Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У неправильного олігарха забрали банк, правильному видали обленерго

А ви?
 And you all go f*ck yourself. :K
   
А тепер треба правильному віддати банк, укранафту, відмінити "вільне небо", шоб всякі лоукости дешеві не літали, не заважали бізнесу, ну і докинути активів розкулаченого неправильного :)
   
А тепер треба правильному віддати банк, укранафту, відмінити "вільне небо", шоб всякі лоукости дешеві не літали, не заважали бізнесу, ну і докинути активів розкулаченого неправильного :)

   
 :facepalm1:

Кто выдал облэнерго? Наоброт,  забрали его у твоих любимых кацапов.  Что тебя так и расстроило

Крупнейший частный украинский энергетический холдинг ДТЭК, контролируемый бизнесменом Ринатом Ахметовым, выкупил у компании VS Energy, принадлежащей российским бизнесменам, акции "Киевоблэнерго" и "Одессаоблэнерго" за 250 миллионов долларов, что существенно превышает стоимость этих компаний на приватизации.
   
Просто Беня был послабше
   
:facepalm1:

Кто выдал облэнерго? Наоброт,  забрали его у твоих любимых кацапов.  Что тебя так и расстроило

Крупнейший частный украинский энергетический холдинг ДТЭК, контролируемый бизнесменом Ринатом Ахметовым, выкупил у компании VS Energy, принадлежащей российским бизнесменам, акции "Киевоблэнерго" и "Одессаоблэнерго" за 250 миллионов долларов, что существенно превышает стоимость этих компаний на приватизации.

Пардон, а Ринат не кацап?

русский мир и все игрища с особой донецкой душой, это не его рук дело?
   
:facepalm1:

Кто выдал облэнерго? Наоброт,  забрали его у твоих любимых кацапов.  Что тебя так и расстроило

Крупнейший частный украинский энергетический холдинг ДТЭК, контролируемый бизнесменом Ринатом Ахметовым, выкупил у компании VS Energy, принадлежащей российским бизнесменам, акции "Киевоблэнерго" и "Одессаоблэнерго" за 250 миллионов долларов, что существенно превышает стоимость этих компаний на приватизации.
А яка різниця між "гудком" та кацапами? (td)
Один донецький сепаратист який отримував накази з маскви, інші просто кацапи... :facepalm1:
"Донбас корміт Україну" - це хіба не донбасяцька технологія Овоча-Ахметова?
   
:facepalm1:

Кто выдал облэнерго? Наоброт,  забрали его у твоих любимых кацапов.  Что тебя так и расстроило


:facepalm1:  8-:  А Ринат хто по вашому.?! Швидко ви порохоботи 2014 забули. І донецькі ігри в сепаратизм.
   
:facepalm1:

Кто выдал облэнерго? Наоброт,  забрали его у твоих любимых кацапов.  Что тебя так и расстроило

Крупнейший частный украинский энергетический холдинг ДТЭК, контролируемый бизнесменом Ринатом Ахметовым, выкупил у компании VS Energy, принадлежащей российским бизнесменам, акции "Киевоблэнерго" и "Одессаоблэнерго" за 250 миллионов долларов, что существенно превышает стоимость этих компаний на приватизации.
До речі Алежка, скажи боссу, там ще "фронт робіт" великий.
Бо треба ще 8 Обленерго забрати у кацапів, щоб вже "наверняка" бути єдиним монополістом по єлектроенергії в Україні.
А потім зразу врубати "зелений тариф" всім.
Ну щоб "живі заздрили мертвим". :fuck:
   
Пардон, а Ринат не кацап?

русский мир и все игрища с особой донецкой душой, это не его рук дело?

Хуже...

Кацапы за родные берёзки бодаются до последней капли крови

Этот за "любимый Донецк" бодаться даже не пытался, а просто свалил,бросив всё
   
:facepalm1:  8-:  А Ринат хто по вашому.?! Швидко ви порохоботи 2014 забули. І донецькі ігри в сепаратизм.
Він не забув.
Він просто цинічний ахметівський покидьок.
Все він прекрасно розуміє, що різниці між кацапами та ахметом йух та ніюха.
   
А яка різниця між "гудком" та кацапами? (td)
Один донецький сепаратист який отримував накази з маскви, інші просто кацапи... :facepalm1:
"Донбас корміт Україну" - це хіба не донбасяцька технологія Овоча-Ахметова?

Если для вас разницы никакой,  то чего переживаете? Что изменилось для вас и государства?
   
Показати зображення...
Це "неправильний"  :weep:
Оце правильний
   
Если для вас разницы никакой,  то чего переживаете? Что изменилось для вас и государства?

багато чого
скоро електрика буде по 4.50 за кіловат чи щось біля того.
це називається "повзіть на цвинтар, ніщеброди".
Таку вартість потягне хіба 10% населення.

Останнє редагування: 25 квітня 2019 17:26:28 від Michigan
   
"наверняка" бути єдиним монополістом по єлектроенергії в Україні.


НМД, цього не буде, бо це суперечить антимонопольному законодавству.
здається, там не більше 33% ринку (можу помилятися)
   
Це "неправильний"  :weep:
Оце правильний
Показати зображення...


Ім'я користувача: Ю-ла
Дата реєстрації: 8 січня 2019 18:30:14
Повідомлень: 172 (~2 в день)
Вік:не зазначений


Що це за чергова "є-ба-ла" тут з'явилася?




Останнє редагування: 25 квітня 2019 17:32:52 від Michigan
   
Просто Беня был послабше
Скоріше за все Ігор думав що Педро теж за Україну та у них спільні інтереси.
Але Педра завжди працював виключно на свою "кишеню".
А зараз "бізнес-партньору" треба допомогти.
   
Я конечно понимаю,  что любитель цитат куйла не отличает "отдали" от "купили"
   
багато чого
скоро електрика буде по 4.50 за кіловат чи щось біля того.
це називається "повзіть на цвинтар, ніщеброди".
Таку вартість потягне хіба 10% населення.

Пока у тебя электрика по самой низкой цене в Европе. В 3 раза ниже чем в Польше.  И ниже чем для промышленности. Такого нет нигде в Европе.
   
Скоріше за все Ігор думав що Педро теж за Україну та у них спільні інтереси.
Але Педра завжди працював виключно на свою "кишеню".
А зараз "бізнес-партньору" треба допомогти.

В Украине почему то в последнее время принято считать,что на свою кышэню вси рокы працював именно Беня

А Пэдру,Рыжему та иншим болило за Дэржаву. Рыжему отдельно ещё болило за Бамбас, Донецьк и Кротов...которых он слил и сбежал

Но слав Богу,народ на Выборах таки разобрался
   
Пока у тебя электрика по самой низкой цене в Европе. В 3 раза ниже чем в Польше.  И ниже чем для промышленности. Такого нет нигде в Европе.
Це ж тимчасово, Алежка, поки ахмет вживається в роль "енергетичного монополіста".
   
В Украине почему то в последнее время принято считать,что на свою кышэню вси рокы працював именно Беня

А Пэдру,Рыжему та иншим болило за Дэржаву. Рыжему отдельно ещё болило за Бамбас, Донецьки и Кротов...которых он слил и сбежал

Но слав Богу,народ на Выборах таки разобрался
Народ розібрався, але ці порошко-ахмети ще багато "крові попортять" перед тим, як їх викинуть на смітник.
   
Народ розібрався, але ці порошко-ахмети ще багато "крові попортять" перед тим, як їх викинуть на смітник.

Выкинут ли  :(
   
Тада монополия это ж хорошо
   
Це ж тимчасово, Алежка, поки ахмет вживається в роль "енергетичного монополіста".

Он не будет монополистом,  так как скоро будет рынок э/э. Должен был заработать с 01.06
2019, но теперь у ЗЕ хотят его перенести.

Цену для населения регулирует НКРЭ. Неужели ты думаешь,  что ЗЕ позволит ее сделать 4,5 грн?
   
Ім'я користувача: Ю-ла
Дата реєстрації: 8 січня 2019 18:30:14
Повідомлень: 172 (~2 в день)
Вік:не зазначений


Що це за чергова "є-ба-ла" тут з'явилася?


Показати зображення...
Я не чергова, і мені доставляє, як ви топите за коня Коломойського.
А Ахметов нічим не кращий.  І домовиться з тим же Зєлєнським - нема сумніву.
Трохи поділиться з Бенею і іншими, підніме лохам ціни, щоб компенсувати, та й по всьому
Я проти олігархії, а ви зі своїм прихильники певної політсили її цементуєте і запускаєте карусель - "а хто  ж буде грабувати Україну наступні 5 років"?
Тільки от запасу міцності ми здається не маємо.
   
Выкинут ли  :(

тобі викидати хуйла ротенбергів ролдугіних і іже з ними...
   
А ви?
 And you all go f*ck yourself. :K

Й той, хто отримав Обленерго не став на захист свого регіону.
А той, у кого забрали банк, захистив свою та ще дві області.
Заправив танки, вдяг, знайшов взуття та забезпечив транспортом перші добровольчі батальони.
И тільки ахметівські сволочи та ще кілька порошко-подпівунів з штабу роблять вигляд що цього не було або намагаються забути.
   
Он не будет монополистом,  так как скоро будет рынок э/э. Должен был заработать с 01.06
2019, но теперь у ЗЕ хотят его перенести.

Цену для населения регулирует НКРЭ. Неужели ты думаешь,  что ЗЕ позволит ее сделать 4,5 грн?
Алежка, ти справді думаєш що всі навколо олігофрени, один ти "розумний"? :K
Про "ринок" це коли там буде один гравець з майже монопольним становищем, ти це серйозно, пля?
НКРЕ - там сидять "ручні собачки ахмета", власне такі як ти.
Якщо ти будеш стверджувати, що це "незалежний орган влади" - я розсміюся тобі у обличчя.
   
Я не чергова, і мені доставляє, як ви топите за коня Коломойського.
А Ахметов нічим не кращий.  І домовиться з тим же Зєлєнським - нема сумніву.
Трохи поділиться з Бенею і іншими, підніме лохам ціни, щоб компенсувати, та й по всьому
Я проти олігархії, а ви зі своїм прихильники певної політсили її цементуєте і запускаєте карусель - "а хто  ж буде грабувати Україну наступні 5 років"?
Тільки от запасу міцності ми здається не маємо.
Ти точно нічого не переплутала, порохо-штабна?
Бо хто цементував тут олігархію всі 5 років то це був точно не Зе з Коломойськім, а твої улюблені Підр з "бізнес-компаньоном" Ахметом.
   
Не, я реально возмущен. И не поверите,я не порохобот,по Привату у меня  есть таки вопросы... B-)  И,ессесно,я категорически против монополизации всей,млять,энергетики Ахметовым. И я ооооочень хотел бы знать, сделает ли хоть что-то по ентому поводу ЗЕлень или отморозится и засцыть? Га? B-)  Если же что-то сделает (во что я,хоть убейте не верю ни на копейку), если хотя бы прихильники певної політсили заявит,хотя бы заявит,что енто.сцуко,беспредел... То я может быть добавлю + к нему. Потому что судят ПО ДЕЛАМ,а ни дел,ни хотя бы каких-то заявлений я в упор не вижу и не слышу... как и все. А вы,прихильники певної політсили?
   
Наоброт,  забрали его у твоих любимых кацапов.
З одної кишені піджака в іншу кишеню того ж піджака.
   
:facepalm1:

Кто выдал облэнерго? Наоброт,  забрали его у твоих любимых кацапов.  Что тебя так и расстроило

Крупнейший частный украинский энергетический холдинг ДТЭК, контролируемый бизнесменом Ринатом Ахметовым, выкупил у компании VS Energy, принадлежащей российским бизнесменам, акции "Киевоблэнерго" и "Одессаоблэнерго" за 250 миллионов долларов, что существенно превышает стоимость этих компаний на приватизации.
Заїпісь, ахметка з наших кишень заплатив кацапам 250 лімонів баксів.
А треба було забрати через націлналізацію у кацапів їх частку, і продати ахметці за 250 лямів.
Он у Бєні націоналізували, як пригоріло і нічого не завадило.
А ви кажете що барига не агент хуйла. (td)
   
Заїпісь, ахметка з наших кишень заплатив кацапам 250 лімонів баксів.
А треба було забрати через націлналізацію у кацапів їх частку, і продати ахметці за 250 лямів.
Он у Бєні націоналізували, як пригоріло і нічого не завадило.
А ви кажете що барига не агент хуйла. (td)

У Бени национализировали,  потому что он не смог обслуживать свои долги (так как вывел бабло своих вкладчиков). И МВФ поддержал эту национализация (за что ЗЕ сделал его в Слуга Народу злодеями).

А забрать у частного лица бизнес зарегистрированый в офшорах могут только или кацапы или совки
   
Алежка, ти справді думаєш що всі навколо олігофрени, один ти "розумний"? :K
Про "ринок" це коли там буде один гравець з майже монопольним становищем, ти це серйозно, пля?
НКРЕ - там сидять "ручні собачки ахмета", власне такі як ти.
Якщо ти будеш стверджувати, що це "незалежний орган влади" - я розсміюся тобі у обличчя.

А как ты думаешь в Европе рынок устроен? Думаешь у каждого провайдера э/э, которых там десятки,  есть свои генерирующие мощности?

Есть генераторы э/э, есть оптовый рынок, есть провайдеры,  которые там покупают и продают.  В т.ч. населению.  Вот также будет и у нас.
   
Сейчас у "монополиста" ДТЕК имеем самые низкие цены на э/э для населения в Европе.

Напомнить цены МАУ, когда они были монополистами?
   
У Бени национализировали,  потому что он не смог обслуживать свои долги (так как вывел бабло своих вкладчиков). И МВФ поддержал эту национализация (за что ЗЕ сделал его в Слуга Народу злодеями).

А забрать у частного лица бизнес зарегистрированый в офшорах могут только или кацапы или совки

У бєні забрали, бо він ворог хуйла і чинив хуйлові всякі підлянки, тому агенту лоліті довелося терміново нейтралізувати загрозу.
   
У бєні забрали, бо він ворог хуйла і чинив хуйлові всякі підлянки, тому агенту лоліті довелося терміново нейтралізувати загрозу.

Нет, у Бени забрали,  потому что он бабло таких как ты вывел из банка в свои офшоры.  И было два варианта:. или дать этой пирамиде рухнуть,  или национализировать.

Плюс лез своими рученками в управление государственной Укрнафты.

А то, какой он враг куйлу,  можно посмотреть по поставкам его ферросплавов в РФ
   
Нет, у Бени забрали,  потому что он бабло таких как ты вывел из банка в свои офшоры.  И было два варианта:. или дать этой пирамиде рухнуть,  или национализировать.

Плюс лез своими рученками в управление государственной Укрнафты.

А то, какой он враг куйлу,  можно посмотреть по поставкам его ферросплавов в РФ
Це піздьош шоколадної шобли. Ось зараз я бачу як кацапи виводять бабло за допомогою твого боса.
   
Це піздьош шоколадної шобли. Ось зараз я бачу як кацапи виводять бабло за допомогою твого боса.

МВФ сказал,  что НБУ сделало все правильно.

А куда тратит СВОЕ бабло бизнес,  тебя волновать не должно.  Это не твои деньги
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія