Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А як цей опус оцінив би Лесь Подерв'янський? (Про війну) 8-)

   Війна зайшла в глухий кут. Воюючі сторони несуть величезні втрати. Уряди оголосили мобілізацію усіх від 18 до 60.
Ліняя фронту. Починається рішучий бій. Спочатку обидві воюючі сторони задіюють авіацію, а потім реактивну та ствольну артилерію.
  Далі сходяться впритул. Стрілянина, вибухи гранат. Коли боєприпаси закінчуються йдуть в рукопашну атаку: "У-р-р-а! За Родину! За Пууутина!!"
  З протилежного боку теж: "У-р-р-а! За Батьківщину! За Зеленського!!"
  Вигуки "У-р-р-а!!! " переростать в суцільний гул.
  Рукопашний бій розростається. Люпцюють один одного саперними лопатами, палками. (Автомат без набоїв – палка  :gigi: )
  Всюди кров, трупи, поранені конають навкруги та вояки в азарті бою на це не зважають - рубаються так, що іскри летять та відрубні голови відлітають.
  З одного боку вигуки:
  - За Рассею! Это наша земля! Наш Пууутин не хуйло! Дайош денафикацию! Вы фашисты, нацыки! Хрен вам а не НАТО! Хватин нас ущемлять! За "Комуняку на гилляку!" ответите!
  З іншого боку теж вигуки: - Це наша земля а ви загарбники, орки, нелюди! Ось вам за зруйновані наші міста та села, за убитих, закатованих людей! А ваш Пууутин таки хуйло!
  Опоненти за словом в кишеню не лізуть: - А ваш Зеленсий жыд!
  такий, що ангели не встигають душі вбитих відносити до Престолу Всевишнього.
  В цей момент десь на небі один Апостол звертається до іншого: 
  - За що ці люди із золотими хрестиками на грудять так жорстоко вбивають один одного!? Мо їм мало власної території?
  - Не може бути. Очевидно у їхніх психлікарнях сьогодні день відкритих дверей!
 :facepalm1:
   
Це наша земля а ви загарбники, орки, нелюди! Ось вам за зруйновані наші міста та села, за убитих, закатованих людей! А ваш Пууутин таки хуйло!
І тут, на білому коні, виїжджає Антік. Стає раком і каже - єбіть мене, хлопці, як хочете. А після того поїхали до мене додому, згвалтуєте доньку, спалите хату, а зятя - каструєте. Навіщо нам один з одним воювати? То хай політики воюють. А у вас є горілка, братушкі?
   
Він би оцнив коротко словами з п"єси "Йоко і самураї":

-Ти поц.
   
І тут, на білому коні, виїжджає Антік. Стає раком і каже - єбіть мене, хлопці, як хочете. А після того поїхали до мене додому, згвалтуєте доньку, спалите хату, а зятя - каструєте. Навіщо нам один з одним воювати? То хай політики воюють. А у вас є горілка, братушкі?

Это конечно должно мотивировать, но есть проблема. Все это проделывали русские в Чечне. И чеченцы резали их на полную много лет.  Но что теперь?
Поэтому может быть не уничтожение, а замирение по типу Чечни.
Если у нас найдутся люди типа Кадырова-старшего ( не Рамзана)
С другой стороны такой родовой структуры у нас нет конечно.
С трудом представляю какую то силу тут, способную перейти на их сторону.
   
Цей його твір мені подобається. https://www.youtube.com/watch?v=6Boo5ufeWhU
Там про наших керманичів та наш народ.  :gigi: 
   
бля. який єбанько
 :facepalm1:
старість прийшла, а мудрість десь згубила по дорозі
   
Щось дуже нагадало оповідання де шимбамбуклі і мазукта грали в шахи.

Це чисто по тексту.
А по суті питання - КГ/АМ
   
:facepalm1:

Напишіть краще про своє дитинство. Про батьків, дідів, їх науку. Можна в стіл.
Подумайте над написаним, бажано без пляшки.
Визначтесь нарешті, до кого Ви за рецензією звернетесь - до Леся чи до Бога. І домовтесь заздалегідь, якраз пора.
   
Напишіть краще про своє дитинство. Про батьків, дідів, їх науку.
Кожен сам вирішує про що писати
   
І тут, на білому коні, виїжджає Антік. Стає раком і каже - єбіть мене, хлопці, як хочете. А після того поїхали до мене додому, згвалтуєте доньку, спалите хату, а зятя - каструєте. Навіщо нам один з одним воювати? То хай політики воюють. А у вас є горілка, братушкі?
Горілка, вазелін і чаклунське приладдя, пройшло 3 дні, Антік наспівуючи «падмасковниє вєчєра» сідає дописувати працю свого життя - книгу «Як виживати миршавим старим редиска у буремному світі»)
   
Кожен сам вирішує про що писати
Давай про інцест - в тебе є практичний досвід)
   
Що цікаво, антік чомусь посилається на християнське замирення ігноруючи що воюють особливо з тієї сторони не лише християни)
   
Стара тварина як завжди про любофф.
До орків.
   
І тут, на білому коні, виїжджає Антік. Стає раком і каже - єбіть мене, хлопці, як хочете. А після того поїхали до мене додому, згвалтуєте доньку, спалите хату, а зятя - каструєте. Навіщо нам один з одним воювати? То хай політики воюють. А у вас є горілка, братушкі?
+

Питання до Антіка

Антік, а що би ти зробив, якби твою доньку згвалтували, всіх твоїх рідних вбили би, твою хату забрали би, що би ти особисто після цього всього зробив?

Адже росіян ніхто не рухав.
Почалося все з того, що Росія забрала Крим і Донбас.
Їх і після цього ніхто не рухав.

Так вони пішли далі війною, продовжили далі вбивати і захоплювати нові території.

Які твої дії, Антік, після всього цього вище описаного?
   
+

Питання до Антіка

Антік, а що би ти зробив, якби твою доньку згвалтували, всіх твоїх рідних вбили би, твою хату забрали би, що би ти особисто після цього всього зробив?

Адже росіян ніхто не рухав.
Почалося все з того, що Росія забрала Крим і Донбас.
Їх і після цього ніхто не рухав.

Так вони пішли далі війною, продовжили далі вбивати і захоплювати нові території.

Які твої дії, Антік, після всього цього вище описаного?
Антік пригостив би ґвалтівників спиртом, устроїв в би спільний молебен, ну і сам би присунув звісно)

Останнє редагування: 24 грудня 2023 08:31:00 від Ale
   
А все могло закінчитись в 1970-ті якби рукожоп Антік не був таким тупим)

Зі спогадів ідіота:

«Зробив із носовичка удавку та й став закручувати кульковою авторучкою на шиї. Коли ж втрачав свідомість, то тим часом удавка розкручувалась. Серед тієї безвиході раптом блиснула думка: "А може, все-таки жити та подивитись, що то буде далі?"

   
А нагадайте, будь-ласка, ця істота зараз в Україні?
   
А нагадайте, будь-ласка, ця істота зараз в Україні?
Так - у рідному селі в батьківській хаті, там все покоління вже друге століття ошивається. Правда антік останній вроді із того роду, що вселяє надію на краще)
   
У Антіка звичайний маразм. Типові ознаки маразму у нього навіть називати не буду-бо усі і так бачать.
   
А як Антік оцінив би фразу:
"Якщо Росія перестане воювати - не буде війни. Якщо Україна перестане воювати - не буде України."

Чи Вам однаково, буде Україна, чи ні, тільки б війни не було?
   
І тут, на білому коні, виїжджає Антік. Стає раком і каже - єбіть мене, хлопці, як хочете. А після того поїхали до мене додому, згвалтуєте доньку, спалите хату, а зятя - каструєте. Навіщо нам один з одним воювати? То хай політики воюють. А у вас є горілка, братушкі?

 :lol:
   
Як пан антік хотів стати шнирем але здоровʼя не дозволило)

«Зимою, в сильний мороз в дерев'яному туалеті все промерзло - не загрузнеш. Так один хитрун проліз під дошками і, лежачи там на фекаліях, підслуховує, про що розмовляють в'язні, котрі справляють природні потреби. А що, інформація завжди дорого коштує. Кажуть, хто володіє інформацією, той володіє ситуацією. Щоб вижити у цьому сучому таборі на виживання потрібно мати хороше здоров'я і не мати совісті. У мене ж усе було навпаки.»
   
Як пан антік хотів стати шнирем але здоровʼя не дозволило)

«Зимою, в сильний мороз в дерев'яному туалеті все промерзло - не загрузнеш. Так один хитрун проліз під дошками і, лежачи там на фекаліях, підслуховує, про що розмовляють в'язні, котрі справляють природні потреби. А що, інформація завжди дорого коштує. Кажуть, хто володіє інформацією, той володіє ситуацією. Щоб вижити у цьому сучому таборі на виживання потрібно мати хороше здоров'я і не мати совісті. У мене ж усе було навпаки.»

А за що його по факту посадили? Яка стаття?
   
Як пан антік по молодості не поібався а потім жалкував)

«Того часу казкової краси однокурсниця запропонувала покупатися в нічному морі. Погодився. Зорі на небі такі великі, запахи моря, шурхіт прибою.  Купалися, запливали за буї, жартували.
Та от мрія про свою недосяжну зірку небесну переважила – почуття першого кохання виявилося сильнішим за мене. А дарма – був сприятливий момент освідчитися. Це зараз дійшло: синиця в руках була нічим не гіршою за журавля в небі та… в юності нами правлять почуття, емоції…»
   
А за що його по факту посадили? Яка стаття?

З друганом зкомуніздив спирт у трьохлітрових банках і загримів на 5 років)
   
З друганом зкомуніздив спирт у трьохлітрових банках і загримів на 5 років)

О як?
Так він же каже, що дисидент :S
   
А за що його по факту посадили? Яка стаття?
Книгу мою переглянь. Хоча б по діагоналі. В попередній гілці є посилання.  ;)
   
Зі спогадів ідіота

Обриган деревяха з напівжидами



Цитувати
Ім'я користувача: Ale
Дата реєстрації: 28 березня 2021
Дата першого повідомлення: 24 лютого 2022
Повідомлень: ~11 в день

Є питання.
Ви ведете спілкування в такому тоні, наче ви тут не з 2021, а з 2001 року. Зареєструвавшись на форумі рівно за рік до війни, ви почали тут дописувати лише рівно з її початком. Спочатку російською, потім по-різному, зрештою сфокусувались на спілкуванні українською. Манера спілкування - в міру геройська, в міру зеленська, часто безкомпромісна, але якось аж занадто панібратська. Кількість повідомлень явно вказує, що не з окопа ви пишете, а з дивана або з робочого стола. Вас дуже багато... Жодних претензій, кожен робить що хоче і як хоче, але,

хто ви, пане Ale?

Останнє редагування: 24 грудня 2023 11:07:51 від Bee®
   
Книгу мою переглянь. Хоча б по діагоналі. В попередній гілці є посилання.  ;)

Вибач, але твоєї письменності і так тут вистрачає.
   
Манера спілкування - в міру геройська, в міру зеленська, часто безкомпромісна, але якось аж занадто панібратська.
Просто хамська.
   
Є питання.
Ви ведете спілкування в такому тоні, наче ви тут не з 2021, а з 2001 року. Зареєструвавшись на форумі рівно за рік до війни, ви почали тут дописувати лише рівно з її початком. Спочатку російською, потім по-різному, зрештою сфокусувались на спілкуванні українською. Манера спілкування - в міру геройська, в міру зеленська, часто безкомпромісна, але якось аж занадто панібратська. Кількість повідомлень явно вказує, що не з окопа ви пишете, а з дивана або з робочого стола. Вас дуже багато... Жодних претензій, кожен робить що хоче і як хоче, але,

хто ви, пане Ale?
Та термін перебування на форумі не має ніякого значення,
а от поведінка і манера висловлювань то серйозний маркер.
В даному випадку можна впевнено сказати що персонаж
глибоко нещасна людина, бо має потребу когось принижувати,
агресивно плюватися брудом навколо,
чіплятися іклами в чобіт тих хто проходить поряд,
і займається цим майже цілодобово, воно живе цим,
купається у власному блювотинні та випорожненнях
і очевидно отримує від цього задоволення
якого не має в реальному житті, адже за такі витівки
там рано чи пізно отримає "носаком по пиZдаку"(с, кароффка)
Мені шкода таких істот, вони не знають що творять.

   
Просто хамська.
це м"яко сказано, з того брудного отвору на ФУП лиється лайно
   
Вибач, але твоєї письменності і так тут вистрачає.
Дійсно, краще читайте Але, і буде вам щясьтє :peremoga:
   
Є питання.
Ви ведете спілкування в такому тоні, наче ви тут не з 2021, а з 2001 року. Зареєструвавшись на форумі рівно за рік до війни, ви почали тут дописувати лише рівно з її початком. Спочатку російською, потім по-різному, зрештою сфокусувались на спілкуванні українською. Манера спілкування - в міру геройська, в міру зеленська, часто безкомпромісна, але якось аж занадто панібратська. Кількість повідомлень явно вказує, що не з окопа ви пишете, а з дивана або з робочого стола. Вас дуже багато... Жодних претензій, кожен робить що хоче і як хоче, але,

хто ви, пане Ale?
Я тут дописував ще задовго до 2021 не памʼятаю точно думаю чи з 2005 чи з 2008, потім був здається бан, потім переєструвався)
   
Просто хамська.
Іди читай книжку твого дружбана антіка в сусідній гілці - там з цитатами якраз для твого хворого мозку)
   
це м"яко сказано, з того брудного отвору на ФУП лиється лайно
Це ти про свою дупу? Пий смєкту - вік вже не дитячий а то обісрешся в позі наіздниці  - твій щек тобі піздюлін випише)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія