Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що купити на амазоні??

Re: Що купити на амазоні??

 :shuffle:  замов діда мороза та снігурку...)) І щоб з гармошкою та в ушанці був дід мороз, а снігурка у формі комсомолки...
Ну а далі сюжет....сам розумієш який....
   
Re: Що купити на амазоні??

Не только простынь, а имеется ввиду подушки, одеяло, матрас. Ты когда последний раз это все менял?

Як часто треба міняти подушки, одеяло, матрас? Одеяла перуться без проблем, подушки то жінка знає, постійно нові подушки. Матраси назавше, за 20 років не міняв.
   
Re: Що купити на амазоні??

Халат не дивився?
   
Re: Що купити на амазоні??

:shuffle:  замов діда мороза та снігурку...)) І щоб з гармошкою та в ушанці був дід мороз, а снігурка у формі комсомолки...
Ну а далі сюжет....сам розумієш який....

ушанка і комсомолка?? bloody hell bro. в мене на це не встане.
   
Re: Що купити на амазоні??

Халат не дивився?

дивився, висить абсолютно новий в шафі, як було написано неодноразово. напишу ще, як запитаєте :)
   
Re: Що купити на амазоні??

Якась придуркувата гілка получилась, аж невдобно :) Fuck this shit.
   
Re: Що купити на амазоні??

амазонку :super:
   
Re: Що купити на амазоні??

Попереду свята - накупи всім подарунків.
   
Re: Що купити на амазоні??

Якась придуркувата гілка получилась, аж невдобно :) Fuck this shit.

Каков привет, таков ответ, дружочек  :laugh:
   
Re: Що купити на амазоні??
a49

:D

А нащо купляти на Амазоні?

Показати зображення...
Щоб іти в ногу з прогресивним розвитком людства, на фоні передових віянь сучасності

Amazon створює онлайн-додаток для мародерства, щоб дозволити полохливим грабувати з дому.
США — Amazon робить гігантський стрибок до більшого рівноправ`я з додаванням абсолютно нової функції «мародерство».
Клієнти матимуть можливість перейти до каси, щоб оплатити звичайним способом, або натиснути кнопку "ЗАБРАТИ!" кнопка соціальної справедливості.

«Якщо мародер занадто боязкий, щоб розбити вікно особисто, або просто занадто лінивий, щоб вийти на вулицю,
ми не повинні придушувати їхній важливий голос, не даючи їм грабувати», — сказав колишній генеральний директор Джефф Безос.
«Ми з гордістю представляємо наш новий додаток: Amazon Loot».

Клієнти, які виберуть опцію «LOOT IT», отримають список несправедливостей та мікроагресій, які вони можуть вибрати, які виправдовують їх грабування.
Товари будуть негайно відправлені протягом 1 дня, як і товари Amazon Prime.

«Amazon дійсно відчуває почуття до всіх людей у ​​цій країні,
які сором’язливі або живуть далеко від найкращих місць мародерства в міських центрах», – сказав Безос.
«Ми пишаємося тим, що розширюємо доступ до мародерства для більшої кількості людей, ніж будь-коли.
Скажи це зі мною: мародерство є правом людини. Точка!"

Amazon уточнив, що вони не будуть платити виробникам за викрадені товари,
але оскільки всі виробники мають страховку, це не буде проблемою.
 

п.с.



Такая же говно-контора как и у нас так называемая "Новая почта" - спонсор и рассадник мародёрства и шулерства!
   
Re: Що купити на амазоні??

Нічого не треба? Як це нічого не треба??

Можна записатись до вас на майстер-клас?
   
Re: Що купити на амазоні??

Цю, не знаєш, що.. Халата махрового, бля!
   
Re: Що купити на амазоні??

О, і я хачю записатись на майстер-клас по імітації облицювального каменю клеєвою штукатуркою!!!  X(
   
Re: Що купити на амазоні??

Є така проблема, що вдома все є і нового взагалі не треба, але завжди можна накупити якогось непотребу на подарунки, родичам, друзям, знайомим. Хоча можно просто щось їстівне, що люди ніколи самі б собі не купили.
   
Re: Що купити на амазоні??

Є така проблема, що вдома все є і нового взагалі не треба, але завжди можна накупити якогось непотребу на подарунки, родичам, друзям, знайомим. Хоча можно просто щось їстівне, що люди ніколи самі б собі не купили.
на амазоні? І багато ти там тортиків рошенівських собі накупив?  :gigi:
   
Re: Що купити на амазоні??
AI

Очевидно що книжки, це ж книжковий магазин. Щось погрубше, наприклад Вольфрама. І почитати прикольно навколонаукову маячню, і полицю прикрасить, і двері підпирати зручно цеглиною на 1200 сторінок:

A New Kind of Science 1st Edition


   
Re: Що купити на амазоні??

помоги онкобольным детям. на ютубе постояно ролики всплывают - сейчас идет сбор маленькому мальчику из Украины. а еще есть мальчик Егор, который сам с экрана говорит, а не его родители.
   
Re: Що купити на амазоні??

на амазоні? І багато ти там тортиків рошенівських собі накупив?  :gigi:

На американському амазоні повно рошенівських цукерок.  :shuffle:
   
Re: Що купити на амазоні??

помоги онкобольным детям. на ютубе постояно ролики всплывают - сейчас идет сбор маленькому мальчику из Украины. а еще есть мальчик Егор, который сам с экрана говорит, а не его родители.

У нього гіфт карта на амазон, він може витратити її лише на амазоні.
   
Re: Що купити на амазоні??

Re: Що купити на амазоні??

На американському амазоні повно рошенівських цукерок.  :shuffle:
не. Я спрошаю саме за тортики, які мають неприємну властивість дуже швидко псуватися - ще в дорозі. :gigi:
   
Re: Що купити на амазоні??

nativi, я не вірю в charity, з власного досвіду. армію має фінансувати обраний народом уряд з податків, а не такі як я. не купуйте козла Африці, вони його з'їдять, і завтра знову будуть голодні. Те саме з Україною.
в мирний час - так. Під час війни - ні
   
Re: Що купити на амазоні??

Маю $360 на гіфт кард (компанія оцінила мої зусилля), але не знаю на що потратити. У мене все є що потрібно і мені багато не потрібно. Було $400, купив коту механічну рибу і нитки, що далі?

Напишите волонтерам. Им наверняка что-то надо для бойцов. Подскажут.

Или в детские дома что-то. Или в больницы.
   
Re: Що купити на амазоні??

кава $3 а пересилка $14 :) те саме з майонезом. краще поїхати в костко.

підпишись на прйм, там 30 днів вільна підписка, потім сканцелюєш, чи у вас такого нема?

а загалом тебе розумію, дивлюсь на ті всі розпродажі і зовсім ніфіга не потрібно  :laugh:
   
Re: Що купити на амазоні??

Проблема вирішена, телевізор зламався:) Це нормальний апарат?

https://www.amazon.ca/TCL-Dolby-Vision-QLED-Smart/dp/B088517GLM/ref=sr_1_1?keywords=TCL+50%22+5-Series+4K+UHD+Dolby+Vision+HDR+QLED+Roku+Smart+TV+-+50S535-CA
   
Re: Що купити на амазоні??

Не вірю, сучасні телевізори не ламаються.......... Хочу повикидать свої Соні 15 річної давності, але працюють дай боже сцуко........ шкода
   
Re: Що купити на амазоні??

Той, що зламався, SEIKI, жінка виграла на крісмас паті 6 років тому. Тоді був найдешевший телек у волмарті ($180?), тепер таких не продають. Нормально попрацював. І він замінив Соні 2001 року, який теж викинути важко, ще з трубою.
   
Re: Що купити на амазоні??

Той, що зламався, SEIKI, жінка виграла на крісмас паті 6 років тому. Тоді був найдешевший телек у волмарті ($180?), тепер таких не продають. Нормально попрацював. І він замінив Соні 2001 року, який теж викинути важко, ще з трубою.

Ааа... ну такого сміття я повикидав вже багато.......... але то компутерні монітори були, не телевізори.......
   
Re: Що купити на амазоні??

телевізор або не брати взагалі, або брати щось бомбічєскі широкоекранне, якщо любиш залипати в фільми

але краще взяти робочій стіл, що підіймається/опускається
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія