не віриш, тому не зрозумієш цього.
Я не думаю що Бог такий жорстокий що зрізає не потрібне гілля як в деяких теорія про голокост. Бо першими жертвами режиму Зе будуть не прихильники інших партій а саме його виборці.
   
сказал уехавший в Польшу  :facepalm1:
Так. Так само, як і тисячі інших молодих українців, які через колаборантську і мародерську політику влади були змушені втікати з України в Польщу.
Українці Польщі проголосували проти колаборанта.
В Польщі переміг Зеленський.
   
Ті, що колись на форумі співали дефирамби Януковичу, тепер тут топлять за Порошенка.
Уже відрікаєшся від месії Зе-командера?
   
Хули ты мне из Польши пишешь это. Вернись в Украину и претворяй в жизнь этот божий промысел,
5 років кнурятам бракнуло?
   
Мда , деякі ще сподіваються...ну що ж жопобіль 22.04 буде страшна.
   
ну на вас же пропаганда подействовала что порох это зло и ужас ужас  :laugh:

нету на меня никакой пропаганды, телек не смотрю, общаюсь в сети только на хфупе...но душа моя не терпит воровства, попирания прав граждан, изменения конституции под себя любимого....все это мне не нравится и я считаю что нужно менять людей у власти
   
те же самые украинцы и януковича в свое время выбрали

 Завжди з таких дуреп сміявся

Береш..відкриваєш сайт цвк і порівнюєш як голоса по областях за зе зараз і як по областях голоса за ригів
Твій мозок здатен на таку не важку операцію?

Останнє редагування: 6 квітня 2019 08:49:01 від Ukraine
   
Так. Так само, як і тисячі інших молодих українців, які через колаборантську і мародерську політику влади були змушені втікати з України в Польщу.
Українці Польщі проголосували проти колаборанта.
В Польщі переміг Зеленський.
  Бідна обманута Олігархами дитина, її закриють від Польші кордон, бо олігархам потрібні раби...
   
Завжди з таких дуреп сміявся

Береш..відкриваєш сайт цвк і порівнюєш як голоса по областях за зе зараз і як по областях голоса за ригів
Твій мозок здатен на таку не важку операцію?
Дарма ти Ображаєш Вельми шановну Моллі.
   
Завжди з таких дуреп сміявся

Береш..відкриваєш сайт цвк і порівнюєш як голоса по областях за зе зараз і як по областях голоса за ригів
Твій мозок здатен на таку не важку операцію?
ну куда мне среди таких умных, дура я дура  :weep:

можете писать в лс - организую экскурсию

   
Дарма ти Ображаєш Вельми шановну Моллі.

Нікого не ображаю

Але відсотки за зе там де не було ніколи за Янука. ..і овердохуя...говорит ь про те що ситуація зовсім інша

Є тупе п***а за свого кандидата...а є факти які показуючи справжню картину

Останнє редагування: 6 квітня 2019 08:52:40 від Ukraine
   
Re: ,Не верю в бога, но ,Господи, спаси Украину от зели

те же самые украинцы и януковича в свое время выбрали
+
сначала  выбрали Овоща, теперь они же выберут нам Зеленського, за редким исключением.
   
нету на меня никакой пропаганды, телек не смотрю, общаюсь в сети только на хфупе...но душа моя не терпит воровства, попирания прав граждан, изменения конституции под себя любимого....все это мне не нравится и я считаю что нужно менять людей у власти
у меня круг общения довольно узок и это не фуп - сюда я захожу поржать

так вот, я общаюсь с людьми которые стояли на луганском евромайдане - они за пороха. на этом все.

я прошла через безумие толпы в 2014 сейчас я наблюдаю то же самое
   
+
сначала  выбрали Овоща, теперь они же выберут нам Зеленського, за редким исключением.

Овоч би і досі володарював, якби не зрадив з асоціацією. Якщо не помиляюсь, влітку 2013 у нього був десь 30% рейтинг, вдвічі вищий від кнурячого.
   
Re: ,Не верю в бога, но ,Господи, спаси Украину от зели

Завжди з таких дуреп сміявся

Береш..відкриваєш сайт цвк і порівнюєш як голоса по областях за зе зараз і як по областях голоса за ригів
Твій мозок здатен на таку не важку операцію?
давай я погоджусь замість Молли на дурепу, а ти мені свою аналітику викладеш на прикладі Харкова
   
Зелюки, расслабьтесь, у вас ровно до 22 апреля радости в любом случае. Потом наступит разочарование в ЛЮБОМ случае. Вы прилюбом исходе выборов- в проигрыше.
Поймите эту простую мысль.
   
Нікого не ображаю

Але відсотки за зе там де не було ніколи за Янука. ..і овердохуя...говорит ь про те що ситуація зовсім інша

Є тупе п***а за свого кандидата...а є факти які показуючи справжню картину
Просто за ці 5 років Порошенко зшив Україну реально зшив, тому ми маємо роподівл по поглядах і вікові групи а не по території.
   
Всеобщее выборное право надо заслужить, конечно.
   
Re: ,Не верю в бога, но ,Господи, спаси Украину от зели

ще одна екзальтована особа, що її дах трохи зірвало.


)) вже смішно читати порохівських баришень.

а середній палець від баришні  :facepalm1: - краще хряпні кон'яку чи свічку вставь -попустить )))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія