Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В масках кожен 5-й

В масках кожен 5-й

Може навіть менше. 
   
Re: В масках кожен 5-й

60%
   
Re: В масках кожен 5-й

   
Re: В масках кожен 5-й

Я про лемберг
я теж
40-45%
я був в місті в середу
10 днів тому було процентів 10-15
   
Re: В масках кожен 5-й

Вчера в Киеве 30% Позняки.
   
Re: В масках кожен 5-й

На улице и в магазине - разные %%
   
Re: В масках кожен 5-й

головне - в магазинах всі в масках
   
Re: В масках кожен 5-й

Сейчас стою в ICA в Стокгольме, вокруг чел 500, в масках 0.   :rotate:
   
Re: В масках кожен 5-й

я сьогодні нагуляв 10 км пішки
на вулиці 30-40% в масках
в банку весь персонал і 70% десь
в Сільпо поза 80% в масках
але на вході стоять дезінфектори і поліетиленові рукавички

зі. я б ще замутив акцію в супермаркеті: всім бажаючим на виході по 50 г коньяку
або 100 г, якщо пара
за дітей можна також наливати
 :-)o

Останнє редагування: 27 березня 2020 17:19:56 від garri
   
Re: В масках кожен 5-й

я сьогодні нагуляв 10 км пішки
на вулиці 30-40% в масках
в банку весь персонал і 70% десь
в Сільпо поза 80% в масках
але на вході стоять дезінфектори і поліетиленові рукавички

зі. я б ще замутив акцію в супермаркеті: всім бажаючим на виході по 50 г коньяку
або 100 г, якщо пара
за дітей можна також наливати
 :-)o

+1.аналогічні спостереження
В Метро офіційно сказали,що без масок не пускатимуть
   
Re: В масках кожен 5-й

в отделения Новой Почты без маски не пускают
   
Re: В масках кожен 5-й

А де вы их берете? маски
   
Re: В масках кожен 5-й

Киев. На улице 20 процентов в маске... В магазине(АТБ) 80 процентов в масках... Процентов пять покупателей в перчатках... Весь персонал магазинов в масках и перчатках
   
Re: В масках кожен 5-й

Більше. Відсотків 50. Є магазини в які реально без маски не пускають, просять вийти (один точно на Сизові такий є).
   
Re: В масках кожен 5-й

Може навіть менше. 

Больной короновирусом человек в активной стадии с температурой умножает на 0 любые маски окружающих, ибо является просто факелом, полыхающий вирусом. Самой эффективной мерой преодоления эпидемии в Китае стало изъятие болеющих людей из общественного оборота. Для этого в Китае на каждом шагу измеряли все тотально температуру. Всем поголовно. Видосиков про то, как задерживают людей с температурой в Китае в сети полно.

Вопрос - сколько раз ВАМ измерили температуру за последнюю неделю в общественных местах?

Кстати, на китайцев напялили маски для того, что бы они не плевали в общественных местах - есть у них такой национально-культурный грешок. Особенно среди пожилых людей старой коммунистической закалки. :)

При этом, если вы хотите эффективно защитить себя от заражения вирусом, то к маске обязательно нужны защитные очки, ибо слизистая глаз, пожалуй, более уязвима для вируса.  Ну и одноразовые перчатки, пожалуй, в первую очередь.
   
Re: В масках кожен 5-й

Харків. в суперах відсотків 10 відвідувачів. на НП - нуль.
персонал суперів - маски переважно під носом.
але загалом відсоток збільшився
   
Re: В масках кожен 5-й

Киев. На улице 20 процентов в маске... В магазине(АТБ) 80 процентов в масках... Процентов пять покупателей в перчатках... Весь персонал магазинов в масках и перчатках

я проходив поруч з атб й бачив, як люди стояли на лініях, намальованих на тротуарі  з інт.2м
на вході охоронець запускав всередину, лише після того,як хтось виходив
без масок одразу завертав
   
Re: В масках кожен 5-й

Нова пошта, Розетка, Альфа банк та аптеки без масок відввдувачів не пускають і весь персонал в масках. Сільпо та АТБ співробітники в масках і рукавичках, на вході дезінфектори та рукавички. По Шулявці 65-70% в масках ходять. Багато пенсіонерів прогулюються, погода хороша, а на все інше начхати.
   
Re: В масках кожен 5-й

Нова пошта, Розетка, Альфа банк та аптеки без масок відввдувачів не пускають і весь персонал в масках. Сільпо та АТБ співробітники в масках і рукавичках, на вході дезінфектори та рукавички. По Шулявці 65-70% в масках ходять. Багато пенсіонерів прогулюються, погода хороша, а на все інше начхати.
пишіть місто. тому що такого в своєму я не бачив.
був в офісі МТС. дезинфектор є, але не на вході-виході, а біля манагера.
Харків.
   
Re: В масках кожен 5-й

А де вы их берете? маски
В эпицентре в интернет магазине можно заказать. Цена бешеная :(
Но на упаковке уже написано, что против короновируса :)
   
Re: В масках кожен 5-й

В эпицентре в интернет магазине можно заказать. Цена бешеная :(
Но на упаковке уже написано, что против короновируса :)

А как получить, если в нп без маски не пускают? :laugh:
   
Re: В масках кожен 5-й

зі. я б ще замутив акцію в супермаркеті: всім бажаючим на виході по 50 г коньяку
З однієї чарки  (tu)
   
Re: В масках кожен 5-й

Сейчас стою в ICA в Стокгольме, вокруг чел 500, в масках 0.   :rotate:

Ну как бы радоваться особо нечему.


Коронавирус: в Швеции количество случаев превысило 2800
ЧЕТВЕРГ, 26 МАРТА 2020, 16:28
 
В Швеции за сутки зафиксировали 296 новых случаев коронавируса, количество лабораторно подтвержденных случаев достигло 2806.
Об этом сообщает "Европейская правда" со ссылкой на Агентство общественного здоровья Швеции.
От осложнений болезни умерли 66 человек. Средний возраст погибших - 83 года, 58% из них - мужчины.
Средний возраст диагностируемых больных - 56 лет, 53% - мужчины. В отделениях интенсивной терапии находятся 178 пациентов.
По оценке Министерства здравоохранения, в более чем половине случаев люди заразились коронавирусом в Швеции.
Отмечается, что в первую очередь тестируют пациентов пожилого возраста и тех, кто имеет тяжелые симптомы и нуждается в госпитализации. В связи с этим статистика не учитывает людей, у которых заболевание протекает с легкими симптомами.
В связи с пандемией, с 18 марта страна рекомендовала учебным заведениям перейти на дистанционное обучение, а с 19 марта закрыла границы для иностранцев на 30 дней.

Правительство Швеции представило пакет мер на сумму более 300 млрд шведских крон ($ 30,94 млрд) для поддержки экономики на фоне пандемии коронавируса.
   
Re: В масках кожен 5-й

зі. я б ще замутив акцію в супермаркеті: всім бажаючим на виході по 50 г коньяку
або 100 г, якщо пара
за дітей можна також наливати
 :-)o
О.. п'ятниця ж, блін піду трошки от такого
   
Re: В масках кожен 5-й

https://24tv .ua/health/chomu_ne_varto_nositi_masku_na_vulitsi_poyasnennya_virusologa_n1305672

Чому не варто носити маску на вулиці: пояснення вірусолога

Лікарка-вірусологиня Алла Мироненко пояснила, у яких випадках потрібно одягати медичну маску, а у яких вона не потрібна взагалі.

Про це Алла Мироненко розповіла в інтерв'ю журналістам 24 каналу.
За словами Мироненко, на вулиці носіння маски не є доцільним, адже людина не може захворіти від свіжого повітря. Тобто коли ви виходите на вулицю пройтися або вигуляти домашнього улюбленця, маску можна не одягати.

Натомість її потрібно носити там, де є велике скупчення людей.

Збудник вірусу, він є там, де є хворий, біля нього, можливо на поверхнях або в частках повітря. А на вулиці ви не можете захворіти. Тобто коли людина йде до магазину або до аптеки, вона має одягнути маску, а на вулиці це не є обов'язково,
– пояснила вона.

Вона звернула увагу на те, що носіння маски (як і будь-які засоби профілактики) потрібно продумати у тих родинах, де живуть літні люди. Адже необхідно дотримуватися усіх методів, щоб їх не інфікувати.
На всіх апаратів штучної вентиляції легенів може не вистачити,
– додала Мироненко.

Повне інтерв'ю з вірусологинею Аллою Мироненко: дивіться відео
   
Re: В масках кожен 5-й

А що з того, якщо старі бабки і далі масово тиснуться в ларьках і магазинах.
Молоді чекають в надворі, мабуть бояться померти.
   
Re: В масках кожен 5-й

Больной короновирусом человек в активной стадии с температурой умножает на 0 любые маски окружающих, ибо является просто факелом, полыхающий вирусом. Самой эффективной мерой преодоления эпидемии в Китае стало изъятие болеющих людей из общественного оборота. Для этого в Китае на каждом шагу измеряли все тотально температуру. Всем поголовно. Видосиков про то, как задерживают людей с температурой в Китае в сети полно.

Вопрос - сколько раз ВАМ измерили температуру за последнюю неделю в общественных местах?

Кстати, на китайцев напялили маски для того, что бы они не плевали в общественных местах - есть у них такой национально-культурный грешок. Особенно среди пожилых людей старой коммунистической закалки. :)

При этом, если вы хотите эффективно защитить себя от заражения вирусом, то к маске обязательно нужны защитные очки, ибо слизистая глаз, пожалуй, более уязвима для вируса.  Ну и одноразовые перчатки, пожалуй, в первую очередь.

+1000000
Найперше очі.
   
Re: В масках кожен 5-й

Чернівці на вулицях 90% в масках. В установи всі відвідувачі і працівники обов‘язково масковий режим розпорядженням мерії
   
Re: В масках кожен 5-й

я сьогодні нагуляв 10 км пішки
на вулиці 30-40% в масках
в банку весь персонал і 70% десь
в Сільпо поза 80% в масках
але на вході стоять дезінфектори і поліетиленові рукавички

зі. я б ще замутив акцію в супермаркеті: всім бажаючим на виході по 50 г коньяку
або 100 г, якщо пара
за дітей можна також наливати

 :-)o


 (tu)

Дієва боротьба з вірусом.
   
Re: В масках кожен 5-й

О.. п'ятниця ж, блін піду трошки от такого
Показати зображення...

Corobinova  спочатку почав читати як coronоvirusna
Вже всюди те слово мерещиться :facepalm:
   
Re: В масках кожен 5-й

З однієї чарки  (tu)

как в церкви
   
Re: В масках кожен 5-й

https://youtu.be/bsnmxJPQiDc

реально просто і швидко шиється багаторазова маска.
   
Re: В масках кожен 5-й

Харків. в суперах відсотків 10 відвідувачів. на НП - нуль.
персонал суперів - маски переважно під носом.
але загалом відсоток збільшився
В Харкові поки нуль інфікованих (офіційно)
   
Re: В масках кожен 5-й

А как получить, если в нп без маски не пускают? :laugh:
с доставкой на дом
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія