Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наші біженці у Європі

Re: Наші біженці у Європі

я спілкуюсь, точніше зараз все менше, тому що маю змогу допомогти людям, які опинилися в чужій країні в таких скрутний час.
Такого загального бажання допомогти, яке було навесні 22-го я вже навряд коли побачу. Тому і прикро, що всю цю емпатію наші люди примудрилися пустити під нуль.

то нехай спілкуються німецькою, за 2 роки біженцям можна було вивчити.
а ще краще українською

Останнє редагування: 10 лютого 2024 12:26:54 від Optimistic
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

маю досить прикладів, коли чоловік на фронті отримує гроші і скидає дружині на картку.
А шо тут такова, как на еті капєйкі тут прожить?
Канєшно, йопта, Томі Хілфігер та Мєрі Кей самі себе не куплять.
Навзаєм маю приклади, коли дружини отримують соціал і скидають гроші в Україну чоловікам-братам, які безробітні і не хочуть воювати.
І окремо - про "бойові", які зараз стали платити подобово на "нулі", так що казки про шалені заробітки військових залиш дітям.
   
Re: Наші біженці у Європі

В мене рівень достатній для роботи сантехніка, наукові статті читати я не подужаю. Це - факт.

Як це? За 15 (чи скільки ти там) років освоїти мову на рівні, "достатньому для роботи сантехніка"? Незрозуміло.
   
Re: Наші біженці у Європі

Houches = уш

 :weep:
:-B
   
Re: Наші біженці у Європі

Сміюся. До нас зараз на курси прийшли на повтор пара киян 65-років, вони обидва високоосвічені люди, рік вчилися на курсах, не здали, зараз ще півроку на курсах. То вони ще і хочуть, і вміють вчитися.
Ви даремно міряєте всіх по собі в 30 років, коли ви вчили мову.

я за цю вікову категорію взагалі не веду мову. До них жодних питань, люди вчать мову для себе, або просто щоб побуди в колективі і не сидіти дома.
Мова про молодих та дєрзкіх, у яких на кожне питання десять відмовок.
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Євросоюз 50 млрд на 4 роки. США там далеко не все прямо Україні і поки що взагалі нічого не виділили. Так що навіть 6 млрд  це зовсім не мало. А якби до цього додати всіх українців за кордоном незалежно хто коли виїхав?

Але це все так. Українська діаспора це не єврейська.
Обламайся з своєю централізацією - нам посередники нахрен не треба, має достатньо родичів і друзів, які воюють.
   
Re: Наші біженці у Європі
TC

Була нещодавно інфо ,що наші біженці менше за все працевлаштовані у Німеччині ,там щось 25%. Так виявляється ,що у Німеччині є практика праці неофіційно  ;o .Провів таке собі опитування серед знайомих дівчат ,і таки да ,є така практика ,сидять на соціалі і працюють не офіційно  :laugh: .Так до чого це я "і ці люди забороняють нам колупатися у носі"  :D .
Я так зрозумів що уряд і не сильно з цим бореться ,усіх все влаштовує.Може хто там живе поправить мене та внесе ясність

Племінниця дружини у Німеччині, каже, що краще таким там не займатися.
   
Re: Наші біженці у Європі

На рахунок донатів——
Розумію що звичайні біженки не мають можливостей виділяти навіть по 50 евро на донат з соціалу(—— і ніхто від них цього не чекає сподіваюсь(
А от люди , які працюють——донатять по можливості. І практично всі кого я знаю наприклад.( за винятком людей, які з тих чи інших причин не бажають це робити принципово)

На рахунок мови——
Хотів записатися на курси щоб отримати офіційни сертифікат Б1——
Пройшов ознайомчий тест——сказали що курси мен не потрібні на такий рівень——просто прийду здавати екзамен.
Чисто для себе попросив пройти наступний тест—— практично це тест на С1—— з нього типу мало бути видно якщо в тебе є стабільний Б2
Пройшов і той тест.
Тобто в мене зараз практичний Б2
Але сертифікат потрібен всього Б1.
Інші рівні мови мені не знадобляться——то ж і змісту ходити на курси для себе не знайшов(
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

я за цю вікову категорію взагалі не веду мову. До них жодних питань, люди вчать мову для себе, або просто щоб побуди в колективі і не сидіти дома.
Мова про молодих та дєрзкіх, у яких на кожне питання десять відмовок.
Ай, пошукай статистику, якщо така взагалі є, вікового зрізу біженців. Це переважно люди немолодого віку або мамки трьох дітей. Молодих і дерзких приїхало 10% від сили.
Діти, які приїхали, мову вивчать однозначно, але про їх працевлаштування говорити рано, школа 12 років плюс університет 6 років, до 25 років вони діти тут.
До речі, знаю яскравий приклад - знайомий приїхав на роботу у лютому,  за тиждень до початку війни. У нього освіта "вчитель". То коли пішов оформлювати біженство, його хотіли відправити вчитися в школу у 10-й клас. Смішно і сумно одночасно.
   
Re: Наші біженці у Європі

я спілкуюсь, точніше зараз все менше, тому що маю змогу допомогти людям, які опинилися в чужій країні в таких скрутний час.
Такого загального бажання допомогти, яке було навесні 22-го я вже навряд коли побачу. Тому і прикро, що всю цю емпатію наші люди примудрилися пустити під нуль.

Навіть більше скажу((——

Знайомі німці , які по моім "наводкам" допомогли переіхати десь десятку сімей з Польщі в Німеччину в той час——зараз би цим займатися не стали(
І взагалі допомога саме украінським біженцям зменшується всюди(
   
Re: Наші біженці у Європі

то ж і змісту ходити на курси для себе не знайшов(
сенсу
   
Re: Наші біженці у Європі

Навіть більше скажу((——

Знайомі німці , які по моім "наводкам" допомогли переіхати десь десятку сімей з Польщі в Німеччину в той час——зараз би цим займатися не стали(
І взагалі допомога саме украінським біженцям зменшується всюди(
це звичайний процесс ,зради тут шукати не треба
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Навіть більше скажу((——

Знайомі німці , які по моім "наводкам" допомогли переіхати десь десятку сімей з Польщі в Німеччину в той час——зараз би цим займатися не стали(
І взагалі допомога саме украінським біженцям зменшується всюди(
Бо німці також вірили в казку про два-три тижні.
А все обернулося інакше. І мати мільйони нахлібників нікому нецікаво.
   
Re: Наші біженці у Європі

Ай, пошукай статистику, якщо така взагалі є, вікового зрізу біженців. Це переважно люди немолодого віку або мамки трьох дітей. Молодих і дерзких приїхало 10% від сили.
Діти, які приїхали, мову вивчать однозначно, але про їх працевлаштування говорити рано, школа 12 років плюс університет 6 років, до 25 років вони діти тут.
До речі, знаю яскравий приклад - знайомий приїхав на роботу у лютому,  за тиждень до початку війни. У нього освіта "вчитель". То коли пішов оформлювати біженство, його хотіли відправити вчитися в школу у 10-й клас. Смішно і сумно одночасно.

нашо ти мені цю маячню пишеш, через мене їх пройшло більше ніж ти по телевізору бачила.
І у мене своя статистика, коли одні у тебе питають де які курси, які перспективні напрямки для навчання та праці, а більшість де що дають і де записатися на тафель.
Не треба мені розповідати казки, я дуже в темі, більше ніж хотілося би
   
Re: Наші біженці у Європі

Племінниця дружини у Німеччині, каже, що краще таким там не займатися.

Звісно що "краще не займатися"
Але——
На 90% украінські заробітчани до війни займалися саме такими роботами.
Та й зараз продовжують.
Єдине що помінялась правова база——і з"явилися нові можливості——оформлятися офіційно та покращувати мову та шукати кращу роботу.

пс. Але й не всі нмці хочуть офіційно влаштовувати путцфрау. Ім інколи й самим вигідніше заплатити по—чорному.
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

нашо ти мені цю маячню пишеш, через мене їх пройшло більше ніж ти по телевізору бачила.
І у мене своя статистика, коли одні у тебе питають де які курси, які перспективні напрямки для навчання та праці, а більшість де що дають і де записатися на тафель.
Не треба мені розповідати казки, я дуже в темі, більше ніж хотілося би
Твоя статистика співпадає з моєю - 10% активних, 90% пасивних.
Мотивація яка завгодно "Я старий, я не можу, я завтра сама поїду додому, я буду підлогу мити, я досидуся, поки не виженуть" і так далі.
   
Re: Наші біженці у Європі

Ага дада. Усі валять в німеччину щоб сидіть на соціалі а не працювать неофіційно.
   
Re: Наші біженці у Європі

Німецький федеральний уряд прогнозує, що в разі найгіршого розвитку подій в Україні й перемоги Росії кількість українських біженців зросте на 10 мільйонів, і Німеччина буде однією з країн їхнього призначення.

Джерело: газета Welt am Sonntag із посиланням на представників силових структур та парламентарів Німеччини, ознайомлених із прогнозом, "Європейська правда"

 :(

Нєнуачо....Європі вигідно: старі корчі по селах залишаться і будуть під кацапами. Молоді та середні і діти - покращення демографії.
10 мільонів білих християн півмільярдній Європі увійдуть як в суху землю.
Я в Нормандію поїду....буду жити біля океану і дивитися на хвилі...Мене туди вже 2 роки кличуть...Я вже так тут втомилася і просвіту немає...А якщо і зброї не дадуть - то все.
   
Re: Наші біженці у Європі

На 90% украінські заробітчани до війни займалися саме такими роботами.
Давай скажемо так. 90% серед твоїх знайомих. ;)
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Звісно що "краще не займатися"
Але——
На 90% украінські заробітчани до війни займалися саме такими роботами.
Та й зараз продовжують.
Єдине що помінялась правова база——і з"явилися нові можливості——оформлятися офіційно та покращувати мову та шукати кращу роботу.

пс. Але й не всі нмці хочуть офіційно влаштовувати путцфрау. Ім інколи й самим вигідніше заплатити по—чорному.
Я знаю жінок, які приїхали ще до війни доглядальницями, живуть у німців, дивляться за бабусями, і навіть легалізуватися не хочуть.
   
Re: Наші біженці у Європі

Міф про працелюбність українців повністю розвінчений. Ми нічим не кращі за сірійців..
   
Re: Наші біженці у Європі

Навзаєм маю приклади, коли дружини отримують соціал і скидають гроші в Україну чоловікам-братам, які безробітні і не хочуть воювати.
І окремо - про "бойові", які зараз стали платити подобово на "нулі", так що казки про шалені заробітки військових залиш дітям.

Статистика стверджує, що це швидше винятки.
   
Re: Наші біженці у Європі

нашо ти мені цю маячню пишеш, через мене їх пройшло більше ніж ти по телевізору бачила.
І у мене своя статистика, коли одні у тебе питають де які курси, які перспективні напрямки для навчання та праці, а більшість де що дають і де записатися на тафель.
Не треба мені розповідати казки, я дуже в темі, більше ніж хотілося би

Ми колись приіжджали "на заробітки"—— і виживали плюс—мінус в такій же "ніші" як зараз "біженці"
Так от за весь час цих "заробітків"——я жодного разу не був у "тафелі"——навіть не знаю як воно там виглядає(
І ніхто з моіх знайомих не був.
Єдине що одного разу на самому початку сходив у Роте Кройц)——побачив як там наші набивають пакети всіляким мотлохом——та більше не ходив)

Ось і зараз не знаю нікого хто б реально використовував той "тафель" щоб прокормитися(——
Здебільшого люди зразу починають шукати заробітки якісь.
   
Re: Наші біженці у Європі

Нещодавно у нас підзараджалася жіночка - гнала якийсь невеличкий електрокар (забула вже назву, мабуть гольф) з Європи (Голандії) чоловікові в Сумську обл :)
Ні, ну я за неї рада, якщо чесно. Вона там працювала, заробила, купила. Чим погано ?
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Статистика стверджує, що це швидше винятки.
Моя особиста статистика стверджує, що це правило - бабусі бігають в Тафель, щоб зайву копійку не потратити, а всі зекономлені кошти шлють чоловікам-дітям-онукам, ще й скидаються потроху то на дрони, то на корм для притулків.
   
Re: Наші біженці у Європі

Я знаю жінок, які приїхали ще до війни доглядальницями, живуть у німців, дивляться за бабусями, і навіть легалізуватися не хочуть.

як це? нелегально? Не думаю що в цьому є логика. до війни була можливість бути там 90 днів за пів року. далі до дому і знов по колу. Це не легальна праця, але легально по перебуванню.  Зараз взагалі... оформив папери, та працюй. ще працю пошукають відповідні служби.     
   
Re: Наші біженці у Європі

Давай скажемо так. 90% серед твоїх знайомих. ;)
Ну ок.
Давай скажемо тоді——
Процентів 70 украінських жінок до війни працювали в сфері обслуговування в Німеччині.
Так правильніше буде.
   
Re: Наші біженці у Європі

Ми колись приіжджали "на заробітки"—— і виживали плюс—мінус в такій же "ніші" як зараз "біженці"
Так от за весь час цих "заробітків"——я жодного разу не був у "тафелі"——навіть не знаю як воно там виглядає(
І ніхто з моіх знайомих не був.
Єдине що одного разу на самому початку сходив у Роте Кройц)——побачив як там наші набивають пакети всіляким мотлохом——та більше не ходив)

Ось і зараз не знаю нікого хто б реально використовував той "тафель" щоб прокормитися(——
Здебільшого люди зразу починають шукати заробітки якісь.

Сходив щоб подивитися?  :laugh:
   
Re: Наші біженці у Європі

Ну ок.
Давай скажемо тоді——
Процентів 70 украінських жінок до війни працювали в сфері обслуговування в Німеччині.
Так правильніше буде.

Птуцфрау?
   
Re: Наші біженці у Європі

Твоя статистика співпадає з моєю - 10% активних, 90% пасивних.
Мотивація яка завгодно "Я старий, я не можу, я завтра сама поїду додому, я буду підлогу мити, я досидуся, поки не виженуть" і так далі.

А як тобі такий "аргумент" - я сначала возьму от Гєрманії всьо что положєно, а потом можєт бить...
І це не "взять от Гєрманії" нову професію і вже в короткий термін отримати постійне робоче місце и непогану платню.
А саме походити по лікарях, нагребти талонів на всі які благодійні організіції, довести до істерики чиновників своїми запитами про безкоштовну одежу чи ще щось. І це не дівки з якихось забитих сел, з тими як раз менше клопоту. Це губаті "столичні" кукли
   
Re: Наші біженці у Європі

Птуцфрау?


мабуть в тебе якийсь київський диалект  :)
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

як це? нелегально? Не думаю що в цьому є логика. до війни була можливість бути там 90 днів за пів року. далі до дому і знов по колу. Це не легальна праця, але легально по перебуванню.  Зараз взагалі... оформив папери, та працюй. ще працю пошукають відповідні служби.   
Я не знаю, чим це можна пояснити, в голові не вкладається. Не хочуть, живуть нелегалами. Можливо бояться, що статус біженця не дадуть, а ще й депортують, таке може бути.
   
Re: Наші біженці у Європі

Птуцфрау?

пуцфрау
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

А як тобі такий "аргумент" - я сначала возьму от Гєрманії всьо что положєно, а потом можєт бить...
І це не "взять от Гєрманії" нову професію і вже в короткий термін отримати постійне робоче місце и непогану платню.
А саме походити по лікарях, нагребти талонів на всі які благодійні організіції, довести до істерики чиновників своїми запитами про безкоштовну одежу чи ще щось. І це не дівки з якихось забитих сел, з тими як раз менше клопоту. Це губаті "столичні" кукли
А це та сама "п'ята колона", які в Україні поводилися так само. У них була вічна претензія "А що нам дала ваша незалежність?". Тепер вони перебралися в Німеччину і тут качають права "Нам недодали пільг".
До речі, саме вони їздять в Тафель на Мерседесах і влаштовують там розборки в чергах, щоб побільше урвати дармових продуктів. Реінкарнація совка, їм подобається.
   
Re: Наші біженці у Європі

пуцфрау

Та яка різниця..
   
Re: Наші біженці у Європі

Я не знаю, чим це можна пояснити, в голові не вкладається. Не хочуть, живуть нелегалами. Можливо бояться, що статус біженця не дадуть, а ще й депортують, таке може бути.

дурь якась. далі випадково ловлять, нахрен з пляжу... років на 5 депорт.  заради чого? навіщо?
   
Re: Наші біженці у Європі

Та яка різниця..

ні якої, але так красівіше та правільніше...   :)
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

дурь якась. далі випадково ловлять, нахрен з пляжу... років на 5 депорт.  заради чого? навіщо?
Ти у мене питаєш? Я не знаю відповіді. Позатим таке явище є масово.
   
Re: Наші біженці у Європі

Ми колись приіжджали "на заробітки"—— і виживали плюс—мінус в такій же "ніші" як зараз "біженці"
Так от за весь час цих "заробітків"——я жодного разу не був у "тафелі"——навіть не знаю як воно там виглядає(
І ніхто з моіх знайомих не був.
Єдине що одного разу на самому початку сходив у Роте Кройц)——побачив як там наші набивають пакети всіляким мотлохом——та більше не ходив)

Ось і зараз не знаю нікого хто б реально використовував той "тафель" щоб прокормитися(——
Здебільшого люди зразу починають шукати заробітки якісь.

а от мені, бля, довелося на тому тафелі побувати. На 21-му році мого тут життя. Мені хотілося там провалитися під землю.
Коли туди приходять незаможні німці-одинаки, щоб трошки взяти для підтримки свого скромного бюджету, а там черга з розфуфирених дамочок, які тягнуть пакети в свої тойоти-лексуси.
   
Re: Наші біженці у Європі
TC

Звісно що "краще не займатися"
Але——
На 90% украінські заробітчани до війни займалися саме такими роботами.
Та й зараз продовжують.
Єдине що помінялась правова база——і з"явилися нові можливості——оформлятися офіційно та покращувати мову та шукати кращу роботу.

пс. Але й не всі нмці хочуть офіційно влаштовувати путцфрау. Ім інколи й самим вигідніше заплатити по—чорному.

Ну. ще розповідала, шо після здачі мовного тесту, здається на В1. Вже центр зайнятості пропонує якусь роботу рівня офіціантки. Треба буде на щось погоджуватись. Але й про мовні курси наступного рівня зі своїм куратором домовилась.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія